34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Хто має право на призначення субсидії?

Хто має право на призначення субсидії?

28.12.2011

0

1230

З метою соціального захисту населення у зв'язку з підвищенням вартості житлово-комунальних послуг (з утримання будинків і споруд та при будинкових територій що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством) сім'ям із невисокими доходами надається можливість отримувати відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у безготівковій формі, а саме:


Хто має право на призначення субсидії?

Право на призначення субсидії мають ті сім’ї, для яких вартість житлово-комунальних послуг перевищує 15 відсотків сукупного доходу, а для найменш захищених жителів нашої країни – 10 відсотків.

Хто саме відноситься до таких найменш захищених громадян?

Це ті сім’ї коли у складі сім’ї є діти , інваліди І або ІІ групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні громадянина не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць тобто з грудня місяця 2011 року становить 476,50 грн. 

Наприклад: сім’я складається з чотирьох осіб батько, мати та двоє неповнолітніх дітей, середньомісячний дохід сім’ї складає 500 грн.. тоді середньомісячний дохід на одну особу буде рівнятися (500: 4) 75 грн. на одну особу. Отже, така сім’я має право сплачувати за комунальні послуги лише 10 відсотків.
А також це родини, що складаються тільки з непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів)

Які документи для цього потрібні?

Якщо родина звертається за субсидією, вона зобов’язана надати весь пакет документів: заяву, довідки про доходи за шість місяців перед місяцем звернення працюючим особам зареєстрованим на житловій площі і декларацію про їхні доходи, майно.

Які доходи приймаються до уваги?

Зарплати, пенсії, різні види допомог, доходи від підприємницької діяльності й особистого підсобного господарства, земельних ділянок, виділених для овочівництва, косовиць і пасовищ згідно з нормами, що затверджуються місцевими органами виконавчої влади 

Як розраховується сума субсидій? Скільки платити за комунальні послуги сім’ї, а скільки - державі?

Допустимо, сукупний середньомісячний дохід сім’ї з чотирьох чоловік складає 1000 гривен. 10 відсотків цієї суми -100 гривень. А вартість житлово-комунальних послуг ( плати за квартплату, опалення, водопостачання і так далі), якими користується сім’я, коливається від 170 до 190 гривень у залежності від показань лічильників, якщо вони є.

Припустимо, родина користується всіма комунальними послугами в межах санітарних норм і субсидія їй надається на всю житлову площу і весь обсяг комунальних послуг. Якщо їй призначать субсидію, то вона щомісяця буде платити за послуги фіксовану суму -100 гривень (10 відсотків свого сукупного доходу). А різницю (70-90 гривень) стане перераховувати комунальникам держава у вигляді субсидії

У яких випадках сім’ї можуть відмовити в призначенні субсидії?

Субсидія не призначається, якщо:

-один із працездатних членів родини не працює, не навчається, не зареєстрований у центрі зайнятості як такий, що шукає роботу;
- уповноважений власник ( співвласник) житла, або будь-яка особа, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні, здає за договором у найм або в оренду житлове приміщення;
- у володінні зареєстрованих на житловій площі або членів їх сімей є додаткове житлове приміщення або більше одного автомобіля ( транспортного зособу);
- житлове приміщення придбане не більше одного року тому.
Разом з тим, як виключення, субсидія може бути призначена навіть тим сім’ям, що формально не мають на неї права. Такі рішення приймаються комісією створеною виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. для цього державні соціальні інспектори знайомляться з матеріально-побутовими умовами сім’ї, а також з іншими аспектами її життя, наявність яких може свідчити про необхідність надання субсидії.

На який термін призначається субсидія?

Звичайно субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається на півроку. Якщо у житловому приміщенні зареєстровані і проживають тільки пенсіонери, які не працюють, джерелом і існування яких є лише пенсія, субсидія призначається на дванадцять місяців.

Чи можливо призначити субсидію в тому випадку коли є заборгованість за житлово-комунальні послуги?

Можливо. 

Яким чином здійснюється перерахунок субсидій при підвищенні вартості послуг?

У випадку підвищення цін і тарифів на житлово – комунальні послуги органи праці і соціального захисту населення переглядають розміри субсидій, але при цьому сума, що платить сім’я в межах прийнятих норм залишається незмінною підвищення вартості послуг відшкодовується за рахунок субсидій.

Куди потрібно звернутися, щоб одержати субсидію?

Субсидії призначаються відділом з призначення та надання державних допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення, яке знаходиться в приміщенні міськвиконкому в 100 кабінеті, або зателефонувати по номеру 2-45-99, 2-23-79.

Начальник управління Т.Сич
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів