34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Як захистити своє житло від шахрайських дій?

Як захистити своє житло від шахрайських дій?

14.11.2011

0

853

ПАМ'ЯТКА
громадянам щодо захисту житла від шахрайських дій

Відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України шахрайством є заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Якщо Ви власник квартири або відповідальний квартиронаймач, ніколи не укладайте фіктивних шлюбів, не реєструйте на своїй житловій площі малознайомих осіб, незважаючи на матеріальну привабливість таких пропозицій, навіть якщо їх роблять Ваші близькі знайомі, працівники житлово-експлуатаційних організацій чи соціальні працівники.

Зберігайте свідоцтво про державну реєстрацію права власності на квартиру (частку) в надійному, недоступному для сторонніх осіб місці, відповідально ставтесь до зберігання Вашого паспорта, не забувайте перевіряти його наявність, навіть у тому випадку, якщо ним рідко користуєтесь, ніколи не віддавайте його в заставу.

У випадку підселення тимчасових мешканців у Вашу квартиру спробуйте докладно з'ясувати відомості про особи "квартирантів", виключіть можливість їхнього доступу до Ваших документів.

Пам'ятайте: раптове зникнення Вашого паспорта чи свідоцтва про державну реєстрацію права власності на квартиру може бути показником підготовки до заволодіння Вашою квартирою!

Будьте уважні, якщо малознайомі люди наполегливо пригощають Вас спиртним, іншими способами намагаються зблизитися з Вами, пропонуючи при цьому ознайомитись з якимись документами, чий зміст Вам незрозумілий.

Ніколи не розписуйтесь в документах, якщо повною мірою не розумієте їхнього змісту!

Регулярно перевіряйте в житлово-експлуатаційній організації стан Вашого фінансово-особового рахунку на квартиру.

Якщо за якимись ознаками Ви почали здогадуватися про спроби заволодіти Вашою квартирою (або квартира протизаконним чином вже відчужена шахраями), терміново зверніться із заявою про це в органи внутрішніх справ або прокуратури за місцем проживання.

При реальній загрозі заволодіння Вашою квартирою остерігайтесь за своє життя! Практика свідчить, що квартирні шахраї на шляху до своєї злочинної мети здатні навіть на фізичне усунення власника житла!Кузнецовський МВ УМВС
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів