34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Якось воно буде?

Якось воно буде?

08.04.2013

19

1134

Вже багато місяців йде протистояння в міській раді між депутатською більшістю та міським головою, а точніше між міським головою і більшістю депутатів. Депутатський корпус поділений на тих хто проти голови, та тих хто його підтримує. Є частина депутатів які займають позицію нейтралітету, або ж невтручання в конфлікт і хотіли б згладити гострі кути та працювати конструктивно. Хоча про бажання працювати конструктивно заявляють і депутати і міський голова.

Не виключенням стала і остання сесія міської ради 5 квітня, де депутати вже вкотре прийняли рішення про відставку міського голови. Рішення, на мою думку, буде скасоване судом через порушення процедури його прийняття, як були скасовані і всі попередні рішення.

На початку засідання депутати від більшості Ніна Хвалько, Єва Велікдус, Зоя Матвієнко та інші звертались до С.Анощенка з пропозицією розпочати відносини з чистого листа і сісти за стіл переговорів, на що отримали категоричну відмову голови, який повідомив, що не бачить тих з ким можна вести перемовини та висловив свою неповагу до частини лідерів більшості, звинувативши їх в бажанні узурпації влади в місті. А ще Сергій Іванович повідомив, що в Верховній Раді чекає розгляду подання про розпуск міської ради та призначення в місті позачергових виборів депутатів. А щодо одночасних виборів і міського голови, то він вважає, що його переобрання не на часі. Адже для цього немає законних підстав. 

То ж давайте поміркуємо щодо можливого розвитку подій в міській раді. Чи розпустить Верховна Рада міську раду і чи призначить перевибори депутатського корпусу? На мою думку, це сумнівно. Адже це небачений прецедент в Україні. Та й сил в парламентської більшості буде недостатньо, щоб через систему Рада прийняти таке рішення. А для голосування руками десь на Банківській, то не таке важливе це питання в масштабі України, щоб пропрезидентська більшість пішла для цього на порушення Конституції.

А тепер, щодо можливого прийняття Верховною Радою рішення про призначення перевиборів міського голови. Тут також є великий сумнів. Адже С.Анощенко через суди скасував всі рішення міської ради стосовно свого звільнення. І Верховна Рада не має законних підстав призначення перевиборів міського голови в Кузнецовську. А з врахуванням того, що Сергія Анощенка підтримує голова ОДА Василь Берташ та партія регіонів, то сумнівно, щоб вони «здали» Сергія Івановича і проголосували за його переобрання. Тим паче, напередодні президентських виборів. А опозиція в Верховній Раді через свою чисельність, яка не дотягує до 225, також не зможе підтримати своїх менших колег з Кузнецовської міської ради і сама, без Партії Регіонів, проголосувати за проведення дострокових виборів Кузнецовського міського голови. А якщо врахувати, що наближаються депутатські канікули, то навіть великому оптимісту стає зрозуміло, що перевиборів в міській раді не буде. Принаймні в найближчому майбутньому.

Що ж чекає місто? Який можливий розвиток подій в міській раді?

Є декілька можливих шляхів розвитку подій. Найоптимальнішій для міста, це досягнення компромісу між міським головою і депутатським корпусом, які мали б сісти за стіл переговорів і врегулювати спірні моменти заради конструктивної роботи ради і виконавчого комітету. Депутати, принаймні на словах, декларують свою готовність до переговорів. Але поки що невідомо, які вимоги вони остаточно висунуть міському голові.

Міський голова, на даний час, відмовляється від переговорів з депутатським корпусом, а точніше з лідерами опозиційних до нього депутатських фракцій, про що він неодноразово публічно заявляв. Участь добровільних посередників в цьому процесі, як то представників ОДА, директора РАЕС Павла Павлишина та інших не увінчалась успіхом.

Інший можливий варіант - це одночасна добровільна відставка міського голови та депутатського корпусу. Депутати заявляють про свою готовність скласти повноваження та обнулити партійні списки. Але сумнівно, щоб на це пристав Сергій Анощенко.

Можна розглядати варіант, коли своє слово скаже громадськість міста і розпочне акції, які змусять наших обранців сісти за стіл переговорів, або ж скласти свої повноваження. Але це щось зі сфери фантастики. Люди вже давно звикли жити самі по собі, а з врахуванням деморалізуючого впливу через телевізор різних шустерів, втратили здатність на активне вираження своєї позиції.

Тому лишається єдиний варіант вирішення проблеми. Це відоме всім: «Якось воно буде». І це «Якось воно буде» буде до наступних місцевих виборів?


Степан Жданюк

Всього коментарів: 19
1
Коваль | 09.04.2013 | 02:57
+ (5) -
"одночасна добровільна відставка міського голови та депутатського корпусу." Це точно єдиний вихід.
2
sir_the_dragon | 09.04.2013 | 03:12
+ (7) -
І вибори, лише за мажоритарними списками!
3
GenkaUA | 09.04.2013 | 07:39
+ (2) -
Не допоможуть, все одно будуть шукати навпроти прізвища депутата - слово Батьківщина. Повір я таких близько сотні точно знаю.
sir_the_dragon | 09.04.2013 | 18:21
+ (4) -
"Батьківщину" - на гиляку, разом з ПР і комуняками!
4
Громадська думка | 09.04.2013 | 11:55
+ (5) -
Владну партію у відставку
5
kolobok | 09.04.2013 | 12:08
+ (5) -
А СКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА ВЕЛЬМОШАНОВНИЙ ЕКС-МІСЬКИЙ ГОЛОВО, ЕКС-ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, ЕКС ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ, ЕКС-ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКИ РАЕС, І ТАК ПОДИВИТИСЬ НА ВАШУ ОСТАННІМ ЧАСОМ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ЛИШЕ ТОДІ КОЛИ ПЕРЕВИБОРАМИ ПАХНЕ ЧИ ЗАМІНОЮ ВЛАДИ ОДНУ НА ДРУГУ,  ЯК МОЖНА ПОЄДНАТИ ВАШУ ДІЯЛЬНІСТЬ З НЕДАВНІМИ ВАШИМИ ДІЯМИ, А САМЕ КОЛИ ВИ ПАРУ ДЕНЬКІВ НАЗАД ПІДВЕЗЛИ ДО РИНКУ ПІВНІЧНИЙ, СИДІВШОГО В ТЮРМІ КРИМІНАЛЬНОГО  АВТОРИТЕТА ТІМОХУ І ЕКС-НАЧАЛЬНИКА ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ ТИШКОВЦЯ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВОНИ ФІЗИЧНИМИ МЕТОДОМ ПОДІЯЛИ НА ДИРЕКТОРА РИНКУ ОРЕСТА КОГУТА НЕ КУПУВАТИ ЗЕМЛЮ ПІД РИНКОМ. ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ  ВИ ШВИДКО НАКИВНУЛИ ПЯТАМИ НАВІТЬ НЕ ЗАБРАЛИ СВОЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ ЯКІ ДІЯЛИ НА ПІДСТАВІ МАБУТЬ ДОВІРЕНОСТЕЙ ЗАТВЕРДЖЕНИХ ВІДПОВІДНО ДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ РОЗБОРОК.
6
Міліція | 09.04.2013 | 12:14
+ (3) -
Як цікаво... Пане Жданюк, дайте відповідь: колобок правду пише?

Що ж це ви, такий законослухняний громадянин, а бандитам довіряєте більше ніж суду та міліції? Недобре це.
7
Міра | 09.04.2013 | 12:51
+ (0) -
Пише не колобок, а прихвостень Магдича Дмитро Ющук.
8
Олег | 09.04.2013 | 12:57
+ (3) -
Ну, те що ти, Міра, прихвостень Жданюка, то це точно. Чим більше Степан піариться, тим більше людей від нього відвертає. Треба не словами, а вчинками доводити свою правоту. А вчинки Жданюка говорять про його нечесність і непорядність. Гнила людина. То моя така думка.
9
ВЛАДА | 09.04.2013 | 16:07
+ (0) -
ОЦЕ ТАК ЖДАНЮК.....ОЦЕ ТАК ТАК
kolobok | 09.04.2013 | 16:12
+ (1) -
ШЕФ ВСЕ ПРОПАЛО ВСЕ ПРОПАЛО МЕНЕ ВИКРИЛИ ЧУСТВУЮ ЗАМЕТУТЬ, ЛЬОЛІК ШО ДЕЛАТЬ ТІКАЮ З ГОРОДА ТІКАЮ З ГОРОДА І ВСЕ КРАПКА І НЕ ВГОВОРЮЙТЕ МЕНЕ ЗАЛИШИТИСЬ ВСЕ Я СКАЗАВ ВСЕ ВСЕ ВСЕ ВСЕ
ВЛАДА | 09.04.2013 | 16:14
+ (1) -
МІРА А ХТО? МІЛІЦІЯ...ОЛЕГ.... ГРОМАДСЬКА ДУМКА ...2 sir_the_dragon ... GenkaUA
НАПИШІТЬ
sir_the_dragon | 09.04.2013 | 18:31
+ (3) -
Зареєструйся, тоді дізнаєшся моє ім'я. Я його не приховую!
GenkaUA | 09.04.2013 | 19:32
+ (0) -
Я щось не зрозумів до чого тут мій нік? Я вроді під іншими іменами не пишу.
22222 | 09.04.2013 | 17:34
+ (2) -
Для 5 kolobok (Сьогодні 11:08)
Красава !!!!!!!!!!!! Купував в цей час на ринку чай, і теж саме бачив, спочатку не зрозумів у чому річ, чому пан Тишковець весь час бігає в машину до Жданюка в збудженому стані???? Коли побачив Тімоху з розбитою мордою, то все стало на свої місця !!! Пан Жданюк залучився підтримкою криміналітету в надії залякати Когута Ореста і нав"язати свій план розвитку даної ситуації, проте не врахував, що на кожну дію є ПРОТИДІЯ !!!
1. Запитання до Пана Тишковця : Чому ти не допоміг свому товаришу Тимохі коли він "домурчасся" до "пацанячої" розмови ??? А? забздів ???
2. Запитання до пана Жданюка : Невже Ви думали що 90-ті повернулися ??? Я б на місці Геши з Вами поступив так само, а саме викинув Вас з речами з цього ринку і ще б морду розбив !!!
3. Запитання до пана "Тімохі" : На що Ви надіялись, що Геша Лох ??? Я надіюсь що Вашим діям датуть оцінку !!!
Пан Жданюк і же Ви даете якісь коментарі з приводу Вашего бачення тої, або іншої ситуації ??? Сиділи б і мовчали і чекали, коли до Вас так само приїдут кримінальні авторитети на "розмову"
ivan | 09.04.2013 | 19:36
+ (0) -
кому шо а свині гівно. схоже колобок і 22222 без жданюка жити не можуть дай брудом полити - що не стаття жданюка -починають гавкати собаки. обсирають значить бояться, що не так... а на пілікати можна шо хоч я цим коментам взагалі не вірю сидять мудозвони і між собою переписуються - роблять собі рекламу обговорюючи свої теми про самих же себе і задоволені в повні штани....
погоня | 09.04.2013 | 22:53
+ (0) -
Анощенко знаходиться на роботі після рішення про відставку. Співчуваю працівникам міськради. Мають двох керівників і не знають кого слухати. Але найбільше зацікавлений в роботі ради і боїться її переобрання Геша, якому рада і мабуть Жданк перешкодили стати повноправним господарем вкрадених в підприємців кіосків. Якщо Геша заявив на зустрічі, що власниками кіосків є підприємці то для чого залучати міліцію чи бандитів щоб заставити його підтвердити те що Геша не заперечує. Мабуть тут відбулися якісь бандитські розборки
БРАТ | 10.04.2013 | 02:34
+ (0) -
А шо Геша побив Тимоху???
22222 | 10.04.2013 | 09:49
+ (0) -
для 16 ivan (Вчора 18:36)
" кому шо а свині гівно. схоже колобок і 22222 без жданюка жити не можуть дай брудом полити - що не стаття жданюка -починають гавкати собаки. обсирають значить бояться, що не так... а на пілікати можна шо хоч я цим коментам взагалі не вірю сидять мудозвони і між собою переписуються - роблять собі рекламу обговорюючи свої теми про самих же себе і задоволені в повні штани.... "
Послухай но Іван Жданюк))) про свинню і гівно ти краще не кажи !!! І брудом ніхто нікого не поливає !!! І боятися загнаного в кут звірька немае чого !!!
Запитання до Вас : Спростуйте інформацію про Вашу причетність до кримінального світу з метою врегулювання власних фінансових інтересів ( в ситуації на ринку Північний ) ???
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів