34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // ІV пленарне засідання 24 сесії: найголовніше

ІV пленарне засідання 24 сесії: найголовніше

01.09.2012

5

1438

30 серпня 2012 року в актовій залі міськвиконкому пройшло 4 пленарне засідання 24 сесії Кузнецовської міської ради. В залі були присутні депутати, представники відділів і управлінь виконкому, секретар міської ради Ігор Куц та міський голова Сергій Анощенко, який буквально напередодні повернувся з поїздки до США

Розпочалась сесія з приємної місії - привітання міським головою Сергієм Анощенком, головою профільної підприємницької комісії Віталієм Магдичем та секретарем ради Ігорем Куцом кузнецовських підприємців з професійним святом, Днем підприємця, та врученням кращим з них квітів, дипломів, грамот та подяк.Після цього приступили до питань буденних. В порядку денному значилось чимало питань (більше тридцяти запланованих та близько десяти додаткових), отож, після розгляду так званих "виконкомівських" питань (щодо вчинення правочинів стосовно дітей), які розглядали за зачиненими дверима, депутати приступили до розгляду депутатських запитів та звернень. А їх в цей день виявилось також чимало:

- депутат Віталій Магдич попросив колег-депутатів підтримати його звернення до прокуратури Рівненської області з проханням провести перевірку дотримання законодавства при здійсненні господарської діяльності ПП Шелевицькою В.Ф.;

- депутат Єва Вєлікдус звернулась до міського голови із проханням розглянути можливість встановлення "лежачого поліцейського" біля будинку №5 (м-н.Будівельників) та забезпечити освітлення поблизу будинків №№18-19 (м-н.Будівельників);

- депутат Надія Волощук звернулась з аналогічним проханням, але її запит стосувався будинку №25 (м-н.Будівельників). Надія Андріївна зазначила, що поблизу цього будинку дуже інтенсивний рух автомобілів і звернулась до міського голови із проханням розглянути можливість встановлення біля цього будинку або "лежачого поліцейського", або обмежити рух автомобілів по даній дорозі;

- депутат Ніна Хвалько озвучила цілий ряд питань і наголосила на тому, що, аби уникнути непотрібного затягування часу, відповіді на всі її питання може ближче до закінчення пленарного засідання дати перший заступник міського голови Василь Ковальчук. Перше питання Ніни Степанівної стосувалось роботи міських ліфтів, друге - методам боротьби працівників КМКП з клопами та блохами, які живуть в підвалах будинків нашого міста; третє - що реально робиться задля того, аби мешканці міста могли спокійно ходити вулицями, не наражаючись на небезпеку бути покусаними бродячими собаками;

- депутат Юхим Чугай озвучив одразу два звернення: в першій заяві Юхим Павлович озвучив вимогу провести під час виборів народних депутатів України 28.10.12 року міський референдум "Про недовіру міському голові Анощенко Сергію Івановичу", в другому зверненні депутат поцікавився в першого заступника міського голови, чому йому, Чугаю, депутату міської ради, не дали виступити перед мешканцями міста на День Державного Прапора;

- депутат Юрій Кравець у своєму зверненні поцікавився в міського голови долею подарованих місту тренажерів. Юрія Михайловича цікавили наступні питання: чи рахуються на балансі міста дані тренажери і хто саме обирав місце для їхнього встановлення, адже, на думку депутата, встановивши їх там, де вони зараз розміщені, вряд чи можна було б обрати невдаліше місце.


Всі потребуючі цього депутатські запити були підтримані. Після чого народні обранці приступили до розгляду питань порядку денного, серед яких були такі:

- рішення про присвоєння почесного звання "Почесний громадянин міста Кузнецовськ Максимчуку Сергію Ігоровичу, автору герба та прапора міста Кузнецовськ (підтримано депутатами одноголосно);

- рішення про затвердження списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області;

- рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Кузнецовськ, яким виповнилось 90 і більше років до Міжнародного дня людей похилого віку (25 громадянам виплатять по 200 гривень допомоги кожному);

- рішення про надання одноразової матеріальної допомоги партизанам та підпільникам до Дня партизанської слави України (4 громадянам міста виплатять по 200 гривень кожному, однак, сума виплат може збільшитись ще на 300 гривень (кожному), якщо на наступній сесії депутати приймуть відповідне рішення);

- рішення про надання пільг по орендній платі орендарям, які організовують харчування у загальноосвітніх навчальних закладах (а саме, надати пільги по орендній платі оренди нерухомого майна, основних засобів та малоцінного інвентаря їдалень ЗНЗ № 1,2,3,4,5, гімназії встановивши її в розмірі 1 грн. в рік на термін, передбачений договором оренди. Натомість орендарі зможуть забезпечити безкоштовним харчуванням кузнецовських дітей, які перебуватимуть в групах продовженого дня.).

Окрім цих та інших питань депутати заслухали звіт начальника управління освіти Анатолія Гончара про стан організації харчування дітей в навчальних закладах міста. Анатолій Микитович запевнив депутатів в тому, що харчування учні міста отримують якісне і перебоїв з ним наразі не заплановано. Однак, у своїй промові начальник управління освіти зазначив, що тендери по харчуванню доводиться проводити щороку, і ті, які діють сьогодні, будуть працювати лише до кінця поточного року. А далі знову потрібно буде проводити конкурс. Також Анатолій Микитович наголосив на тому, що станом на сьогоднішній день вже існує заборгованість з державного бюджету по виконанню договорів по виплаті за поставку продуктів харчування в сумі 207,8 тисяч, а це створює передумову того, що, можливо, ми можемо повторити ситуацію з минулорічним припиненням харчування дітей в освітніх закладах.

Ще в цей день депутати збирались заслухати давно відтермінований звіт в.о. директора КМКП Володимира Афанас'єва про роботу Кузнецовського міського комунального підприємства (за 2011 рік), однак, сподівання депутів послухати звіт й на цей раз не виправдалися - Володимир Павлович наразі знаходиться у відпустці, отож, його звіт знову було перенесено.

Після годинної перерви у роботі сесії депутати знову повернулися на свої робочі місця, аби заслухати ще кілька питань порядку денного: про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Кузнецовської міської ради Нестерчука Ю.Л. та звіт міського голови Сергія Анощенка про роботу виконавчих органів ради за 5 місяців 2012 року.

Якщо перше питання не зайняло багато часу (22 - "За", 1 - "проти" та 1 - "утримався"), то друге питання депутати розглядали більше години і якось непомітно звіт міського голови Сергія Анощенка про роботу виконавчих органів ради перетворився на звіт міського голови Сергія Анощенка про роботу міського голови Сергія Анощенка.


Відбувалась практично прес-конференція міського голови, на якій депутати засипали мера актуальними для всіх мешканців Кузнецовська питаннями: про перспективу створення в місті ОСББ; про ремонт даху НВК №1; про про безпечні пішохідні переходи; про міське сміттєзвалище; про нічний шум, який створюють своєю роботою кафе "Колізей" та "Сосновий Бір"; про створення парку відпочинку; про дачні ділянки; про пункти передвиборчої програми міського голови і ще багато інших, не менш цікавих запитань поставили за кілька годин, які тривала дискусія, депутати меру.

Ближче до закінчення звіту мера якось непомітно в залі стало не вистачати необхідної для кворуму кількості депутатів, відповідно, звіт міського голови в черговий раз депутатами не було прийнято. 

Перед закриттям засідання на трибуну піднявся перший заступник міського голови Василь Ковальчук, який був готовий надати відповіді на всі запитання, які задавала йому на початку сесії депутат Ніна Хвалько: щодо ліфтів, блох і собак.


По закінченні виступу Василя Івановича депутатів в залі стало ще менше, отож, Світлана Гурова, керівник музичного колективу "Калейдоскоп", яка чекала більше п'яти годин поки депутати нададуть їй слово, виступала при майже порожній залі (детальніше про ситуацію стосовно "Калейдоскопу" ви зможете прочитати пізніше).


Завершилось 4 пленарне засідання 24 сесії близько четвертої години дня, а наступне, п'яте засідання, ймовірно, пройде 14 вересня 2012 року.

Всього коментарів: 5
1
sir_the_dragon | 03.09.2012 | 14:06
+ (0) -
Нещасний Юхим, у нього одна проблема - мер в оці застряг.
2
ser | 03.09.2012 | 17:09
+ (1) -
Вот ни как не могу понять одного!!!
ЗАЧЕМ НУЖНЫ ЭТИ ДЕПУТАТЫ!!!!
Все вопросы заданные депутатами меру на этой сессии, знают начальники ЖЕКов, руководство КМПК,и все кому это положено знать по роду своей службы.
Не ужели нач. КМПК сам не может донести до мера эти проблемы, или их могут задать только депутаты???
Обычные рабочие вопросы , которые решаются по мере их поступления.
Зачем держать этих дармоедов - депутатов, которые повторяют как попугаи то, что и так всем известно???
Пиявки на шее у народа, ни хрена не делающие, а только и думающие о своей выгоде.
3
Василь | 03.09.2012 | 17:38
+ (1) -
Гнати в шию паскуд!!!!!!
4
волиняка | 03.09.2012 | 23:58
+ (0) -
Наш "добродій" Чугай Юхим не має чим пропіаритися із своєю жидівською партією "Фронт без змін" , то він на мерові набирає очки.
Він був і в громадській організації "Рух" і у "демократичному мурі "і в партії зелених, а тепір аж до Сєні Яценюка попав Україну захищати від жидів..Чугай не спотикнися, а то впадеш і заб"єшся дуже..
5
Юлька | 07.09.2012 | 10:56
+ (0) -
Мер вже зупинив рішення щодо Нестерчука, як написано на оф сайті міськради - у зв’язку з неможливістю організації виконання цього рішення міським головою.
Будуть повторно розгляданти 14.09
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів