34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Хто має право керувати Кузнецовськом?

Хто має право керувати Кузнецовськом?

24.06.2014

87

3330

У березні 2013 року Сергій Анощенко звернувся до суду з позовом до Кузнецовської міської ради Рівненської області про визнання протиправним і скасування рішення №719 від 21.02.2013р. «Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови» та поновлення на вказаній посаді.

 

Постановою Кузнецовського міського суду Рівненської області від 01 квітня 2013 року, залишеною без змін ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 30 травня 2013 року, позов було задоволено повністю, а саме: визнано протиправним та скасовано рішення Кузнецовської міської ради Рівненської області шостого скликання від 21 лютого 2013р. №719 «Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови» та поновлено Сергія Анощенка на посаді Кузнецовського міського голови.

 

Не погоджуючись з рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій у даній справі, Кузнецовська міська рада Рівненської області звернулась з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, в якій просила рішення судів першої та апеляційної інстанцій скасувати та прийняти нове законне рішення, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

 

22 травня 2014 року колегія суддів Вищого Адміністративного Суду України розглянула в порядку письмового провадження дану адміністративну справу та вирішила постанову Кузнецовського міського суду від 1 квітня 2013 року та ухвалу Житомирського Апеляційного Адміністративного суду від 30 травня 2013 року скасувати. Постанова оскарженню не підлягає. Тим самим Вищий Адміністративний Суд України визнав, що повноваження міського голови м.Кузнецовськ Сергія Анощенко достроково припинені законним шляхом.

 

 

Коментар Сергія Івановича Анощенка:

 

"Рішення Вищого Адміністративного Суду від 22 травня 2014 року показало всю корумпованість судової системи.

 

Дуже цікава позиція суду, згідно якої депутати мають право знімати міського голову просто коли їм заманеться, незважаючи, чи є законні підстави для цього. Суд першої інстанції встановив, що жодної підстави для дострокового припинення повноважень міського голови не існує, апеляційний суд підтвердив дане рішення, а Вищий Адміністративний Суд України користуючись чи то «телефонним правом», чи то клопотанням народного депутата України скасовує рішення суду першої та апеляційної інстанції.

 

Суд має обґрунтувати свою правову правову позицію, але в рішенні суду немає жодного посилання на норми права, немає дослідження тієї пояснювальної записки, згідно якої припиняли повноваження міського голови. В суді першої інстанції було доказами доведено всю безглуздість та нікчемність звинувачень на адресу міського голови. Законом передбачено, що повноваження міського голови можуть бути достроково припинені тільки якщо він порушує Конституцію України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень. Вищий Адміністративний Суд України придумав ще одну причину – більше ніж 2/3 депутатів висловились за недовіру міському голові. При цьому суд не звернув увагу на таку «дрібничку», як наявність обов’язкових підстав для припинення повноважень міського голови.

 

Я звернувся до Верховної Ради України про призначення позачергових виборів міського голови міста Кузнецовськ Рівненської області в зв’язку з достроковим припиненням повноважень міського голови, оскільки зараз містом обласного підпорядкування в антиконституційний спосіб керує корупціонер, який захопив владу шляхом політичного рейдерства!"

 

Голові Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Народному депутату України

Жванія Д.В.

 

 

Голові Верховної Ради

України

Турчинову О.В.

 

 

 

На розгляді Верховної Ради України перебуває питання про призначення позачергових виборів міського голови міста Кузнецовськ Рівненської області, однак питання не розглянуто, так як Кузнецовськ попав до переліку місцевих рад, в яких достроково припинені повноваження сільських, селищних, міських голів, але рішення про дострокове припинення повноважень оскаржуються в судовому порядку.

Постановою Вищого Адміністративного Суду України від 22 травня 2014 року касаційну скаргу Кузнецовської міської ради задовольнили, а постанову Кузнецовського міського суду від 1 квітня 2013 року та ухвалу Житомирського Апеляційного Адміністративного суду від 30 травня 2013 року скасували.Постанова оскарженню не підлягає. Вищий Адміністративний Суд України визнав, що повноваження міського голови м.Кузнецовськ достроково припинені!

Правовим наслідком дострокового припинення повноважень міського голови у відповідності зп.6 ст..79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є призначення позачергових місцевих виборів, - «У разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови відповідні позачергові місцеві виборипризначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови. Порядок проведення позачергових виборів сільського, селищного, міського голови визначається законом про вибори.».

У відповідності з ч.3 ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - «Не пізніш як на п'ятнадцятий день після звільнення з посади або смерті сільського, селищного, міського голови особа, яка на цей час відповідно до закону здійснює повноваження сільського, селищного, міського голови, звертається до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів сільського, селищного, міського голови.

Таке клопотання розглядається Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень відповідного сільського, селищного, міського голови.». Клопотання щодо призначення позачергових виборів міського голови було подане до Верховної Ради України ще в березні 2013 року, однак вибори не призначались, так як тривав судовий розгляд питання про поновлення міського голови на посаді. На сьогоднішній день є остаточне рішення Вищого Адміністративного Суду України від 22 травня 2014 року, згідно якого повноваження Кузнецовського міського голови достроково припинені 21 лютого 2014 року.

На даний час повноваження Кузнецовського міського голови тимчасово виконує секретар Кузнецовської міської ради Куц Ігор Валерійович – особа, яка 28 листопада 2013 року Апеляційним Судом Рівненської області притягнута до відповідальності за корупційне правопорушення. Суддя Кузнецовського міського суду Малков В.В. в листі до Кузнецовської міської ради вказав – «направляю копію постанови Апеляційного Суду Рівненської області від 28.11.2013 року про накладення адміністративного стягнення за адміністративне корупційне правопорушення на виконуючого повноваження міського голови м.Кузнецовська – секретаря Кузнецовської міської ради Куца Ігора Валерійовича для вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, усунення її згідно із законодавством від виконання функцій держави, якщо інше не передбачено законом, а також усунення причин та умов, що сприяли вчиненню цього правопорушення».

Окрім того, зараз триває перевірка по факту скоєння Куцом І.В. ще одного корупційного правопорушення, про це вказано у відповіді УСБУ на мою заяву, - «В ході перевірки заяви встановлено наявність в діях Куца І.В. ознак адміністративного корупційного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7КУпАП.

На даний час, відповідно до ч.2 п.2.4.2 Інструкції, затвердженої спільним наказом Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, Міністерства доходів і зборів, Міністерства оборони, Державної судової адміністрації України від 22.04.2013 року № 52/394/172/71/268/60, проект протоколу та зібрані матеріали направлено на погодження в прокуратуру Рівненської області. За результатами вивчення матеріалів прокуратурою буде прийнято рішення щодо складання протоколу про вчинення Куцом І.В. адміністративного корупційного правопорушення, про що Вас буде повідомлено додатково.»тобто, містом обласного підпорядкування в антиконституційний спосіб керує корупціонер, який захопив владу шляхом політичного рейдерства!

Особа, яку територіальна громада не обирала шляхом таємного голосування на посаду міського голови, в порушення вимог ч.2 ст..141 Конституції України очолює виконавчий орган ради та головує на її засіданнях.

На підставі вищенаведеного прошу Вас розглянути питання про призначення позачергових виборів міського голови міста Кузнецовськ Рівненської області в зв’язку з достроковим припиненням повноважень міського голови.

Додатки

- копія рішення Вищого Адміністративного Суду України від 22 травня 2014 року

- копія рішення Кузнецовської міської ради від 21.02.2013 р. №719 «Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови С.Анощенка»

- копія постанова Кузнецовського міського суду від 1 квітня 2013 р.

- копія ухвала Житомирського Апеляційного Адміністративного суду від 30 травня 2013р.

- копія постанови Апеляційного Суду Рівненської області від 28.11.2013 року

- копія листа судді Кузнецовського міського суду Малкова В.В. від 02.12.2013 р.

- копія відповіді начальника УСБУ Рівненської області від 19.05.2014р.


 

20 червня 2014 року                                                                              С.Анощенко

 

 

Від редакції: Ми готові надати можливість висловити свою точку зору на нашому сайті усім учасникам описаних подій.

Всього коментарів: 87
1 2 »
1
sir_the_dragon | 25.06.2014 | 10:46
+ (5) -
Цікаво, виборців зовсім не питають, кого вони обрали міським головою. Головне хто в міскраді в більшості.
Куцорилий, залиш крісло, тебе не обирали!!!!!!
2
Комитет | 25.06.2014 | 13:12
+ (0) -
3
sir_the_dragon | 25.06.2014 | 15:34
+ (3) -
Підніміть руки, хто тут Куца вихваляє. Сподіваюсь прозріли, що це за виблюдок?
Куц, якщо ти так з газетою поводишся, тоді заведи на потилиці пару очей, інакше тобі доведеться крутити головою на 360°. Бійся, тварюко, це місто тебе згноїть.
4
Gromada_mista | 25.06.2014 | 19:18
+ (5) -
Нічого зараз всі прихвостні перейдуть в партії "УДАР" та "Солідарність", наш лохотрат дружньо за них проголосує навіть не вивчивши хто в цих списках. І нові-старі депутати будуть далі розкрадати місто. А Куцу вже пора на нари, за наступ на свободу слова.
ptbzXXI | 26.06.2014 | 12:32
+ (1) -
100% туда йому дорога і саме там його місце
5
Оксана | 25.06.2014 | 19:28
+ (5) -
Таке зелене і таким тоном з жінкою розмовляє... Тобі ж ще жити і працювати в цьому місці, хлопче. Мені гидко від усвідомлення того, хто керує містом. Політика - це суцільне лицемірство. Перед виборами всі чесні і порядні, а потім отак ведуть себе.
6
bubarp | 25.06.2014 | 21:32
+ (4) -
Давно пора,я тільки за
7
rtu | 25.06.2014 | 22:46
+ (-7) -
ого як вся свора анощенка на Куца накинулась.Молодец Куц грамотный хлопець.Втер носа всей шайке аферистов.Тебе респект Игорь.тримай так и дальше у тебя все получиться.Собаки гавкают а караван идет.
9
sir_the_dragon | 26.06.2014 | 01:46
+ (3) -
Не на Куца, а на куцорилого.
8
мама | 25.06.2014 | 23:31
+ (1) -
Знакомьтесь-  Мария Антоновна Жукова "RTU" отрабатывает древним способом
гпа | 26.06.2014 | 02:07
+ (0) -
Збираемо Майдан?? Але не тільки проти куца але  й проти Павлищина, а станционники шо страшно?
Gromada_mista | 26.06.2014 | 07:51
+ (1) -
Мене Павлишин як керівник станції цілком влаштовує.
sir_the_dragon | 27.06.2014 | 01:49
+ (-1) -
Тоді ціаве питання, хто Ви є, якщо Павлишин влаштовує?
Жданюк | 26.06.2014 | 09:06
+ (3) -
Ось Вам і причина закриття газети "Вісті". Все банально просто. Шкода.
ptbzXXI | 26.06.2014 | 12:30
+ (3) -
Це не шкода, це злочин! І злочин не тільки щодо журналістів, але й щодо всієї громади міста!
Хепі Бьозде | 26.06.2014 | 11:36
+ (1) -
У керовника міста сьогодні - День народження.

Цитата
Нехай усе зроблене, повертається до Вас сторицею! 

Це якщо коротко.
гпа | 26.06.2014 | 12:01
+ (-5) -
Громаді міста - а мене Куц влаштовуе так шо майдану не буде!
ptbzXXI | 26.06.2014 | 12:28
+ (4) -
А диванних і фейсбучних "революціонерів" на майдан ніхто і не запрошує
trek | 26.06.2014 | 14:15
+ (-4) -
Для чого ж такими словами ображати Куца,Жукову,Павлишина.Щось ті Анощенко зовсім не контролюєшь свои дії.Треба ж бути телерантними и стриманими.А інакше це базар.Куца вібрала громада и міська рада відповідно.Все законно.А тебе Анощенко вигнали за афери.Ти хоча би совість мав да повернув би той компьютор якій вкрав у виконкомі.А то тепер виконком намагається його повернути від тебе через суд.Сором тобі.Припини гадити людей.Заспокойся.Нечиста сила.
sir_the_dragon | 27.06.2014 | 01:56
+ (3) -
І яка ж це громада обирала Куца? Вибори були мера, а не Куца. Свора Батьківщинівців, своєю більшістю зняли Анощенка, хоча так і не пояснили, за що. А от Куца чомусь зняти неможна. Вихід один, бити секретуту пику, за те, що він наволоч.
1 | 26.06.2014 | 14:58
+ (6) -
Жаль вас "и.о." и  свора депутатская))))Воровали,увольняли,дерибанили рукоподнятиями,лгали,крысячнили,и много другое!))))война идет а вы сесию не собираете по броникам,а дескотеки на день молодежи делаете)))грешно гады)))совсем вам не долго)))думаю люди в кабинет придут и просто пинком под зад сделают при всех)))стыдно)))и менты с Незнамовой не помогут)))им также будет)))
re/// | 26.06.2014 | 15:15
+ (3) -
Куца вібрала громада и міська рада відповідно))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  Ето кто выбирал? Списки! Ето для кого все законно????
Ніна | 26.06.2014 | 17:13
+ (0) -
Не чіпайте Куца він сьогодні святкує свій останній день народження у кабінеті Анощена.
sir_the_dragon | 27.06.2014 | 01:57
+ (0) -
Так файно звучало на початку - "останній день народження".
птекм | 26.06.2014 | 21:02
+ (2) -
19 trek | Сьогодні | 12:15  ти хворе чмо з виконома .
ptbzXXI | 27.06.2014 | 09:00
+ (1) -
Цілком підтримую птекм
гпа | 26.06.2014 | 23:09
+ (-1) -
Помовчіть трохи! кажу останній раз - якшо павлищина не згімаемо то і куца не чіпаемо. станціонніки бояться - нехай бояться далі... а шщо тпм жаров - шось робить??? бо їм не налякати нікого а тільки всім шось смішно,,,
Мартин | 26.06.2014 | 23:50
+ (3) -
І Куц, і Анощенко, і я, і всі ми не без гріха. Але давайтемислити категоріями 2014 року, а не 2013-го. Справа не в тому, хто з них
поганий, а хто хороший. Справа навіть не в суддях чи судах, а в
 дотриманні чи недотриманні законів України. Перевибори міської ради
мусять бути вже в нинішньому році, а якщо їх не буде, то революція гідності не перемогла корупціонерів. Куцбоїться тільки перевиборів, бо все інше, як на мене, в державі залишилося, як
було. Це знав навіть мій кіт Мартин, чиїм  ім'ям я підписуюся. Від
безвиході він взяв і здох. Але Куц - борець, і стоятиме до останнього.
Відчуваючи наслідки перевиборів, він вирішив ліквідувати єдину громадську
газету в Кузнецовську. ! наступного місяця всі працівники "Вістей
Кузнецовська" будуть звільнені, хоча вони  лояльні до влади. Але Куц боїться навіть їхніх виступів, аособливо - статей депутатів-опозиціонерів. Тому ліквідовує існуючу міську
газету, щоб набрати в нову виключно людоблизів, які допоможуть збанкрутілій
партії  знову мати більшість у міській раді. Мені, звісно, шкода Мартина. Але ще більшешкода звільнених журналістів, бо Мартинпішов із життя сам, а міську  газету вбиває Куц. Цим він вбиває нашу й безтого куцу свободу на правдиве слово. Ганьба!
Ніна | 27.06.2014 | 10:44
+ (0) -
Для ser the dragon так і є Куц вже другий рік на конкретних кольосах.
Захистниця | 27.06.2014 | 10:53
+ (0) -
Відстаньте від Куца він пігулки п'є не тому що наркоша, а тому, щоінвалід 2їгрупи.
sir_the_dragon | 27.06.2014 | 19:06
+ (2) -
А чому він в такому випадку не на пенсії? Наскільки мені відомо, друга група неробоча.
45 | 27.06.2014 | 11:45
+ (-1) -
БОЯГУЗИ У НАС В МІСТІ ЦЕ ТІ ХТО ПРАЦЮЄ НА СТАНЦІЇ ВОНИ ВСІ СЦИКУНИ ,ЇМ ПОФІГ  ЯК СКАЗАВ МЕНІ ОДИН ЗНАЇОМИЙ НА СТАНЦІЇ ПРАЦЮЄ ,У МЕНЯ ЗАРПЛАТА ЕСТЬ МНЕ НАСРАТЬ ЧТО В ГОРОДЕ ДЕЛАЕТСЯ И КТО ИМ  РУКОВОДИТ,ВОТ ТАКІ У НАС В КУЗНІ КОЗЛИ ЖИВУТЬ КАЦАПИ.
komrad | 27.06.2014 | 12:14
+ (0) -
Ти помиляєшся, не всі! Не кажи за всіх.
Ната | 27.06.2014 | 12:19
+ (0) -
Для "Гпа"!Я видела как Жаров продукты и медикаменты  с людьми для своего батальона собирает и отвозит ,где воевал ,а не сидит на диванах как майданщики-депутатчики наши)! его пугать не надо -он пуганый и на майдане и на войне! И нам женщинам стыдно за таких наших мужчин кузнецовских болтунов Куцовских!
trek | 27.06.2014 | 12:32
+ (-1) -
Анощенка вигнали правильно,не треба було красти.А Куца ніхто не вибирав,він як був секретар так їм і лишився.Будуть вибори тоді треба вибирати але не таких анощенків,а грамотних молодих хлопців.Того ж Жарова або Ордината.А то вибрали пожежника тай ще й дурнуватого,то хто ж винний.
sir_the_dragon | 27.06.2014 | 19:10
+ (1) -
Якщо Анощенко дурнуватий, то хто в такому випадку Куц і Хвалько? Один реакторник з "світовим" іменем, інша вчителька з восьмигодинним робочим місяцем. Беріть велосипеда і катайтесь по своєму нікові.
Справедливий | 27.06.2014 | 13:29
+ (2) -
Єдина проблема Анощенка що він пішов проти знахпбнілої батьківщини сам. А такі люди, як Жаров йому потрібні. Аноденко візьми на замітку
багато знаю | 27.06.2014 | 13:38
+ (2) -
Куц бігає піджавши хвіст по всім партіям, щоб висунули на виборах в мери. адже батьківщина вже обкакалась
trek | 27.06.2014 | 13:45
+ (-1) -
Я Андрощук -голова Кузнецовського осередку Радекальної партії Ляшка не буду висувати Куца. Клянусь
ptbzXXI | 27.06.2014 | 17:55
+ (1) -
Голова! Хоч би назву партії написав без помилок
sir_the_dragon | 27.06.2014 | 19:12
+ (2) -
- Ви моглі би полюбіть радікала?
- Простітє, раді чєго?
Ната | 27.06.2014 | 14:03
+ (3) -
Подписуем о Недоверии Куцу и депутатам! Требуем выборы нового мэра !ПОДПИСЫВАЮ!
ptbzXXI | 27.06.2014 | 17:55
+ (2) -
ЗГОДЕН! ПІДТРИМУЮ!
nhj | 27.06.2014 | 19:18
+ (2) -
Збираємо підписи про недовіру!!!!
Ларсон | 28.06.2014 | 09:00
+ (1) -
3345 | Вчора | 09:45

там кацапов осталось 3 человека, остальные - это ваши селюки городские.
Ларсон | 28.06.2014 | 09:55
+ (1) -
Trek   | Вчера | 10:32  
ООО!
А я те думаю, когда же начнется агитация за Жарова? Все для этого и делалось.И  Ордината еще туда же.Это вообще полна задница.Вот пока будут такие хитропопые и дуполизы как ТЫ, в этой стране ни когда не будет ничего хорошего.
Юрій_Рабий | 28.06.2014 | 17:12
+ (1) -
Шановні дописувачі різних лайливих постів! Невже ви і справді думаєте таким чином щось змінити чи то вплинути?! Як на мене то це дуже низький рівень як культури так і людської свідомості. Де ваша людська гідність? Невже вам не бридко самим від того бруду й ненависті?! Звичайно я не очікую адекватної реакції. Але, чесно, просто мені не цікаво таке читати... Невже нормальні справи робляться таким чином? Невже то таке геройство заховатися за ніком і лаятися на всіх?..
Є багато цивілізованих способів як впливати чи то допомагати будувати місто, країну. Якщо у когось є зауваження, пропозиції, претензії то хіба таким чином їх озвучувати? Найперше потрібно самому відповісти на запитання - що я сам зробив для міста, щоб  воно було кращим? Це ж наш дім і невже від бруду який ми тут виливаємо, у ньому краще стане жити? 
Якщо можете то почуйте мене! 
Щодо свободи слова то не думаю, що це свобода коли ти обзиваєш й ображаєш інших! Обзивати й принижувати інших не є ознакою сили, але слабкості і нікчемності. Конкурувати потрібно розумом, а не вульгарністю! І знайте, що за кожне слово ми відповідатимемо. Є духовний закон сіяння й жнив. Посієш вітер - пожнеш бурю! Твої слова, добрі чи то погані обов'язково бумерангом повернуться до тебе! Дякую за розуміння)
гпа | 29.06.2014 | 00:37
+ (-1) -
Повторюю востанее. Станціонніки боїтесь проти павлищина говорити шось то і про куца забутьте!! Якщо Куца викидаемо то і павлищина
Вогник | 29.06.2014 | 02:43
+ (1) -
Соромлюсь запитати, а який між ними зв'язок?
Вогник | 29.06.2014 | 03:00
+ (1) -
Цього року во мера придумав такий собі креатив.
Зазвичай медалістів випускних класів вітали у виконкомі, а цього року він вирішив це зробити під час вручення атестатів і не сам із ним був зам. Багато хто скаже, що молодець и так далі, але... Директор НЗ з того переляку (ну це зрозуміло) зобов'язала батьків придбати їм по букету, оплатити їх присутність за святковим столом. В загальному підсумку: він 15 хвилин на сцені - батькам біля 800 грн додаткових витрат.
Ну як вже тобі хочеться, щоб твою "турботу" побачили не лише кілька десятків учнів-відмінників, а сотні людей, які прийшли привітати дітей, то попередь директора, щоб не видумували ніяких квітів і відмовся від застілля.
Як на мене, то краще б піарився шляхом сприяння створенню нових робоччих місць, щоб молодь поверталась в рідне місто після закінчення ВУЗів.
Gromada_mista | 29.06.2014 | 09:08
+ (1) -
Ганьба батькам, що запросили Куца за стіл. Хто він такий взагалі?
Вогник | 01.07.2014 | 16:56
+ (1) -
Важко з вами не погодитись, проте нам доведеться виганяти з себе це совкове "раболєпіє". Бо виходить, що директор хоче гарно жити з якою-не-якою владою і тисне на батьків, а їм простіше погодитись ніж відмовити, а з іншого боку комусь може це було приємно, я за всіх не можу сказати.
Колись давно я була головою батьківського комітету і вирішила зробити вчительці чисто символічний подарунок у вигляді квітів і цукерок, це було по закінченню дитиною 4-го класу. Так от в шо вилилась моя ініціатива: вчителька плаче, інші батьки мене чуть не покусали, чому я не купила набор посуду чи хоча б постільної білизни. І це при тому, що всі 4 роки вони регулярно причитали, що з них багато збирають на потреби класу. Ось так.
1 | 29.06.2014 | 12:49
+ (0) -
fr
АКУЛА | 29.06.2014 | 16:24
+ (1) -
Куц, окрім піаритись, ти ще щось вмієш?
зброя | 30.06.2014 | 01:11
+ (0) -
Я повністю згідна з коментарем Юрія Рабого, хай кожен відповість, а , що зробив я для нашого міста, а тоді ллє бруд на інших, а то в чужому оці видно і порошинку в той час , як в своєму і бревна не видно. Такі всі чесні і справедливі позбиралися і ховаються за ніками.
Андрей | 30.06.2014 | 20:29
+ (0) -
Андрей | 30.06.2014 | 20:32
+ (1) -
груз уже в батальоне!Жаль не могу передать глаза,и слова благодарности)))
Андрей | 01.07.2014 | 10:24
+ (1) -
Через несколько дней сообщим везде дополнительно!))
Андрей | 01.07.2014 | 11:28
+ (0) -
23 травня 2014 під час розвідоперації взвод батальйону “Донбас” потрапив в добре організовану засідку терористів. Частина наших бійців виявилася відрізаними від основної групи. Визволити їх з пастки не представлялося можливим через прицільного вогню снайперів. На озброєнні у батальйону “Схід” крім легкої стрілецької зброї були і РПГ, і великокаліберні кулемети, і, навіть, БТР. На озброєнні нашого батальйону було тільки легку стрілецьку зброю і кілька гранат. Бій тривав 4,5 годин. З боку збройних сил України підкріплення не дочекалися. Внаслідок чого батальйон “Донбас” зазнав втрат:  1 липня 2014 – день скорботи за загиблими бійцям – 40 днів з дня страшної дати. Давайте згадаємо кожного з них. Це були гідні люди, герої, патріоти України. загинули: позивний “Федір”, позивний “Рябий”, позивний “Архип” (“Дід”), позивний “Рейдер”, позивний “Матвій” и другие Православні можуть пом’янути поіменно: Микола, Денис, Василь, Олексій, Олег. и др. Вічна пам’ять! Герої не вмирають! Слава Україні!
bubno | 01.07.2014 | 11:33
+ (0) -
Для Ю. Рябого 50. Донесення своєї думки, відомої йому інформаціїдля одних це бруд, для інших істина в першій інстанції. Це можливість донесення
та отримання інформації, оскільки інших інформативних джерел в місті не існує. Стосовно
заклику цивілізованих способів впливу на місто. Порадь будь-ласка, що ми можемо
зробити щоб влада в місті перестала обкрадати громаду, щоб належно запрацювали
міліція, прокуратура, суди. На мій погляд у громади існують тільки такі важелі –
«майдан», «вила», «чекати з моря погоди», «дружно всім молитися за краще життя».
А якщо конструктивної поради не має, а тільки словоблуддя, тоді зроби щось
корисне для міста, для країни, для себе. З копай грядку, покоси траву. І будь-ласка,
є думка – висловлюй, а повчати нас не треба, якось і без тебе розберемось. Висловлювати
свою думку і є одним із проявів громадської активності, а усвідомлення того що
відбувається і як не має бути – прояв громадської свідомості. Людина не має
бути байдужою – апріорі, вона має мати свою позицію, своє бачення, думку. Як говорив
колись один чоловік, жити в суспільстві і бути вільним від суспільства не
можна.
Юрій_Рабий | 01.07.2014 | 13:47
+ (0) -
Шановний bubno! Навпаки я ЗА активну громадьську позицію, але в цивілізований спосіб, поважаючи як співрозмовника так і тих про кого йде мова. Ми можемо бути не згідними з діями певних людей, але в цивілізованому суспільтві (повторюю) дискутують, змагаються, доводять свої аргументи не ображаючи інших!
Невже ти думаєш, що таким чином (коли ми обзиваємо й принижуємо) міліція, прокуратура й суди почнуть краще працювати? Навпаки, коли ми переходим до вульгарщини то така дискусія втрачає свою силу. Не лаятися потрібно під чужим ім'ям в Інтернеті, а діяти! (Не маю на увазі тебе бо ти як раз і майже цивілізовано висловився)). Як діяти? 1. Сходи на прийом, зустрінься з тими хто на твою думку чинить несправедливо і донеси їм свою думку. 2. Якщо тебе не почули то ти сказав про майдан. Якщо в тебе є справді кричущі факти беззаконня чи несправедливости то збирай мітинг. Але будь готовий до того, що ти також можеш бути не правий. Можливо це плітки, а не факти. 3. Є суд. 4.Є сесія, прийди і донеси свою думку до депутатів. 5. Є громадька рада, звернися до неї. І т.д. Є купа різних цивілізованих способів як боротися і перемагати! Врешті решт є вибори, це також нагода виразити свою позицію, віддаючи чи не віддаючи свій голос. Або ж будь ласка - подавай свою кандидутуру на міського голову чи у депутати!
Я ЗА  ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО! Я ЗА ТЕ, ЩОБ І ТУТ ЛЮДИ ВИСЛОВЛЮВАЛИСЯ! ЦЕ ПРАВИЛЬНО! МИ ПОВИННІ ВПЛИВАТИ! Але я висловлюю свою думку, як на мене то переставши лаятися ми піднімемо наші дискусії на вищий рівень і до них будуть прислухатися. Є ж не лише критика, якщо у нас є пропозиції чи зауваження то може до них і дослухаються, якщо ми донесемо іх до адресатів! Дякую за розуміння))
komrad | 03.07.2014 | 00:12
+ (0) -
komrad | 03.07.2014 | 00:13
+ (1) -
ЦЕ ЗДАЄТЬСЯ ЖДЕ Куца
bubno | 03.07.2014 | 13:06
+ (0) -
Шановний Юрію! Усі твої поради в реаліяхКузнецовського сьогодення виглядають як я і передбачав як звичайне СЛОВОБЛУДДЯ.
З цим без сумніву зі мною погодяться усі хто на цьому розуміється або ж
стикався особисто. Цивілізоване суспільство представляють сейми, конгреси …
тощо. А цивілізованим способом вирішення питань не володіє жодна із партій
представлених у Верховній Раді, а відтак і Україна загалом. Вони лишень можуть
домовлятись  за розподіл посад і сферидерибанів. Коментувати та приводити приклади потреби не має, це загально відомі
речі. Ми не повинні впливати, ми маємо право змінювати, все що погано на краще.
Як технологічний прогрес змінює наше життя. Які цивілізовані методи? Ти про що?
Вила та по гостріші і нечисть з кабінетів. В такий спосіб ставали
цивілізованими більшість країн. Я тебе розумію та схвалюю твої дії як
проповідника, і  те що біблія  закликає до терпимості, прощення і т.д.  Але в такому випадку релігія не маєвтручатись у мирські справи, державотворницькі процеси, нав’язувати свою думку.
 А як громадянину скажу наступне, порадакопати грядки залишається в силі.
Андрей | 03.07.2014 | 13:24
+ (0) -
Кузнецовцы! Проводится сбор сухих продуктов и медикаментов для легендарного батальона «Донбасс» (Гранд-Базар 3-этаж)
Андрей | 04.07.2014 | 08:46
+ (0) -
ruta | 04.07.2014 | 14:34
+ (-1) -
Через це майже пройшов вже Анощенко.Та дуже прагне щоб це саме сталося і з Куцом.Але на справді такого з Куцом не буде.Куц ще і виїграє наступні вибори і стане мером.
ptbzXXI | 05.07.2014 | 11:47
+ (1) -
І  НЕ  СПОДІВАЙТЕСЬ!!!  НЕХАЙ  НЕ  ТІШИТЬ  СЕБЕ  ІЛЮЗІЯМИ
Ларсон | 04.07.2014 | 14:59
+ (2) -
если Куц станет мэром, город надо будет переименовать - Быдлосельск.
1-50 51-65
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів