34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Інтерв'ю // Ігор Куц: "Ми працюємо над перезавантаженням курсу влади"

Ігор Куц: "Ми працюємо над перезавантаженням курсу влади"

19.07.2013

43

3631

Уже так повелося, що в Кузнецовську наболіле є завжди. Та, власне, де його немає? Актуальних питань, відповіді на які хотілося б почути читачам не лише міста атомників, але й жителям Володимирецького району, назбиралося чимало.

Тому я вирішила звернутися до Ігоря Куца, міського секретаря і тимчасово виконуючого обов’язки міського голови. До речі, Ігор Валерійович – людина, з якою спілкуватися з якою легко і приємно на будь-які теми.

– Ігорю Валерійовичу, давайте одразу перейдемо до найважливіших питань. Чи виконується сьогодні соціально-економічна програма розвитку міста?

– Оскільки соціально-економічна програма міста вже затверджена, то основним її акцентом є підготовка до осінньо-зимового періоду. Вирішені деякі питання щодо закупівлі додаткової техніки КМКП, в тому числі й снігозбиральної. Однак гостро стоїть проблема освітлення деяких районів міста, зокрема освітлення мосту та пляжу в районі річки. Також ми зараз займаємося питаннями забезпечення шкіл та садочків усім необхідним до початку навчального року 2013-14 рр., закупівлею необхідного обладнання; вирішуємо питання щодо харчування дітей та ремонту навчальних закладів. Одним із особливих досягнень стало відкриття парку культури і відпочинку, який вперше за 40 років зазнає ґрунтовного ремонту і буде упорядкований.


– А як щодо пам’ятника Тарасові Шевченку? Ходять чутки, що його мають встановити на місці стели перед міськвиконкомом. Та чи є необхідність у її знесенні?

– У 2009 році було прийняте рішення міськради, яким затверджено план побудови бронзового пам’ятника до 200-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича. Наразі вже проведено конкурс та ухвалено проект. Зараз ми займаємося кошторисом і визначаємося з вартістю (попередньо десь біля 500 тис. грн.). А коли будуть погоджені організаційні питання, маємо провести спільне засідання всіх голів комісій та запросити мешканців до обговорення. Стосовно знесення стели, то ніякої необхідності у цьому немає, оскільки немає відповідних звернень громадян.


– Нещодавно також стало відомо, що у Кузнецовську з’явиться власний гімн. Хто ж стане його автором?

– Дійсно, у цьому році було оголошено конкурс на написання гімну. Комісією було розглянуто декілька пропозицій, але найбільше до душі припала «Пісня про Кузнецовськ» авторами якої є журналіст Петро Комнацький та заслужений працівник культури України Федір Гощук. Незабаром буде підготовлено звукозапис композиції, і після його прослуховування депутати прийматимуть рішення.

– Чому, на Вашу думку, питання про створення гімну підняли тільки тепер?

– Я думаю, що особливих проблем тут немає. Просто так склалося, що дуже багато соціально-побутових, іміджевих та управлінських питань не було піднято і розглянуто. Керівництво займалося вирішенням поточних, більш важливих проблем. Але нині ми розуміємо, що слід створити стратегічний план розвитку міста. Але не на 1 чи 2 роки, а на років 10, щоб бачити основні напрямки роботи та пріоритети. 

– Ігорю Валерійовичу, а як місто співпрацює з районом?

– Зараз у нас налагоджені прекрасні відносини з володимирецьким районним керівництвом, і я хочу подякувати голові райдержадміністрації Володимиру Ткачуку та голові районної ради Василю Ковеньку за розуміння в багатьох питаннях. Ми завжди домовляємося, бо усвідомлюємо, що не можемо бути відокремлені одне від одного. Так, Кузнецовськ є містом обласного підпорядкування, але розташовуємося ми у Володимирецькому районі, і з керівництвом району працюємо злагоджено. Взяти до прикладу нещодавній фестиваль «Бурштиновий шлях», активну участь в якому брала і РАЕС, і творчі колективи нашого міста. Свято проходило на високому рівні, а ми максимально сприяли його проведенню, розуміючи, що наш край потрібно популяризувати. Адже ми маємо такі багатства – чудову культуру, традиції, кухню! 

– Чи є іще проекти, створені спільно з районом?

– Так, безперечно. Ми – спільні учасники створення FM-радіо «Бурштиновий шлях». Міська рада виділила 100 тис. грн. на цей проект, і він уже на завершальному етапі. Тож незабаром, сподіваюся, почуємо перші позивні нашого місцевого ефірного радіо. Я бажаю, щоб ми й надалі співпрацювали з районом, адже у нас багато спільних проблем, вирішувати які маємо разом.

– А коли вирішиться давня проблема, якій, наскільки мені відомо, більше 9 років? Мова йде про злиття села Заболоття з містом Кузнецовськом, адже чимало підприємств міста розташовані на територіальних землях цієї сільської ради. Та й інфраструктура цього села, міста і РАЕС злита в нерозривну систему…

– Це об’єднання дійсно потрібне як Кузнецовську, так і Заболоттю, а також Старій Рафалівці. Це природно і закономірно, коли місто росте і поглинає довколишні території, даруючи сільським жителям вигоди міської цивілізації. Та й коли є бажання територіальних громад об’єднатися і бути однією громадою для кращого вирішення своїх соціально-побутових проблем, то ми маємо цьому сприяти. На жаль, ця процедура дуже затяжна у часі, потребує уточнення існуючих меж міста і сіл на рівні Верховної Ради, а потім затвердження Генерального плану розвитку об’єднаних територій. Скажу, що все в процесі, але про якісь терміни говорити не буду, бо це не в моїй компетенції. Ще у нас виникає проблема з тепло- і водомережами села Заболоття, які вже сьогодні потрібно брати на баланс КМКП. Але, повірте, це питання партнерське, і ми можемо співіснувати однією громадою. 

– Наскільки мені відомо, інженерні комунікації зношені відсотків на 70-90...

– Ми не знаємо, в якому вони стані насправді. Щоб вирішити цю проблему, створено робочу групу, яка займається аналізом реального стану тепло- і водомереж. Поки що ми не окреслюємо інших проблем, адже якщо стоятиме питання про передачу тепломереж місту чи району (а воно поки що дискусійне), то потрібно знати їх експлуатаційний ресурс. Слід вирішити, чи потрібна реконструкція існуючої в селі комунальної інфраструктури, яка сьогодні є власністю РАЕС, та хто буде її фінансувати. Маємо вивчити і вирішити це питання до кінця 2015 року, тому поспішати не будемо, спочатку все проаналізуємо і обдумаємо.

– Чи вплине це якимось чином на комунальні тарифи?

– Ні, на тарифи це ніяк не вплине, вони залишаться у тих рамках, у яких і були.

– Відомо, що звалище побутових відходів відпрацювало ресурс і потребує розширення. На якому етапі вирішення цієї проблеми?

– Так, у цьому році закінчується строк експлуатації нашого полігону, і наразі ми займаємося пошуком інвестора, який зацікавився б проектом переробного заводу. Спільно з районною владою ми погодили, що для цього проекту нам буде передана земельна ділянка. Також ми провели переговори з київською організацією, яка пропонує свій проект сміттєпереробного заводу, вартість якого до 300 тис. грн. Потрібно ще знайти такі гроші. А потім залучати приватні інвестиції чи просити кошти у Кабінету міністрів, адже вартість будівництва самого заводу – біля 50 мільйонів гривень.

– Чи є пропозиції від інших інвесторів?

– Були пропозиції від польських колег, але спочатку потрібно вирішити всі питання із землею. Кузнецовське міське БТІ вже видало відповідну технічну документацію, і ми чекаємо її затвердження у Володимирці. Були також переговори і з іншими київськими інвесторами, та й рівненські фірми зацікавилися цим проектом. Але все поки що на стадії перегорів, чекаємо пропозицій від потужних інвесторів.

– Чи продовжується наразі конфлікт між депутатами та мером і чому він виник?

– На мою думку, міський голова просто не знайшов порозуміння з депутатським корпусом. До того ж, він ігнорував всі ініціативи депутатів щодо розвитку міста, ігнорував питання, які існували в місті: це і збільшення заборгованості комунальних підприємств, і налагодження співпраці з керівництвом району та станції. Сергій Іванович Анощенко, можливо, заполітизував наші проблеми. Наслідком чого і стала незадоволеність мешканців діяльністю міського голови, що зіграло не на його користь. Ми ж вирішили обрати шлях пошуку компромісів і конструктивної співпраці.Розмовляла Анна ЛОГВИНЕНКО, polissya.net

Теги: ігор куц
Всього коментарів: 43
1
Мешканець | 19.07.2013 | 11:52
+ (9) -
"Наслідком чого і стала незадоволеність мешканців діяльністю міського голови, що зіграло не на його користь"

Ти хто такий, щоб за мешканців розписуватись? Йди краще послухай, що люди про тебе кажуть, вуха зів"януть.

Конструктивна співпраця - це коли мера незаконно знімають купу разів, суд його поновлює на посаді, а Куц і його бабське царство знову приймає тупі рішення? Зайди хоч в Вікіпедію чи що, і почитай, шо таке конструктивна співпраця.
2
Ігор | 19.07.2013 | 12:27
+ (-7) -
Все правильно Куц каже. Дайте людині попрацювати, а там час покаже хто правий був.
4
sir_the_dragon | 19.07.2013 | 17:46
+ (8) -
А він сам дав Анощенку працювати? Зараз дерибан пішов на повну, бо вже ніхто не заважає. Чому Куц мовчить, що він разом з батьківщиною роздав? Коли він з Хвалько прибере педиків зі своїх лав?
3
Vadim | 19.07.2013 | 17:42
+ (6) -
Пускай куц мозг себе перезагрузит, а не власть!
5
громадянин | 19.07.2013 | 18:27
+ (-6) -
дайте молодій людині попрацювати,не критикуйте передчасно,а й справді що зробив бувший мер...?
6
Vadim | 19.07.2013 | 18:38
+ (3) -
Так, извени, а почему этот молодой гоблин не дал спокойно поработать бывшему меру? Вместо этого он его по судах таскал.
7
погоня | 19.07.2013 | 19:01
+ (5) -
"Міський голова не знайшов порозуміння з депутатським корпусом". 
А в чому міський голова не знайшов порозуміння? Не захотів призначати на посади Кравця, Магдича, Антипець, Петрович. Чи не захотів призначати Саушкіна на КМКП. А можливо не бачив  Велікдус  на посаді  директора  Парку. Я не в захваті від Анощенка. І депутати мають право зняти голову. Але повинні це зробити в законний спосіб.
Відповідь по гімну взагалі не в тему. Переможець по Шевченку визначений з порушенням умов конкурсу згідно з яким Шевченко повинен бути молодим. Фінансування  радіо FM, яке на 90% російськомовне і знищення Кузнецовського міського дротового радіо це взагалі ідеологічна диверсія. А все останнє сказане то водичка. Реально  нічого на перспективу розвитку міста не зроблено.
 Але ще є час. Команда молода.Працюватиме до рішення суду, що визнає незаконним скликання сесії на якій був звільнений Анощенко. А після цього будь який мешканець міста зможе оскаржити будь яке рішення сесії.
8
diver7 | 19.07.2013 | 19:33
+ (-8) -
Молодець - так тримати! Впевнено крокуй до перемоги!
9
sir_the_dragon | 19.07.2013 | 19:40
+ (3) -
... над собою!
каток | 19.07.2013 | 21:30
+ (6) -
Давно переконаний в тому, що місту потрібні перевибори, і голови, і ради.Куцу мати витримку, і не заявляти пяному стані за столом і на публіку, що він є наступний мер, бути ввічливим та вихованим до обслуговуючого персоналу. З боку це виглядає так , що хочеться плюватись.Це факт.
bubarp | 20.07.2013 | 00:30
+ (5) -
який цей куц \вид\,я його ще з школи знаю, \вид\ була
OLEXANDER | 20.07.2013 | 10:15
+ (2) -
1.Перевиборів не буде і це точно.Гроші на це ніхто виділяти не буде.
2.Мер Анощенко поновиться на посаді точно, рішенням суду і то гарантовано.
3.За всі абсолютно дєлішкі Куцу мабуть прийдеться відповісти...і він то знає і побоюється.
4.А зараз це все називається фарс і клоунада.
5.Куц двуликий...і час покаже і всі самі зрозумієте.
rts | 20.07.2013 | 11:53
+ (-3) -
анощенко уже не один суд выиграл и что.Ему капут.До выбров будет Куц.А то что пишет олександр полная чушь.Олексадр это анощенко.Пишет про что мечтает.А мечтать не вредно.Ваш шанс господин анощенко пропал.За два года вам мало было времени наладить работу.Потому что вы просто пожарник и все.
Simka | 20.07.2013 | 14:22
+ (0) -
Я у шоці...... prof нам памятник Шевченку важливіший за міські комунікації cry cry cry killed
Simka | 20.07.2013 | 15:16
+ (3) -
Подивилась, верніше додивилась відео до кінця... blahblah  хіба можна вірити людині  з такою невербальною поведінкою. Подивіться навіть на його положення рук
bubarp | 20.07.2013 | 15:30
+ (1) -
Який він чесний,я думаю люди які зверталися до нього за юридичними послугами можуть сказати хто він такий
sir_the_dragon | 20.07.2013 | 16:54
+ (1) -
Якщо ти вважаєш Куца порядним, тоді постає питання у твоїй порядності. Або ж взагалі, 36 років самітником прожив. Думай, що говориш і говори, що думаєш. " Більш порядної людини не зустрічав" - нещастя ти.
sir_the_dragon | 20.07.2013 | 20:14
+ (1) -
В якості співучасників?
sir_the_dragon | 20.07.2013 | 20:36
+ (2) -
http://femme.pp.ua/mova-tila-yak-navchitisya-rozumiti-/

3. Поглянь на погляд, вираз очей

-Люди, які часто дивляться на всі боки, швидше за все нервують, брешуть або ухиляються від відповіді. Проте, якщо людина просто дивиться убік, його очі не бігають, то це хороший знак для співбесідника - ознака комфорту або покірливості.
-Погляд спідлоба видає недовірливу, невпевнену людину.
-Якщо погляд велику частину часу спрямований в підлогу, то це видає людину боязку і соромязливу.
-У деяких культурах погляд в очі трактується, як неповага до співбесідника, враховуй це.
-Розширені зіниці явно вказують на зацікавленість. Хоча окрім того, це може бути викликано алкоголем, метамфетаміном, ЛСД і іншими препаратами. Деякі люди мають постійно розширені зіниці (але це досить рідке явище)

З перших кадрів очі, як у злодія на допиті.
jarema | 20.07.2013 | 20:51
+ (5) -
Багато кузнецовців, які голосували за міського голову Анощенка із "Зеленої планети" (тобто без команди підтримки) -4, 3тис. одночасно голосували за депутатів  від юльки ,і Юлька набрала 27депутатів-бездарів!!,
І на другий день після виборів вже  наших мешканців нічого не цікавить. Бо виборці Анощенка навіть не знають що він вже незаконно скинутий  дуже чесними (як сама юльця) 27 депутатами.
І дуже смішно від брехні Куца. що .."Наслідком чого і стала незадоволеність мешканців діяльністю міського голови, що зіграло не на його користь. Ми ж вирішили обрати шлях пошуку компромісів!!!!!"
І дуже швидко Куц підставив одне місце районному регіоналу Ткачуку і обласному регіоналу Берташу!!!
Бютівці і КУЦ допомагають ПР знищувати країну....
jarema | 20.07.2013 | 21:05
+ (4) -
І чому це депутати -бездарі самі без мешканців , без обговорення , провели конкурс на пам"ятник Т. Шевченку??
І чому це мешканці і не чули і не бачили того гімну Комнацького , який має бути гімном нашого міста.???
Чому це ви такі "розумн" за нас все вирішуєте???
БРАТ | 20.07.2013 | 22:30
+ (-5) -
Анощенко вже мером не буде... це всім зрозуміло.. перевиборів не буде. не хай іде на біржу стає.!!! а наступні вибори він не виграе - ЦЕ ВЖЕ ВСІМ ЗРОЗУМІЛО!!!
ВВС | 21.07.2013 | 19:00
+ (0) -
Щось цей сайт дуже популяризує Куца. Проплатив, мабуть, добре.
БРАТ | 21.07.2013 | 21:24
+ (-3) -
А шо з ексмером??????? где он???? где ковальчук?
сарказм | 22.07.2013 | 00:40
+ (-1) -
За мером і Ковальчуком давно тюрма плаче, підняти тільки ті махінації, які вони зробили за два роки керівництва, то не на одну кримінальну справу потяне. Спочатку хай прозвітують про відеоспостереження, яке вони закупили незапитавши ні в кого чи це потрібно місту і відмили купу грошей. Далі дорога теплична де був проведений капіталький ремон, теж не один міліон закатаний в землю, а дорога яка була з дірками така і є. Мер на закупки посадив свого кума Ковальчука і мутили як хотіли, а тепер звісно шкода покидати таке насиджене грошове місце, от вони руками і зубами тримаються.
БРАТ | 22.07.2013 | 01:04
+ (-2) -
28 сарказм (Вчора 23:40) згоден з Вами! можливо у них це ше попереду. Ексмер думав шо він крутий ковбой!)))
123 | 22.07.2013 | 10:14
+ (3) -
Куц разом з Хвалько керують містом, а реально проводять свої махінаціїї з землею м.Кузнецовська, подивимося як вони порішають Геші питання, бо всім іншим вони вже порішали. І саме головне не мішайте їм ВОНИ працюють, а ми їм заважаєм!!!!
Сленг наразі доречний?
rts | 23.07.2013 | 00:07
+ (0) -
Брат ты наверняка Пашко Света все время страдаешь за возвратом ексмера и его кума.Сочувствуем тебе.Скоро ты им составишь кампанию и будет вам всем весело.
БРАТ | 23.07.2013 | 00:49
+ (-1) -
rts (Сьогодні 23:07) ти ошибаешься... я первый кто его "сглазил" и посли этого его не стало. Просто было за что.
Ваньок | 23.07.2013 | 13:53
+ (0) -
Який він чесний,я думаю люди які зверталися до нього за юридичними послугами можуть сказати хто він такий

То є правда. Куц мені на хижака з фільму "Хижак" схожий)))))))
Що скажете?
І чого це він зачухався як за 100 тис. почав говорити???
sir_the_dragon | 24.07.2013 | 00:50
+ (0) -
Який к бісу хижак? "Мауглі" читали? Так він більше схожий на Табакі.
БРАТ | 24.07.2013 | 01:14
+ (-1) -
а ти сір дракон з трьома поросячими мордами!
sir_the_dragon | 24.07.2013 | 17:46
+ (0) -
Родич тамбовської зграї, ти не такий страшний, як тебе малюють. Покажи лічіко, браток. Скільки ти можеш ховатись, чого ти боїшся чи кого?
БРАТ | 24.07.2013 | 20:29
+ (0) -
Я твоя смерть.
sir_the_dragon | 26.07.2013 | 23:47
+ (0) -
Капець, доведеться мені жити вічно.
[ | 28.07.2013 | 21:34
+ (1) -
вічно горіти будеш клоун
Скептик | 01.08.2013 | 02:58
+ (1) -
Хм. Куц с его "дружками" ничего не добьются. Мэр, подчеркиваю, не экс, а мэр, которого выбрали жители, в законах понимает намного больше, да и по уму более развит, чем все остальные вместе взятые. А Куц, что с него взять? марионетка...
БРАТ | 01.08.2013 | 03:09
+ (-1) -
а я подчеркиваю - что ексмер. а то что с него можно взять лучше не брать...
люблю куца | 11.01.2014 | 11:22
+ (0) -
Куц ты не типок ты вор. а вор должен сидеть в тюрьме. иочень хорошо, что ты это понимаешь и тянешь с собой четырех депутататов.
депутат | 11.01.2014 | 12:23
+ (0) -
Оголосіть фамілії цих депутатів, бо я знаю тіл тільки одного -це Кравець він ппідписав продаж Куцом магазина за безцінь своїй мамі.
Рая | 20.01.2014 | 12:32
+ (1) -
Геть самозванця разом з "Хвалькуватою" бандою!
вася | 20.01.2014 | 13:39
+ (0) -
да их всех от туда надо гнать, и менять всех зажравшихся начальников. конфисковать всё что украли и в тюрягу. что новые видели и боялись воровать и ни хрена не делать.
sir_the_dragon | 30.01.2014 | 13:30
+ (0) -
Так він щей дільничим був, от лише не пам'ятаю у якому селі. Десь тут неподалік Кузні.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів