34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Юрій Нестерчук: "Збираючи гроші з підприємців, я турбувався про громаду міста"

Юрій Нестерчук: "Збираючи гроші з підприємців, я турбувався про громаду міста"

07.11.2011

24

1639

Широкого резонансу набула в місті історія про те, як кузнецовський депутат Юрій Нестерчук збирав гроші з підприємців за право суботньої торгівлі на землях міста.

Коментар Юрія Нестерчука стосовно ситуації, яка склалася на кузнецовському ринку, наводимо нижче:

"На ситуації з незаконним збиранням сторонніми людьми грошей, яка склалась на Кузнецовському ринку, я неодноразово наголошував на засіданнях земельної комісії. Однак всі мої слова ігнорувались і не приймались до уваги.

Отож я й вирішив привернути увагу до проблеми таким, можливо, комусь не зовсім зрозумілим способом. Дві суботи поспіль я збирав гроші з підприємців за суботню торгівлю на землі міста. Конкретної суми не було, кожен платив, скільки міг чи хотів. Всі зібрані гроші були мною перераховані на благодійний рахунок міста. Мова йде про такі суми: 190 гривень та 593 гривні. Окрім цих 783 гривень, мені довелось оплатити вартість транспорту, який вивозив сміття (це ще 150 гривень) та вартість роботи працівників, котрі займались прибиранням сміття, яке залишилось від підприємців." 

Зібрані в третю суботу гроші в мене вилучили міліціонери, яких викликала, як мені сказали, якась жінка. На моє запитання, що ж це була за жінка, мені показали на дружину директора МПП "Ринок".


Плакат з написом "Ганьба корупціонеру Нестерчуку" тримає Н. Бернацька


Деталі у відео:

Всього коментарів: 23
1
Стьопа | 07.11.2011 | 11:11
+ (0) -
Я особисто бачу цю ситуацію так:

В січні 2011 року, ввівши в дію новий Податковий кодекс, в Україні відмінили ринковий збір з підприємців.

І вийшло так, що земля (власність міста), на якій торгують підприємці - є, а законних підстав брати гроші за торгівлю на цій землі можливості брати - немає.

Однак "святе місце пусте не буває". Отож і в цій історії деякі підприємливі люди (а самі підприємці називають прізвища Мордаса і Бернацької) не розгубились і стали самовільно збирати гроші з торгуючих по суботам підприємців в свою кишеню (а йдеться про суму в 30-40 гривень з палатки), натомість забезпечуючи прибирання території.
Я думаю, що вони з кимось гршима ділились для того, щоб протягом майже року тих,хто незаконно збирав гроші, ніхто не чіпав.

І всім було добре: і збирачам не своїх коштів, і підприємцям, для яких не було особливої різниці, кому платити. Допоки в "гру" не вступив Юрій Нестерчук.

Отут дехто зашевелився... Для тих, хто збирав кошти - це реальна втрата прибутку, хай і незаконного. Для окремих депутатів - прекрасна можливість виставити Анощенка в невигідному світлі.

Зрозуміло одне - ВСІ збирали гроші незаконно. І Нестерчук теж. Як взагалі тепер можна говорити про закони, якщо самі ж представники влади їх порушують...
2
василь | 07.11.2011 | 12:40
+ (0) -
Для прибирання території міста існує КМКП, якому з міського бюджету виділяються кошти у відповідності з нормативом за 1м.кв. За територію з якоі збирали кошти Бернацька і Нестерчук, ринковий збір не стягувався бо це не територія ринку. Просто вони виконували роботу КМКП, а гроші з підприємців використовували на власний розсуд. Це ж стосується і місця торгівлі вживаними речами біля міліції. Але там заробляв багато років під дахом заст. міського голови Зубрецької її чоловік М. Зубрецький. Якби територію прибирало КМКП, то й аферистам робити було б нічого. І не було б кримінальної справи проти НЕстерчука.
5
ДоріанГрей | 07.11.2011 | 23:21
+ (0) -
про який кримінал Ви говорите?! smile
3
Земельна комісія | 07.11.2011 | 14:17
+ (0) -
Якби Нестерчук не преслідував особисту вигоду і незаконний прибуток, він би скористався, як слуга громади, своїм мандатом і провів би депутатське розслідування або звернувся б з депутатським запитом або ж із заявою до прокуратури щодо незаконних дій Мордасів, Бернацької чи Зубрецького - осіб, що майже рік здійснювали незаканний збір коштів з підприємців.
Зі слів підприємців, плата яку Нестерчук збирав була не нищою 30 грн. Тому вважаю, що Нестерчук бреше про те, що підприємці оплачували скільки могли чи скільки хотіли.
Дуже сумнівним є те, що Нестерчук не привласнив частину зібраних ним коштів, можна сказати і про його помічника, який є сином депутата. Адже жодних чеків чи будь-яких інших фіксуючих оплату документів не видаволося і видаватися не моголо.
Висновок очевидний - депутат Нестерчук корупціонер і негідний представляти інтереси громади!
4
Житель | 07.11.2011 | 15:15
+ (0) -
Знайомий підприємець говорив, що в цю суботу з нього гроші за торгівлю не брав ніхто.

800 гривень за 2 суботи? wacko
Та ви бачили, скільки там палаток в одну суботу стоїть???
Хай по самим скромним підрахункам - сотня, це вже 3 000 гривень.
6
ДоріанГрей | 07.11.2011 | 23:23
+ (0) -
"...та вартість роботи працівників, котрі займались прибиранням сміття, яке залишилось від підприємців..." - хто вони, ці працівники?
7
Гранбукса | 08.11.2011 | 21:04
+ (1) -
Шановні! Ситуація набагато простіша, ніж здається.

Не було би вчинку Нестерчука, якби в міській раді не було цього огульного централізму, я маю на увазі партію "Батьківщина". За деяким виключенням, це організованний кухонний набір "чайників", здебільшого обранних її лідером в якості кандитатів в депутати в передвиборчий період за наявності декількох якостей: повна відсутність власної думки та здатності бути частиною стада.

А все решта - робота пастуха. Підняв пастух руку - підняло стадо. Мовчить пастух - мовчить і стадо. Я дивуюся тільки тому, як дорослі люди піддаються цьому.

А Нестерчук протягом року виносив питання щодо втрат коштів для нашого міста. І тиша. А Волощук звітує на "ура" і включає придурочку, що мовляв "не може бути" - це їй вдається. А підприємливі особи такі як мордас, бернацька вчасно зметикували і зкооперувалися.

Я думаю, що там, насправді, не останіх 10 місяців збиралися незаконно гроші, а всі попередні 5 років, просто ніде нічого і ніхто не аналізував.
А як вам оця спарка - "Батьківщина", Волощук, мєнти, мордаси, бернацькі. Як проблему заговорюють. Законно, не законно.

А хлопець взяв і зробив, як Жириновський. Коли ні совість ні аргументи не діють - треба бути мужиком. Молодець.

Зрозуміло, що доки не буде оновлення особистостей в міській раді, ця мафія прикриваючись Тимошенко, дітьми і підприємцями виросте до всеукраїнського рівня і вже тоді його не назвеш злочинним угрупуванням, це вже буде політика.

Щоб цього не сталося, підср..ника треба давати вже сьогодні.
8
вова | 08.11.2011 | 22:25
+ (1) -
Відповідь піприємців про надяння послуг директорами ринків м. Кузнецовська

З січня 2011 року риноковий збір відмінено новим Податковим кодексом.

Директорами ринків надавались послуги кожного дня,тижня (по необхідності)

Якщо Вам неважко візміть калькулятор і порахуймо разом!!!
--------Прибирання території та захоронення побутових відходів;
--------вивезення сміття;
--------освітлення;
--------прибирання снігу;
--------вивезення снігу;

І ще багато послуг в калькуляції.А це не малі гроші,міські ЖЕКИ цим займалися б?Сумніваюсь!І в яку копієчку ми влітали б для корміння цих ЖЕКів ,і яка якісь роботи у них ми самі прекрасно знаємо.Чи лытало б смыття по мысту з суботи до понеділка?

А по питання збирання коштів Нестерчуком ,то яка користь з них і куди вони пішли!!! Ви знаєте?Можливо комусь в кишеню?Чи можливо знає Юрій добре табличку ділення??? Чек це ще нічого не означає!!!

Ми підприємці не звинувачуємо ні нашого мера С.І.Анощенка,а ні директорів ринків Бернацьку Н.М.,Мордаса П.М.,Зубрецького М.П.тому, що дійсно ці послуги надавалися якісно.


А кому вигідно роздувати проблему ринку і переводити людей з постійних місць і створювати комунальний ринок????

Хто в цьому зацікавлений????
9
Алехандро | 11.11.2011 | 22:27
+ (0) -
Ось, Степан написав, що комунальний ринок будувати недоцільно. А, Ви, Степане знаєте скільки у Мордаса коштує 1 м.кв. торгового павільйону - 3000 грн. !!!!! І це десь на окраїні ринку і ще, спільні три стіни з сусідами, неякісно побудовані, найдешевші склопакети, що за два місяця міняти треба, неякісна електрика і т.д. і т.п. ...
Не усі підприємці мають змогу купити ті "золоті" павільйони, не усім можна взяти кретит чи заняти!!! Комунальний ринок потрібний усім!!!!
степан | 12.11.2011 | 23:11
+ (0) -
Алехандру: Собівартість 1м. кв.кіоску близько 2000грн, коли будує власник. На комунальному ринку буде не меншою. А коли знаєш як будують комунальне, то ціна буде значно вищою. Але на комунальному ринку це буде будуватись за наші бюджетні кошти і здаватиметься в оренду підприємцям. А орендна плата в нас немала. Тут депутати з міським головою постарались. Як показала практика, комунальні підприємства, за рідким виключенням, збиткові. Така ж доля чекає й комунальний ринок. Збудують, а потім продадуть своїм.
Алехандро | 14.11.2011 | 10:52
+ (0) -
степану. Собівартість 1 м кв. торгового павільйону 960 грн. з документами і усім, усім, що потрібно. Знаю ці розцінки бо сам замовляла будівництво павільйону біля ринку Центрального на землях Міськвиконкому. І оренда землі в 5 разів дешевша ніж в Мордаса і павільнони, що там побудовані, а їх 29 штук, мають окремі стіни, не то що у Мордаса - три стіни в магазинчику спільні.
То, шановний степане, Ви не вивчили ситуацію і не володієте інформацією.
Комунальний ринок потрібний місту.
Я | 20.12.2011 | 23:15
+ (0) -
До дня місцевого самоврядування депутати міськради "виписали" собі премії по 3 тис.грн. кожному, з місцевого бюджету. Бо як відомо найскладніша хірургічна операція - відділити рило від корита.
Що маємо те маємо. Самі вибирали "дупутатів".
[color=red]
Виборець | 20.12.2011 | 23:34
+ (0) -
Не пишіть неправди!!! Депутат міської ради працює на громадських засадах і кошти за свою діяльність не отримує, а отже і "виписати" їх собі у вигляді премії не може!
Інша справа, премії для працівників виконавчого комітету, тут міський голова може підписати таки наказ.
І це неправда? | 21.12.2011 | 00:54
+ (0) -
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови від „ 14” грудня 2011 року

Про виділення коштів для
грошової винагороди

Відповідно до листа секретаря міської ради від 29.11.2011 № 736 та керуючись пунктами 12, 13, 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з Міською програмою морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів і виробничників, суб’єктів підприємницької діяльності, громадян, які зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста на 2011 рік, затвердженою рішенням міської ради від 31.12.2010 № 41 „Про затвердження цільових програм розвитку міста Кузнецовськ на 2011 рік” за високий професіоналізм і вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята Дня енергетика:

1. Виділити кошти в сумі 2100 (дві тисячі сто) гривень для грошової винагороди депутатам міської ради згідно з кошторисом (додається).

2. Відділові бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому провести відповідні розрахунки в межах вимог чинного бюджетного законодавства згідно з п. 1 цього розпорядження.


Міський голова C.Анощенко
І додаток | 21.12.2011 | 00:54
+ (0) -
І додаток:

Грушевський Петро Петрович – 300 гривень

Макарук Сергій Васильович – 300 гривень

Мосійчук Олександр Сергійович – 300 гривень

Москалик Віктор Володимирович – 300 гривень

Нестерчук Юрій Леонідович – 300 гривень

Ципан Ольга Михайлівна – 300 гривень

Шаблій Володимир Олександрович – 300 гривень.
І ще такі отримають премію: | 21.12.2011 | 00:58
+ (0) -
І ще такі отримають премію:

Кошторис
витрат, передбачених на виконання заходів Міської програми морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів і виробничників, суб’єктів підприємницької діяльності, громадян, які зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста на 2011 рік, затвердженої рішенням міської ради від 31.12.2010 № 41 «Про затвердження цільових програм розвитку міста Кузнецовськ на 2011 рік” для грошової винагороди:

Босик Віктор Михайлович – 500 гривень

Гузій Надія Степанівна – 500 гривень

Коцюбайло Руслана Іванівна – 500 гривень

Сарницький Сергій Анатолійович – 500 гривень

Степасюк Надія Миколаївна – 500 гривень

Кущик Іван Назарович – 500 гривень

Куц Ігор Валерійович – 500 гривень.
O | 21.12.2011 | 06:44
+ (1) -
І це ще ви не всі цифри назвали. А скільки ще неофіційно працівники відділів та управлінь міськвиконкому мають відкатів з договорів та тендерів!!!!!!!! І є такі депутати, що знають про це, але в них "рило в пушку", бо або з ними діляться, або й ще причина є Наприклад сина, дочку, падчерицю і т.д. прилаштував на роботу, то вже ж не буде той депутат голосувати проти посадовців. Такого болота з відмиванням грошей як в нашому місті немає ніде. Всі думають не про громаду, а про те як побільше "відмити" грошей і собі в кишеню покласти.
Я | 21.12.2011 | 18:30
+ (0) -
Для № 14 "Виборець" : Нестерчук Юрій Леонідович – 300 гривень - напевно як компенсація за штраф по корупційному протоколу.
"...за високий професіоналізм і вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування..." - витяг з Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови від „ 14” грудня 2011 року.
Складно все ж відділити рило від корита,разом з тим можливо, наприклад відстрілити.
Хіба нє!
Виборець | 22.12.2011 | 11:00
+ (0) -
Я!
Не дивуюся, що такі розпорядження існуюь в практиці самоврядування і що таке розпорядження може видати міський голова, а ні в якому разі, депутати самі собі.
Дивуюся з наступного: за що Нестерчука нагородили 300-ми грн???
Бо він корупціонер?
Бо всебічно заважав профільній комісії (земельній) працювати?
Бо не реагував на зауваження Н.Петрович та не з'являвся на засідання її комісії щоб не отримати догану?
Бо дякуючи тому, що вліз у члени земельної комісії хапнув синочку земельку під МАФ?
Бо свого сина взяв собі у помічника депутата?
Бо нічогісінько не зробив для громади корисного?
Бо преться в депутати заради власної наживи?
Бо дружить з Анощенком?
Можливо хтось з форумчан знає відповідь на ці запитання? Я не розумію!
S@Sed | 16.02.2012 | 07:27
+ (0) -
Смотрю диалог вроде как заказной! Маловато канструктива!!!!!!
S@Sed | 16.02.2012 | 07:40
+ (0) -
Што то типа я думаю так,а не эдак.Нестерчук,у нас оказывается благодаря Вам даже в пиаре не нуждается! Чем не кандидат на следующих выборах,хоть чем то занимается человек! До него эти вопросы вообще ни кто не поднимал,брали тихонечко в карман и ладушки!!!!!!!!!!!!!!
Писака | 28.08.2013 | 15:27
+ (0) -
Живемо у ринковий час,
Та ще скажу таке я, брат,
Тут у місті серед нас
Є ще ринковий депутат

По ринку чинно походжав,
Трішки коштів назбирав-
Геройський вчинок. Поважаємо!!!!
Так і корупцію здолаємо!

Люди встигли вже зрадіти,
І цей вчинок оцінити :
Славний депутат міськради
Приніс користь для громади
pop | 28.08.2013 | 23:30
+ (0) -
Анощенко Нестерчук Афанасьев мошенники и воры чтож тут непонятно.Спасибо депутатам откинули эту вонючую свору от корыта.Гедь банду Анощенка з города!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 592
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8687

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів