34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Сесія Кузнецовської міської ради 15.06.12 (головуючий - Сергій Анощенко)

Сесія Кузнецовської міської ради 15.06.12 (головуючий - Сергій Анощенко)

03.07.2012

19

1539

15 червня 2012 року, о 10.00, в актовій залі виконавчого комітету відбулось друге пленарне засідання сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання (нагадаємо, що перше пленарне засідання пройшло 1 червня 2012 року).

В залі були присутні міський голова Сергій Анощенко та 32 депутати міської ради, працівники структурних підрозділів міськвиконкому, громадськість міста та представники місцевих ЗМІ. 

Після того, як члени лічильної комісі та секретаріату зайняли свої робочі місця, було сформовано порядок денний, до складу якого внесли 15 питань.

Перед початком розгляду питань, які значились в порядку денному, депутат Олег Андрощук зачитав звернення до Віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка та уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка (щодо незадовільних умов відпочинку дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС в оздоровчому таборі «Чайка» (Херсонської області, селище Лазурне)). Дане звернення депутати підтримали одноголосно.

Першим питанням у порядку денному значився звіт постійної комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, послуг, регуляторної політики та захисту прав споживачів. Даний звіт депутати вирішили взяти до відома, а роботу вищезазначеної комісії вважати задовільною.

Наступним в порядку денному значився "Звіт про роботу комунального підприємства „Кузнецовське міське комунальне підприємство" за 2011 рік". Однак, хоча заслуховування даного звіту відкладалося ще з березня, в цей день звіт виконуючого обов'язки директора КМКП Володимира Афанас'єва заслухати також не вдалось. Як виявилось, не всі депутати Кузнецовської міської ради володіють російською мовою, отож, звіт було запропоновано перенести до того часу, поки депутату Миколі Пешку доповідач не забезпечить перекладача з російської мови на українську, аби Микола Юхимович зміг зрозуміти про що ж саме йде мова в даному звіті. Отож,  розгляд даного звіту знову було перенесено на невизначений термін.


Третім розглядали проект рішення Кузнецовської міської ради "Про розгляд протесту прокурора м. Кузнецовська від 18.05.2012 року №70-602 вих-12" на рішення Кузнецовської міської ради "Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови С. Анощенка" (більшістю голосів протест було відхилено: 24 голоси - за відхилення, 4 - проти відхилення).

Четвертим депутати Кузнецовської міської ради схвалили звернення до Верховної Ради України щодо ситуації стосовно розгляду законопроекту «Про основи державної мовної політики», в якому вони вимагають зняти з розгляду законопроект «Про основи державної мовної політики» як свідомо провокативний, зрадницький та деструктивний за своєю суттю. Звернення зачитала голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Ніна Хвалько (30 депутатів проголосували "за", 3 - утримались від голосування). 

Наступним розглянули рішення про "Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках" (29 - "за").

Чимало суперечок викликано було розглядом рішення "Про створення тимчасової контрольної комісії Кузнецовської міської ради щодо вивчення питання законності створення садово-городнього товариства "Поліська новина - 9”  (16 - "за", 12 - "утримались").

До складу комісії вирішили включити Петрович Наталію Григорівну, Хвалько Ніну Степанівну, Куца Ігоря Валерійовича, Гончарук Валентину Ілівну, Пешко Миколу Юхимовича та Волощук Надію Андріївну. Також до складу комісії виявили бажання увійти депутати Чернецький Ігор Володимирович та Нестерчук Юрій Леонідович, однак, без будь-яких пояснень, їхні кандидатури більшістю депутатів підтримані не були.

Сьомим в порядку денному значились питання "Про відповідального за зберігання печатки Кузнецовської міської ради", прийнявши яке (29 - "за"), відповідальним за зберігання круглої печатки Кузнецовської міської ради із зображенням державного герба призначено секретаря Кузнецовської міської ради Куца Ігора Валерійовича, а місцем зберігання визначено кабінет секретаря Кузнецовської міської ради (сейф).

Восьмим питанням депутати внесли зміни до п. 7 ч. 3 ст. 28 рішення Кузнецовської міської ради від 28.01.2011 №50 "Про Регламент Кузнецовської міської ради", доповнивши його реченням такого змісту: "Забезпечує зберігання круглої печатки Кузнецовської міської ради із зображенням державного герба.”

Розглянувши дев'яте та десяте питання, депутатами було виділено кошти на лікування Дешевому Єгору та Журик Катрусі (дітям виділили на лікування по 9 тисяч гривень). 

Наступними було схвалено три проекти рішень, що стосувалися створення комунального підприємство «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області.

14 та 15 питання стосувались надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Русиняку О. С та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Герасимчук Л. В.

Закінчивши розгляд питань порядку денного, депутати в "різному" заслухали депутата Олега Андрощука, який поцікавився в міського голови, чому в місті досі не працюють системи відеоспостереження, адже кошти на їхнє встановлення було виділено ще взимку. Міський голова Сергій Анощенко, відповідаючи на дане запитання, зазначив, що відеокамери не працюють через недотримання усного договору інтернет-провайдером "Есфіль" і наразі перемовини стосовно підключення систем відеоспостереження ведуться з інтернет-провайдером "Київстар". Також міський голова наголосив на тому, що камери запрацюють вже зовсім незабаром - максимум через півтора місяці.


21 червня розпорядженням міського голови Сергія Анощенка було зупинено дію наступних двох рішень:

1) Рішення Кузнецовської міської ради "Про відповідального за зберігання печатки Кузнецовської міської ради” від 15.06.2012 року №411";

2) Рішення Кузнецовської міської ради "Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 28.01.2011 №50 «Про Регламент Кузнецовської міської ради»  від 15.06.2012 року №412".

Згідно з даним розпорядженням проекти цих рішень будуть розглянуті повторно на сесії, яка відбудеться завтра, 3 липня 2012 року.

Всього коментарів: 19
1
mixas | 03.07.2012 | 14:54
+ (1) -
Если б того му**ка выбирал народ,и мог его отозвать,его б спросили,тебе важней понты с переводчиком или состояние КМКП? angry
3
Flashpoint | 03.07.2012 | 16:46
+ (2) -
Ему пиар важнее!Могу ошибаться, возможно для Пешко это было поручение/распоряжение от женщиы которая все стремиться "завалить" мера любым способом. А чем КМКП вам нагадил - тем более что хотел отчитаться?
Где разум, где логика?
IvanGonta | 04.07.2012 | 07:07
+ (0) -
Якщо людина за 30 років перебуваня в україномовному середовищі не здатна освоїти навіть розмовної української мови, то чи здатна вона, за своїми розумовими здібностями, керувати підприємством.
6
jarema | 03.07.2012 | 22:34
+ (-1) -
Ще ніколи кацапи, (такі як Афанас"єв )не були гарними господарниками. Афанас"єв може тільки роздерибанити КМКП і збільшити на голому місці борги. Але він влаштовує другого такого ж господарника ( пожежного інспектора)-Анощенка Сергія...А те що Афанас"єв тупий , то свідчить те, що він не може вивчити державної мови.
Flashpoint | 04.07.2012 | 14:04
+ (2) -
Аналогичный вопрос можно задать и Пешко про требование переводчика. Согласен, можно было-бы и на корявом украинском (как Азаров), но человек решил не уподобляться и не извращать співучу українську мову, тем более что это было его отчетное выступление. Если-бы он отказался понимать вопрос сформулированный на украинском, тогда "ДА" - мудак и т.д., а тут налицо выбрики Пешко!!!
Политический САМОпиар пользы городу и его жителям - НЕ ПРИНОСЯТ!!!
И по поводу громких выражений: - "Ще ніколи кацапи, не були гарними господарниками."
Напомните а лучше в глаза скажите(если кишка не тонка) Павлишину Павло Яремовичу, когда как мышка будете скрептись в прийомной за деньгами на очередную поездку к какому нибудь камню с надписью УПА, Павлишин то КАЦАП!!!!
Есть что ответить?
Если кроме blahblah ответить нечего - будет логичнее промолчать!
P.s. Я не сторонник Афанасьева, но гребсти всех под одну гребенку и давить на национальность в многонациональном государстве могут только больные на всю голову люди. Нельзя давить на язык - это утопия, люди общаются между собой и на укр. и на рус., а большинстве своём на сурже, давайте не будем настраивать людей друг против друга - это может очень плохо кончиться?
2
ZL@TA | 03.07.2012 | 15:58
+ (-1) -
молодца -нехай по українські говорить!!!!!!!!! Давайте відключайте ліфти ! чому досі невідключили всі ??от тоді побачим як ВИ будете говорити!
4
Я | 03.07.2012 | 16:48
+ (-4) -
Анощенко НЕ ДОЛГО ОСТАЛОСЬ. ЭТО НЕ МЕР. НА СТАНЦИИ ЕГО НАЗЫВАЮТ ПРИСТАВИВ К К ФАМИЛИИ БУКВУ"Г"
sir_the_dragon | 09.07.2012 | 00:28
+ (0) -
Хіба що такі як ти. Я - обрубок від коня.
5
mixas | 03.07.2012 | 17:56
+ (0) -
А кого вы предлагаете в мэры ?
7
jarema | 03.07.2012 | 23:16
+ (-3) -
Українці Бондаренко В.М, Ціпан О. та Москалик!!Чи напишете заяви про вихід із партії регіонів після сьогоднішнього антиконституційного голосування за російську мову в Україні???????
Чи й надалі будете поліпшувати свій сімейний стан в ПР, працюючи на бандитську донецьку владу та знищуючи майбутнє наступних поколінь????
Мабуть думаєте, що попостите перед Великоднем 40днів, посповідаєтеся і всі гріхи зради вам БОГ простить! Ні! горіти будете в пеклі і нічиї батюшки вас не відмолять.
8
IvanGonta | 03.07.2012 | 23:48
+ (0) -
Сьогодні в Верховній Раді відбулася зрада України. Пятій колоні допомагали тушки від БЮТ та Народної самооборони Луценка. Українцям не словом а ділом треба захищати Україну. Призначений опозиціонер Яценюк вчергове підіграв владі під Українським Домом пообіцявши не ставити намети. Ніколи жид не стане козаком.
Слава нації-Смерть ворогам.
ПФУ | 04.07.2012 | 10:32
+ (3) -
Для IvanGonta
Цитата: Українцям не словом а ділом треба захищати Україну.

А що у вас зброя є? Чи у Дидаліна бутафорську гвинтівку відберете? І протигаз не забудьте, щоб на сесії перекладача слухати бо не дай боже ще заразись через повітря брудною російською мовою. Будеш слоником!
9
Carl_von_Clausewitz | 04.07.2012 | 00:10
+ (-2) -
троль
reks | 04.07.2012 | 13:37
+ (1) -
та Gonta гонит... Каким делом он может защитить Украину.????? Не смешите .... она итак смешная)
sir_the_dragon | 09.07.2012 | 00:30
+ (0) -
В будку!!!
Гайдамак | 04.07.2012 | 15:55
+ (0) -
А я вот лег поспать сегодня днем. Проспал пару часов, потом встал с кровати, потянулся…и вдруг чувствую, а дышится–то, как–то по–другому, так легко, как свободно! А в голове цитаты из Пушкина, Гоголя, и образы, образы, вишневый сад, шинель, Родион Романович шляпу снял и кланяется, да что же такое, что же за благодать–то такая, я прямо аж растерялся! И тут глядь в монитор — ба, да это же закон благословенный принят, закон благодатный утвердили, так и закричал я в открытое окно, а в ответ люд простой шапки вверх кидать начал, кто в присядку пошел, бабы блины печь начали, молодежь куражится, смеется! И всем хорошо так стало, тепло и легко на душе…
sir_the_dragon | 09.07.2012 | 00:31
+ (0) -
А цеглина в пику не летіла?
йорк | 09.07.2012 | 02:27
+ (0) -
одно из двух:
- или sir_the_dragon настолько проникся языковым законом, что готов в его защиту бросаться кирпичами;
- или sir_the_dragon настолько туп, что не может понять прочитанного smile
Герасим | 09.07.2012 | 18:10
+ (0) -
Голова кирпичная.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів