34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Якк розподілили вільні залишки бюджетних коштів?

Якк розподілили вільні залишки бюджетних коштів?

27.04.2016

1

1297

Фінансове управління виконавчого комітету Кузнецовської міської ради повідомляє, що відповідно до пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів, узгоджених з міським головою, депутатами Кузнецовської міської ради, було сформоване та прийняте рішення Кузнецовської міської ради від 19.04.2016 року №229 «Про внесення змін до бюджету м.Кузнецовськ на 2016 рік».

 

На невідкладні та не забезпечені витрати міського бюджету направлено 9 288,0 тис.грн. вільних залишків бюджетних коштів загального фонду та 1 313,7 тис.грн. залишків коштів спеціального фонду міського бюджету, які створилися на кінець 2015 року.

 

Формуванню даного проекту рішення передувала значна робота, яка була проведена керівництвом міста, депутатами постійних комісій: з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики (голова Н.Грохольська) та з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики (голова Л.Верешко) по ознайомленню з проблемними питаннями безпосередньо в закладах освіти і культури. Депутати детально розглянули кожну пропозицію керівників установ, узгоджували їх з міським головою, профільними заступниками та керівником відповідної галузі. В підсумку, враховуючи можливості міського бюджету, були обрані пропозиції, що потребують негайного вирішення.

 

Всього направлено на задоволення додаткових потреб міста 10 601,7 тис.грн. залишків бюджетних коштів. Створення залишку бюджетних коштів на кінець 2015 року, як додаткового фінансовго ресурсу бюджету, відбулось переважно за рахунок успішного перевиконання доходної частини загального фонду бюджету звітного року.

 

 

Із загальної суми коштів на галузь освіта та фізична культура і спорт направлено 5 547,8 тис.грн. (52,3 % від загальної суми залишків коштів, що направляються на видатки), в тому числі:

 

- придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для дошкільних навчальних закладів міста – 300,0 тис.грн.;

 

- поточний ремонт сантехніки дошкільних закладів міста – 450,0 тис.грн.;

 

- поточний ремонт басейну ДНЗ №6 – 160,0 тис.грн.;

 

- капітальне придбання обладнання та предметів довгострокового користування дошкільним закладам міста (кухонна техніка) – 130,6 тис.грн.;

 

- капітальний ремонт дитячих дошкільних закладів міста – 1 119,3 тис.грн.

 

- придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для загальноосвітніх навчальних закладів міста – 300,0 тис.грн.;

 

- поточний ремонт туалетів з встановленням перегородок у загальноосвітніх навчальних закладах – 700,0 тис.грн.;

 

- ремонт комп’ютерної мережі ЗНЗ №3 -10,0 тис.грн.;

 

- капітальне придбання обладнання та предметів довгострокового користування для загальноосвітніх навчальних закладів (кухонна техніка, обладнання кабінетів, меблі, шкільні дошки, гусеничний підйомник для дітей-інвалідів) – 910,7 тис.грн.;

 

- капітальний ремонт навчально-виховного комплесу №1 (заміна вікон та дверей) – 790,5 тис.грн.;

 

- капітальний ремонт покрівель окремих загальноосвітніх навчальних закладів – 449,6 тис.грн.;

 

- видатки на розвиток української мови – 80,7 тис.грн.;

 

- придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для позашкільних закладів освіти – 31,3 тис.грн.;

 

- видатки для централізованих бухгалтерій щодо вдосконалення ведення бухгалтерського обліку – 5,7 тис.грн.;

 

- придбання обладнання і предметів довгострокового користування у дитячо-юнацьку спортивну школу (стійка волейбольна, машина для розмітки футбольного поля) – 11,5 тис.грн.;

 

- видатки на програму розвитку фізичної культури і спорту - 97,9 тис.грн.

 

 

На соціальний захист та соціальне забезпечення додатково направлено 1 641,7 тис.грн. (15,5 % від загальної суми залишків коштів, що направляються на видатки), в тому числі:

 

- виконання міської програми соціальної допомоги (виплата матеріальних допомог незахищеним верствам населення та пільговий проїзд автомобільним транспортом) – 1 098,8 тис.грн.;

 

- видатки на реабілітацію дітей в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 287,2 тис.грн.;

 

- оздоровлення інвалідів з числа молоді – 70,0 тис.грн.;

 

- комплексна програма підтримки сім’ї, дітей та молоді, ремонт підліткового клубу «Обрій» - 185,7 тис.грн.

 

 

На програми житлово-комунального господарства, містобудування, безпеки міста додатково заплановано 1 608,5 тис.грн. (15,2 % від загальної суми залишків коштів, що направляються на видатки).

 

На галузь охорона здоров’я (придбання ліків для онкохворих, хворих на фенілкетонурію, хворих, які отримують гемодіаліз, а також придбання тест-систем для визначення стану алкогольного та наркотичного сп’яніння) додатково виділено 770,9 тис.грн.

 

На галузь культура (виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт бібліотеки, центру дозвілля, музичної школи, придбання сценічного та проекторного обладнання) додатково направлено 109,6 тис.грн.

 

На участь у проекті (співфінансування) міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» направлено 650,0 тис.грн.

 

На інші витрати (послуги охорони адмінбудівлі міської ради, ремонт кабінету адмінбудівлі, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації) виділено 273,2 тис.грн.

 

Крім того, на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів направлено субвенції з районних та міських бюджетів Рівненської області в сумі 600,6 тис.грн.

 

В бюджеті міста затверджені кошти субвенції з обласного бюджету на співфінансування капітального ремонту покрівлі ЗНЗ №5 в сумі 400,0 тис.грн.

 

 

В цілому бюджет міста було уточнено на суму 11 602,3 тис.грн.

 

 

Всього коментарів: 1
1
Mehanik | 27.04.2016 | 23:04
+ (0) -
Какой поточный ремонт басеина ДНЗ 6 если он больше пяти лет не работает?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів