34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Как нас "кинули" в магазине Prostor

Как нас "кинули" в магазине Prostor

22.01.2017

11

3393

Как нас "кинули" в магазине Prostor г.Вараш.

 

Покупатели сети магазинов «Prostor», не позволяйте себе стать жертвами той системы продаж, которой придерживаются в магазине «Prostor» г.Вараш (Кузнецовск): товар представляется с помощью тестеров, а вот тот, который выставлен на продажу при помощи скотча оснащен стикерами, при этом скотч наклеен таким образом, чтобы невозможно было раскрыть товар и посмотреть его. И, когда вы покупаете товар, Вам никто не предложит раскрыть его и проверить…

 

Я как и многие из Вас была уверена, что раз они его так упаковывают, то значит проверяют каждую единицу товара, и покупая, не требовала его перепроверять… И что же из этого получилось, я купила достаточно дорогую тушь Telescopic L’oreal Paris, которая мне понадобилась через пару недель, когда используемая мной до этого перестала меня удовлетворять.

 

И каково же было моё изумление, когда тушь, с которой я удалила скотч, чтобы снять стикер, оказалась пустой, да да, абсолютно пустой!!! Кисточка была белой, как на стендах, где рекламируют какая кисточка в каких тушах используется. Ясно, что чек к тому времени найти было сложно, но в нашем небольшом городе только два магазина косметики, где используется система сканеров: «Watsons» и «Prostor», при этом в магазинах «Watsons» косметика от L’oreal Paris не продаётся.

 

Поэтому, являясь владельцем карточки Prostor club (я не редко покупала там достаточно дорогую продукцию) и, имея на руках стикер, который перед этим сняла с туши, я с мужем 20.01.2017 г. решила зайти в магазин, надеясь, что они, дорожа своей репутацией, предложат хотя бы частично компенсировать такую неприятность (например купить другую единицу этого товара со скидкой, что, кстати, я и озвучила)…

 

Не тут то было, нам вежливо дали понять, что совсем не факт, что продукция взята в их магазине (хотя повторяю, у нас в городе только два магазина с подобной системой контроля) и также вежливо и с улыбкой прямым текстом заявили, что вообще мы могли взять товар в другом городе и прийти к ним требовать компенсации (то есть потратить около тысячи гривень на бензин для поездки в Ровно или Луцк, чтобы потом устроить себе такую «приятную» встречу!!!).

 

Поэтому, чтобы не напороться на вежливое хамство, не получив при этом ни малейшей компенсации, при покупке товаров в сети магазинов «Prostor», проверяйте товар, прежде чем его купить, а лучше покупайте его у тех, кто беспокоится не только о том как защитить свои интересы, но и об интересах покупателя!

Всього коментарів: 11
1
GenkaUA | 22.01.2017 | 16:34
+ (0) -
О це то Prostor комусь перекрив кисень, виручка упала. Раз за разом закидають анонімні статті на всі сайти як їх кинули.
2
Semenuck | 22.01.2017 | 18:42
+ (0) -
Шановна покупець , Вам було розяснено причини відмови повернення чи обміну товару :
1. Відсутність офіційного підтвердженого документу - чек на покупку. З чим ми могли б задати питання постачальнику, і розглянути по іншом вже їхні сертифікати якості, та Вашу компенсацію.
2. Знову ж таки, з Ваших слів, покупка у грудні - більш як по закону 14 днів.
Ніхто не казав, що Ви спеціально поїхали купувати туш в Рівне чи ще де - мова йшла про те, звідки нам знати де Ви купували цю туш??? Можливо у гостях були в інших містах, купили не зрозуміло де, приїхавши додому, вирішили раз у нас є такі системи як стикера - завітати.
Отже, дана статья, а також безпричинна скарга в книзі жалоб ,відправлена в наш юридичний відділ. Ознайомлюйтесь з законами у вільний  час.
Наклеп – умисне або через несумлінне ставлення до перевірки інформації, поширення завідомо неправдивих відомостей, що принижують честь і гідність іншої фізичної особи або ділову репутацію фізичної чи юридичної особи, або наклеп на публічну особу, тобто умисне поширення завідомо неправдивих відомостей, що принижують честь і гідність або ділову репутацію публічної особи, карається: або штрафом до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до одного року.
Ми не дозволим безпідставно псувати репутацію нашого магазину.Наші юристи з Вами звяжуться. Гарного дня!
3
Anonymous | 22.01.2017 | 18:42
+ (0) -
чека нет, несколько недель ждали до вскрытия туши, как то все как в плохом кино
4
Саша | 22.01.2017 | 19:11
+ (0) -
Ще такі відгуки про вашу роботу покажіть своїм юристам. І роботодавцям.

Допис від Людмила Ліщук:

25.10.2016 до 14.11.2016 у магазині PROSTOR купи будь який засіб торгових марок Gliss Kur, Schauma, Palette........ Fa і отримай знижку 50% на другий * засіб цих торгових марок.
Насправді ... як завжди ... Вже не перший раз дурять! А коли ти про це говориш на касі то у відповідь чуєш " То розраховувати чи ні?" Я не скандальна, тому розрахувалась і покинула це "місце". Висновки робіть самі.

Aglaia Feigan
Хочу сказати за продавців -консультантів,на карточку прийшли 20 грн.в подарунок,я пішла на наступний день в Простор,запитала в продавця -консультанта чи можна використати ці гроші на шампунь,вартістю 89грн,відповіла:"Так",А на касі сказали,що бонус тільки на один день був і вартість покупки має бути 100 і вище.От чекала консультанта, довго не було,шукала в залі,простояла близько 30хв.в черзі і "з економила"гроші.

Володимир Деревяний ответил Анне
Анна, добавлю ще випадок. зайшов дивлюсь памперси в кошолці при вході і пише акція така то. Підійшов перечитав всі умови дрібним шрифтом там було вказано на який розмір (medium, large) яка була знижка. не знайшовши на коробці цього самого розміру підійшов до продавця запитати ціну, вона пробила на касі і сказала ціну без знижки. на моє питання де знижка? сказала "ви що не бачите це інші памперси хтось поклав в корзину до акційних"!! Питання, ЩО ВИ ТАМ КУРИТЕ?)))

Вика Серховець
Купували з подругою зубну пасту Sensodyne, була акція купуєш одну друга зі знижкою
Підійшли на касу, щоб розрахуватись нам касир порахував дві по ціні одній, тобто як без акції
Питаєм чому так? У вас же на цінниках пише, що акція, на що вона відповіла що акції в них не автоматизуються, виходить потрібно говорити і нагадувати продавцям, а якщо не скажеш то так і виб'ють в чек
І так вже не раз
Так само купувала товар видавали фішки, говорили що акція до 30 жовтня, сьогодні прийшли купувати шампунь і я згадала про ті фішки хотіла їм віддати на що теж відповіли акція до 27 жовтня, а сьогодні ж 27 число, і не взяли
Хм
Розвод якийсь

Танюша Шух
Я вот тоже хочу сказать про этот чудо -магазин!
Три раза заходила....больше не пойду.Пару дней назад....зашла....блеск для губ стоит...ценников нет....Выбрала цвет,подхожу к девушке на кассе,спрашиваю сколько стоит,она посмотреть не может ,идет в кабинет видимо к Вам,Анна Семенюк,приходит,говорит ,его цена 29.99.Я типа покупаю....и тут ....О,чудо!!!!По кассе он 52.99!!!Как так может быть??Блеск "Евелайн" ,если кому интересно...

Тут ще чимало подібних відгуків, думаю, вашим роботодавцям, Анна Семенюк, буде цікаво почитати:  https://vk.com/wall-46924901_119086
5
Semenuck | 22.01.2017 | 19:27
+ (0) -
Я так розумію Ви Олександр, слідкували за даною темою, чому скопіювали тільки вигідне Вам?
Всі скарги та пропозиції доносяться куди слід, і повторюватись з Ваших копіювань не бачу сенсу,тим більше де були розяснення на помилки інших людей і це не консультантів.
6
SevenSkyKsu | 22.01.2017 | 20:55
+ (0) -
Чисто моя думка. В нормальних цивілізованих краінах та магазинах, якщо продають дорогий товар то й обслуговування має бути на рівні. Я з таким зустрічалась і не раз, а саме що стосовно туш для вік в мене була історія трішки не така,тому як купувала в цивілізованому магазині, а там не може бути таке щоб товар був поганої якості, але розмова саме про покупку, так ось я купила туш вікдрила іі через декілька неділь, вона мені зовсім не підійшла, щіточка не зовсім така як було показано на картинці, і мені повернули гроші без проблем, і дали знижку на слідуючу покупку. І ні яких жаліб і коментарів про цей магазин я ні коли не чула. Як кажуть на пустомі місці ці всі коментірі не з'являються. Тому на місці господара магазину замість того щоб долучати і погрожувати юристами я б краще попрацювала б над покращенням обслуговування покупців і все ж таки звернула б увагу де ви закуповуєте товар і від кого. Може не завадило б змінити постачальника. Це є тільки одна жалоба, а хто знає скільки ще іх може бути. На всіх юристів не вистачить.
7
Semenuck | 22.01.2017 | 22:23
+ (0) -
Безперечно з Вами згодна, але є НО :
Що говорить Закон про повернення товару ?
Отже, повернути товар належної якості у магазин (або обміняти його на інший аналогічний) можна, якщо дотримані наступні умови повернення товару:

1. його немає у переліку тих товарів, що не підлягають обміну та поверненню; (постанова кабміну № 172 від 19.03.94 - даний товар нажаль туди належить, но знову ж таки, тут не про це.) Повернули б кошти, чи обміняли б товар без проблем якщо :
2. є касовий або товарний чек
3.він не використовувався, і зберігся у тому вигляді, якому його придбали;
4. пройшло менше двох тижнів з моменту придбання товару; (і на це б не звернули уваги, при дотриманні пункту 2)
Всі ці умови вичерпні. Тобто, якщо вони дотримані, можна сміливо йти в магазин.
Касовий або товарний чек – це не лише елемент механізму контролю держави за сплатою підприємцем податків, але й добра звичка споживача, яка час від часу економитиме його гроші і нерви.
Якщо ви не берете чеків, повернути товар у магазин шансів немає.
Згідно ст. 9 Закону про захист прав споживачів, обмін товару належної якості провадиться, якщо збережено розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.В іншому випадку, звідки продавець знатиме, що товар, який ви хочете повернути, придбаний саме у нього, хай навіть 5 хвилин назад ? (а тут зі слів автора десь у грудні).  І формально він буде правий.
8
s_vij | 22.01.2017 | 23:30
+ (0) -
По судам затягають... )http://zdolbuniv.com/city/50000-hryven-za-post-u-fejsbutsi-vymahaje-zi-zdolbunivchanyna-torhova-merezha-pro stor.html
9
Ольга | 23.01.2017 | 09:13
+ (0) -
50000 гривень за пост у фейсбуці вимагає зі здолбунівчанина торгова мережа “Простор”

Рубрика: Новини Здолбунова — Автор: ZDOLBUNIV.COM — 19.01.2017

Коли на попередньому судовому засіданні представники торгівельної мережі PROSTOR забажали проводити суд у режимі відеоконференції, їх мотивацію зрозуміти було важко – Україна має нормальне сполучення між містами, доїхати будь-куди в принципі не проблема. Але сьогодні стало ясно, чому таке небажання приїхати до Здолбунова.

Втім, про все по порядку. Почати варто з того, що, поки налагоджували систему, всі присутні мали змогу чути з Дніпра лише російську мову. Нею послуговувались і представники позивача (мережі PROSTOR), і працівники суду, які були зобов’язані говорити українською. Це дратувало, проте з відеокартинкою важко з’ясовувати причини російськомовності дніпровських юристів.
Розпочали позивачі з клопотання про проведення судово-лінгвістичної експертизи, яка мала б з’ясувати всі тонкощі образ, оціночних суджень чи звинувачень у пості Андрія Кардаша в мережі Фейсбук. А коли суддя Андрій Шуляк відхилив клопотання як несвоєчасне, представники позивача подали клопотання про відвід судді! Виявляється, він упереджений і необ’єктивний! І це при тому, що розгляд справи по суті ще й не починався! Як змогли дніпровські юристи визначити упередженість і заангажованість здолбунівського судді – незрозуміло.

Проте і це їх клопотання після невеликої перерви в роботі суду було відхилено. І ось тут, після обіду, почалося найцікавіше. Представник торгівельної мережі прийшов якийсь аж надто активний, постійно жував жуйку протягом усього розгляду справи. А щоб ви розуміли, то всі присутні в залі засідань у Здолбунові постійно бачили на екрані якраз його обличчя крупним планом – з постійним жуванням. Що там після обіду «зажовував» юрист, сказати не можемо, але деякі його вислови були аж надто чудернацькими – швидше для мітингу, ніж для суду. Наприклад, виголосивши цілу промову про те, що в Україні немає заборони на продаж товарів російського виробництва, він раптом запитав, чого це Кардаш не звертається до президента чи прем’єра зі своїми пропозиціями, а має справу до їх фірми. При цьому зневажливо-іронічно процідив крізь жуйку «патріот»… Неможливо відтворити на папері цю інтонацію, але, якби цей представник був фізично присутній на засіданні в Здолбунові, він би точно отримав… громадський осуд, скажімо так.

А взагалі, виступ цього жувального юриста був геть нелогічний. Як він стверджує, постачальник продукції відмовився з ними співпрацювати через пост Кардаша, а він постачав їм 90% продукції. То що, зараз розпродують залишки і закривають магазини? Щось не схоже.

Конкретно відповісти, яку саме шкоду «діловій репутації» наніс Кардаш, і чому вони її оцінили саме в 50 тисяч гривень, представник фірми не зміг. Проте визнав, що магазини мережі торгують російським товаром. Добре, це не порушення закону. Але Андрій Кардаш і не писав про це! Його пост був його особистою думкою, він має на неї право.

Так, підприємство образилось на слова «сєпарська мережа», і пан з жуйкою все наполягав на тому, що вони не сепаратисти. Проте є різниця між юридичним поняттям сепаратизму і сленговим словом «сєпар», яке ввійшло у вжиток за останні три роки. Не кожен, кого ми називаємо «сєпаром», хоче відокремлення від України якихось її частин. Здебільшого мова йде про тих, хто прямо чи опосередковано підтримує Росію – як у випадку з мережею PROSTOR, торгуючи російським товарами. Це оціночне судження з використанням сучасного сленгу, і на це має право кожен. Чи якщо ми про когось кажемо «вата», то маємо на увазі медичну вату? Звісно, ні. Це сленг. Як і «сєпар». Хоча, пригадавши слово «патріот» у виконанні жуйного юриста, таки приходить на думку справедливість прямого значення цього слова.

У роботі суду знову перерва, цього разу до 10 години 15 лютого. Знову буде відеоконференція, та може хоч без жуйки. Бо огидно, їй-богу. І геть не личить у діловому спілкуванні. Хіба що представники мережі PROSTOR звикли до такого типу «ділових» стосунків, бо більше спілкувалися з усякими «тітушками» і «моторолами». У тому середовищі це нормально. Як і зневажливе «патріот»…
Элли | 30.01.2017 | 13:43
+ (0) -
А консультанты в" Просторе " "продвинутые" по полной)) Пришла купить "Буржуа" тональный крем.Но,пардон,меня интересовал только французский крем.Там же все флакончики-баночки -этикетики на укр.или русском языке (про подвальные разливы кремов где- нибудь под Киевом, мы в курсе;-)  А цена то как за французский!)Попыталась донести до консультанта свою просьбу,на что услышала,ну оооочень сногсшибательный ответ:  "Мы же не во Франции живем!"      P.S.  Кстати,французский Буржуа я таки нашла))) Да,да,в Кузнецовске
Так | 22.02.2017 | 15:40
+ (0) -
Так їх просто виперти і закрити.або морду намилити хозяіну що таке творить....привикли людям всю непотрібність зливати.А так нібито чемні?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів