34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Ярмарок кар’єри «Вибір професії. Урок реального життя»

Ярмарок кар’єри «Вибір професії. Урок реального життя»

21.04.2013

0

2059

10 квітня для старшокласників ЗОШ №1 було проведено "Ярмарок кар’єри" на тему «Вибір професії. Урок реального життя».

В ході ярмарку кар’єри було презентовано та досліджено кар’єрне зростання трьох посадових осіб, які розповіли з власного життєвого досвіду шляхи свого кар’єрного росту. Зокрема, директор приватного підприємства «Захід Будпроект» Роман Саушкін детально розповів, що здобувши професію у сфері управління бізнесу та пройшовши шлях від простого робітника до керівника будівельної організації, має певні життєві принципи та кар’єрні досягнення.

Чималу зацікавленість у дітей викликала інформація Романа Саушкіна про роботу в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування на посаді заступника міського голови.

Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Кузнецовського МВ УМВСУ в Рівненській області Андрій Майданюк поінформував учнівську молодь про специфіку роботи в правоохоронних органах, а також ознайомив із результатами власних професійних досягнень у роботі.


Стосовно роботи державного службовця, зокрема державної служби зайнятості, розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Тетяна Чабан, яка розпочала знайомство з дітьми з розповіді про своє навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування на факультеті менеджменту та здобуття професії по вузькій спеціалізації «Управління в організаціях місцевого самоврядування».

 На ярмарок кар’єри завітали майже 260 учнів, які мали змогу безпосередньо поспілкуватись з досвідченими працедавцями щодо поетапного кар’єрного зростання та побудови кар’єри вцілому, адже гарантія успішності професійної кар’єри – це активність самої людини у реалізації задуманого. Найбільш активними були старшокласники під час обговорення та ознайомлення із кар’єрою, яку зробили самі запрошені гості. Чималу зацікавленість проявили діти кар’єрою у органах внутрішніх справ на професійному прикладі Андрія Майданюка та шляхами досягнення поставлених цілей й кар’єрного зростання маючи ту чи іншу професію, на життєвому прикладі Романа Саушкіна.

Учні отримали відповіді на всі поставлені питання щодо шляхів та методів побудови професійної кар’єри та контактні телефони для індивідуальних консультацій.


Відділення КМСД

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів