34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Релігія // Ігор Куц про "Світло Зорі": "Ми не знаємо що це за церква, хто ці люди"

Ігор Куц про "Світло Зорі": "Ми не знаємо що це за церква, хто ці люди"

10.08.2011

115

3345

На дев'ятій сесії Кузнецовської міської ради, яка відбулась 29 липня, депутати вирішували ряд важливих питань, серед яких були і питання про продаж земельних ділянок міста.
Зокрема, в цей день депутатами було розглянуто питання про виділення землі релігійній громаді "Світло Зорі". Результати голосування депутатів: 2 депутати проголосували "за", всі інші народні обранці утримались від будь-якого рішення.

Рішення депутатів коментує секретар міської ради Куц Ігор Валерійович:

- Які, на Вашу думку, причини того , що депутати не підтримали проект рішення про надання земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді «Світло Зорі» ?

- Я не думаю, що тут питання тільки в релігії. Для себе я зрозумів, що по сутті готового проекту рішення про те, що там збираються будувати не було. Очевидно, що ця громада не переконала депутатів в тому, що має кошти для будівництва. Адже можна отримати земельну ділянку і не використовувати її. По-друге, можливо це те, що «Світло Зорі » маловідома організація у місті. Можливо.

- Значить, вони повинні були показати свої доходи, звіти? Якісь ще можуть бути причини у такому рішенні депутатів?

- Ніяких звітів ніхто не може вимагати. Єдине, що тут можна сказати – вони не переконали у своїх намірах. По суті все й так говорилося на сесії.

- Пастор «Світла Зорі», розповідає, що вони відкрили РОБО «ВИХІД», та Молодіжний клуб "ПРОТЕСТ".

- Ви його бачили?

- То вони повинні були провести депутатів по своїх організаціях, ознайомити з роботою , розповісти і все показати?

- Ну знаєте, говорити так однозначно, не можна. Потрібно показувати, не те що вони роблять, а показувати результати роботи. Якщо ми говоримо, що в інших церквах щось роблять, то ми бачимо якісь новобудівлі, чи сім’ї, які всиновлюють дітей, але ж вони не ходять і не розказують, що вони роблять. Люди і так бачать результат. А приходити і звинувачувати депутатів, що ті не розібралися не коректно. Значить, депутати були недостатньо проінформовані. В зв’язку з тим, що відсутня об’єктивна інформація про цю релігійну громаду, можливо і перестрахувались депутати. Ми не знаємо що це за церква, хто ці люди.

- Рішення земельної комісії впливає на думку депутатів?

- Рішення будь-якої постійної депутатської комісії є рекомендаційним. Це не значить, що комісія вирішила так, а депутати зобов’язані її рішення підтримати. От бачите, виникли запитання, на які в сутності, на мою думку, не було змістовної відповіді, були скоріше емоції, а емоції при прийняті рішення про надання земельної ділянки не потрібні. Тому тут потрібно більше працювати релігійній громаді, щоб донести свою позицію, пояснити все чим вони займаються , як вони займаються. Тоді все буде реально видно. Повинні бути технічні документи, фінансування, щоб не сталось так, що цей об’єкт стане довгобудом. Потрібно реально вирішувати цю проблему. Чисельність цієї громади також не зрозуміла.

- Який пакет документів для розгляду надавало «Світло Зорі»?

- Я не знаю, тому що не був присутній на засіданні комісії. Можливо в них і був пакет документів, але це все одно не вплинуло на рішення депутатів. Підтримали рішення лише два депутати, тому звинувачувати когось нема підстав. Не проголосували навіть ті депутати, які були у земельній комісії. Депутати є представниками громади. Кожен депутат має власне коло спілкування, він також можливо щось знає, щось чув, або зовсім не нічого не знає про цю релігійну громаду.

Моя позиція, як людини, як мешканця Кузнецовська, - потрібно менше говорити, хто і що робить, а просто робити. Приходить чоловік на сесію і говорить, я хочу працювати з наркозалежними, хто забороняє їм зараз допомагати цим людям. В нас є Кузнецовський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де також допомагають наркозалежним. Будь-ласка, співпрацюйте з ними, в них є приміщення. В нас є інші центри по області, співпрацюйте з ними. Переконувати, що тут буде зроблено щось для наркоманів, то можливо для цього теж потрібні якісь вимоги. Чи це буде реабілітаційний центр, чи приміщення для зустрічей , то про це і потрібно говорити. Якщо люди хочуть працювати, нехай працюють, якщо хочуть відкривати реабілітаційний центр, нехай подають пакет документів, депутати будуть не проти.

- «Світло Зорі» може знову подавати заяву?

- Звичайно, ніхто їм цього робити не забороняє, але все ж таки, в першу чергу, вони повинні переконати громаду у своїх благих намірах, показати результати корисної роботи, яку вони роблять для неї.

   ridnemisto.net  

Всього коментарів: 114
1 2 »
1
Житель | 10.08.2011 | 12:22
+ (0) -
І це говорить юрист...Сміх та й годі.

"- Пастор «Світла Зорі», розповідає, що вони відкрили РОБО «ВИХІД», та Молодіжний клуб "ПРОТЕСТ".
- Ви його бачили?"

Бачили. А якщо Куц не бачив наркоманів, наприклад, то це зовсім не означає, що їх немає в місті biggrin
2
Юрій_Рабий | 10.08.2011 | 16:12
+ (-1) -
По цьому інтервю я побачив, що юрист Куц не те, що слабкий, а навіть не знаю який... Мало того, це держслужбовець говорить, а ось що каже Закон
Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав, встановлення прямих
чи непрямих переваг громадян залежно від їх ставлення до релігії,
так само як і розпалювання пов'язаних з цим ворожнечі й ненависті
чи ображання почуттів громадян, тягнуть за собою відповідальніст ь,
встановлену законом.
Держава захищає права і законні інтереси релігійних
організацій; сприяє встановленню відносин взаємної релігійної і
світоглядної терпимості й поваги між громадянами, які сповідують
релігію або не сповідують її, між віруючими різних віросповідань
та їх релігійними організаціями; бере до відома і поважає традиції
та внутрішні настанови релігійних організацій, якщо вони не
суперечать чинному законодавству.
3
Юрій_Рабий | 10.08.2011 | 16:12
+ (0) -
Стаття 35 Конституції України Кожен має право на свободу світогляду і
віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку
релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти
одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди,
вести релігійну діяльність.
4
Юрій_Рабий | 10.08.2011 | 16:13
+ (-1) -
Стаття 3. Право на свободу совісті

Кожному громадянину в Україні гарантується право на
свободу совісті. Це право включає свободу мати, приймати і
змінювати релігію або переконання за своїм вибором і свободу
одноособово чи разом з іншими сповідувати будь-яку релігію або не
сповідувати ніякої, відправляти релігійні культи, відкрито
виражати і вільно поширювати свої релігійні або атеїстичні
переконання.
Чому православні мають право мати храми в місті, а ми повинні перконувати когось в чомусь????? І це говорить посадова особа!
5
Юрій_Рабий | 10.08.2011 | 16:16
+ (2) -
Скажіть будь ласка що робить для міста церква якій нещодавно надали земельну ділянку?! Скажіть будь ласка чи потрібно було їм переконувати депутатів в благих намірах? Чи питали у них про кошти і ті доказували депутатам про те, що мають за що будувати?! Чому? Чому? Чому депутати відносяться вибірково, в залежності яка ця конфесія? Тоді як Закон мовить про однакове, рівне відношення до всіх конфесій! Та вода це все, мовляв не переконали, не знають, потрібно працювати… Та 15 років ми в місті і перераховувати всі наші акції, всю нашу роботу для міста не думаю, що є в цьому зміст… Примітивно і вузько мислять депутати!! Я скажу вам, Бог все бачить і знає, час покаже хто і що… Був у нас такий «доброзичливець », що готовий був церкву стерти з лиця землі і де той «герой»? Ніхто він і вже ніким й не буде!
6
MsJoy | 10.08.2011 | 16:18
+ (0) -
"Потрібно показувати, не те що вони роблять, а показувати результати роботи."

По цій логіці - які у Вас, як у депутата, результати роботи?
Хоч один маленький результатик назвіть? biggrin

А взагалі, дивує, що юрист, якщо Куц юрист, таке говорить - депутати керувалися емоціями при прийнятті рішення, а не законом wacko
7
Юрій_Рабий | 10.08.2011 | 16:20
+ (0) -
В таких делікатних питаннях потрбно бути дуже обережним! Ось що каже Біблія!

34 Встав же в синедрионе, некто фарисей, именем Гамалиил, законоучитель, уважаемый всем народом, приказал вывести Апостолов на короткое время, 35 а им сказал: мужи Израильские! подумайте сами с собою о людях сих, что вам с ними делать. 36 Ибо незадолго перед сим явился Февда, выдавая себя за кого-то великого, и к нему пристало около четырехсот человек; но он был убит, и все, которые слушались его, рассеялись и исчезли. 37 После него во время переписи явился Иуда Галилеянин и увлек за собою довольно народа; но он погиб, и все, которые слушались его, рассыпались. 38 И ныне, говорю вам, отстаньте от людей сих и оставьте их; ибо если это предприятие и это дело — от человеков, то оно разрушится, 39 а если от Бога, то вы не можете разрушить его; берегитесь, чтобы вам не оказаться и богопротивниками. (Деяния 5:34-39)
8
natsionalist | 10.08.2011 | 22:11
+ (0) -
m[p'ok]-p0k
9
natsionalist | 10.08.2011 | 22:57
+ (-1) -
Юра Рабий, ти просиш великий шмат, на шару, міської землі, давай розберемось по християнські:
1- ви кажете ,що земля роздавалась гектарами, так дійсно, було виділено гектари землі для будівництва АЕС, ви по стратегії слідуючі;
2- ми, займаємось алкашами та нариками, - ви що ? ім горілку та опіум постачаєте? - лікувати ви їх не можете бо ви не маєте наркологічної освіти, а все останнє це блеф для одурманення громадян;
3- у твого тата Анея в Жовкинях залишились гектари колгоспного паю, ставай та обробляй їх як і я, але ти цього не бажаєш, тоді залучи своїх нариків;
4- твоя придумана "церква" єдина у світі та Україні секта, і де ти візьмеш кошти для забудови 50 соток міської землі за короткий тармін;
5- я був депутатом при С. Жданюку і ніхто з 30 депутатів не піддався на твою провокацію, крім сьогоднішнього депа алкаша Чугая.
Egud | 17.08.2011 | 11:41
+ (-1) -
Якщо цей тип був депутатом, то вже можна зробити висновки в якому суспільстві ми живемо (поки що). Суспільстві шахраїв, "кумів панібратів", корупционерів. Нормальні люди, жителі міста, цього типа ніколи би в депутати не вибрали.
Юрій_Рабий | 10.08.2011 | 23:15
+ (-1) -
natsionalist - якщо ти хочеш нормально й цивілізовано дискутувати то відкрий лице, це буде по-чоловічому, ну будь сміливим! 2. я так не кажу, що земля роздавалася гектарами, але мабуть мова йде про церкви які мають гектари. 3.в моєму селі я не знаю жодної людини яка б обробляла гектари, значить ти обманюєш. 4.мій тато пропрацював 30 років в лісництві й тому відповідно паю не мав. 5.таких як наша церква є тисячі по Україні й сотні тисяч в світі (дуже обмежений ти брате). 5.ти обзиваєш людей - це погано, напевно ти безбожник! 6.в свій час в нас буде земельна ділянка!
Anna | 11.08.2011 | 00:13
+ (1) -
Этот "националист", наверное, просто завидует тому, что есть у Рабово, и сам тоже хотел как-то помочь обществу, (судя по тому, что один другого знает). И еще и пытается свою "левую" инфу подсунуть, чтобы тупо обосрать, наверное))) Не знаю никого из вас, но сложилось такое впечатление)))
Юрій_Рабий | 11.08.2011 | 00:24
+ (0) -
)))) я також не знаю цього чоловіка Анна))) а за комент дякую))
гість | 11.08.2011 | 01:08
+ (1) -
Жорик завдяки депутатам піариться щосили вже третій тиждень. Як можна вірити людині яка паразитує за рахунок прихожан. По скільки збираєш хлопче?
vlad | 11.08.2011 | 01:19
+ (1) -
скільки читаю і чую про відвод землі під цю церкву міської землі (якої і так немає, кажу так, як є сам землевпорядником), і от що дивує: є в місті церкви (інших кофесій), є міські організації і громадські об"єднання, які не вимагають землі, прикриваючись благими намірами... І от вони існують, чогось добиваються, і без землі. А от "світлу..." дай земельну ділянку?! Конкретно, питання до пастора: ДЛЯ ЧОГО?
Юрій_Рабий | 11.08.2011 | 09:32
+ (0) -
Влад)))) Відповідь вище!
vodemar | 11.08.2011 | 11:03
+ (1) -
Игорьок видно з Луни звалився, але мову веде як натуральний народний обранець. Можливо навчили.
Сриберко | 12.08.2011 | 00:06
+ (-1) -
Чому у секті Світло зорі моляться російською мовою????? У нас же державна мова українська!!!
За якого президента агітував пастор Рабий?? Я знаю що його прихожани голосували за двічі несудимого Януковича. "Світло зорі" це така ж ворожа секта в Україні як і московська , а точніше Російська православна церква. І якби депутати були націоналістами своєї країни, а не манкуртами, то взагалі не піднімали б цього питання і не слухали б закодованого Чугая та зазомбованого Нестерчука.
natsionalist | 13.08.2011 | 00:22
+ (0) -
Пані Валя, Рабий вже тільки єдиного Чугая закодував з його муром, інші йому не під силу, а Нестерчук буде його заступником по жіночому гарему.
Did | 12.08.2011 | 00:10
+ (2) -
Сриберко,
Яке ваше діло до того, чи закодований Чугай чи ні, на себе гляньте - окрім того як перекрикувати всіх на сесії міськради, що самі то для людей зробили?
Відвідувачка | 12.08.2011 | 00:21
+ (3) -
Для себе я зрозуміла, що Куц в цьому питанні не був підготований і тому намагався коректно відповідати, щоб нікого не образити.....та міг би трошки поцікавитись цим питанням перед інтерв"ю., бо навіть не був присутнім на засіданні комісії.....
А Юрій, якщо Ви такий впевнений в своїй правоті, то більше діла і доведіть все гарними справами і так, щоб Ваша організація стала добре відомою в місті.....і не лише тому, що там комусь подобається з сусідів, а це дійсно комусь допомогло!!!
Юрій_Рабий | 12.08.2011 | 01:01
+ (0) -
Дякую, так ми будемо і надалі працювати бо це наше покликання і робимо ми це не для піару.
Did | 12.08.2011 | 00:26
+ (3) -
НЕ був підготовлений - так і не говорив би нічого, він же юрист, повинний знати. Так він ще й, виявляється, не в курсі справи? Так до чого тоді взагалі його коментарі?

І ще: поясніть мені ЧОМУ Світло Зорі ПОВИННІ комусь щось доводити? В нас є Закони і Конституція, для кого чи для чого їх написали? Щоб ми потім ще доводили свої права?
Юрій_Рабий | 12.08.2011 | 01:00
+ (0) -
Понвістю згідний!
natsionalist | 13.08.2011 | 00:25
+ (0) -
Ти діду з одної рабої секти-банди з жориком.
GenkaUA | 12.08.2011 | 07:52
+ (-4) -
То купіть собі ділянку землі, їх ще багато в Кузнецовську продається там за м-н Ювілейний і будуйте що хочете.
Що АСД собі купили побудували котедж і мовчать, а ви все хочете на шару - то моя відповідь фіг вам
Юрій_Рабий | 12.08.2011 | 11:24
+ (-1) -
cry МОВА ПРО СПРАВЕДЛИВІСТЬ! ЯКЩО ДЕАЖАВА ДАЄ ОДНИМ ТО І ІНШИМ МАЄ ДАТИ!
Egud | 17.08.2011 | 11:48
+ (0) -
Ви самі зрозуміли, що сказали? Ганьба!
MsJoy | 12.08.2011 | 12:35
+ (0) -
Дід і Георгій все це ви робите для піару! заради добрих справ мовчали б, та робили б за покликанням!!! а всякі вигуки, куча писанини говорить про те, що хочете доказати що кращі за всіх остальних - а це брудний піар. Визначення що таке піар десь Зодчий писав...
Did | 12.08.2011 | 12:37
+ (1) -
biggrin А я тут при чому? Я взагалі то проти виділення землі церквам (всім), але якщо юристи та депутати будуть керуватись не законами, а емоціями, то толку мало буде. Я про це biggrin
Did | 12.08.2011 | 14:00
+ (0) -
cool да нэээ шучу, я за те, щоб землю церквам давали, тільки якщо заслужать biggrin
natsionalist | 13.08.2011 | 00:17
+ (-1) -
Рабий, ти та вся твоя рідня раніше входили до християн віри євангельської. Чого ви їх кинули та заснували секту під назвою "Світло зорі"? Чи може ви з Дацьким гроші не поділили, чи владу над паствою. Тобі просто захотілося стати Богом на землі. Але тебе родила не Свята Діва Марія, а Раба Тетяна від Рабого Анея. І якщо в тебе є мілліонери які мають спонсорувати ваше будівництво, то чого вони не куплять тобі землі, і чого міська влада має роздавати нашу землю різним сектам? tongue
Anna | 13.08.2011 | 11:31
+ (3) -
Так интересно наблюдать))) У националиста уже пена изо рта cry Даже экран заплевал biggrin . Такая личная неприязни у него, наверное, только к Рабому и коту Леопольду))))(мульт.)
Юрій_Рабий | 13.08.2011 | 16:05
+ (0) -
Цікаво, от навіть не хочеться відповідати грубістю... Деколи стримуєш емоції, щоб не наговорити дурниць, а тут так просто, навіть і чуть не хочеться грубити cry cry cry
Сриберко | 13.08.2011 | 18:39
+ (-3) -
В 18-19ст. багаті люди в Україні будували лікарні, церкви, школи, монастири і все за свої гроші. Хотіли щоб український бідний люд був грамотним та здоровим. І все це робили без ніякого розголосу (піару). Зараз російські попи та пастири різних ворожих сект прагнуть завоювати душами довірливих українців, зробити їх затурканими та зазомбованими (роботами) щоб потім керувати ними як захочуть у своїх ворожих цілях. Якби влада була українська вона заборонила би російську ворожу секту під керуванням ФСБіста Кирила та також заборонила би різні секти "світло зорі" та аделаджів різних...
Шкода що цього не розуміють українці, ходячи до тих сект, та продають свої душі ворогам.
Юрій_Рабий | 13.08.2011 | 22:03
+ (1) -
Сриберко! Видно, що Ви безграмотна, обмежена людина й ще й до того з обмеженим мисленням! Вас не бентежить те, що українці продали свої душі зеленому змію?! Вас не бентежить те, що укарїнці вмирають від СНІДу? Вас не бентежить те, що в нашому місті купа нещасних, розбитих сімей?! Розумієте, щодо сект, як ви кажете, то от саме Ви мислите по-сектанськи, вузько й примітивно!Ми як раз і рятуємо душі українців, щоб вони повернулися до родин від чарки. Ми помагаємо молодим українцям створювати нормальні здорові сім'ї! Це робимо ми! А що робите Ви?! Крім того, що обзиваєте людей?!
Сриберко | 14.08.2011 | 15:06
+ (-2) -
Читаючи як пише пастор Рабий , то роблю висновок що бог недодав розуму цій особі, яка прагне тільки збагатитися на грошах нещасних бідних людей, які віддають відсоток на його сектанські примхи.
Чому ти Рабий не відповів на питання чому в секті світло зорі Біблію читають російською мовою?
І чому агітувала ваша секта за двічі несудимого Януковича, який продовжує робити із українців алкашів, наркоманів, вілінфікованих, туберкульозних хворих , онко,????? Робить із українців безробітних, безпритульних. голодних.

Мабуть владі вигідно мати таких виборців. а ти їм Рабий допомагаєш.
natsionalist | 15.08.2011 | 01:08
+ (1) -
А деж у "пресвітерів-алкашів" як у депутата-алкаша буде розум та совість. Вони їх в бутилці залишили.
Egud | 17.08.2011 | 11:52
+ (0) -
І мені тебе шкода. Якусь особисту неприязнь до когось і чогось, ні з того ні з сього, виливаєш на людину, яка до цього ніякого відношення не має.
Злий ти. Покайся та віруй в Євангелію!
глобус | 14.08.2011 | 15:32
+ (3) -
Сриберко, ти хворий на всю голову? прийди і послухай на якій мові читають біблію і моляться! А агітації це просто твоя видумка, от колись і відповіси за свої наклепи! І, доречі, Бог пишеться з Великої Літери. А ті "нещасні бідні", як ти їх називаєш, ще багатші за тебе, бо в них є і Бог, і фінанси. А от тебе шкода... Просто шкода.
Юрій_Рабий | 14.08.2011 | 16:19
+ (0) -
дякую)
Zodchy | 14.08.2011 | 21:29
+ (4) -
biggrin в нього висока температура просто, і нічим не збивається biggrin
Юрій_Рабий | 14.08.2011 | 16:19
+ (0) -
1.Юрій Рабий і тим бідльше церква "Світло Зорі" ніколи не агітувала за Януковича!
2.Юрій Р. ні разу не голосував за партію "Регіони" і за Януковича!
3.Але так як зараз Віктор Федорович є президентом України то це і мій президент і я за нього молюся як і за всю владу!
4.Я голосував за Юлію Т., але при цьому місцеві депутати від БЮТ не проголосували за виділення нам земельної ділянки. Не проголосували вони лише, але й Магдич вийшов в той час, а це не позиція, Пешко та інші. Чітко висловили свою позицію Юрій Нестерчук та Юхим Чугай, а також ще підійшов один депутат від БЮТ до лічильної комісії і попросив зарахувати його голос. А також до мене звернувся один із депутатів якого не було на сесії з проханням надати йому всю інформацію відносно нашого питання.
5.Читають в нас Біблію зазвичай на українській мові, але деколи на російській, особливо гості якщо вони розмовляють на російській. Пісні ми співаємо на українській та російській, але це не заважє мені бути патротом і любити свою країну!
GenkaUA | 14.08.2011 | 21:48
+ (-2) -
Сидиш читає коментарі і таке враження, що тут сайт окупували сектанти із "світлаЗорі" і гавкають на всіх як собаки, хто не згідний з їхньою думкою
GenkaUA | 14.08.2011 | 21:49
+ (-1) -
І дуже хочеться почути відповідь чому Рабий заснував свою секту, вийшовши з іншої секти
Сриберко | 14.08.2011 | 22:11
+ (-2) -
якщо прирівняти сектантів до собак, то той хто їх дражнить, мабуть будуть крисами?
Anna | 15.08.2011 | 00:15
+ (0) -
GenkaUA, а ты уверен что комменты оставляют только сектанты? неуже ли здесь нет нормальных людей? я не из секты, но их поддерживаю! лучше хоть что-нибудь делать, чем просто "обсирать" тех, кто пытается что-то сделать для города. А вот подростут твои детки, и, НЕ ДАЙ БОГ станут нариками или алкашами, тогда будешь искать где-же эта "светлая зоря", МОЖЕТ ХОТЬ ТАМ БУДЕТ ПОСЛЕДНЯЯ НАДЕЖДА!!! А так зря ты про них. Пусть себе занимаются, чем могут, ведь вреда от них нет, а польза хоть какая-то...
Юрій_Рабий | 15.08.2011 | 00:54
+ (-1) -
Дякую Анна за підтримку, але водночас я себе вважаю НОРМАЛЬНОЮ людиною! cry Маю класну сім'ю, Маю подяку від міського голови за активну громадську позицію й гарне виховання дітей. Був декілька років головою ради школи, тепер заступником голови, маю поядки від адміністрації школи, як дітки мої були в садочку то був головою батьківського комітету садочку, груп, а потім класів... Є членом громадської ради, та входжу в раду церков та релігійних організацій при міському голові...А якщо комусь подобається нас обзивати ну то що ж поробиш... Я не сектант! Але якщо в когось немає тверезих аргументів, і він не вміє дискутувати по-людські то що ж.., є різні люди! І я на вас не ображаюся, це свідчить про вашу культуру і рівень терпимості до інакомислящих... НЕТЕРПИМІСТЬ ТО І Є ОЗНАКОЮ СЕКТАНСТВА! В усьому цивілізованому світі різні церкви мирно співіснують! А коли в людини немає вагомих якихось доводів, аргументів то тоді емоції пруть, а суті немає ніякої!.. Так, що таваріщі, мирно потрібно жити і цивілізовано спілкуватися з людми різних віросповідань і релігійних переконань!
natsionalist | 15.08.2011 | 01:00
+ (0) -
GenkaUA, я уже вище казав чого Рабий вийшов з одної секти та заснував іншу. Він з Жовкинським пресвітером Дацьким не лоділили приход, хоч до цього можна сказати він не був ярим сектантом, його батьки були. Юра до сектанства був простим п'яничкою. Калдирив за Жовкиньським клубом, та все кричав, що всі на нього будуть робити. Ні- Юра Рабий, всі не будуть на тебе робити, крім одурених тобою, як каже пані Сереберко, та алкаш Чугай-мотиль.
Юрій_Рабий | 15.08.2011 | 01:11
+ (0) -
cry cry ДУРНИЦЬ НЕ КОМЕНТУЮ... ВИДНО, ЩО ЛЮИНА НЕ АДЕКВАТНА...
Юрій_Рабий | 15.08.2011 | 01:03
+ (1) -
Нагадую - МОВА ЙДЕ ПРО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ЦЕРКВИ "СВІТЛО ЗОРІ"... ЗАВПЕВНЯЮ ВАС - БУДЕ В НАС ЗЕМЛЯ!!!! ОТ ЗГАДАЄТЕ МОЇ СЛОВА!! І ЯКБИ ХТОСЬ НЕ ПЛЮВАВСЯ, МИ ВСЕОДНО МАТИМЕМООО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУУУ!!!
Хочу сказати вам, що я не прошу землю для себе! Але якщо в місті алкоголь ллється річкою то впевнений, що в місті має бути значно більше мість куди людина може прийти за звільненням, зцілення. допомогою! А НАШЕ ПРИМІЩЕННЯ ТО НЕ БУДЕ ПРОСТО КУЛЬТОВА БУДІВЛЯ, АЛЕ ПРИМІЩЕННЯ ДЕ ЩОДНЯЯ БУДЕ КИПІТИ ЖИТТЯ!!! ЛЮДИ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ ДОПОМОГУ, ПІДТРИМКУ, КОНСУЛЬТАЦІЮ!!
natsionalist | 15.08.2011 | 01:12
+ (1) -
А ви сектанти все гавкайте, як рабий вас обдере то ще й завиєте. biggrin crazy
Кузя | 15.08.2011 | 08:53
+ (1) -
natsionalist, сериберко і GenkaUA це ж біле братство - старшна секта, вони собі ціль поставили, наробити розбрату серед форумчан, не звертайте уваги, вони не варті її!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Житель | 15.08.2011 | 09:22
+ (2) -
ААА, Так вот кто сектанты!!! Берегись белого братства, в котором националист, сриберко и генкаюа!!! СЕКТАНТЫЫЫ!!!!!
MsJoy | 15.08.2011 | 10:53
+ (1) -
так ось де собака зарита, я помню шо колись те біле братство обіщало вернутись, то зараз вони починають кудахтати, ну і "Світло зорі" теж щось задумали хітре - це будуть бої без правил - біле братство проти "Світло зорі"
WhiteBrothers | 15.08.2011 | 18:19
+ (1) -
Я і моя релігійна організація теж будемо добиватися виділення земельної ділянки
For world peace | 15.08.2011 | 18:21
+ (1) -
Ми теж хочемо землю, в нас теж благородна мета cool
Egud | 17.08.2011 | 11:57
+ (1) -
Комусь потрібно лікуватися-) заради того, щоб написати дурниці, та реєструватися!.. biggrin
Кузя | 15.08.2011 | 18:33
+ (1) -
яка це!!!!?
в очередь чередь
мені спершу для уєдінєнія духа землю, а потім для всяким балаболам
Доріан Грей | 15.08.2011 | 21:36
+ (1) -
п. Рабий, я не депутат і ніякого відношення не маю до міської ради та виконкому, не підтримую жодну, з представлених у КМР партії, але й з Вами погодитись не можу...
Ви на кожному кроці кажете що "Світло зорі" - ЦЕРКВА..перечитавши всю доступну мені (та й всім) інформацію в інтернеті, передивишись відео, проаналізувавши, можу зробити наступний висновок:
Депутати відмовили Вам тому, що не впевнені що "Світло зорі" це ЦЕРКВА або впевнені, що це не Церква!
по-друге: Ви весь час посилаєтесь на законодавство України що стосується релігійних організацій...що у Вас за релігійна організація, де є її осередки крім Кузнецовська, скільки людей вона налічує???
З того, що я вишукав, то зареєстрована вона в Рівному, налічує (з урахуванням Ваших дискотек) близько 200 осіб..якщо помиляюсь - виправте...
p.s. я завтра реєструю організацію, збираю 100 чоловік (по 50-100 грн. кожному, думаю серед них будуть і наркомани і алкоголіки), називаю її наприклад "Слідом за Ним", заявляю що це церква, і посилаючи на законодавство про релігійні організації, через рік звертаюсь до КМР з вимогою про надання земельної ділянки...чудова схема вимальовується! Я не кажу що Ви так робите, а для прикладу!!! Через пару років: вся територія роздана "церквам" і все "згідно чинного законодавства", чи не так?
p.s.s. на мою думку шмат землі на 200 чоловік - це занадто!!!
Юрій_Рабий | 15.08.2011 | 22:28
+ (1) -
Шановний Доріан Грей! Дякую за досить таки не поганий коментар! Але з точки зору теології, а також релігієзнавства (маю диплом спеціаліста релігієзнавства) та й взагалі чинного законодавства, Ваш коментар є в деяких питаннях некоректним. 1. Церква - грец. Ἐκκλησία, «зібрання віруючих». 2. Таких як наша церква в Україні тисячі! На сьогодні євангельських церков на Україні більше 12 тисяч (православних - 14 тисяч, католицьких – приблизно 4 тисячі). Євангельські церкви є майже у кожній країні світу. Їх загальна чисельність ~ 750 млн. чол. (католиків ~ 900 млн., православних ~ 120 млн.). Майже всі розвинуті країни світу (зокрема, США, Норвегія, Англія, Швеція, Фінляндія, Корея) – це країни з переважною більшістю євангельських церков.
3.Наша церква зареєстрована 24 червня 1997 року. І що означає депутати сумніваються в тому що це церква??? А що для них недостатньо того, що ми зареєстровані в установлений Законом порядку?!! Як на мене то це тупо…, так можна сумніватися в усьому в чому я не розбираюся??? Ну наприклад я чиновник чи депутата і вважаю, що підприємці то скажемо спекулянти. І що, підприємцям потрібно доказувати, що вони нормальні?!.. Якщо хтось обмежений в своїх знаннях то нехай розвивається!...
А щодо створення Вами церкви то теоретично на кухні можна і бізнес будь який відкрити, але спробуйте це і тоді поговоримо…
Ви кажете шмат землі на 200 чоловік то занадто… Питання – а скільки членів мають православні церкви?.. А по-друге – ми не збираємося будувати приміщення для 200 чи 300 людей.., ми побудуємо Християнсько-просвітницький духовний центр для МІСТА!!!
Доріан Грей | 16.08.2011 | 00:12
+ (3) -
І все ж таки, п.Юрію, де є її осередки крім Кузнецовська, скільки людей вона налічує???
ага, і ще викинло питання...от Ви кажете що зареєстрована "церква" (вибачте що в лапках, бо я поки погоджуюсь з депутатами) 24 червня 1997р. і будете будувати "для МІСТА" (с)...чи не здається Вам, що за 14 (!) років її існування і всього 200 прихожан (можливо й менше)...то це не є прогресом і для цілого міста є "нерентабельним" виділення землі для такої організації?
подумайте про інший бік, можливо хтось використає цю землю дійсно для ЦІЛОГО міста і з благими намірами, а не для "задоволення" маленької купки людей чи Ваших амбіцій?!
Юрій_Рабий | 16.08.2011 | 08:32
+ (1) -
Питання - скільки "прихожан" в поліклініці? У Вас пане традиційний, класичний погляд на цю тему... Мова йде про служіння людям, а не про кількість прихожан нашої громади. Ви можете уявити існування православної церкви без храму??! Скільки б у них було прихожан??! А щодо осередків то я вже сказав про євангельські церкви в цілому. А суто нових церков (таких як наша), я не знаю точно скільки в Україні (не буду обманювати). Але точно знаю, що їх є декілька тисяч. Кожна із них має свою назву, от наприклад як православні навіть у нашому місті, кожна має свою назву. Зрозуміло?
На рахунок рентабельності, а як на вашу думку – «рентабельно» мати в місті купу барів? «Рентабельно» мати в місті купу торгових точок де можна придбати алкоголь, цигарки?.. І Ви вважаєте, що місту не потрібно хоча б стільки ж храмів, центрів, місць де б людина могла позбутися шкідливої гріховної залежності?.. Чому не викликає в депутатів і в громади міста занепокоєння відкриття нових барів? Чому громада пасивна в питаннях пияцтва на вулицях міста? Невже приміщення де люди зможуть отримати консультацію, допомогу, пораду, підтримку є «не рентабельним», або «менш рентабельним» за бари??!! Давайте проведемо дослідження – скільком людям помогли бари возстановити шлюб, вилікуватися від хвороб, звільнитися від алкогольної і тютюнової залежності?! А ми (як і інші євангельські церкви) це робимо! І знаєте, для мене вдячність однієї дитини яка отримала вільного від алкогольної залежності тата є більш вагомим аргументом ніж тисячі тих хто мене обзиває сектантом і обливає різним брудом. Для мене є цінним те коли я бачу, як сім’я яка була розбита, возстновилася! Для мене важливим є те, що чоловік який був 30 років нарко й алкозалежним повернувся в родину нормальним! Для мене є важливим те коли чоловік після 10 років відсидки в тюрмі повертається до нормального життя, жінка щаслива, діти мають тата! Для мене є вагомим аргументом те коли підліток який вже в 12 років відкривав машини, обкрадав квартири стає на нормальний шлях і ось йому 16 й він мені каже «Дякую пастор Вам бо якби не церква я вже сидів би». А ви питаєте чи «рентабельно»?? Якщо мені вдасться помогти одному, другому, десятьом чи сотні то це означає, що я не даром прожив життя! І якщо ми це робили без приміщення то на скільки більше зможемо робити маючи для цього більш сприятливі умови! А Ви кажете амбіції… Будь ласка, хто заважає Вам задовольнити свої амбіції? В мене вони такі! І якби це для Вас не звучало. Я БУДУ ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ! З ПРИМІЩЕННЯМ І БЕЗ ПРИМІЩЕННЯ! БОГ БАЧИТЬ МОЄ СЕРЦЕ І ЧИ ПРАВДУ Я КАЖУ!? А те, що не всі сприймають нас на ура то це природно бо ж люди мають традиційне мислення і їм здається, що це щось не те, щось погане.. А ще ЗМІ час від часу допомагають в цьому…
Перезависимость: от наркотиков — к сектантству | 16.08.2011 | 12:24
+ (1) -
Сейчас только ленивый не использует тему реабилитации наркозависимых.
Безвольным, наркозависимым человеком секте гораздо легче управлять. Он всячески стремится порвать с наркотиками, и ему говорят: ты победишь наркоманию, если будешь делать то, что мы тебе скажем. И он готов выполнять все приказы и распоряжения, лишь бы остаться в этой общине. Иначе говоря, сектанты выбирают социально незащищенных, физически и нравственно истощенных людей. Из таких людей легче лепить что-то свое. И одновременно секта получает имидж социально значимой организации, а с ним проще проникнуть, например, в школы."

С сайта "Глобальные события и тенденции"
Egud | 17.08.2011 | 12:03
+ (1) -
Маніпуляція фактами. Про Ісуса те саме казали, але не зважаючи на наклепи, Він продовжував свою добру справу.
1-50 51-80
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів