34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Основна мета профілактичної роботи - не покарати, а запобігти

Основна мета профілактичної роботи - не покарати, а запобігти

27.02.2013

0

1361

З метою активізації профілактичної роботи, щодо незаконного обігу наркотиків та недопущення розповсюдження наркоманії та правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, особливо серед молоді, на території України проводиться профілактична робота в даному напрямку.

Провідна роль у плані організації профілактики у навчальних закладах, координації діяльності зацікавлених установ та організацій належить адміністрації навчального закладу, вчителям, соціальним педагогам, шкільним психологам та правоохоронним органам (підрозділам кримінальної міліції у справах дітей та боротьби з незаконним обігом наркотиків), які безпосередньо здійснюють антинаркотичну профілактичну роботу серед підлітків і відповідають за це.

Проте найголовніше завдання профілактики наркоманії – виявлення підлітків, які можуть бути потенційними споживачами наркотиків, або становити так звану «групу ризику», для подальшої роботи з ними.


Так, з метою проведення профілактичної роботи серед молоді, працівниками підрозділів кримінальної міліції у справах дітей та боротьби з незаконним обігом наркотиків Кузнецовського МВ (з обслуговування м. Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України в Рівненській області майором міліції Андрієм Майданюком та капітаном міліції Василем Кулайом було проведено зустрічі з учнями 9 – 11 класів Володимирецького районного колегіуму, та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Любахи Володимирецького району, на якій було звернуто увагу, що для правоохоронців основною метою профілактичної роботи з неповнолітніми – є не покарати юнаків та дівчат, які спробували наркотичні речовини, а вжиття вичерпних заходів, щоб запобігти як першої спроби вжити наркотики, так і повної відмови від них у разі початку немедичного їх вживання. Також працівниками міліції було наголошено про згубний вплив дурману на здоров’я людини, наслідки вживання наркотиків, а й на правильну оцінку негативних моментів, також наголошували на відповідальності за розповсюдження дурману та відповідали на запитання, які цікавили учнів та вчителів.


Необхідно зауважити, що за даними дослідження багатьох країн, у тому числі й України, - активне поширення знань про наркотики, ефекти від їх вживання лише підігріває інтерес молоді до цих речовин, тому розмовляти про властивості й ефекти того або іншого наркотику та про особливості молодіжної наркотичної субкультури у підлітково – молодіжній аудиторії слід украй обережно.

Андрій Майданюк,
начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей
Кузнецовського МВ УМВС

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів