34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Який він, ідеальний депутат?

Який він, ідеальний депутат?

12.09.2016

9

2112

Депутат Кузнецовської міської ради Катерина Конопелько опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук допис під назвою "Який він "ідеальний депутат очима ВП "Рівненська АЕС"":

 

"Зухвале перешкоджання депутатській діяльності адміністрацією ВП "Рівненська АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом".

 

Відкрию Вам таємницю жахливої порушниці, яка до того ж ще й депутат, але не такий з ким є у станції діалог та співпраця, а "мерЗкий" депутат)) Який він, "ідеальний депутат очима ВП "Рівненська АЕС"?

 

1. підконтрольна всіма фібрами біомасса;

2. погляд шальний у відчаю й невідривний від годівниці;

3. свято вірить - довкола станції крутиться земля;

4. станція завжди права!!!

5. на мера й команду налиєш бруд - "прогіб зарахован", ти "в фаворі", ти крут!

 

Ще в середині липня місяця станцією майнула жахлива сенсація: "Катерина Конопелько прогуляла - аж цілих три дні та не з`явилася на роботі!

 

На моє звернення 29.06.2016 р. до керівника підрозділу ТЦ-2 щодо надання 3 днів неоплачуваної відпустки (за власний рахунок) мені було відмовлено. Начальник вимагав надати обгрунтування для чого саме мені потрібні ці дні. Я пояснила, що для здійснення депутатських повноважень з підвищення професійного рівня депутатів місцевих рад - проходження профільного навчання в терміни з 05.07 по 07.07.2016 р. Тоді начальник ТЦ-2 зажадав отримати лист-виклик виконкому, хоча у разі наявності офіційного листа підприємство видає наказ й має сплачувати кошти за всі три дні мого перебування на навчанні, а "за власний рахунок" - ні.

 

Керівництво ВП "РАЕС" отримало офіційний лист- виклик №934/02.3-28/5 від 02.07.2016 р. про підвищення професійного рівня депутатів місцевих рад. Про наявність якого мене попереджати навіть не збиралися, що видно з резолюції на листі: "у разі звернення вказаного у листі працівника". Керівництво ВП "РАЕС" та підрозділу я повідомила про проходження навчання - надала Заяву, вхідний №112, від 02.07.2016 р.

 

Під час мого навчання на підставі офіційного листа-виклика, три дні поспіль начальник ТЦ-2 вимогав від персоналу підрозділу складати на мене "Акт невиходу на роботу", в цей час розповсюдив по підприємству завідомо неправдиву інформацію про "здійнення мною прогулу", в той час як мав готувати та затверджувати наказ про проходження навчання з підвищення професійного рівня депутата Кузнецовської місцевої ради.

 

В п`ятницю 08.07.02016 р., на ранковій оперативці вимогав ознайомитися з Актами та поставити підпис. На моє прохання надати копії Актів для можливості проконсультуватися з юристом та майбутнього підписання - отримала від начальника відмову, проте колег одразу зобов`язав скласти "Акт про відмову". Пакет "сфабрикованих" документів був надісланий службовою запискою №122/190 від 08.07.2016 р. на ГД, копію яких відмовили надати. Офіційну довідку - підтвердження проходження навчання я також надала на ВП РАЕС.

 

Профком ВП РАЕС - щось аморфне й безхребетне (в наступній публікації більш деталізую), без належним чином оформленого виклику, запросили мене 18.07.2016 р. через начальника ТЦ-2 на якесь сумнівного складу засідання, й не повідомили навіть мети зборів. На моє прохання надати можливість підготувати документи для пояснення й перенести засідання на 19.07.2016 р. відмовили.

 

Саме в такий навмисне сфабрикований спосіб керівник ВП "Рівненська АЕС" ДП ""НАЕК "Енергоатом" оголосив мені догану та свідомо приховав офіційні доказові документи, що надають мені право та підтверджують, що я дійсно проходила навчання з підвищення професійного рівня депутатів місцевих рад.

 

Наразі справа у суді..."

 

Всього коментарів: 9
1
Станційник | 13.09.2016 | 06:59
+ (1) -
Подія що сталася зКонопелько, це лише  одна із багатьох
безчинств, які творяться на РАЕС. Хто пересікається з цим, розуміють про що
йдеться. Більшість працівників станції про це і на здогадуються. З впевненістю та
знанням справи можу констатувати, що закони, як такі на Рівненській АЕС не діють
взагалі.  Так було і раніше, але таких масштабів
беззаконня набуло саме з приходом на посаду Генерального директора Павлишина. Що
твориться на місцях, і зокрема на РАЕС, добре знають в прокуратурі, поліції, СБУ,
контрозвідці, ДП НАЕК «Енергоатом», кабінеті міністрів, Європарламенті, МВФ, навіть
в адміністрації президента України. Чому нічого не роблять і нічого не
міняється – це питання риторичне. Це мабуть такі викривлені прояви демократії,
і це безумовно комусь вигідно. Катя подала до суду, іще не факт, що вона його виграє. Навіть якщо вона 1000 разів права, а із матеріалів
видно, що саме так воно і є. У нас правий той, в кого більше прав. Всі ми
бачимо кого приймають на роботу на РАЕС. Усіх пенсіонерів керівного складу
міліції, СБУ,  адміністрацій району,
їхніх дітей та родичів. І не просто так. Це саме ті, хто на попередніх посадах
нічого не помічав, не доповідав, не складав протоколів і таке інше… Дивним
залишається факт, чому до цього часу на РАЕС не працевлаштований корупціонер
КУЦ, адже він, член їхнього злочинного угрупування, як це зараз модним стало
називати. Скоріш за все - це справа часу. Для Павлишина мабуть поки що, це
нижче ватерлінії, через резонансність його злочинів. Вчора топ новиною телеканалів
було звинувачення четвіркою народних депутатів Саакашвілі у створенні
злочинного угрупування.
2
житель | 13.09.2016 | 08:23
+ (0) -
а можливо досить їздити по всяких фігнях (обмін досвідом) щось по місту не видно що ви там берете який досвід, а займатися проблемами міста, а у нас їх ой як багато
3
ваня | 13.09.2016 | 09:16
+ (0) -
эти депутаты-дармоеды привыкли ничего не делать а только языками молоть и вот по таким обменам ездить. главное не работать и получать деньги, а проблемы города им по боку, у них всё хорошо и живут они в другом мире, куда простому челу вход закрыт.
4
Nik | 13.09.2016 | 12:27
+ (0) -
У резолюції чітко вказано - "З ВРАХУВАННЯМ ВИРОБНИЧОЇ НЕОБХІДНОСТІ".
Так що начальник ТЦ-2 мав повне право відмовити у наданні відпустки. Дуже надіюсь, що ця Конопелька дуже скоро отримає другу догану та буде звільнена. Нічого таким неадекватам робити на РАЕС.
5
123456 | 13.09.2016 | 19:24
+ (0) -
9 місяців нові депутати на чолі з Анощенком при владі. Що зроблено?Конопелько голова профільної комісії. Чому доводять до банкрутства
КМКП.
От і вся відповідь. А дівчинка загралась у вседозволеність за наявності
депутатського посвідчення. Хай вивчає закон про статус депутатів місцевого
самоврядування
6
Злий | 13.09.2016 | 20:26
+ (0) -
Як це досить їздити? Вони ж готуються пожиттєво сидіти в депутатах... курси собі організовують... обмін досвідом... Принаймні хамству і наглості там пані навчилася. І амбіцій їй не займати... може вже краще зразу в президенти? Бо станція і місто занадто маленькі для такої особистості як пані Катерина. Була Юля-Юля, а стане Катя-Катя...
7
rex | 13.09.2016 | 23:08
+ (0) -
Аби її енергію та у корисну справу  (не розвалювати те що є, а збудувати щось нове)
ціни їй би небуло.
8
12345 | 13.09.2016 | 23:17
+ (0) -
Таке враження, що 34 400, який весь час був сайтом Анощенка, тепер став ще й сайтом Катерини  Конопелько. Шановний "станційник", якби Куц був членом злочинного угрупування, про яке ви тут говорите, то вже давно працював би на станції. Але чомусь там працюєте ви, отримуєте немалу зарплату і вам чомусь не соромно працювати в тому злочинному угрупуванні. Чи гроші не пахнуть? Чому б вам не уступити місце корупціонеру Куцу, а самому пошукати чесну роботу?
9
Укроп | 16.09.2016 | 13:04
+ (0) -
(видалено)... Плює в колодязь з якого п'є... Я розумію якщо по ділу, якщо б дійсно на неї нападали чи висували претензії, а так на рівному місці знаходити собі неприємності вміє не кожен. По-дитячому, тупо не змогла правильно взяти відгул, а включила депутатські понти. fool
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів