34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Ігор Чернецький: "Коли зриває дах у депутатів, стеля протікає в дітлахів"

Ігор Чернецький: "Коли зриває дах у депутатів, стеля протікає в дітлахів"

24.10.2012

52

2438

Клініка однієї безвідповідальності.

В Україні, як завжди, лише вибори та негода приходять зненацька, а дурості у нас своєї достатньо. Наше місто взагалі унікальне: коли зриває дах у депутатів, стеля протікає в дітлахів. "Який зв'язок?" - запитаєте Ви. Самий безпосередній.

До Вашої уваги надаю деякі неприємні для нашого міста факти, тлумачення та роздуми до них.

Елементарний закон збереження енергії гарантує перехід її одного виду в інший, а в наших реаліях спричинив трансформацію безвідповідальності та блюзнірства в матеріальну шкоду всьому місту. Класичним прикладом цьому слугує такий заклад освіти, як НВК №1. У цьому дитсадку потік дах.

Перші симптоми з'явилися в лютому нинішнього року. Спочатку на сполох забили працівники, підхопили його батьки і наслідком став депутатський запит Світлани Пашко до голови Рівненської ОДА В.Берташа та голови Рівненської облради Ю.Кітчатого з проханням віднайти можливість виділення коштів на капітальний ремонт даху НВК №1, який прозвучав на сесії міської ради 24.02.2012 року. Область відмовила нам і вирішення проблеми НВК №1 цілковито лягло на плечі міської влади.

До сорому депутатів Кузнецовської міської ради, кошти на ремонт покрівлі у сімі 250 тисяч гривень були виділені лише на початку липня при уточненні бюджету (!?). (Відверто кажучи, в такій запізнілості я відчуваю себе також винним: треба було прямо на сесії запропонувати провести її засідання в цьому закладі). 

П'ять місяців у передвиборний рік депутати міської ради замість того, щоб негайно вирішувати нагальні проблеми міста, займалися відбиранням влади у обраного територіальною громадою міського голови та наввипередки ходили до суду. (До речі, суди в першій інстанції програні.) А все для того, щоб звернути на себе увагу та показати свою історичну винятковість: розрекламували по всіх сайтах та газетах свою діяльність. Сенсація ця не один раз обігнула земну кулю. Тактика правильна, з підручників - "Хваліть себе! Думка залишається, авторство забувається".

Проте, на мою думку, це був не єдиний мотив. Істинним мотивом стало те, що міський голова С.Анощенко просто не допустив реалізації сценарію політизації інтересів окремих наших обранців у площині фінансовій. Крім цього, як аргумент до усунення міського голови від повноважень, було озвучено його невміння "домовлятися та наводити комунікації". Вибачте, але коли наші політики місцевого розливу йшли на вибори, вони обіцяли кожному з нас майже одне й те саме. Причому всі - як міський голова, так і депутатський корпус. Про які домовленості може йти мова? Чи саме вони не сковані одним ланцюгом та обіцянками? Адже місія влади - постійно демонструвати ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та зробити комфортним життя кожного з виборців. Що сталося? Пріоритети змінилися? Чи, може, виборці вимерли? А все дуже просто. Як відомо, суть байки Крилова зводиться до того, що втративши сир, Ворона придбала свободу слова. Так і тут - після втрати контролю над ресурсами, здійнявся галас. Хоча мова йде про просту відповідальність перед своїми виборцями. У міського голови вона персональна, а у депутатів колективна.

Особисто я, якби сумнівався в щирості намірів і порядності кандидатур, які пропонуються депутатським корпусом на посади заступників мера, також би прискіпливо поставився до небездоганного минулого претендентів. Коли один з них на колишній роботі прокрався, другий проводив сумнівні фінансові операції, третій мав протокол про корупцію, але приховав його наявність, четвертий сумнівними шляхами, не будучи шахтарем чи металургом, чи золотошукачем, не відкидаючи з палаючого реактора уламки ядерного палива, - на державній службі в міській раді "заробив" собі пенсію у 12 тис.грн. (?!). А отримує її в Маневичах і, всупереч закону про боротьбу з корупцією, не опублікував у засобах масової інформації декларацію про свої статки?

Не хочу всіх гребти під одну гребінку. Безперечно, є й абсолютно порядні та відповідальні люди серед депутатсього корпусу, до яких ставлюся з великою повагою. Їх мало, але вони є. А є відверті безхарактерники, до яких небезпідставно можна вживати такий термін, як "ОВОЧ". Ну ось таке - ні риба ні м'ясо, просто "ОВОЧ" з мандатом, який голосує за помахом ляльковода з вдячності, що він знаходиться у сесійній залі в якості депутата. І ось на цьому фоні, паралізувавши роботу виконавчого комітету, дуже хотілося деяким пройдисвітам у цих "військових маневрах" розставити на ключові позиції своїх людей, щоб мати доступ до фінансового та матеріального ресурсу, створити такий собі конвертаційний центр та зробити з міського голови "весільного генерала". Він несе відповідальність, а ми робимо, що хочемо, адже київські партійні боси чекають сенсацій та видовищ.

Створено навіть опозиційну фракцію в міській раді. Ось як. Відчуваєте всеукраїнський масштаб? Опозицію до чого? Чи до кого? Абсолютна опозиційна більшість у міській раді сьогодні робить з містом те, що робить центральна влада з опозицією. Споглядаючи це, правомірно задаєш собі питання: "Що краще - добрий сірий вовк чи семеро злих козенят". Чи це час такий, чи це люди такі? Життєвий досвід говорить про те, що авторитет заробляється по-різному. Один кожен день невпинно працює без відпочинку і важко заробляє його, а другий так само невпинно його критикує і здобуває статус. "І в чому парадокс?" - запитаєте Ви. Чим людина лінивіша - тим більше критики з її уст, тим менше роботи і тим більше її праця схожа на подвиг. А були такі чудові стартові можливості! З початку року сумісно, дружненько перед виборами позасідати, помізкувати, попрацювати задля рідної громадоньки та партійних брендів чи то "Батьківщини", чи то "Фронту змін", чи то "Свободи". А спершу осмислити, що передвиборний рік завжди критичний і будь-яке зволікання в часі - це завжди небажані втрати. І вже потім, з відчуттям виконаного обов'язку, відволіктися на вибори до Верховної Ради з призовим бонусом довіри від громади міста.

Виявилося, що це не вписується в загальну стратегію. Разом нас багато. І що ми зробили? Ми зважилися на повстання. На одному з місцевих сайтів хтось влучно назвав його "повстанням дармоїдів", що кулуарно, всупереч очікуванням громади, вирішили змістити мера з посади. Адже самий дієвий спосіб боротьби зі злочинністю - це її очолити. Це ми заблокували роботу всього міста. Так простіше, аніж облити себе бензином та підпалити в якості протесту проти "злочинної влади". Чим темніше, тим легше бути зіркою. В нашому випадку спільні заняття ідіотизмом підкреслили дійсну духовну та душевну ідилію і близькість. Але найгірше те, що це робиться зі схвалення партійних штабів "зверху". Тих, кому нація симпатизує. І виходить, що з їхньої величної згоди партійні інтереси стали вищими за суспільні потреби громади нашого міста. Тому сьогодні так само ремонт ліфтів відтягнувся на невизначений строк через несвоєчасність виділення коштів. А люди ж думають, що в цьому вина "злочинної влади". І з кожною сходинкою наверх дума про це все більше обростає матюгальним змістом.

Так ось, підтвердженням моїх здогадів з цього приводу є те, що істерію навколо коштів на виділення на ремонт цього злощасного даху роздули під конкретного потенційного виконавця робіт, з яким на той час управління освіти ще не визначилося і договір не було укладено. Пізніше, чи не під вагою цього шаленого тиску, саме з цим виконавцем угода і була укладена? Відчуваєте зв'язок? Ось де політика пов'язується з бізнесом?

Можливо, інтрига полягає в тому, що керівник виконавця робіт (ПП ""Західбудпроект) є помічником депутата Верховної Ради, а нині кандидата від Об'єднаної опозиції по нашому округу?

Чому не проявив належної відповідальності та не приступив до ремонту даху, формально очікуючи авансування на придбання матеріалів? Хоча, як стверджують фахівці, для розкриття покрівлі матеріалів і не вимагалося. Вистава одного актора та й годі. Напевно, хотілося зайвий раз підкреслити некомпетентність та бездіяльність "злочинної" влади. Тим більше, що ув'язнення Ю.Тимошенко додає авторитету будь-яким діям чи бездіяльності. І навіть таким.

Як на мене, для потреби громади міста можна було б і продемонструвати альтруїзм та передвиборну щедрість. Що маємо в результаті?

В результаті - осіння погода знищила внутрішній ремонт, який робили за кошти батьків та зусиллями працівників закладу. І для його відновлення інший кандидат у депутати Василь Яніцький скромно, без помпезності найняв ремонтну бригаду, яка виконає ці роботи і подолає насідки політичної безвідповідальності свого ж конкурента.

Так чому тоді вірити: словам та міфам чи конкретним справам і порядності? Як кажуть, не настільки страшний Т-34, як його п'яний екіпаж. На все добре.


З повагою, Ігор Чернецький (газета "Вісті" від 19 жовтня 2012 року, №43)Коментар Р.Саушкіна, директора ПП "Захід Будпроект" (розміщений в цьому ж номері газети "Вісті"):

"Лише 23 серпня був заключений договір з управлінням освіти міськвиконкому на виконання ремонтних робіт у НВК №1. Згідно з умовами договору виконавець розпочинає роботи після авансового платежу.

Але навіть авансовий платіж не було проплачено одним траншем. Чому? Це питання не до нас. Ми розпочали роботи вчасно, жодних зволікань з нашого боку не було.

Багато хто просив нас прискорити роботи, але ми на це не пішли. Вважаємо за неможливе порушувати технологію виконання робіт.

Шкода, що дехто з депутатів, наскільки мені відомо, жодного разу не побував на об'єкті, не поцікавився у виконавця про хід робіт, але робить безапеляційні висновки.

Переконаний, що кожен на своєму місці має робити якісно свою справу, тоді у майбутньому не буде непорозумінь."

Всього коментарів: 49
1
Василь | 22.10.2012 | 16:07
+ (-4) -
Змішались в кучу коні, люди... Чернецький опитний "пісатєль", відчувається набита рука співавтора казочок про міську раду.

Жаль лише, що знову загадками написано про "кандидатури, які пропонуються депутатським корпусом на посади заступників мера":

- Коли один з них на колишній роботі прокрався (хто це?), другий проводив сумнівні фінансові операції (це хто?), третій мав протокол про корупцію, але приховав його наявність (це, мабуть, про Хвалько?), четвертий сумнівними шляхами, не будучи шахтарем чи металургом, чи золотошукачем, не відкидаючи з палаючого реактора уламки ядерного палива, - на державній службі в міській раді "заробив" собі пенсію у 12 тис.грн. (ну це явно про Сич?, до неї в Чернецького особа "любов").

Всі кругом винні, тільки Чернецький і Анощенко - молодці. А, нє, ще Яніцький молодець.
2
1234 | 22.10.2012 | 16:33
+ (1) -
чого дивуєтесь, це ж той чернецький ,з палати № 7- http://34400.net/forum/66-203-1#1001
3
погоня | 22.10.2012 | 16:34
+ (2) -
-Коли один з них на колишній роботі прокрався - цемабуть депутат М.....?
Тут треба мабуть написати -на колишніх роботах прокрадався.
4
Санітар палати №7 | 22.10.2012 | 16:42
+ (2) -
Все правильно написав, "стадо дармоїдів" і є.
5
1234 | 22.10.2012 | 16:46
+ (0) -
чернецький - блудень, сам прийшов депутатом від бюту, потім "тушканув", бо думав що займе місце заступника мера. але тіко писати в газетах може))) 700 екз. газети вісті мало, рішив тута свої писульки викласти.
Краще б написав - ""З повагою, Ігор Чернецький - "довірена" особа кандидата в народні депутати Яніцького"
6
Лорд | 22.10.2012 | 17:30
+ (1) -
А мені сподобалась стаття, я впевнений, що там все правильно написано. Зрозуміло, що тим, про кого там згадується, не до вподоби це буде. Будуть обливати грязью автора. Хай краще себе помиють. А якщо неправда, нехай дадуть правдивий коментар. Ні, зараз під різними ніками будуть всіх обсірать. Так же легше.
7
vera | 22.10.2012 | 19:01
+ (1) -
Чернецький якого як наркомана депортували з Ізраїлю напевно після чергової дози наркотиків написав казочку "Бурхливі фантазії наркомана".Оце депутат,нездійснена мрія якого стати заступником.Обікрав все постачанн АЕС,ще й треба місто обкрадати,та депутати хрінові його не хочуть обрати заступником,зато мер хоче аж пищить.
8
voap1977 | 22.10.2012 | 23:10
+ (1) -
Доброго вечора
9
одесса | 22.10.2012 | 23:42
+ (1) -
Чернецький - справедливий депутат!Якби було більше таких, то може в місті й був би порядок, бо він сам не в силах все ідеально зробити
Mama | 23.10.2012 | 00:07
+ (0) -
Я член батьківського комітету НВК №1. Ситуація в садочку наступна - фірму виконавець робіт, яка виконує ремонт даху в нашому садочку, очолює Савушкін Роман Юрійович (він є довіреною особою кандидата в народні депутати Кошина Сергія Мефодійовича ).Саме ця фірма вже двічи змінюючи свою назву виконувала ремонти дахів в інших садочках і школах нашого маіста (криша доречі в яких вже тече ),але про це всі бояться говорити крім батьків.В нашому випадку завдяки безглуздим діям будівельників і була знята частина покрівлі і пішов дощ...Ви б бачили в що перетворився весь 2 поверх колись відремонтованого нашого садочка (грибок,цвіль, по стінах рікою тече вода, підлога вздулася, меблі та матраци мокрі , фасад потріскався )Це все відбувалось не день і навіть не один тиждень!!!В нас є всі фото як все відбувалося кожного дня,ми з завідуючою як могли рятували все майно. Люди зараз це просто жах. Ми звонили Кошину і Савушкіну але нам було сказано:"Ми не маємо жодного відношення до ремонту в садку,але якщо ви проголосуєте за нас ми допоможемо" Ситуація була критичною. Лише після того як ми звернулися до Сороки Миколи Петровича ми зрушили з ціеє точки і нарешті почались реальні дії сьогодні Савушкін і Кошин нас збирали в садику і вибачалися .Ніхто з них не хотів підписувати акт про збитки нанесені халатним відношенням будівельників. Дякуючи Богу ми звернулися до Сороки і вже сьогодні ремонт даху закінчено, акти про збитки підписані так само він сьогодні завіз матеріали на ремонт садочка. Ми сподіваємося що збитки нам будуть відшкодовані "горе" бізнесменами. cry cry
Мавка | 23.10.2012 | 12:05
+ (-1) -
Цікава логіка: звернулися до Сороки, а ремонтує Яніцький. Ви там нічого не плутаєте? Чи як воно виходить: Яніцький ремонтує, а Сорока до цього підмазується? Щось я геть заплуталася.
Voap1977 | 24.10.2012 | 23:00
+ (0) -
Заїдьте сьогодні до нашого садка там вже стоять ліси на сходах і бригада ремонтує матеріалами що Сорока завіз ( без жодного бахвальства ),Яніцькому позор за такі статті в газеті в яких він так багато нам нібито допоміг. Перший раз батьки відчули що за їхньою спиною справді стоїть "сила" і що наші діти нарешті підуть до нашого садочка. Дякуємо вам Микола Петрович.
"Мамі" | 23.10.2012 | 01:00
+ (-1) -
Ви, мабуть, така ж мама, як я тато.

Сорока коли з'явився в першому садку? Кілька днів тому? І одразу ж почав розповідати, яке сюди потрібно привезти телебачення, аби правильно зняли як він "допомагає" садочку. А що він реально зробив? Лише на словах поки що його робота. І залишиться там же. Бо вибори закінчаться через тиждень - і поминайте як звали всіх цих "благодійників".

Не смішіть людей своїм кандидатом, "мама". Поганий з вас піар-агент.
Mama | 23.10.2012 | 20:44
+ (1) -
Яніцький дійсно вже тиждень ремонтує кімнату на 2 поверху ,але вибачте криша тече, стеля мокра, а його майстри на мокру стелю кладуть шпаклівку. Сорока завіз нам матеріали на ремонт після потопу і заставив хоча б акти про збитки підписати Гончара і доречі жодного слова про це в пресі, а Яніцький надав допомогу на 2000 гривень і подивіться сьогоднішній пипуск "Майдану" слова вдячності від завідуючої і батьківського комітету хоча батьки сьогодні в садку збирались і були обурені, що таке написали (ми дійсно хотіли подякувати Сороці і Яніцькому ) а не брудом поливати людину яка дійсно допомогає місту.
"Мамі" | 23.10.2012 | 01:02
+ (0) -
І чого ж ви тоді, як член батьківського комітету, про Яніцького ні слова не написали? Хіба це не він вже котрий тиждень мовчки ремонтує групи другого, халтурно розкритого "майстрами" Саушкіна крила? Ви ж повинні про це знати, ЯКЩО ВИ В КОМІТЕТІ?
манька | 23.10.2012 | 09:07
+ (0) -
А мене більше цікавиь чому Нінка Хвалько віддала роботу по ремонту даху садочка не своєму чоловікові, в якого такаж сама фірма "РОГА І КОПИТА", а своєму полюбовничку Саушкіну?
Віка | 23.10.2012 | 09:24
+ (-1) -
Як повезло 1-му садочку!!! Три кандидати у депутати до ВР ремонтують один заклад:-)
А Яніцький бідний, котрий тиждень, мовчки ремонтує, нема коли виборами займатися через цей садочок.
манька | 23.10.2012 | 16:25
+ (1) -
Хвалько Н. патріот міста та України,якщо цікаво.
Лорд | 23.10.2012 | 17:14
+ (0) -
Я би сказав не "патріот", а патритутка.
АБВГД | 23.10.2012 | 20:00
+ (0) -
Нормальна стаття нормального депутата. Протилежні твердження йдуть з Палати №6.
манька | 23.10.2012 | 20:02
+ (0) -
Апелюю до першої маньки: у вас старі дані. У Н.Хвалько тепер новий коханець- файний вусатий вуйко зі свободи. Ви замітили, якими до безтями закоханими очинятками вона на Кравця молиться на сесії. І вони разом люблять Україну.(згідна з другою манькою)
duny | 23.10.2012 | 20:37
+ (2) -
Шанований пан Чернецький чомусь промовчав про свою куплену земельку сестричці Усатій а ще чесний депутат промовчав за земельку, яку вкрав у бідних пенсіонерів в аеропорту.
Єлло | 23.10.2012 | 20:39
+ (2) -
І про те, як їздив (чи й досі їздить?) за кермом рік без прав чомусь забув написати...
Це називається "чия б корова мичала"...
Василь | 23.10.2012 | 20:57
+ (1) -
Чернецький правильно все написав, а ті, що тут "відгавкуються" - що, правда в очі коле?
Всі ми не святі, але ж не треба нагліти без міри.
user | 23.10.2012 | 23:54
+ (1) -
От не розумію, ну ясно обл рада - грошей не придумала, як списати... а інші всі вже прикарманила.
МіськРада майже теж саме ... та чому майже.... просто теж саме, що й обл. рада!

Но якого ляду, в=Вам допоміг Сорока, надав матеріали - це ж більша частина вашої потреби з загальної проблеми.
Невже завжди треба все розжувати, ще й до рота покласти?! Що за народ такий. Робітників незнайшли, йой, Жековців немає, які за мінімальну суму(на яку бідовий батьківський комітет вже грошей міг би й знайти - 40людей по 100 = 4000грн маєте. там мабуть більше вас чим 40чол? "бідних" батьків "без даху та з дірою в кармані і язиком на коліні") та пляшку вам не те, що дах, вони ж весь будинок збудують.
Лорд | 24.10.2012 | 10:15
+ (2) -
Щось я ніколи не чув, що Чернецький мітив на зама. Про інших кандидатів багато говорили: про Хвалько (ця працює тільки під себе), про Магдича («не везе» йому з керівними посадами, соблазнів багато), про Кравця (туповат для цієї посади, вже давно опустився до рівня Пешка), про Сич (цей вже пора очолювати раду ветеранів. Хоча сумніваюсь, що ветерани її виберуть на цю посаду, там розумні люди. Не чета депутатам, які пропонують цю зажравшуюся пенсіонерку на посаду зама), про Петрович (ця вже не знає, куди себе запропонувати: чи на начальника юрвідділу чи на зама. Уявляєте ЦЕ «ОБЛИЧЧЯ» виконкому? Хоча я думаю, люди спочатку пойдуть, шоб поржать). Да, кандидати всі, як на підбір! А хай мер їх всіх відразу візьме. Я впевнений, через пару місяців вони зжеруть один одного.
duny | 24.10.2012 | 10:56
+ (0) -
Чернецький не тільки на зама мітить, а й на голову партії в свій час мітив, все кляузнічав в Рівне, да не получилося, а тут ще й з партії викинули такого "патріота", жаба задавила, що звідусіль його ганяють , як поганого кота, то треба всіх обличчям і в грязюку.Молодець Чернецький, твоя стратегія правильна.
Vitalina | 24.10.2012 | 22:59
+ (1) -
Я теж за Сороку! Шановні, а хто з них хоч щось зможе зробити??? Горе-юрист? Чи опозиціонер який разом з помічником "гарно" садкам криші ремонтує? Аби не Сорока, так би й плавали досі у воді в НВК - 1 вихователі з дітьми! Я знаю бо живу тут! І моя дитина ходила в цей садок поки мега-будівельники за 80000 гривень дах в садку не зняли і не забрались після цього геть!!! Яніцький дав 1000 гривень і пищить на все місто, гидко мені від нього!!!! А вибачте, ще сакури посадив!!!
час покаже | 24.10.2012 | 23:11
+ (0) -
Цікаво: статья написана, якщо когось опозорити, то без прізвищ. А хто себе впізнав, той обсирає і автора , і його сім`ю. Я знаю точно , що Усата заробила чесно гроші і купила на відкритому аукціоні землю. А самі під ніками підписуються, і лиють гімно на чесних людей. Побільше таких депутатів як Чернецький, може щось змінилося би в нашому житті. Автор статі хотів пояснити , що поки депутати воювали з мером , то питання міста не вирішувалися, не виділились вчасно гроші на ремонт даху, проігнорували питання на виділення грошей на лікуваня дитини тяжко хворої, на ремонт ліфтів. Я розумію хто на автора бочку котить,той до цих безвідповідальних вчинків причетний.
Рома | 24.10.2012 | 23:30
+ (0) -
Шо таке ліси?
майбутній депутат | 24.10.2012 | 23:55
+ (0) -
Мабуть Чернецького з партії виключили за його правдиві статті в газетах, які регулярно з'являються . Я регулярно їх читаю, я навіть тайний " поклонік" його таланту. Ото мочить усіх, але тільки тих хто заслужив. Пора Чернецькому свою партію відкрити ! Можна я буду в списках. Я не розумію , як можна завершити сесію не розглянувши всі питання бо в них було питання хто головніший , аі одне було з них про виділення грошей на лікування дитини. Отакі в нас депутати, і така в нас зараз влада. Отак ми ходимо на вибори голосуємо за гарні личка, а що буде далі не знаємо і не цікавимося, А правильно він робить, щоб ми знали, а то прийде час виборів на місцевому рівні , і всі вони заспівають які вони хороші були... до того часу про це повинно все забутися. Пам`ятайте вороги " ніхто не забутий, ніщо не забуте" Ми ще вияснимо про кого він писав, але пан Лорд і так нам вже пояснив. Дякую !!!!!
Алекс | 25.10.2012 | 00:13
+ (0) -
Чернецький - порядна людина і справедливий депутат!
А ті, хто коментує з наклепом або депутати-дармоїди , або самі в цих справах замішані.
Vitalina | 25.10.2012 | 00:24
+ (-1) -
Пан Яніцкий - Брехло! Посадив дві сакури, а крику наче атомку построїв. Що він зробив для нас??? Їдь Вася в Київ і далі будує свою адвокатуру!
мер | 25.10.2012 | 07:33
+ (0) -
Шо клініка так клініка. Чернецький правий. І він в цій клініці разом із свома двома друзями- Нестерчуком Юрою та Сірожою Анощенко. Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти.
Друг Чернецького Юра Нестерчук – ринковий магнат, особа з порушеною психікою. Юра Нестерчук який, дуже ласий до грошей так само як і Чернецький.
Нестерчук який прославився своїми походеньками та збором коштів на міському ринку за що отримав протокол про корупцію за рішенням суду.
Нестерчук, який, залякавши свої м депутатським мандатом, Сопачівського сільського голову, і сказавши, що в нього все пов’язано, влітку незаконно здійснював торгівлі без усяких на то дозволів на Сопачівському кар’єрі, у тому числі і алкогольними напоями.
Нестерчук, Чернецький, Свєтка Пашко, Анощенко разом садили сакури імені Яніцького. Агітують за Яніцького І отримують за це від Яніцького гроші.
Замісник мера Василь Ковальчук,Аношено, начальник комунгоспу Афанасьев вже взяли собі землю під гаражі в одному із кооперативів і будуть їх будувати за допомогою робітників комунгоспу. І хочуть знов підвищити тарифи на воду та тепло.
Замість того щоб не підвищувати тарифи, займатись КМКП, Василь Ковальчук сам займався покупкою респіраторів, привіз їх на власній машині та сам розгрузив. Цікаво чому???? Який зв»язок? Запитаєте Ви Щоб гроші відмити???
Такі замісники меру точно потрібні.
aleks | 25.10.2012 | 10:18
+ (0) -
немає слів
aleks | 25.10.2012 | 10:46
+ (0) -
Дуже
yuriy | 25.10.2012 | 12:35
+ (1) -
Істина мама говорить неправду. Працівники пана Яніцького продовжують ремонтні роботи в закладі. Риштування дійсно надало комунальне підприєжмство за сприяння М.Сороки і матеріал він же надав в досить великому обсязі.
yuriy | 25.10.2012 | 12:40
+ (0) -
А роботи вистачає усім: і працівникам закладу теж, тому що весь другий поверх знищений водою. А внутрішні роботи почали виконувати після завершення робіт на покрівлі. Бюджетних коштів не виділено зовсім на внутрішній ремонт - от батьки і звертались до усіх, хто міг би допомогти.
Допомога і є приводом до передвиборчого піару.
Влад | 25.10.2012 | 15:37
+ (1) -
Я так думаю, що п.Чернецький в даній статті навів лише 1 з багатьох прикладів, які можна зустріти не лише в дитсадку, школі, комунальних установах... Нажаль куди не звернешся, то всюди подібна ситуація... Суцільна безгосподарність... І вся ця безгосподарність направлена швидше за все цілеспрямовано - якщо майно починає нищитись, то потрібно максимально цей процес затягнути, щоб воно ще більше знищилось і можна було пізніше більше на тому заробити... А відмазка дійсно одна і та ж - немає грошей в бюджеті... Хоча на менш суттєві чи навіть взагалі несуттєві справи наші депутатики виділяють кошти аж гай шумить, бо мабуть і їм з того непогано перепадає... А тут ще й настав їх час - зароблять непогано на тому, що можна було вчасно виправити ще пропіаряться перед виборами... Хоча на початку року, коли виникла проблема, нічого не робилось... Бо довго ж ще до виборів... Забудуться люди про те, як їм кинули подачку!!! Спасибі Вам за відверту статту про наших депутатиків, яки прикриваються лише своїми опозиційними брендами, хоча головним для місцевих жителів має бути в першу чергу людина для народу, а не рішення партії зверху….
Vadym | 25.10.2012 | 15:58
+ (0) -
Часто читаю статті про наше самоврядування, місцевий депутатський корпус, інші гілки нашої влади і хочу відмітити, що все таки статті Ігоря Чернецького все таки більш відверті і прямі. Тому мені здається, що саме через подібні статті стільки бруду й поливається на таких відкритих для нас депутатів, яких дійсно одиниці. Хочу побажати Ігорю Чернецькому міцного здоров'я та сил в подальшій боротьбі з такою складною системою наших можновладців, які думають тільки про себе і свої сім'ї та щоб якомога побільше вижати з таких простих людей як ми, які їх же ж і обирають. Тримайтесь, Ігор, оскільки рано чи пізно люди поженуть тих казнокрадів і довірять своє майбутнє та майбутнє міста/держави саме таким людям як Ви. Сподіваюсь, що це не остання Ваша стаття і ми будемо бачити частіше і більше таких відвертостей щодо наших обранців та можновладців.
Лара | 25.10.2012 | 17:52
+ (1) -
Яныцький багато справ зробив, про які ніхто не пише. І сакур він не дві посадив, а 39, а дві вкрали такі сімі, як ті, що пишуть всяку єрунду. Я була на зустрічі з Яніцьким. Дуже грамотна і компетентна людина, він мені сподобався. На всі питання відповідав конкретно і правдиво. Не обіцяв того, чого не зможе зробити. Слухала я і Кошина. Це не депутат, а позор всій Батьківщини. Невже не було в них іншого кандидата? Він схожий, вибачне, на алкаша. Да и говорить безсвязно, сумбурно. Я прихильниця Батьківщини, і мені соромно, що від неї іде такий нікчемний кандидат. Зараз я знаю, за кого голосувати по мажоритарці. Перемоги Вам, пане Василю!
майбутній депутат | 25.10.2012 | 17:54
+ (1) -
А мені здається, що в цій ситуації з дахом , винний начальник управління освіти Гончар. Якісь резервні гроші мають бути у будь-якій організації , у 1 школі роблять утеплення фасаду - могли б позичити у них , і поки депутати і мер будуть сваритися, кришу зроблять, а потім вибивати гроші. А Чернецький молодець , йому всерівно хто дає гроші на наше місто, лиш би давали, і на дах, і на сакури. А у нас все так : хто щось дає , той себе потім рекламує. І навіть якщо працівники закладу роблять ремонт , то про це також треба сказати всім . І це нормально. Я як майбутній депутат також буду щось людям давати, з проханням щоб вибрали мене. А не виберуть не буду. Але хто сидить при владі , той дає не свої гроші, а з бюджету. А наша влада не може навіть з бюджету.
Рина | 25.10.2012 | 20:39
+ (0) -
Дякую Ігорю за те ,що признав , що зміни потрібні і серед депутатів ,і мерів і що ми виборці напевно маємо владу на яку заслуговуємо ,адже серед нащих місцевих депутатів є тільки декілька чоловік дійсно яких можна назвати слугами народу , а решту навіть у своєму житті нічого не досягли . Хіба можуть вони зробити щось для нас??? Напевно бюджет потрібно розприділяти на початку року ,а не літом . Можливо тоді і ліфти працювали б, і садки ремонтувались, і школи були готові приймати наших дітей , і покрівлі виконувалиб свою функцію а не функцію басейну.Напевно якби в місті були справжні будівельні організації ,а не приватні підприємства- одноденки з штатом в кількості 3 чоловіки такого нетрапилось би....
Сергей | 26.10.2012 | 01:17
+ (1) -
А я согласен с автором, даже считаю, что он мягко выражался... В статье вскольз упомянулось о вреде нынешних депутатов для нашего города. В результате 5-ти месячных судебных разборок с Мэром была парализованна вся деятельность в городе, которая требовала финансирования горисполкома, например не выделялись средства на соревнования, оздоровления детей, не финансировались социальные и детские программы, даже отстаивать честь города наши спортсмены ездили за свои деньги или деньги родителей...
Считаю, что в таком городе как наш, выборы депутатов должны проводиться по безпартийному принципу от своего округа, тогда избиратели могут за безпредел в городе и бардак спросить своего депутата. Только тогда не будут приниматься решения с узкопартийными интересами (когда интересы партии ставятся выше интересов громады). angry

У меня вопросы: 1. Кто-нибудь помнит ФИО депута в городской совет, которого он выбрал. 2.Назовите в нашей стране хотя бы одну правящуюю партию, которая не скомпроментировала себя. 3. Назовите хоть одну партию которая сможет выполнить свои обещания. 4. Назовите политика, который думает не о своем кармане,а о процветании своего народа, за престиж государства. sad
Alehandro | 26.10.2012 | 11:30
+ (0) -
Цікаво те, що замість того щоб обговорити причини, які довели до плачевного стану садочок, починаюь обговорювати будь що, а не те що депутати міської ради прос...ли час займаючись виключно своїми шкурними питаннями (чи то обгадити мера, чи то щоб увірвати якусь посаду, або шматок чогось ласого)
Натомість усілякі клавіатуроблуди, ховаючись під ніками , щоб не заробити за брехню у писок (сци..ни по натурі) , котрі не вміють відкрито сказати те з чим не згідні, починають обговорювати особистість самого автора.
Знаючи Ігоря Чернецького не один рік, я не помітив у нього великих статків: проживає у звичайній 9-ти поверхівці в однокімнатній квартирі а не в розкішному котеджі, їздить на звичайному Жигулі а не шикарній іномарці, працює на РАЕС звичайним інженером. А обгадити по принципу «-Вкрав срібну ложку. -Так вона ж знайшлась. –А осад залишився» багато розуму не треба.
А на рахунок підтримки того чи іншого кандидата - це справа кожного особисто.
Матвей | 26.10.2012 | 13:58
+ (0) -
От негідники! Замість того, щоб признати свою вину, перекладають її на інших. Ця "Батьківщина" заколупала вже! Ви, шановні депутатики, вважаєте, що вас обирають для того, щоб вам жилося краще? А може пора згадати про тих, хто навколо вас? Я мав наувазі людей - жителів міста. Ви що не знаєте, що у нас місто маленьке. І як би ви не ховали свої реальні справи, всеодно всі узнають, хто чого вартий, як би ви не репетували, і як би не примальовували до себе німб та крила. По людях судять по їх вчинкам, а не по тому, як вони вміють брудом їнших поливати. Вас же більшість, де вчинки ваші, і доречі, чому непрацюють ліфти? Чи ви, дійсно, вмієте тільки язиками ляпати?
Виконком | 26.10.2012 | 16:51
+ (1) -
Всі "овочі", про яких написано в статті, не прийшли на останню сесію. Бо їм не дозволив їх "мічурін". В результаті вчителі залишились без підвищення заплати. "Овочі" - це покруче "тушок". Ті хоть і міняють свою позицію, але мають її. А "овочі" чекають, коли їх покладуть в борщ чи в рагу, а коли сгниють, викидають у смітник. Так буде і з нашими депутатами-овочами. Їх використають і - в смітник.
ARAL | 26.10.2012 | 17:27
+ (1) -
Ну канешно, когда обращение в Обл.совет по поводу денег на ремонт НВК-1, То обл.совет показывает фигу, то есть Вася Берташ показал болт Кузнецовску. А когда пришли выборы то этот Вася вместе сосвоим покровителем Сорокой тут как тут. И все как рады этому. А где они были до этого - деньги искали чтоли. Народ включай мозги!!!!
асталавісла | 07.11.2012 | 00:27
+ (0) -
от уроды!Ты им про рыбу , они тебе про раки. Депутатов на мыло!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів