34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Ігор Пшеюк: "Секретар і рада - законні. І будуть керувати містом."

Ігор Пшеюк: "Секретар і рада - законні. І будуть керувати містом."

16.11.2013

12

3172

8 листопада 2013 року в «зеленій» залі виконавчого комітету Кузнецовської міської ради пройшла прес-конференція за участю заступника міського голови Віталія Магдича, представника громадського об’єднання «Правозахисник» Ігоря Пшеюка та представників місцевих ЗМІ.

«Доброго дня шановні представники засобів масової інформації та працівники виконкому! Ми зібрались в цій залі, аби покласти край чуткам навколо можливого повернення Сергія Анощенка на посаду міського голови та прояснити ситуацію навколо того, що саме зараз відбувається у міській раді» - такими словами розпочав прес-конференцію Віталій Магдич.

Представник громадського об’єднання «Правозахисник» Ігор Пшеюк був у своєму зверненні менш лаконічним, відтак, його промова тривала близько години. Коментував Ігор Леонідович не лише  ситуацію навколо обговорення мешканцями міста подій, котрі відбуваються в Кузнецовській міській раді, а й розповів про аналіз діяльності Кузнецовського МКМ  представниками громадського об'єднання "Правозахисник".


Друга частина прес-конференції стосувалась діяльності Кузнецовського міського комунального підприємства.  Як зазначив Ігор Пшеюк, їхня організація вивчала діяльність даного підприємства на прохання нового директора КМКП Романа Саушкіна та робила економічний аналіз КМКП аби зрозуміти, чому витрати в даному підприємстві перевищують прибуток.

У представників ЗМІ до Ігоря Леонідовича запитань було лише декілька, зокрема, прохання ще раз представитись, аби журналісти могли зрозуміти, яке відношення "Правозахисник" має до вивчення діяльності міської ради та КМКП та запитання, хто оплачує правову допомогу, яку надає громадське об’єднання «Правозахисник» Кузнецовській міській раді. Ігор Пшеюк запевнив усіх присутніх, що юридичну підтримку «Правозахисник» надає міській раді Кузнецовська безоплатно. "І якщо знайдете наші кошти, то звертайтесь", - так доповнив свою відповідь Ігор Леонідович.

Із запитанням "Чи будь-яка громадська організація або об'єднання може  вивчати діяльність та робити економічний аналіз КМКП?" ми звернулись до Романа Юрійовича Саушкіна, директора Кузнецовського міського комунального підприємства і ось що почули у відповідь: 

"Жодна громадська організація чи об'єднання аналіз діяльності Кузнецовського міського комунального підприємства не проводила. Це не входить до компетенції громадських організацій."

 

Втім, як стало відомо з неофіційних джерел, аудит певної сфери діяльності КМКП нещодавно таки проводили. Як подейкують, аналізувала діяльність КМКП одна з рівненських фірм і коштував цей аналіз місцевому бюджету близько 10 000 гривень. Схоже на недостовірну інформацію, адже не так давно на аналіз діяльності КМКП вже було витрачено 100 000 гривень з міського бюджету, тож який сенс витрачати й так не зайві міські гроші на повторний аналіз діяльності КМКП?

Аби таки покласти край розмовам та взнати правду, ми звернулись із відповідним запитом до КМКП і вже незабаром дізнаємось, яка саме фірма нещодавно аналізувала діяльність Кузнецовського міського підприємства та на якій саме основі це було зроблено - платній чи безоплатній. 


З проханням прокоментувати ситуацію ми звернулись до Сергія Івановича Анощенка: 

«На 18 грудня призначено чергове засідання Житомирського апеляційного суду, де розглядатимуть дану справу. Після чого вона повернеться у Володимирецький суд, де її муситимуть розглянути в 20-ти денний термін. Цілком ймовірно, що з боку депутатів знову буде спостерігатись затягування процесу, однак, найближчим часом крапку у цій справі таки буде поставлено. Дії депутатів зараз нагадують останній подих – вони намагаються встигнути наостанок якомога більше погріти руки на місцевому бюджеті. Самі собі призначають премії, продають і приватизують майно та розбирають земельні ділянки. Це схоже на судомні спроби встигнути «урвати» перед тим, як цьому всьому прийде кінець. 

Втім, я думаю, кузнецовці вже давно самі дали оцінку діям частини депутатського корпусу та зробили висновки, заради чого ці люди йшли до влади і чиї саме інтереси вони йшли захищати в міську раду. 

Тож лише зазначу, що судовий процес незабаром завершиться і я повернусь на посаду міського голови Кузнецовська, аби захищати інтереси громади, котра мене й обрала на цю посаду».

Всього коментарів: 12
1
Рома | 17.11.2013 | 22:31
+ (5) -
Нашо вам те запросы, я и так расскажу, как всё было. Игорь Леонидович Пшеюк, который якобы бесплатно помогает нашим депутатам, на самом деле уже давно как корову доит бюджет города.

Он видно забыл сказать, что есть еще и директором некой фирмы СПК "Инфо - Центр», которая занимается металлоломом . А еще люди говорят, шо этот человек имеет отношение к фирме Арм-Эко, которая сейчас при новой власти стала ремонтировать лифты в городе. Думаю, ему и чертово колесо из парка отдадут почти даром на металл.

А жена его , руководит фирмой "Дукат", которая и делала этот аудит в комунальном. За 10000 гривен из наших карманов.

Такая безвозмездная помощь городу.
2
Юрік | 17.11.2013 | 23:03
+ (2) -
Я нічо не поняв. Хто цей чоловік, чого виступає і шо хоче. І шо говорив про нового секретаря ради - це він буде новий секретар чи шо?
3
1234 | 18.11.2013 | 01:44
+ (4) -
Ето что-то новенькое !!! Почему жытелям города должен быть интересен коментарий какого-то случайного "пасажыра" по политической и економической ситуации в городе ??? Почему руководители всех етих процесов в городе перестали их коментировать??? Потому что Етих чиновников не воспринимают как людей отвечающих за свои слова и действия ??? вышел на люди новый "решала", будет рассказывать как Нам жыть надо !!! А есть ли офицыальный документ, с подписью етого "аналитика", в каких юридических взаимоотношениях Он находится с Депутатским корпусом и Городскими властями ??? На каком основании ему предоставляются документы для анализа ??? Как мне кажется...время етого человека стоит денег !!! И верить в то, что Он такой "нормальный" пацан не имеющий никаких финансовых интересов в городе....СМЕШНО !!! Мы избирали депутатов, депутаты формировали выконком... для того что бы заниматся всей етой работой !!! А не приглашать "случайных" людей анализировать что-то там....около 40 депутатов и столько же работников выконкома+КМКП....ето человек сто грамотных людей не могут руководить и анализировать процес нормального функцыонирования города ??? а за что зарплаты...какие нахрен премии...???
4
денис | 18.11.2013 | 14:33
+ (1) -
Морда експерта, а слова бариги. І матюкається як барига через два речення "б...дь". Жах, депутати опустилися.
5
галина | 18.11.2013 | 16:21
+ (-1) -
О-о-о!!!!ДА.ДА.ДА.Хай розкаже чесний мер Анощенко,як прихватив земельку в гаражному кооперативі "Явір"-2,......Це не корупція?????????????????????????ОТАКІ МИ ЧЕСНІ! ПОЧНЕМО ІЗ СЕБЕ,
6
SS | 18.11.2013 | 16:33
+ (3) -
І.Пшеюк це особа, яка з'явилася в місті тільки-но призначили нового директора КМКП і за словами новопризначенця він юрист з великої букви виведе КМКП з економічної кризи, але хочу зауважити на тому, що дана особа не тільки має відношення до вказаних Ромою фірм, а і є близьким родичем керівника головного управління ЖКГ Рівненської держадміністрації. Отже співставивши факти можна зробити висновок КМКП залишилось недовго. Це відкритий "дерибан" власності громади м.Кузнецовська. Накладуть Пшеюки з Саушкіними, хоча саушкін це тільки знаряддя до мети, лапи на ласі шматки, як то тепло- водопостачання, встановлять свої тарифи, як приватники, а все інше їх не цікавить і місто залишиться в повній д...і в тому числі з тим, що залишиться від КМКП.
          Отже виникає запитання куди дивляться правовики, міліція та їх спеціальні підрозділи, прокуратура, СБУ?
          Це все пов'язані особи в.о. міського голови, директор КМКП спеціаліст-експерт незрозуміло звідки взявся.... Кого ми слухаємо зальотних "братанів"?

         Вибачте, якщо когось образив.
7
999 | 18.11.2013 | 19:42
+ (1) -
6 SS А прокуратура й СБУ ділять дачі а аеропорту, які забрали у бабульок, їм не до цього.
8
Мартин | 18.11.2013 | 23:35
+ (3) -
Не особливо акцентуватиму на мовній неграмотності цього пшеюка в його відеоінтрв*ю... Але в його повідомленніі про звільнення депутатами міста Дубно секретаря їхньої ради є правова дія, тому що секретар обирається депутатами з числа депутатів... А міського голову обирають громадяни міста... А в Кузнецовську "депутати", навіть нечитаючи закону "Про місцеве самоврядування" "усунули" міського голову, який небажав підписувати їхні дерибанні рішення по залишках міської землі, продажу торгових площ будівель своїм родичам... І всякі "судді", типу зейканів, малкових, виносять свої "правосудні" рішення по своїх "переконаннях"... Але думається, що їх "час" минеться...
9
kira | 25.11.2013 | 18:33
+ (1) -
Мартин, повністю з вами згідна. Міського голову обирали ми -жителі цього містечка, а не депутати міської ради!
kira | 25.11.2013 | 18:34
+ (1) -
треба взагалі змінити всіх обсолютно депутатів нашої міської ради
AlexS | 26.11.2013 | 10:31
+ (0) -
І не дозволяти балотуватися на наступних виборах чинним депутатам
kira | 26.11.2013 | 22:14
+ (0) -
так, це все залежатиме від нас мешканців міста,чи дозволимо ми їм балатуватись. ато за жирілись вони дуже
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів