34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Яку суму коштів для виплати компенсацій сім’ям з дітьми заборговано?

Яку суму коштів для виплати компенсацій сім’ям з дітьми заборговано?

17.11.2011

0

723

Одним з основних завдань управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради є забезпечення соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС шляхом перерахування коштів для виплати компенсацій сім’ям з дітьми, передбачених Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Пунктом 11 статті 30 цього закону передбачено безплатне харчування учнів середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, студентів коледжів та технікумів (училищ), розташованих на територіях радіоактивного забруднення ( пункти 2, 3, 4 статті 2 цього Закону), а також дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих, які проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення.

Дітям, які не харчуються в зазначених навчальних закладах, а також за всі дні, коли вони не відвідували ці заклади, до досягнення повноліття виплачується грошова компенсація у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.97. № 155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» з 01 квітня 2011р. встановлено такі розміри компенсаційних виплат за всі дні, коли діти не відвідували ці заклади (пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувалися, за місяць):

у віці від 6 до 10 років – 180гривень;

від 11 до 14 років - 185 гривень;

від 15 до 18 років - 190 гривень.  

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення знаходиться 5567 сімей з дітьми, які отримують дані компенсації.

Проте на даний час у місті Кузнецовськ існує проблема недостатнього фінансування за бюджетними програмами в зв’язку з тим, що фактичні видатки перевищують планові показники, оскільки зобов’язання за програмами соціального характеру обліковуються незалежно від меж кошторисних призначень, а асигнувань спрямовується менше, ніж визначено плановими показниками та кошторисними потребами..  

Станом на 01.11.2011 року зареєстрована кредиторська заборгованість по розрахунках, які надійшли від установ та організацій міста на загальну суму 1940441,18грн.

Зокрема за бюджетною програмою 2501210 «Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» існує заборгованість в сумі 1613122,84 грн, в тому числі прострочена (за липень-вересень 2011 року) - 1117229,82 грн.  

З метою забезпечення своєчасного проведення батькам потерпілих дітей належних соціальних виплат, виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради було направлено до Головного управління праці та соціального захисту Рівненської обласної державної адміністрації та Міністерства соціальної політики України відповідні звернення щодо додаткового фінансування в розмірах достатніх для забезпечення зазначених виплат в повному обсязі.Начальник управління Т.Сич

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів