34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Як адвокат за рахунок держави допоміг жінці повернути своїх дітей

Як адвокат за рахунок держави допоміг жінці повернути своїх дітей

14.08.2016

0

1778

Адвокат Степан Аврамишин, представляючи в судовому засіданні інтереси клієнтки Сарненського місцевого центру з надання БВПД, домігся повернення дітей до місця проживання з матір'ю.

 

У грудні 2015 року пані Валентина (ім'я клієнтки змінене) звернулася за отриманням правової допомоги до Сарненського місцевого центру для представництва її інтересів у суді за позовом її чоловіка Сергія (ім'я змінене). Колишній чоловік прагнув визначення місця проживання дітей з батьком та стягнення аліментів, мотивуючи своє рішення тим, що дружина веде антигромадський спосіб життя, зловживає спиртними напоями, не займається утриманням та вихованням дітей.

 

Призначений за дорученням місцевого центру адвокат Степан Аврамишин підготував у інтересах клієнтки позовну заяву про відібрання дітей та повернення їх за попереднім місцем проживання (тобто з мамою). Жінка запевняла, що в повному обсязі виконує обов'язки по утриманню та вихованню дітей, забезпечує належні матеріально-побутові умови для їх повноцінного розвитку. Згоди на зміну місця проживання дітей з батьком вона не давала.

 

Згідно з ч. 2. ст. 161 СК України орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає алкогольними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини. Давши оцінку показанням сторін та свідків, дослідивши письмові докази по справі, суд дійшов висновку, що подібних фактів у відношенні до Валентини не доведено. Також в судовому засіданні безспірно встановлено, що Сергій без належних для цього правових підстав забрав та постійно утримує в себе малолітніх дітей, при цьому переоформив на себе допомогу по догляду за дитиною. Повертати дітей матері чоловік відмовляється.

 

Вислухавши сторін та їх представників, допитавши свідків та дослідивши надані докази, суд вирішив чоловікові у позові відмовити, відібрати у нього малолітніх дітей і повернути їх колишній дружині за попереднім місцем проживання. Адвокат діяв за дорученням Сарненського місцевого центру № 017/3-0000089 від 03.12.2015 та надав послуги клієнту за рахунок держави.

 

 

Довідково: Сарненський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Сарни, вул. Широка, 22 (другий поверх приміщення «Приватбанку»). Тел.: (03655) 3-22-20, (067) 856 74 35.

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів