34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Хабарництво- негативне суспільне явище!

Хабарництво- негативне суспільне явище!

22.03.2011

0

770

Кажуть, що хабарниками не народжуються, а стають ними під впливом збігу обставин, безвихідної ситуації або ж страшної фінансової скрути.

Ще кажуть, що хабарі дають люди, котрі мають надто мало часу або ж не хочуть затрачати зусилля для вирішення тієї чи іншої проблеми власними силами. Та насправді це не відповідає дійсності. Бо насправді таке явище як хабарництво буквально супроводжує людину протягом усього її життя (хоч як це страшно не звучить).

Ситуація, що склалася у місті Кузнецовську 21 березня 2011 року, виглядала так, житель міста який займав в організації керуючу посаду вимагав та отримав від приватного підприємця хабар у вигляді грошових коштів за дозвіл на оренду приміщення. По даному факту проводиться перевірка.

Висновок полягає в тому, що проблема боротьби з таким негативним суспільним явищем, як хабарництво, є особливо важливою і вимагає посиленої уваги як з боку законодавців, так і працівників правоохоронних органів.

Окрім того варто зауважити, що хабарництво, не зважаючи на поширеність, є явищем латентним, тобто прихованим. І дуже важко виявити такий злочин без звернення людини, якій відомо про його вчинення.

Тому просимо громадян, яким відома інформація про вимагання хабарів певними посадовими особами звертатись з нею до правоохоронних органів – міліції, прокуратури, служби безпеки України.

Ваша інформація допоможе у боротьбі з цим ганебним явищем.

А для «любителів» поживитися за рахунок наданих їм владних повноважень, наведений факт нехай буде попередженням, адже робота по виявленню здирників в нашому місті продовжується.

Хто наступний?...


Віта Яйченя
помічник начальника Кузнецовського МВ
по роботі з громадкістю та ЗМІ


Теги: хабарі
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів