34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Операція "Гараж" по-кузнецовськи

Операція "Гараж" по-кузнецовськи

02.10.2013

83

5429

 Як Конституція, так і Земельний кодекс України гарантують кожному громадянину нашої держави право на отримання земельної ділянки як під сільськогосподарські потреби, так і для будівництва власного помешкання чи гаража. 

Але хто пробував реалізувати це право, той знає, який це тяжкий процес, особливо, якщо місцева влада у цьому ніяк не зацікавлена. Припустімо, «безгаражний» кузнецовець втомився ставити свій автомобіль під вікнами власного будинку і вирішив звернутися із проханням виділити земельну ділянку під будівництво індивідуального гаража до органу місцевого самоврядування міста Кузнецовська. 

 Швидше за все, він отримає таку ж відповідь, яку отримали й сотні тих кузнецовців, які наразі вже написали заяви з надією отримати землю під гараж - вільних ділянок у місті немає. Але, припустімо, що нашому громадянину таки поталанило, і його заяву було прийнято до розгляду. Що далі? А далі — чергове коло владного пекла в особі земельної комісії та сесії міської ради. І якщо доброї волі депутатів на виділення ділянки не буде, громадянин може розпрощатися з мріями про землю. 

Втім, зазвичай у Кузнецовську вся ця історія завершується ще на першому етапі, під час подання заяви. Адже, як відомо всім без винятку кузнецовцям - вільної землі в місті немає. Принаймні, так запевняють чиновники. 

 Що ж ми побачили днями, завітавши на офіційний сайт Кузнецовської міської ради у розділ "Проекти рішень міської ради"? Виявляється, вільна земля в місті таки є. Адже впродовж лише кількох днів (18-26 вересня) було розглянуто близько 120 заяв громадян та зареєстровано близько 120 проектів рішень про надання дозволу цим же громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів. І розташування ділянок вказано - в комунально-складській зоні (ВП КСП «Тепличний комбінат») за рахунок земель запасу міської ради. Причому, якщо переглянути вже оприлюднені 120 проектів рішень, то можна помітити, що від часу подання громадянами звернень до підготовки проектів рішень пройшло від трьох (мінімум) до 10-ти (максимум) днів. 

Чим можна пояснити таку оперативність? Особливо дивує швидкість розгляду з огляду на те, що наразі у виконкомі вже лежать більше тисячі заяв від кузнецовців, бажаючих отримати земельні ділянки під будівництво гаража. Але для них – вільної землі в місті немає? А для кого ж тоді є? Що ж це за громадяни такі, що змусили так оперативно працювати виконком? І де взялася вільна ділянка землі, якщо відомо, що наразі у виконкомі вже роками лежать без розгляду більше тисячі заяв кузнецовців, потребуючих виділення земельної ділянки для будівництва гаража? 

 Як виявилось – відповідь на поверхні. Якщо навіть не дуже уважно придивлятися до вже існуючих проектів рішень, то серед прізвищ претендентів на безкоштовне отримання земельних ділянок під гаражі, окрім прізвищ працівників виконкому та чинних депутів Кузнецовської міської ради, можна побачити й чимало прізвищ їхніх дітей, дружин чи інших близьких родичів. 

Зокрема, у переліку є прізвища депутатів Людмили Шолом, Володимира Шаблія, Сергія Макарука та інших осіб, прізвища, імена та по-батькові яких повністю співпадають з прізвищами близьких родичів депутатів Надії Волощук, Миколи Пешка та Юрія Кравця (з повним списком претендентів на земельні ділянки можна ознайомитись тут). 

Чи не тут криється відповідь на наше запитання? То виходить, вільна земля в місті таки є? Чи вона є, але не для всіх? А чи не чесніше було б інформацію про вільну земельну ділянку зазделегідь оприлюднити, тим самим надавши можливість усім потребуючи цього кузнецовцям спробувати реалізувати своє право на отримання земельної ділянки для будівництва гаража? 

 Відповідь на ці питання ми спробували отримати від т.в.о. міського голови Кузнецовська Юрія Кравця. 

 - Юрію Михайловичу, в комунально-складській зоні (в районі ВП КСП «Тепличний комбінат») (землі запасу Кузнецовської міської ради) є вільна земельна ділянка орієнтовною площею 8 000 кв. м., яку можна було б використати для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів мешканців Кузнецовська? 

 - Справа в тому, що дану земельну ділянку планував орендувати обслуговуючий кооператив "Соняшник-2012". Кузнецовською міською радою навіть було видано рішення про надання цьому кооперативу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років орієнтовною площею 8 688 кв. м для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів членів кооперативу, що знаходиться в комунально-складській зоні (в районі ВП КСП «Тепличний комбінат») за рахунок земель запасу Кузнецовської міської ради (землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення). Однак, наразі у них існують якісь складнощі з оформленням документів. 

- То на сьогоднішній день ця ділянка належить землям запасу Кузнецовської міської ради і є вільною? 

 - Ну, якось так. 

- Виходить, потребуючі мешканці Кузнецовська, котрі напишуть відповідні заяви, матимуть можливість безкоштовно отримати у власність земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража, що розміщена в комунально-складській зоні (ВП КСП «Тепличний комбінат») за рахунок земель запасу міської ради? 

 - Так. 

 Чи не повториться у Кузнецовську історія, котра нещодавно сколихнула місто Рівне (коли родичам депутатів Рівненської облради зібрались надати у власність 67 земельних ділянок для садівництва), покажуть чергові засідання депутатської земельної комісії та сесії Кузнецовської міської ради. 

 А тим часом ми пропонуємо усім бажаючим кузнецовцям подати до міської ради й свої заяви з проханням виділити у власність земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража, що розміщена в комунально-складській зоні (ВП КСП «Тепличний комбінат») за рахунок земель запасу міської ради. 

І поспостерігати за оперативністю розгляду заяв звичайних кузнецовців та справедливістю розподілу вільних земельних ділянок. А голосування за виділення вільних земельних ділянок може стати своєрідним лакмусовим папірцем для визначення реальної діяльності депутатів Кузнецовської міської ради. 

 Аби подати заяву на виділення земельної ділянки під будівництво гаража, достатньо занести в 108 кабінет (головному спеціалісту зі звернень громадян) такі документи: 

 - заяву (зразок можете зкопіювати нижче); 
- графічний матеріал, на якому зазначено бажане місце розташування земельної ділянки (зразок можете скопіювати нижче); 
- копію документа, що посвідчує особу (ідентифікаційний код та паспорт (в 2 екземплярах)).

 

Зберегти графічний матеріал (натисніть для збільшення).У Кузнецовську триває операція "Гараж"
Всього коментарів: 83
1 2 »
1
einhell | 02.10.2013 | 19:58
+ (14) -
Ознайомився зі списком biggrin майже всі знайомі прізвища wink !Простим людям туди не добитися angry Шкода місцевої влади!Пора їм бити по шиї!!!!!
До речі! лісок прийдеться вирізіти!А займеться цім Макарук МОЛОДШИЙ який нещодавно( майже не щодавно) підійняв кіпіш по поводу вирізаних дерев на очисних спорудах.
_Я_ | 03.10.2013 | 11:27
+ (10) -
Бити не пошиї, - а по писку!
2
Ольга | 02.10.2013 | 20:05
+ (14) -
А в Шолом Люди нічого не злипнеться часом? Мало того, що малосімейку заграбастала в обхід черги, теплу посаду в адмінцентрі "заробила", тепер ще й гараж хоче??
Губозакаточну машинку їй персональну виділити, а не землю. І ще розібратись треба, за які такі заслуги їй квартиру дали, в обхід багатодітних родин, які тісняться в одній кімнаті з дітьми.
3
Діма | 02.10.2013 | 23:14
+ (-12) -
Що ж заважає громадянам подавати заяви згідно своїх потреб в громадську приймальню? я особисто захотів - і подав. Не бачу проблем. Хай всі подають, - хто хоче. Чого ж ніхто не подавав досі, не цікавивсь??? А зараз як гарно - є кого погадити, бо вони подали, а не дай бог їм ще й буде - ооооо!... від заздрощів луснуть)))
_Я_ | 03.10.2013 | 11:28
+ (5) -
ніхто не знав
4
Олексій | 02.10.2013 | 23:19
+ (14) -
Діма, шо ти брєдіш? Я подав заяву ще рік назад, мені сказали нема землі. А я звідки мав знати, шо вона є?? От ті 120 людей звідки знали, що є вільна ділянка? Хто їм сказав? Я буду писати скаргу в прокуратуру, якщо хоч хтось з них получить землю а я нє. Понятно? Хай розберуться хто там кому сват-брат-кум.

Да, мене жаба давить, що мою заяву рік не розглянули, а цих прібліжонних - за пару днів. Ясно? Не треба нас бидлом вважати.
5
Діма | 02.10.2013 | 23:31
+ (-8) -
Це як з чергою кудись чи на щось... Заяви пишуть всі. Тільки одні просто написали й забули - написали заяву й стали на чергу для галочки радше. А інші, кому дійсно потрібно - ходять на прийоми, оббивають пороги... - добиваються.
Під лежачий камінь вода сама не тече!
А тепер його бачте - жаба давить))))
6
Олексій | 02.10.2013 | 23:37
+ (9) -
Ох ти находив вже на прийоми. Я відкривав пару з тих 120 проектів рішень. Заява написана 3 вересня, а розглянули вже 6 вересня. Довго ходив?? Не сміши людей тут.
А черги, мені сказали, немає. І дзвонив я і нагадував. А толку??

Не зли мене. А лучше жди виклик в прокуратуру, будеш мати протокол за корупцію, як твій товариш по партії Куц.
7
Земельне Право | 03.10.2013 | 08:46
+ (-4) -
Відповідно до ч.6 ст.118 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її
орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на
яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.
Аналізуючи вказану норму, приходжу жо висновку, що написати "голу" заяву про надання земельної ділянки у власність для будівництва гаража замало. Щоб її розглянула рада необхідно вказати розміри, площу длянки та долучити графічний матеріал. Тобто хто писав заяву для галочки той такий результат і отримав. Хто звернеться до КМР у вказаному порядку, вбачається що заява того буде розглянута по суті.
8
Павло | 03.10.2013 | 09:25
+ (8) -
Та нащо нам заглиблювативатись у нюанси Законів.
На словах депутати йшли до влади, аби робити все для громади. Візьмемо простий приклад.

В раді лежать тисячі заяв кузнецовців, які просять виділити ділянку під гаражі. В місті з'явилась вільна земельна ділянка. Що ж роблять наші народні обранці? Тишком-нишком повідомляють своїх, ті пишуть заяви і додають фото "бажаного місце розташування земельної ділянки" (вони ж то точно знають, де саме знаходиться вільна ділянка). Не повідомляють громаду, а беруть землю собі і своїм родичам. То для чого вони прийшли до влади?

Прикро, що в списку є дружини свободівців і заступник голови Свободи Віктор Міцюк. Не очікував.
9
Аламак | 03.10.2013 | 09:38
+ (9) -
Якщо місць під гаражі 120, а заяв 1500, то позитивно задачку не розв'яже навіть Енштейн. Якщо по справедливості, то виставляйте ділянки на продаж, заяв зменшиться. Та і так не менше третини бажають урвати ділянки з ціллю подальшого продажу.
А що уривають собі ділянки, квартири і посади люди які при владі, то так було, є і буде. Комуністи і націоналісти в цьому однакові
_Я_ | 03.10.2013 | 11:33
+ (6) -
на продаж ніхто не виставить, - виділення є безкоштовним!!! а отримають всерівно ті, хто на їх "лапу" положив, тільки тепер може в інший спосіб...
Аламак | 03.10.2013 | 12:43
+ (7) -
Нічого страшного, розібрали цілі галузі економіки, розберуть і місця під гаражі.
первый | 03.10.2013 | 11:45
+ (5) -
В списке есть очень не бедные люди, Пешко М работает не покладая рук и ног. При этом сам орет вокруг о дерибане земли, и при этом сам этим занимается!!!! Класика жанра вот и все что можна сказать!!!
1 | 03.10.2013 | 12:21
+ (9) -
ЛЮДИ ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ СПРАВЕДЛИВОСТИ ВЫ НЕПИШИТЕ КОМЕНТАРИИ А ДЕЙСТВУЙТЕ ,У НАС ДЕПУТАТЫ ТОЖЕ МНОГО ПИШУТ НО НИЧЕГО НЕДЕЛАЮТ ВСЕ ТОЛЬКО НА БУМАГЕ,Я ЗНАЮ ЧТО У НАС В КУЗНЕ ЛЮДИ ТОЛЬКО ГОВОРЯТ НО НИЧЕГО НЕДЕЛАЮТ,КАЖДЫЙ ДУМАЕТ А МОЖЕТ КТОТО ПОБУНТУЕТ А Я ПОСИЖУ,НУ ВОТ ТАКВОТ И СИДИМ.
Світло зорі | 03.10.2013 | 12:25
+ (7) -
Пешку дуже срочно треба місце під гараж бо немає де ставити хонду.
А ось, коли буде будуватись грекокатолицька церква, збудується гараж.
Учиться люди у наших обранців.
денис | 03.10.2013 | 12:25
+ (6) -
Демократи при владі. Бидлота. Вас треба в ту землю закопати і забити осиковий кіл.Жданюк, Анощенко на цьому фоні виглядають ангелами. Влада народу, опозиція... Скоти. Респект сайту. Ви робите саму чорнову роботу отакими фактами
Андрей | 03.10.2013 | 12:42
+ (10) -
Я сьогодні напишу заяву і занесу. Побачимо як через 3 дні мені виділять ділянку. Чи дадуть взагалі простому смертному ділянку. Хоча я від знайомого вже чув шо він купив там собі землю. Нада буде поцікавитись в кого і хто там вже продає.
первый | 03.10.2013 | 15:38
+ (5) -
Дайте место Хвалько, а то не честно будет! Куц получил а она сосет лапу,,,,,,,,,,,
погоня | 03.10.2013 | 16:35
+ (7) -
Схема по гаражах проста. С початку без конкурсу  з порушенням законодавства виділяється земля на кооператив "Явір". В списку кооперативу є потрібні люди. Ініціатори і "рішали". Для проходження через сесію в список вводяться депутати або їхні представники. А вакантні місця продаються головою коперативу по 400 дол. Місця можуть продаватись також і депутатами і "рішалами"
Діма | 03.10.2013 | 17:57
+ (-8) -
Більшість тут пишучих коментарі бачу, вбачаю в тому, роблять це, та й все що їх штовхає - виключно ЖАБА. А ви проникніть суттю діла!!! Як і що робиться, для цього і закони написані, а ви тут займаєтесь невиробничим онанізмом...
ААААА | 03.10.2013 | 18:02
+ (8) -
Діма, читаючи твої коменти складаєтьбся враження що ти або з числа тих хто отримав дані земельні ділянки або з тих хто ці ділянки роздеребанив.
Діма | 03.10.2013 | 18:14
+ (-8) -
Вже отрима колись... виходивши, але... попередньо дізнавшись.
Ситуація мені знайома)
Сайт 34400 щось почув й вирішив наростити собі рейтинг а суті діла не копнувши)) - тобто... це стосується тих хто повівся й поніс заяви для галочки - лохи)
А репортери 34400... - некомпетенті журналісти)

P.S. ...А ви б всі прислухались до Земельне право... що він пише...
ААААА | 03.10.2013 | 18:22
+ (5) -
Ви всіх лохами рахуєте крім себе "освічених" які знають коли і де буде виділена ділянка. На комент земельне право дуже добре написав Павло . З переліку хто отримав знаю особисто декількох громдян зовсім не бідні люди які мають по 1-2 авто. Де ж вони ці авто ставлять бідні ?????
Діма | 03.10.2013 | 18:25
+ (-7) -
)) чому всіх? І чому тільки лохами? От Олексій, я зним повністю згідний)), - типове бидло... - він так і написав про себе, і єдина причина для написання заяви - бо ЖАБА давить. От причина! Правда? От так більшість з народу все і робить... аби не гірше як в сусіда.
Діма | 03.10.2013 | 18:28
+ (-7) -
Земельне право хоч діло пише і вказав Вам всім присутнім в чому справа. А ви... - його гамняшками закидали. Бо не діло вас цікавить - а покорпатись в бруду... від 34400!
ААААА | 03.10.2013 | 18:34
+ (8) -
от ти мені скажи, де є інформація про те що від завтра та чи інша ділянка буде передаватись ???
ААААА | 03.10.2013 | 18:40
+ (5) -
Що ж заважає громадянам подавати заяви згідно своїх потреб в громадську приймальню? я особисто захотів - і подав. Не бачу проблем
І ЗВІДКИ ТИ ВЗНАВ ..МИШКА НА КУЦОМУ ХВОСТИКУ ПРИНЕСЛА. Знали тільки "приближені та обрані " і не розказуй мені байок
GenkaUA | 03.10.2013 | 19:19
+ (6) -
Хай кузнецовське бидло далі голосує за Батьківщину ще й не таке побачать. Вони навіть в бюлетні увагу на кандидата не звертали а тупо шукали слово Батьківщина. Досить вже голосувати за лжеопозицію - Батьківщина, Удар, Свобода.
сніг | 03.10.2013 | 23:01
+ (8) -
Ну реально, виставити ділянки на аукціон, хоча б по тисячі гривень, але ж у бюджет міста, а не на лапу якомусь виродку-хабарнику.
Половина, кого я знаю із списку, уже має приватні гаражі.
Депутати - майте совість, бо можете перегнути палку, і вивести людей на вулицю, а тоді вже тим гаражам може прийти капець.... Да і депутатам нашим також...
GenkaUA | 03.10.2013 | 23:22
+ (6) -
наших людей на вулицю вивести не реально, вони всі живуть за принципом "МОЯ ХАТА СКРАЮ"
Silvestr | 03.10.2013 | 23:35
+ (7) -
Ці всі люди із списка гаражників та земельників -  депутати міської ради від нашої демократичної апазіції : "батьківщина"+ свабода" +Удар"....
У ВР це  партії із депутатів запроданців, тушок ПР, злодіїв українського бюджету.  Депутати, які каламутять воду на догоду нашій бандитській владі ..  розділяють  Україну навпіл..
 І ніякої ідеї у цих депутатів-крикунів немає-тільки особисте -ковбасне....
Так  як і у наших депутатів міської ради , які побігли у списки до цих партій, бо знають що кузнецовці -сліпі та глухі  і обирають у міську  раду -Тимошенко , Тягнибока, Кличка.
Контра спем сперо | 04.10.2013 | 08:42
+ (5) -
Не переймайтесь люди, "Свобода" дерибанить не гірше від БЮТу чи СДПУ(0). Територія тільки менша.
На вулиці ходити не потрібно, історія вчергове доказує, що від зміни панів, положення міняється тільки для їх пахолків.
А дзвонити, ходити, лбивати пороги є смисл коли в кишені мані або ти дівчина-жіночка миловидна і в неї все на місці. Тоді ще і накормлять-напоять, доплатять, в сауну-бордель звозять і можливо не один раз.
2 | 04.10.2013 | 09:25
+ (2) -
Щось в цьому списку немаэ Павлишина меншого, а так є 2-Вакулічі, напевне 1 віддіадуть йому!
Первый | 04.10.2013 | 10:02
+ (3) -
Уважаемые депутаты, хочу чтобы вы проголосовали за решение о том чтобы Я мог вырезать те деревья которые стоя на месте будущих гаражей! При этом мне еще ничего небыло!! А то Сережа Макарук пожалуется Прокурору и мне пришьют дело! А на самом деле мне нечем жарить шашлыки вот и все!!!!
Земельне Право | 04.10.2013 | 10:07
+ (4) -
30 сніг
Ну реально, виставити ділянки на аукціон, хоча б по тисячі гривень, але ж у бюджет міста...
Відповідно до ч.3 ст.134 ЗКУ Земельні торги не проводяться при наданні (передачі)земельних ділянок громадянам у випадках, передбачених статтями 34,
36 та 121 цього Кодексу, а також передачі земель загального користування садівницькому товариству та дачному кооперативу.
А ст. 121 ЗКУ, як раз таки, передбачає норми безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами. Тобто продаж на аукціоні, як варіант, не проходить.
Юрій_Рабий | 04.10.2013 | 10:39
+ (3) -
Якщо все законно і чесно то нічого страшного, що люди критикуюь і обурюються, так завжди було і буде. Тут може працювати заздрість...

А якщо не чесно, не справедливо то все, що людина робить вона робить для себе! Жнива обов`язково будуть!  ...Горе тому, хто для себе розмножує те, що не його! Аж доки це буде? Горе тому, хто чинить тяжкою заставу на себе! (Авакум 2:6) Горе тому, кто жаждет неправедных приобретений для дома своего, чтобы устроить гнездо свое на высоте и тем обезопасить себя от руки несчастья! (Аввакум 2:9)   Камни из стен возопиют и перекладины из дерева будут отвечать им:  "горе строящему город на крови и созидающему крепости неправдою!" (Аввакум 2:11,12)

Не все, що я сьогодні урву принесе мені користь! Швидще за все, це буде для мене неактуальним. Демократія не виключає чесінсть і справедливість, ДКМОКРАТІЯ ЦЕ ОДНАКОВЕ, РІВНЕ відношення до ВСІХ, а не лише про своіїх піклуватися. Сьогодні ти попіклуєшся, а завтра це боком буде вилазити...

Біблія та й взагалі історія повна прикладів коли люди дорвавшись до влади, ніякими методами не нехтували і в результаті їхній кінець був сумний, а часто й трагічний. І навпаки, історію пишуть чесні люди, моральні, які готові не на словах пожертвувати своім  зіадля блага інших!

Тому звертаюся до всіх нас - давайте будемо чесними! І тоді нам не прийдеться жати прокляття, хвороби і т.ін.

Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!(До галатiв 6:7) Посієш вітер - пожнеш бурю!
Юрій_Рабий | 04.10.2013 | 10:48
+ (0) -
Згадайте хоча б комуністів при СРСР..., вони думали, що на вічно будуть при владі. Не нехтували нічим і ніякими методами і що тепер? Де той "союз нерушимый"? Хоча виглядав він вічним. Здавалося ніхто і ніщо не зломає цього велетня... Але не залишилося камня на камені.. ТАК БУВАЄ З ВСЯКИМ ХТО НЕСПРАВЕДЛИВІСТЮ БУДУЄ СОБІ ДІМ! Трісне як мильна булька і все, що ти назбирав нечесно вітер розвіє...
AlexS | 04.10.2013 | 12:20
+ (5) -
Союзу то нема, а от при владі залишились усі ті самі люди.
Навіть у нас у Кузнецовську скільки устроїв не мінялось, а більшість депутатів всі ті ж самі, оптимізм деколи добре, але дивіться реальніше на речі. Ті хто наживаються на чужому, вони не раз чули про такі застороги, але з думкою "а що поробиш, є то треба брати", беруть, збагачуючись самі, та набувають добро для своїх близьких, тим самим роблячи Добро для них.
Систему не зламати. (не знаю як правильно)
Ольга | 04.10.2013 | 12:04
+ (4) -
Юрію, Ви не перестаєте дивувати. Навіть ситуація з земельними ділянками для релігійних громад не переконала Вас у справжніх намірах наших депутатів?

Дві релігійні громади просили одну й ту ж саму ділянку для своїх потреб. Тільки "Світло зорі" зверталось багато років, а інша релігійна громада (яку очолює один з депутатів) вподобала цю ж ділянку лише за кілька місяців до сесії.

Хто ж в результаті отримав ділянку? Не "Світло зорі", хоча, якщо по справедливисті, то саме вони б мали її отримати, адже звертались багато років. Так чим тоді керувались депутати при виділенні, як думаєте? Шкурними інтересами, а не інтересами людей. Зніміть вже рожеві окуляри, прошу Вас.
Юрій_Рабий | 04.10.2013 | 13:35
+ (2) -
Олю, дякую..., я думав, що люди не бачать і не знають про цю ситуацію... Щодо несправедливості то я говорив про це Йосипу Степановичу. Мало того, ця громада яка зареєстрована, вони навіть ще й окремих служінь не проводять. ТАК, ЦЕ НЕ ПО-ДЕМОКРАТИЧНОМУ чинять демократи! ЦЕ НЕСПРАВЕДЛИВО! Але це вже не вперше з нами так поступають. Ну "Світло Зорі" немає більшості в раді.., значить можна з ними як завгодно поступати. Тоді як Конституція України і Закон України про свободу совісті й релігійні організації гарантує СВОБОДУ СОВІСТІ І ОДНАКОВЕ, РІВНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ВСІХ РЕЛІГІЙНИХ КОНФЕСІЙ... Депутати ж напевно думають, що це коли партія Регіони чинити несправедливо то це погано, а ім можна... БОГ ОСМІЯНИЙ БУТИ НЕ МОЖЕ, ЩО ЛЮДИНА ПОСІЄ ТЕ Й ПОЖНЕ! Я вірю, що Бог росзставить вче на своі місця! Надійся на Господа й добре чини, землю замешкуй та правди дотримуй!  Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання!  На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади, і Він зробить,  і Він випровадить, немов світло, твою справедливість, а правду твою немов південь.  Жди Господа мовчки й на Нього надійся, не розпалюйся гнівом на того, хто щасливою чинить дорогу свою, на людину, що виконує задуми злі.    Повстримайсь від гніву й покинь пересердя, не розпалюйся лютістю, щоб чинити лиш зло,  бо витяті будуть злочинці, а ті, хто вповає на Господа землю вспадкують!  А ще трохи й не буде безбожного, і будеш дивитись на місце його і не буде його,  а покірні вспадкують землю, і зарозкошують миром великим! (Псалми 37:3-11 UBIO)
Контра спем сперо | 04.10.2013 | 12:11
+ (-2) -
Це тому, що ГКЦ і "Світло зорі" в різних вагових категоріях, хоча в наших краях ГКЦ не особливо популярна, скоріше навпаки.
Продавати потрібно, а не роздавати, тоді всі будуть задоволені. Ринок на дворі, соціалізм закінчився.
Ольга | 04.10.2013 | 12:29
+ (0) -
Я про іншу ділянку - в районі НТЦ, яку свого часу просила релігійна громада "Світло Зорі".

Релігійна громада Свято-Софіївської парафії Рівненської Єпархії Української Православної церкви КП (її очолює в Кузнецовську депутат отець Йосип Шарко) звернулась із заявою лише 5 червня 2013 року, а вже в липні їм віддали цю ділянку.
Первый | 04.10.2013 | 13:10
+ (0) -
Так что Сережа Макарук ты даш добро на спил деревьев для шашлыков или нет!
ser | 04.10.2013 | 13:17
+ (-4) -
38 Юрий_Рабий   (Сегодня 9:48)Вспомните хотя бы коммунистов при СССР ..., они думали, что на вечно будут у власти.

Рябой, ты при союзе жил и получил образование бесплатно,и не возмущался, а теперь его гадишь.
Ты не доволен потому  что тебе не досталось место?
А  теперь долбаешь  тут всех своими проповедями.
А сам то ты что делаешь? 
Забиваешь народу мозги своей религией и заставляешь их жить по правилам,которые написали такими же дармоеды как ты, сидящие на шее у своих прихожан-овец.
И главное что бы эти овцы плодились как кролики, а то от куда же у вас деньги возьмутся на вашу безбедную жизнь.
Ты сам такой же трутень как и депутаты которые тебе не выделили место под гараж.
Сидите на шее у народа и указываете как надо ему жить.
Что одни дармоеды сидящие  в ВР , что ты в своём доме выстроенном за счёт подношений твоих овец, а в то же время сами живёте как хотите и ни кто вам не указ.
Контра спем сперо | 04.10.2013 | 13:18
+ (2) -
Так УПЦ КП ще в більшій категорії ніж УГКЦ, мусили земельку виділити, збір коштів організувати. Контингент великий, перед виборами завжди згодиться, бо моральний кодекс будівника комунізму якось пропав.
AlexS | 04.10.2013 | 14:04
+ (2) -
(РОЗДУМИ на тему вище викладеного)
1)    Якщо стоїш в черзі за пиріжками, і тобі пиріжка не дісталось, то в будь-якому разі, будь-кого кому пиріжок не дістався, буде давити Жаба, і це впринципі нормально.
2)    Гараж потрібен столяру, інженеру, сантехніку, продавцю, директору і навіть двірнику, і навіть якщо у нього нема машини (закрутку, чи картоплю на зиму зберігати). Тобто не тільки людина яка юридично підкована, або наближена до тих хто роздає, і не всі люди знають які документи потрібно подавати. (не спішіть звисновками).
3)    Приходить звичайний дядько у 108-мий кабінет, і каже - "я хочу скористатися своїм правом на халявний гараж" (якщо він знає про це право). А йому там кажуть "іди додому, землі вільної немає". А він каже "а що мені робити", - "ну пиши заяву"
- Ні про які фото йому ніхто не розкаже
- І які ще можуть бути фото якщо "вільної землі немає", яке має бути фото
4)    А от дядьки які засідають там на сесіях, вони шарять коли і де земля є. І заяви вони вміють писати, і документи вони знають які потрібно подавати.
денис | 04.10.2013 | 15:36
+ (3) -
Анощенко! Ты был прав.
Первый | 04.10.2013 | 16:00
+ (0) -
Ано таки да! Сережа смотрел в воду!
мотфей | 04.10.2013 | 17:54
+ (-3) -
46 Юрий_Рабий (Сегодня 12:35)
ты свои псалмы засунь сам знешь куда
пусть тебя кормят дауны, которые будут нести тебе денежку
за их счёт вы дормоеды и живёте
загадили им мозги и пьёте с них кровь
сами работать не хотите, а живёте за счёт овец - прихожан
сестра | 04.10.2013 | 21:38
+ (2) -
Анощенко повертайся та припиняй цей бидлам.
погоня | 04.10.2013 | 21:58
+ (0) -
Рішення про виділення землі коперативу Явір було прийнято при Анощенку
Віктор | 04.10.2013 | 22:03
+ (1) -
А "Явір" тут ні до чого. "Депутатський" кооператив називається "Соняшник". Землю під кооператив їм не вийшло оформити, то вони тепер поодинці беруть ділянки. Всі колишні члени "Соняшника" - депутати і Компанія.
Діма | 04.10.2013 | 22:42
+ (-1) -
)) і вже причетність Анощенка до Явора - то нічого, те непомітно... а от ДЕПУТАТИ- !!!...то жах))
А хтось хвалив тут 34400, що от який сайт - весь бруд і про всіх...
Член кооператива | 04.10.2013 | 22:48
+ (0) -
Дима, с темы не спрыгивай. Я бабки за землю уже отдал, три тысячи гривен, если не получу теперь обещанную землю под гараж - будешь мне вдвойне должен.
Діма | 04.10.2013 | 23:23
+ (0) -
)) а платив в Яворі чи в Соняшнику? чи і там і там? - якщо в Соняшнику - то до депутатів, якщо в Яворі - то до Анощенка)
Silvestr | 05.10.2013 | 00:30
+ (2) -
Наш "Чуйний добродій" Юхим Чугай  із "Фронту змін"  теж собі земельки у цій суматосі на хатинку та гараж прихватив. Молодець. Чугай бере за приклад  лідера  Фронту змін" а зараз ВО "батьківщина"  Йосі Яценюка... Яценюк нічим не гребує, якби сім"ї  добре жилося. А українцям можна і лапши на вуха навісити -  нехай  із цією лапшою і далі  живуть, якщо не хочуть добра своїм дітям...
мотфей | 06.10.2013 | 20:28
+ (-1) -
меня с начало удивляло, как народ мог выбрать в депутаты такого /вид/ как Чугай.
прожив тут не которое время я понял и всё стало на свои места.
почти все избиратели ни чем лучше чем этот /вид/.
хотя нет.
получается они ещё тупее если выбрали такое тело, которое будет править ими и плевать на них, прыгая как блоха по яйцам из партии в партию.
1-50 51-70
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів