34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // Як медики просять розподілити субвенцію з державного бюджету?

Як медики просять розподілити субвенцію з державного бюджету?

25.04.2017

0

1094

Обгрунтування щодо розподілу субвенції

з державного бюджету місцевим бюджетам

на відшкодування вартості лікарських засобів

для лікування окремих захворювань на 9 місяців 2017 року

 

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів», від 10 березня 2017 року № 181 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів на лікування окремих захворювань», від 09 листопада 2016 року «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» та від 09 листопада 2016 року № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», рішення Рівненської обласної ради від 23 грудня 2016 року № 410 «Про обласний бюджет на 2017 рік», зі змінами, для повного або часткового відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування жителів міста Вараш, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму.

 

Надання медичної допомоги населенню міста проводить Державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України» (далі - ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»), який являється єдиним лікувальним закладом в місті та є частиною єдиної системи радіаційної безпеки та захисту на об’єктах ядерно-паливного комплексу з особливим режимом роботи.

 

Відповідно до аварійних планів об’єктів з особливим режимом роботи ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» першим організовує надання медичної допомоги під час виникнення надзвичайних (аварійних) ситуацій та бере участь у ліквідації їх наслідків.

 

На даний час ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» обслуговує населення міста Вараш в кількості 42 290 чол., з них 10 550 чол. дитячого населення та дорослого населення - 32134 чол. в структуру якого входить поліклініка, стаціонар на 250 ліжок, лікувально-діагностичні підрозділи, відділення невідкладної медичної допомоги та здоровпункт ВП РАЕС.

 

Фінансування ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбувається шляхом надання медичної субвенції з державного бюджету місцевому бюджету, а також з фінансується місцевим бюджетом. Медична субвенція з державного бюджету на поточний рік становить 60 відсотків від мінімальної потреби, решта 40 відсотків забезпечується з місцевого бюджету.

 

Для своєчасно та повного забезпечення жителів міста згідно Урядової програми «Доступні ліки» просимо розподілити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 506800 грн. для ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», а саме:

 

1. КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» для відшкодування лікарських засобів за такими захворюваннями:

 

- 372392,05 грн. для лікування серцево-судинних захворювань.

 

На даний час на диспансерному обліку в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» з таким діагнозом перебуває 9 398 осіб, з них 140 дітей. Також зберігається тенденція до зростання кількості таких хворих в середньому на 2% за рік в порівнянні з 2015 роком.

 

- 84862,60 грн. для лікування цукрового діабету II типу.

 

На диспансерному обліку в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» перебуває 1480 осіб з таким діагнозом. Також зберігається тенденція до зростання кількості таких хворих в середньому на 4 % за рік в порівнянні з 2015 роком.

 

- 49545,35 грн. для лікування хворих з бронхіальною астмою.

 

На диспансерному обліку в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» з таким діагнозом перебуває 211 осіб, з них 28 дітей. Також зберігається тенденція до зростання кількості таких хворих в середньому на 1 % за рік в порівнянні з 2015 роком.

 

Для реалізації програми «Доступні ліки», що стартувала з 1 квітня 2017 року, ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» прийняла чотири заявки від аптек та аптечних закладів міста про прийняття участі у цій програмі, а також надано проекти договорів про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується. Також проведена робота з лікарями амбулаторного прийому про правильність виписування рецептурного бланка №1 (форма 1), що виписується не за комерційною назвою, а на основі міжнародної непатентованої назви (МНН) діючої речовини ліків. Такий рецепт дає змогу пацієнту в аптеці вибрати - отримати найдешевший засіб безкоштовно, чи обрати іншу торгову марку, доплативши певну суму власних коштів.

 

Джерело: Сайт ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України"

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів