34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Холодна вода за ціною гарячої. Чому так, розповіли комунальники

Холодна вода за ціною гарячої. Чому так, розповіли комунальники

15.07.2015

7

1917

Під час 54 сесії Кузнецовської міської ради комунальники пояснили, чому вранці із кранів кузнецовців замість гарячої води тече холодна.

 

З сайту КМКП:

 

"Кузнецовське міське комунальне підприємство є виконавцем всіх житлово-комунальних послуг міста згідно рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради № 180 від 17.08.2011 року.

 

В перелік послуг включено також послугу з постачання гарячої води для населення. Так як комунальне підприємство не має на своєму балансі котелень та іншого підігрівального обладнання, то підігрів і подачу гарячої води до межі міста здійснює ВП «Рівненська АЕС».

 

Комунальне підприємство фактично проводить тільки транспортування гарячої води від мереж РАЕС до кінцевого споживача, і жодним методом не може впливати на температуру води, так як регулювання температурного режиму згідно затвердженого температурного графіку проводиться персоналом РАЕС.

 

В між опалювальний період коли системи теплопостачання виведені в ремонт всі мешканці міста відразу помічають значне зниження температури гарячої води, що призводить до збільшення скарг жителів на якість наданих послуг.

 

З огляду на дану проблему звертаємо увагу всіх споживачів на причини виникнення даних незручностей, та можливі наслідки для комунального підприємства зокрема і всіх мешканців в цілому.

 

Система теплопостачання міста Кузнецовська є двохтрубною відкритою з безпосереднім відбором гарячої води з теплових мереж. Це означає, що гаряча вода, якою користуються всі споживачі, потрапляє до помешкання кожного з нас з тепломережі через індивідуальний тепловий пункт, який знаходиться в підвальному приміщенні житлових будинків, де безпосередньо відбувається розділення теплоносія для потреб опалення будівлі та гарячого водопостачання безпосередньо. І якщо протягом опалювального сезону коли задіяні подавальний і зворотній трубопроводи, і постійно проходить циркуляція теплоносія, температура гарячої води в місті знаходиться на межі максимально допустимої згідно нормативних документів, то в між опалювальний сезон із виведенням в ремонт систем теплопостачання, одночасно ремонтують і один з трубопроводів міської тепломережі. Інший трубопровід залишається в роботі по ньому проводиться транспортування гарячої води до споживачів.

 

Враховуючи, що циркуляція теплоносія відключена, то постачання гарячої води проводиться за рахунок відбору раніше поданої води. При проектуванні тепломереж міста використовувались норми споживання гарячої води на рівні 120 літрів на добу на одного мешканця. І при використанні даного об’єму кожним мешканцем, гаряча вода цілодобово гарантувалася всім споживачам. Але враховуючи значну економію води, яку працівники КМКП спостерігають протягом останніх десяти років, коли фактичне використання води в розрахунковому об’ємі скоротилось більш ніж на 40% від запроектованого, вода не використовується і відбувається охолодження гарячої води в трубопроводах, протяжність яких понад 25 км.

 

Вплинути на даний процес працівники КМКП не в змозі і ми стали заручниками невірних проектних рішень, які були реалізовані при будівництві міста понад 40 років назад.

 

Звертаю Вашу увагу, що для покращення ситуації в цілому необхідно модернізовувати діючі мережі теплопостачання, що коштуватиме сотні мільйонів гривень, або відмовитись від послуги гарячого водопостачання в неопалювальний період взагалі. Зокрема таким шляхом пішли частина власників приватних будинків с. Стара Рафалівка, які відключають гарячу воду влітку, і не проводять оплати даної послуги.

 

Разом ми повинні обрати оптимальну модель співпраці. Готові до діалогу та відкриті до пропозицій. Звернення просимо направляти на електронну адресу: callback@kmkp.in.ua

 

З повагою, Директор КМКП Саушкін Р.Ю."

 

 

Під час 54 сесії міської ради, з огляду на численні скарги мешканців міста, директор Кузнецовського міського комунального підприємства Роман Саушкін та головний інженер підприємства Олександр Крушевський пояснили присутнім про причини неякісного надання населенню послуги з постачання гарячої води та розповіли, що зменшення тарифу на гарячу воду не належить до компетенції КМКП та міської ради. 

 

"Законодавством передбачено, що встановлення тарифів здійснює Національна комісія НКРЕКП. У разі незадоволення мешканцем якості надання послуги він має право від неї відмовитися. При цьому відбувається відключення квартири від постачання гарячої води. Таким чином, на даний час у міста немає іншого виходу, як зливати воду вранці, аби отримати гарячу воду", - зазначили комунальники.

 

 

ЧИТАТИ СТАТТЮ ДЕПУТАТА КУЗНЕЦОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕГА АНДРОЩУКА "ХОЛОДНІ РОЗДУМИ ПРО ГАРЯЧУ ВОДУ".

Всього коментарів: 7
1
komrad | 16.07.2015 | 11:41
+ (0) -
НКРЕКП створена незаконно, а отже всі її рішення, у тому числі нові тарифи — теж незаконні і не мають юридичної сили.
2
SS | 19.07.2015 | 19:09
+ (0) -
Не перекладайте з хворої голови на здорову. Вихід завжди є зменшіть ціну нагарячу воду в неопалювальний період. Але ж правда премій і надбавок за що можна і не можна не буде, а борги за гарячу воду і тепло перед РАЕС ростуть не по днях, а по часах. Цікаву куди ви пхаєте наші комунальні платежі?! ДІСТАЛО!!!
3
l-power | 20.07.2015 | 00:29
+ (0) -
це ви вже перегнули палку  відключити  воду! Давайте тепер будем як в селі гріти воду, а потім за електроен-ю платити чималеньку суму. Живемо в третьому тисячолітті, а таке відчуття, що мине рухаємось не вперед, а навпаки повертаємось до первісного періоду
4
Сергій | 22.07.2015 | 14:37
+ (0) -
Дозвіл вмім на встановлення лічильників тепла (кілокалорій), оплата по факту отриманих якісних послуг. Як в європі. От тоді кмкп разом з раес і гроші і рішення знайдуть. А так і далі народу по вухах будуть іздити
5
bubarp | 24.07.2015 | 19:41
+ (0) -
куц тільки з Анощенком вміє судитися,більше нічого він толком не зробив
6
Достали дебилы при власти | 27.07.2015 | 17:29
+ (0) -
Все идём в туалет к этому деятелю который моет всю семью в одной воде
7
BanydyGet | 06.02.2016 | 11:58
+ (0) -
До приходу видалено саушкіна таких проблем не було. Місто запроектовано у часи коли за якість питали і питали суворо, потрібно охайно та правильнт господарювати, вчасно все робити! А що робить ця зграя в КПКП??? Крадуть кожен день. Чим раніше саушкін почне наводити лад у тюремній камері, тим краще буде для міста. Для чого нам його відбрехування?
задача керівника підприємства забезпечити функціонування мереж, благоустрій та комфорт! не зміг? відповідати треба і відповідати треба вже.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 948
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9076

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів