34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Інформація про підготовку господарського комплексу міста Кузнецовськ до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років

Інформація про підготовку господарського комплексу міста Кузнецовськ до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років

25.09.2011

0

1458

Інформація

про підготовку господарського комплексу міста Кузнецовськ
до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років

м.Кузнецовськ 12.09.2011 року

I. Загальні питання

На виконання заходів, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.04.2011р. № 198 „Про підсумки опалювального сезону 2010-2011 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 року”, з метою підготовки та сталої роботи господарського комплексу міста Кузнецовськ до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради прийняте рішення від 28.04.2011 № 91, яким затверджено заходи та сформовано склад міського штабу по підготовці господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період. Дане рішення доведено до відома всіх суб’єктів господарювання міста та покладено персональну відповідальність за виконання заходів на їх керівників.
Кожного місяця 2011 року починаючи з червня проводились засідання міського штабу на яких розглядались питання підготовки господарського комплексу м. Кузнецовськ до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, за підсумками яких дані відповідні доручення керівникам установ, підприємств міста.
Питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років розглядається на щотижневих оперативних нарадах у міського голови із залученням представників задіяних підрозділів.

II. Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в зимовий період :

2.1. Теплопостачання, в тому числі відомче


Теплогосподарство міста складається з теплових мереж загальною довжиною 60,3 км. Постачальником тепла в місті є ВП "Рівненська АЕС”.
На протязі підготовки до осінньо-зимового періоду замінено 29,9 м.п. теплових мереж. Здійснене випробування на герметичність зворотнього трубопроводу магістральної тепломережі міста та проведена ревізія арматури згідно заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2011-2012 року на 100 відсотків. Внутрішньо квартальні мережі підготовлені до ОЗП на 100 відсотків. Проводиться випробування прямої магістральної тепломережі.
Персонал робітників, зайнятих на роботах по теплопостачанню міста, забезпечений технічним обладнанням та матеріалами. Схема теплопостачання міста затверджена рішенням виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 26.07.2007р. № 278 "Про затвердження схеми теплових мереж міста”.

2.2. Водопровідно-каналізаційне господарство, в т.ч. відомче

На даний час на балансі Кузнецовського міського комунального підприємства знаходиться водопровідна мережа протяжністю 106,7 км., каналізаційна мережа протяжністю 101,5 км., міські очисні споруди, КНС-1, КНС-2, КНС-3, водозабір села Бабка - 7 свердловин, насосна станція ΙΙ підйому, насосна станція ΙΙΙ підйому, зливна каналізаційна мережа протяжністю 72 км.
Згідно прийнятих заходів проведено:
- заміну 36 м водопровідних мереж;
- заміна 25 м трубопроводу зовнішньої каналізації;
- 100 % технічна перевірка запірної арматури насосної станції II підйому водозабору с.Бабка;
- 100% підготовка міських очисних споруд, КНС-1, КНС-2, КНС-3, водозабору села Бабка (7 свердловин), насосної станція ΙΙ підйому, насосної станція ΙΙΙ підйому, зливної каналізації.
Проведено:
- очищення і ремонт колодязів госпфекальної та зливної каналізації в кількості 135 шт.;
- очищення від сміття відстійників очисних зливових стоків - 3 шт;
- ремонт лотків первинних двухярусних відстійників – 28 м.п.;
- очищення і ремонт контактних резервуарів – 3 шт;
- очищення вторинних відстійників – 4 шт;
- ремонт шиберів первинних відстійників – 9 шт.
Споруди водопровідно-каналізаційного господарства підготовлені до зимового періоду 2011-2012 року на 100 відсотків. Обслуговуючий персонал забезпечений технікою, матеріалами та обладнанням.

2.3. Житлове господарство, в т.ч. відомче

На балансі Кузнецовського міського комунального підприємства знаходиться 169 житлових будинків площею 0,672 млн.кв.м., які обслуговує 4 житлово-експлуатаційні дільниці. Три гуртожитки знаходиться на балансі ВП „Рівненська АЕС” та три житлових будинки належить до ОСББ.

В 169 житлових будинках відремонтовано і підготовлено системи водопостачання та каналізації, внутрішньо- будинкові системи централізованого опалення. Проведений тендер на закупівлю рулонних матеріалів і виконані роботи по капітальному ремонту покрівель на 5 житлових будинках на суму 200 тис.грн. Покрівельні роботи виконуються з якісних рулонних матеріалів типу "Сполімод”, "Споліеласт” та інших з застосуванням нових технологій.
Силами ЖЕД 1- 4 виконані поточні ремонти та технічне обслуговування об”єктів житлового фонду, а саме:
- ремонт міжпанельних швів і покрівель з рулонних матеріалів, хвилястого шиферу окремими місцями;
- ремонт люків виходу на покрівлі та вентшахт;
- вирівнювання (планування) території з підсипкою грунту;
- нарощування відмосток;
- антикорозійне покриття трубопроводів з очищенням від іржі;
- підготовка снігоочисного інвентаря для очистки пішохідних доріжок міста від снігових заносів і ожеледиці.
З метою збереження та економії теплової енергії проведені роботи щодо утеплення будівель і споруд, скління вікон і ремонт дверей у під’їздах житлових будинків. В 169 житлових будинках відремонтовано і підготовлено системи водопостачання та каналізації, виконано гідравлічні роботи внутрішньо-будинкових систем центрального опалення. Виробничі приміщення для робітників ЖЕД готові до роботи в зимових умовах.
Виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років контролювалось комісією. Складено акти та паспорта готовності всіх житлових будинків.

2.4. Комунальне господарство

Стан утримання доріг міста
Дорожнє господарство міста утримується у належному стані і нараховує 24,7 км (основні вулиці і дороги) та 14,4 км (внутрішньоквартальні дороги і проїзди). Ремонт міських вулиць та доріг виконано на 128,5 тис.грн.: капітальний ремонт – 64,5 тис.грн., середній ремонт – 34 тис.грн., дрібний ремонт – 30 тис.грн. Підготовка спеціалізованої снігоочисної техніки – 17 шт. Заготовлені посипочний матеріал та реагенти для посипки доріг та пішохідних доріжок в зимовий період в повному обсязі – 1500 м³ (100%). Закуплена нова снігоочисна техніка (КРАЗ – 1). Виконана розмітка доріг по місту на суму 71,959 тис.грн.
Стан електромереж та вуличного освітлення
Комунальне підприємство «Міські електричні мережі» до осінньо-зимового періоду готується по відпрацьованій схемі, затверджені заходи з підготовки техніки для аварійного ремонту, створено запас електротехнічного устаткування і матеріалів для оперативної ліквідації можливих наслідків стихійних явищ в електричних мережах, оперативного реагування та вирішення критичних ситуацій. Виконано поточних ремонтів трансформаторних підстанцій і вуличних мереж міста згідно графіка ППР в повному обсязі на суму 340 тис. грн.
Проведено модернізацію обладнання на загальну суму 665,93 тис. грн.
Постійно проводиться заміна світильників вуличного освітлення, ремонт кабельних ліній по місту.
Стан утримання сміттєзвалища
Сміттєзвалище знаходиться на відстані 5 км від міста, займає площу 5 га. На ньому проводяться систематичні бульдозерні роботи. Утримується воно у належному стані. На звалищі ТПВ створений запас грунту для здійснення пошарового захоронення побутових відходів в кількості 1000 тонн, який постійно поновлюється. До настання стабільної мінусової температури на полігоні функціонує мийка спецавтотранспорту та ванна з дезоруючим розчином для дезінфекції коліс 10 % хлорним розчином.


2.5. Готовність відповідних служб міста при виникненні надзвичайних ситуацій пов’язаних із несприятливими погодними умовами зимового періоду

З метою реагування на можливі надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду 2011-2012 років у місті розроблений та затверджений „План реагування органів управління та сил цивільного захисту м. Кузнецовськ при виникненні надзвичайних ситуацій пов’язаних з несприятливими погодними умовами”.
Підписаний договір з АЗС „Журавлина” на потреби у паливно-мастильних матеріалах. На даний час у м. Кузнецовськ створено запас протиожеледних матеріалів. Заготовлено 1000 м3 піску, що складає 100% виконання.
Для проведення снігоочисних та посипочних робіт можливе залучення 10 одиниць техніки автотранспортного управління Кузнецовського міського комунального підприємства (автогрейдер -1шт., Т-40 – 1шт., ЗІЛ-130 – 2шт., МТЗ-80 – 2шт., Т-25 – 2шт., бульдозери ДТ-75 - 2шт.). Передбачено також додаткове залучення (при необхідності) снігоочисної техніки – ВП «Рівненської АЕС».
У місті Кузнецовськ розташовано 203 пожежних гідранти (171-вуличний та 32 об’єктових) – всі знаходяться у справному стані.

III. Об’єкти соціально-культурного призначення та медичні установи

3.1. Заклади освіти


Згідно рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 28.04.2011 № 91 „Про затвердження заходів з підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 року” та наказу № 40 від 01 червня 2011 року «Про підготовку закладів культури до роботи в осінньо – зимовий період 2011-2012 року» затверджені відповідні заходи з підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. Аналогічні заходи розроблені в навчальних закладах про що видані відповідні накази. Виданий наказ від 08.06.2011 року № 133-осн „Про підготовку та забезпечення організованого початку 2011-2012 навчального року”.
Підготовлена мережа закладів освіти:
дошкільні навчальні заклади – 9;
загальноосвітні навчальні заклади – 8, із них 5. - І-ІІІ ст., 1- гімназія, НВК „ДНЗ - школа І ступеня” - 2;
позашкільні навчальні заклади – 2, із них БДЮТ-1, ДЮСШ-1.
Виконано:
- ремонт санітарно-технічних систем, в тому числі аварійні, на суму 264,202 тис.грн..
- технічне обслуговування електричних мереж та електрообладнання ДНЗ №2,3,4,5,6,7,8,11,12 та ЗОШ №1,2,3,4,5, гімназія НВК №1,10 на суму 92,715 тис.грн.;
- поточний ремонт закладів освіти на суму 91,486 тис.грн.;
- заміну віконних та дверних блоків у закладах освіти на суму 125,391 тис.грн.;
- технічне обслуговування та ремонт промислового холодильного, вентиляційного та професійних приладів ДНЗ та ЗОШ на суму 70,147 тис.грн.;
- ремонт покрівлі в ДНЗ № 5,8,4,11ЗОШ №2,3, амін. будівля на суму 189,126 тис.грн..
На всіх об'єктах управління освіти поставлені теплолічильники та лічильники обліку холодної та гарячої води, які були в цьому році повірені.
Підписані всі угоди з Кузнецовським міським комунальним підприємством на постачання теплової енергії, водопостачання та водовідведення та угода на постачання електричної енергії. Заборгованість по послугах відсутня.
Підписані акти технічної готовності об'єктів до прийому теплової енергії. В наявності акти готовності об'єктів до нового навчального року, паспорти готовності до роботи в опалювальний період.
Всі навчальні заклади готові до роботи в осінньо-зимовий період.

3.2. Заклади культури

Мережа закладів культури міста становить: 1- ПСМНЗ Кузнецовська дитяча музична школа, 1- центр дозвілля, 2- бібліотеки. Заклади розташовані у 7 приміщеннях, 5 із них орендовані.
Відділом культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради видано наказ № 40 від 01 червня 2011 року «Про підготовку закладів культури до роботи в осінньо – зимовий період 2011-2012 року».
Здійснено аналіз роботи закладів культури міста за минулий осінньо – зимовий період та розроблено заходи з підготовки закладів культури міста до роботи в осінньо – зимовий період 2011-2012 року.
В закладах культури міста централізоване теплопостачання, що відповідає діючим нормам. Укладено договір з Кузнецовським міським комунальним підприємством на здійснення ремонту та при потребі заміну систем опалення. Стан приміщень закладів культури знаходиться під постійним контролем директорів закладів. В міській публічній бібліотеці проведено заміри опору ізоляції. Приміщення підпорядкованих закладів забезпечені первинними засобами пожежегасіння та сертифікованими вогнегасниками згідно діючих норм (27 шт.). В серпні – вересні здійснено технічне діагностування вогнегасників на суму 2,3 тис. грн.
В ПСМНЗ Кузнецовська дитяча музична школа створено добровільну пожежну дружину, відповідними наказами керівників закладів розподілені дії працівників у разі виникнення пожежі, закріплені відповідальні особи за дотриманням протипожежного режиму, за порядком огляду приміщень після закінчення роботи, проведені протипожежні інструктажі з працівниками закладів.
В приміщенні міської бібліотеки для дітей проведено поточний ремонт приміщення на суму 13,3 тис. грн.
До початку опалювального сезону здійснена комплексна підготовка
приміщення ПСМНЗ Кузнецовська ДМШ:
- гідравліка систем опалення, ремонт тепломереж та запірної арматури на суму 3 тис. грн.;
- підписані паспорти готовності приміщення до прийому тепла та подано його теплопостачальному підприємству.
- проведено капітальний ремонту в приміщенні центру дозвілля на суму 194 тис. грн. (кошторис знаходиться на експертизі в м. Рівне);
- проведено перевірку систем водопроводу та каналізації.
- укладено договір на виконання робіт по обслуговуванню протипожежної сигналізації в приміщеннях бібліотек та центрі дозвілля на суму 10,9 тис. грн.
Заклади культури міста повністю забезпечені лічильниками обліку води та тепла: 10 лічильників обліку холодної води, 10 - обліку гарячої води, 2 – обліку теплової енергії та 9 лічильників обліку електроенергії. Сума на сервісне обслуговування лічильників складає 13,3 тис. грн. на рік.
Бібліотеки, бухгалтерія та апарат управління відділу культури розташовані в орендованих приміщеннях.
По обслуговуванню ПСМНЗ Кузнецовська дитяча музична школа, яка знаходиться в окремому типову приміщенні, укладено договори на:
- теплопостачання – 14 тис. грн., № 384 від 03.03.2008;
- водопостачання та водовідведення – 2,6 тис. грн., № 355 від 03.03.2008;
- електропостачання – 9,4 тис. грн., № 176 від 04.11.2008;
- сервісне обслуговування постів обліку – 6,2 тис. грн., № 14/1 від 01.01.2011;
- дезінфекцію та дератизацію – 2,9 тис. грн., № 3 від 16.12.2009;
- аварійне обслуговування інженерних мереж – 4,5 тис. грн., №19 від 26.03.2009.
По обслуговуванню приміщення центру дозвілля укладено договори на:
- теплопостачання – 3,5 тис. грн., № 384 від 03.03.2008;
- водопостачання та водовідведення – 1 тис. грн., № 355 від 03.03.2008;
- електропостачання – 5,6 тис. грн., № 176 від 04.11.2008;
- сервісне обслуговування постів обліку – 4,1 тис. грн., № 14/1 від 01.01.2011;
- дезінфекцію та дератизацію – 1,6 тис. грн., № 3 від 16.12.2009;
- аварійне обслуговування інженерних мереж – 2,4 тис. грн., № 19 від 26.03.2009.
В закладах культури міста здійснена заміна 100% традиційних освітлювальних приладів на сучасні джерела освітлення. Розрахунки за спожиті енергоносії здійснюються своєчасно та в повному обсязі.
Заклади культури міста готові до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років.

3.2. Заклади медицини

Виконання заходів щодо підготовки до зими медичних закладів проводилось згідно розробленого плану роботи адміністрації міської лікарні.
Підготовка закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років була розпочата в травні місяці поточного року.
Виконано:
- ремонт відділень стаціонарного лікування та кабінетів поліклініки;
- ремонт систем опалення та водопостачання з закупівлею сантехобладнання;
- гідравлічне випробування та гідропневматичну промивку систем опалення та водопостачання;
- підписані акти готовності об’єктів до роботи в осінньо-зимовий періо.
Виконано ремонти в усіх підрозділах міської лікарні на суму 113,20 тис. грн.

IV. Підсумки огляду

За підсумками проведеного огляду об’єкти житлово-комунального господарства та соціального-культурного призначення міста Кузнецовськ готові до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Перший заступник 
міського голови В.Ковальчук

В.о. начальника відділу 
комунальної власності Л.Макарчук

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів