34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Як можна придбати магазин за 340 грн, керівництво для «чайників».

Як можна придбати магазин за 340 грн, керівництво для «чайників».

16.03.2014

3

1261

Стаття авторства депутата Кузнецовської міської ради Ігоря Чернецького, надрукована в газеті "Полісся Бізнес інфо". 

"Політична порада. Як можна придбати магазин за 340 грн, керівництво для «чайників». 

Як це можливо зробити запитаєте Ви? Дуже просто. Ось вам одна із перевірених та випробуваних схем, що стала настільною книгою для вдалого корупціонера. 

Що для цього потрібно – не багато. 

Крок перший - патологічне бажання отримати від цього життя все і одразу без мозолів та зпрілої спини; Крок другий- щоб на цьому світі жити і нічого не робити, необхідно стати депутатом Кузнецовської міської ради під просунутим політичним брендом. 
Крок третій – отримавши мандат депутата, окреслити межі власного апетиту, порузумітися з колегами про недоторканість цих кордонів. 
Крок четвертий – порозумітися з «дахом» в органах прокуратури та в суддівській гілці влади. 

Все, далі - питання часу та техніки виконання. Мірилом істини, як мовиться є практика. Ось як це виглядає в нашому місті. 

Ні для кого не таємниця, що виконуючого обов’язки міського голови, секретаря Кузнецовської міської ради (фракція «Батьківщина») судом визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення при приватизації на користь своєї матері магазину «Барвінок». Внаслідок чого у територіальної громади за 82 322,00 грн. та ще плюс 340 грн. штрафу в якості компенсації за душевні страждання при грабунку територіальної громади, було вкрадено об’єкт комерційної нерухомості площею 72,5 кв.м (мікрорайон Вараш 11), що знаходиться в центрі міста. Зазначу, що реальна ринкова вартість у разі продажу на аукціоні починається з 550 тисяч гривень. 

Так, це є факт. Не знаю, чи то біс попутав, чи жадоба, чи любов до матері, чи вседозволеність через належність до політичного бренду, що тісно переплівся за останні 10 років із місцевим судом та прокуратурою. Все би і нічого, але згідно антикорупційного законодавства, місцевий суд направляє до Кузнецовської міської ради, яку очолює, в нашому випадку виконуючий обов’язки міського голови, секретар Кузнецовської міської ради, повідомлення про скоєне адміністративне правопорушення. 

А ось далі шановний читачу, розпочинається саме цікаве. Інтрига сповнена ганьби і лицемірства. Ось лист Кузнецовського міського суду за №3-2050/13 від 02.12.2013 року, суттю якого є повідомлення Кузнецовської міської ради щодо вчиненого правопорушення та власне направлення самої постанови суду. У другому абзаці даного листа викладена вимога сповістити місцевий суд та суд, який прийняв постанову - у триденний строк про вжиті заходи.  Резолюція Куца І.В. на листі від 03.12.2013 року свідчить про те, що її має розглянути постійна комісія Кузнецовської міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту» (голова Петрович Н.Г. партія «Пора»). 

І що ж роблять наші правдолюбці? Кажуть, що корупціонера треба гнати з наших чесних рядів? Не так сталося як гадалося. З невідомих, але зрозумілих для мене мотивів, даний лист з постановою губиться в стінах Кузнецовської міської ради з 03.12.2013 року до 25.12.2013 року (22 дні), і можливо згубився б остаточно, якби тему про висловлення недовіри секретарю Кузнецовської міської ради не підняв один з депутатів. Боячись розголосу, під тиском обставин, на засідання сесії ради виконуючий обов’язки міського голови, секретар ради Куц І.В. все-таки виніс проект рішення про винесення недовіри до себе, очевидно розраховуючи на мовчання регламентної комісії та посвячених у її таємниці осіб, без будь-яких матеріалів, пояснювальної записки, без висновків регламентної комісії, тощо. 

З метою вивчення даного питання напередодні сесії, я особисто звертався в міську раду щодо ознайомлення із змістом вищевказаного листа, але з особистої вказівки Куца І.В. мені його не надали. 

Деякі документи в нашій міській раді можна отримати тільки з допомогою сокири. Ці таємниці мадридського двору мені порядком надокучили-довелося викликати міліцію, складати протокол, надавати пояснення та прискорювати через суд прокуратуру, щоб було відкрито досудове провадження щодо перешкоджання діяльності депутата. Але це вже згодом, а станом на 27.12.2013 року будь-яка інформація (лист, рішення, тощо) про корупцію Куца І.В. при обговорені питання, у депутатів була відсутня. 

Слід зазначити, член регламентної комісії, голова фракції «Батьківщина» в міській раді, депутат Хвалько Н.С. маючи ганебний досвід, оскільки і сама в попередній каденції в якості секретаря Кузнецовської міської ради приховала від міської ради і від громади факт свого корупційного правопорушення, цілком серйозно заявила присутнім, що голосувати за дане рішення без роз’яснення Законодавцем поняття «конфлікту інтересів» не можна та й не варто. І цим самим в черговий раз обдурила всіх присутніх, оскільки роз’яснення здійснює лише Конституційний суд. Будь-яке тлумачення норм Закону України чи прийняте судом іменем України рішення, сесією будь-якої міської ради НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО. Рішення сесії Кузнецовської міської ради чи його відсутність не може скасовувати чи відтермінувати рішення суду. Рішення суду є законом для всіх. Обраних тут нема. Нагадаю також , що за невинним словосполученням «конфлікт інтересів», яке деякі депутати по-дитячому нервово осміюють, приховується комерційна нерухомість всієї громади міста площею 72,5 кв.м та реальною ринковою вартістю більше 550 000 грн. 

І що депутати? Група підтанцьовки за попередньою згодою, чи то з непоінформованості, чи просто нехтуючи здоровим глуздом, просто відмовилися голосувати за висловлення недовіри «классному» хлопцю. Все згубилося в колективній безвідповідальності. Таким чином, рішення не прийнято - і корупціонер продовжує керувати містом атомників. Острівець демократії в роботі. Крадії і далі дерибанять місто. 

Іншими словами, якщо проводити паралелі по сутті проблеми, це означає, що завтра якийсь гвалтівник, якого упіймали на місці злочину і якому в судовому засіданні дадуть з десяток років суворого режиму, звернеться до депутата міської ради і слізно попросить отримати у законодавця роз’яснення щодо поняття «ґвалтівник», мовляв тому що не отримав очікуваного задоволення, він тим самим відстрочить покарання на невідомий строк. А міська рада своїм голосуванням поставить під сумнів рішення суду, винесене іменем Закону України. 

Відносно самого закону про корупцію, скажу що я особисто проводив маленьке опитування серед кола знайомих з якими спілкуюся, щодо доцільності існування в такому вигляді антикорупційного законодавства. Серед відповідей найбільш мені сподобалася думка, яка зводиться до того, що метою цього закону, все-таки є не запроторити за ґрати якомога більше люду, а якраз навпаки, з профілактичною метою, упередити від зловживань та неправомірної поведінки. Виховати європейські ціності у нової формації. Ніякої політики. Просто вчасно зупинитися. Вчасно пожертувати власною спокусою заради суспільного блага. Пафосні слова. Але ми прагнемо в Європу, а там це норма. А деякі наші депутати з молодого покоління «пепсі» на ділі чомусь не хочуть своїм прикладом підтвердити віданність європейським цінностям, не хочуть вони жити по Закону. Все по своїм обмеженим «понятіям». Лохотрон для people. Собі все, а іншим Закон. Влада має бути із загребущими руками. 

І якщо це не корупція, то що це? Хтось скаже що це політика. Але для здравомислячого читача це звичайна крадіжка у виконані злодіїв в законі. По сьогоднішнім міркам за ці 340 грн. необхідно на майдані Незалежності привселюдно провести кастрацію, а потім люстрацію. Скільки все таки бруду від цієї чистої правди. 

Перефразовуючи Влодзимежа Счисловського хочу закінчити цей опус наступним висловом: «Кожен корупціонер повинен знати розмір своєї шиї», не зважаючи на свою партійну приналежність. 

 P.S. До речі після, того як було обрано нового голову Рівненської обласної ради М. М.Кирилова (Батьківщина), однією з перших поїздок І. Куца була саме до нього, а вже 22.02.2014 року було прийнято рішення президії обласної Ради за №22 від 22.02.2014 року щодо звернення до прокурора Рівненської області та управління СБУ в Рівненській області стосовно відкликання протоколів про корупцію, що стосуються конфлікту інтересів та призупинення їх складання. Отже- корупції нема, магазину нема… 

І начебто все нормально, а відчуття, що громаду згвалтували – не проходить. І вийшло як завжди - одні гинуть, а плодами революції користуються покидьки."
Всього коментарів: 3
1
1234 | 16.03.2014 | 21:43
+ (3) -
Ченецький ти конечно молодець. Але у куца влиятельні покровителі , голова суду Незнамова, вона поза законом, про все домовиться і куцу пофіг що про нього пишуть.
2
ptbzXXI | 17.03.2014 | 01:47
+ (2) -
Дуже схоже, що так воно і є. Ще трошки поживемо "прохвальковсько-куцовським" майданом і дочекаємось, що Кузнецовськ стане Куцнецовськом. Як зручно: під Майдан примазались і місто буквально узурпували. Вже й тавро корупціонера не жме, тим більше що під шумок за 22 постановою Президії облради можна свою справу в області можна і виторгувати. Якщо Незнамова прикриє, то наш в.о. Анощенка взагалі вийде "білим і пушистим Героєм куцнецовського майдану".
3
anguilla | 17.03.2014 | 02:31
+ (1) -
"Матьківщина" і раду під себе підм'яла, і місцевим майданом вону "рулять". Історія повторюється: один фарс замінюють іншим, тільки більш нахабним.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів