34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Харчування дітей в школах міста розпочнеться орієнтовно в квітні

Харчування дітей в школах міста розпочнеться орієнтовно в квітні

04.03.2014

0

1452

Батьки, чиї діти відвідують навчальні заклади міста Кузнецовська починаючи з 3 березня 2014 року зіткнулись з проблемою відсутності гарячого харчування в школі, яке до цього часу здійснювалося ТОВ «ПЕРША КОМПАНІЯ МАКСИМУМ» (харчувальник Савченко О.М). 

Для подальшої організації гарячого харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Міністерством соціальної політики було проведено процедуру закупівлі зазначених послуг. 

Однак, Тендерним комітетом Мінсоцполітики торги було відмінено відповідно до пункту 2 статті 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» та у зв’язку зі зверненнями учасників торгів щодо порушень законодавства при проведенні тендеру. 

За попередніми результатами торгів виявлено значне зростання вартості таких послуг, які були запропоновані учасниками торгів, порівняно з минулим роком, що в умовах обмежених обсягів бюджетного фінансування не дозволить забезпечити потерпілих від аварії на ЧАЕС дітей протягом року збалансованим харчуванням – йдеться на офіційному сайті Мінсоцполітики. 

З метою недопущення зриву реалізації державної соціальної програми та з метою захисту конституційних прав дитини, а також права на безплатне харчування згідно п. 11 ст. 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Міністерством соціальної політики вжито необхідних заходів для виплати компенсації батькам потерпілих дітей за період, протягом якого дитина не буде харчуватися в їдальні навчального закладу. Так, батькам дітей, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС і не будуть забезпечені гарячим харчуванням у навчальних закладах, управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради буде нарахована та виплачена грошова компенсація, пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувались, виходячи з розмірів передбачених постановою Кабінету міністрів України від 08.02.1997 №155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи», з розрахунку на дітей від 6 до 10 років – 180 грн, від 11 до 14 років – 185 грн, від 15 до 18 років – 190 грн на місяць. 

За попередньою інформацією харчування у школах Кузнецовська орієнтовно розпочнеться в квітні місяці. Про це повідомляє сайт Кузнецовської міської ради.
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів