34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Хто вивозитиме сміття - визначить конкурс

Хто вивозитиме сміття - визначить конкурс

14.04.2014

0

822

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кузнецовськ, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах. Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 03.04.2014 № 59 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кузнецовськ», - інформує сайт міської ради.

 

Місце проведення конкурсу:

 

Місце: 34400, м.Кузнецовськ, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, майдан Незалежності, буд.1, каб.204.

Дата: 12 травня 2014 року. Час: 12.00 год.

Савченко Ірина Іванівна – начальник відділу комунальної власності виконавчого комітету, тел. (03636) 2-46-64.

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників:

 

В установчих документах повинно бути передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими віфдходами; наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

 

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:

 

Багатоквартирні житлові будинки: Загальна кількість таких будинків -177, в т.ч. дев’ятиповерхові будинки - 98 , п’ятиповерхові - 72 , шестиповерхові - 3, десятиповерхові - 4; У всіх будинках централізоване теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Індивідуальна житлова площа – 222 будинки. Кількість контейнерів – 226 шт. В місті здійснюють діяльність 307 підприємств, установ та оргазізацій та 1256 фізичних осіб-підприємців.

 

Полігон по захороненню твердих побутових відходів знаходиться за межами міста, відстань від межі міста до полігону ТПВ – 5км.

 

Вимоги до конкурсних пропозицій:

 

Учасник подає заявку про участь у конкурсі. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

 

Для участі в конкурсі його учасники подають оригінали та/або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених Конкурсною документацією. У разі необхідності організатор конкурсу має право запросити від будь-якого учасника конкурсу повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій. У разі відмови учасника конкурсу надати таке підтвердження чи одержання достовірної інформації щодо його невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим в цій Конкурсній документації, або факту надання у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації організатор конкурсу відхиляє конкурсну пропозицію цього Учасника і визначає переможця конкурсу серед тих учасників, які залишились.

 

Учасник конкурсу може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій. Кожен учасник конкурсу має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.

 

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

 

Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Місце: 34400, м.Кузнецовськ, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, майдан Незалежності, буд.1, каб.204.

Кінцевий строк: 12 травня 2014 року о 10.00 год.

 

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

 

Місце: 34400, м.Кузнецовськ, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, майдан Незалежності, буд.1, каб.204.

 

Дата: 12 травня 2014 року Час: 12.00 год.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1093
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9236

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів