34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Кузнецовське міське комунальне підприємство - трансформація

Кузнецовське міське комунальне підприємство - трансформація

20.03.2017

5

1745

Допис під заголовком "Кузнецовське міське комунальне підприємство - трансформація" на своїй сторінці у "Фейсбук" опублікувала депутат міської ради Катерина Конопелько:

 

"Кузнецовське міське комунальне підприємство (далі КМКП), створене рішенням сесії Кузнецовської міської ради №81 від 21.12.1999 р. Відповідно до постанов НКРКП від 10.08.2012 року №279 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» та №277 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами», КМКП з господарської діяльності по централізованому водопостачанню, водовідведенню та теплопостачанню належить до ліцензійних умов НКРКП, що обмежує суміщення інших видів господарської діяльності, а у разі їх здійснення підприємство погоджує з НКРКП, при умові прибутковості цієї діяльності, й не допускає перехресного субсидіювання по видах діяльності.

 

КМКП скерувало на ім’я міського голови Сергія Анощенко Лист №1556 від 26.09.2012 р. «Про виведення із КМКП в окремі господарські структури об’єктів водопостачання - водовідведення та теплопостачання», що додається, яким просить терміново створити нові суб’єкти господарювання у відповідності до Ліцензійних умов шляхом виведення їх із складу КМКП в окремі комунальні підприємства. Чергове звернення від КМКП надійшло до засновника у Листі №39 від 09.01.2015 р. «Про виведення ліцензійної діяльності КМКП в окрему структуру», яким повідомлено про розпорядження НКРКП №241 від 13.12.2013 р., щодо визначення інших, крім ліцензійних видів діяльності КМКП: утримання та обслуговування житлового фонду, вивезення і захоронення твердих побутових відходів, утримання доріг та благоустрою міста, надання автотранспортних послуг.

 

Проте господарська діяльність КМКП за 11 місяців 2014 р. мала збитку 9641,8 тис.грн., з них неліцензійні видів діяльності - 4338,75 тис.грн. Збитки з ліцензійних видів діяльності відшкодовуються як різниця в тарифах економічно обґрунтованих витрат підприємства з держбюджету, а збитки від іншої діяльності – за рахунок місцевого бюджету. КМКП просить з метою недопущення перехресного субсидіювання видів діяльності розділити підприємство та виділити в окрему юридичну структуру ліцензійний вид діяльності (водопостачання, водовідведення, теплопостачання).

 

 

Знову КМКП звертається до Кузнецовської міської ради у Листі №937 від 14.05.2015 р. «Про виведення ліцензійної діяльності КМКП в окрему структуру», та інформує, що інші види діяльності КМКП визначені розпорядженням НКРКП №241 від 13.12.2013 р. всі є збитковими. Тому КМКП просить уникнення порушень умов ліцензійної діяльності та чинного законодавства України - вжити негайних заходів щодо виділення в окрему юридичну структуру ліцензійної діяльності та в обов’язковому порядку вивести в окрему юридичну структуру діяльність по утримання благоустрою міста та доріг, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

 

При наявній значній заборгованості КМКП за відпущені теплову енергію та водопостачання перед ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» депутатський корпус виступає за недопущення її зростання, а за умови затвердження економічно обґрунтованих тарифів (з урахуванням рентабельності та інвестиційної складової) й погашення заборгованості КМКП з державного бюджету по різниці в тарифах - за майбутнє цілком можливе поступове погашення заборгованості перед основним кредиторам ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

Однак заявлена ВП «Рівненською АЕС» сума боргу до стягнення через виконавчу службу передбачає сплату 10% виконавчого провадження - як наслідок збільшення розміру боргу КМКП, чим власноруч зменшує суму коштів на погашення собі ж заборгованості. З червня 2016 року підприємство зіткнулося зі штучним збільшенням боргів через арешт рахунків та штрафні санкції, що цілком блокують й унеможливлюють подальшу нормальну роботу та життєдіяльність КМКП.

 

Кузнецовська міська рада VII скликання на чисельні прохання й обґрунтування КМКП виділити в окрему юридичну структуру ліцензійного виду діяльності, прийняла рішення про створення нових комунальних підприємств, а саме:

 

1. З метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців міста, враховуючи необхідність створення спеціалізованого підприємства для утримання об’єктів благоустрою, Кузнецовська міська рада прийняла рішення №294 від 30.08.2016 р. «Про утворення юридичної особи - комунальне підприємство «Благоустрій» Кузнецовської міської ради», яке здійснює свою господарську діяльність згідно Статуту Комунальне підприємство «Благоустрій» Кузнецовської міської ради (далі КП «Благоустрій» КМР), затвердженого рішенням Кузнецовської міської ради №514 від 27 січня 2017 року.

 

2. З метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців міста, враховуючи необхідність створення спеціалізованого підприємства для утримання об’єктів житлового фонду, Кузнецовська міська рада прийняла рішення №293 від 30.08.2016 р. «Про створення юридичної особи комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради», яке здійснює свою господарську діяльність згідно Статуту Комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради (далі КП ЖКС КМР).

 

Засновником та власником Підприємства є територіальна громада міста Кузнецовська, від імені якої виступає Кузнецовська міська рада (далі - Власник).

 

Реквізити КП «Житлокомунсервіс» КМР: р/р 26001054716827, МФО 333391, ПАТ КБ «ПриватБанк», ЄДРПОУ 40894523

 

Кузнецовська міська рада рішенням №610 від 06.03.2017р. затвердила Статут КМКП, яким передбачила підприємству наступні види діяльності, а саме:

 

- послуги з теплопостачання;

- послуги з водопостачання;

- послуги з водовідведення;

- послуги з вивезення сміття;

- послуги з захоронення сміття.

 

До відома:

 

заборгованість КМКП станом на 15.03.2017р. становить 91485000 грн., з них перед ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» - 76351000 грн. Підписання мирових угод між ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» та КМКП дасть можливість розблокування рахунків підприємства, відновить його функціонування, знизить рівень «штучно створеної» соціальної напруги серед працівників КМКП та жителів міста, а головне - пришвидшить погашення заборгованості.

 

Однак незрозумілу позицію зайняла ВП «Рівненська АЕС», котра чомусь не поспішає отримувати кошти погашення боргу, натомість вимагає у якості гаранта наявність «третьої сторони мирової угоди - Кузнецовську міську раду». Зазначу, що попередні «мирові угоди» не мали подібної умови.

 

У разі підписання такої «мирової угоди» при невчасній сплаті суми реструктуризованого боргу КМКП, погашення на користь ВП «Рівненська АЕС» має надходити з міського бюджету, а це заробітна плата учителів, вихователів, медиків, працівників культури та соціальної сфери та інше.

 

Чи Ви готові до такого «миру»???".

Всього коментарів: 5
1
win | 21.03.2017 | 09:46
+ (0) -
жителів міста не хвилює хто "крайній"!!!!!
а хвилює те що за проплачені послуги по місту лежать гори сміття!!!!!!!!
дістали!!!!
вирішуйте проблему!!!!!
ви не влада, а цирк якийсь

Як не зробите-перестріляемо!!
2
Саша | 21.03.2017 | 10:06
+ (0) -
А ти за всіх жителів не розписуйся, ти ж не Жданюк? biggrin 

От мені цікаво було прочитати, познаватєльно.
3
ogle | 21.03.2017 | 21:33
+ (0) -
а чому адміністратор цього сайту вносить власні бажання чи може наміри до чужих коментарів?
4
Олена | 25.09.2017 | 12:36
+ (0) -
доброго дня підкажіть мені будь ласка. Пишу магістерську роботу на тему "Охорона праці за реорганізації Варашанського міського комунального підприємства". Де я зможу взяти дані з приводу реорганізації підприємства, суть, причини. Скільки всього відділів на підприємстві, які відділи постраждали. буду дуже вдячна за відповідь=)
5
Гоша | 20.10.2017 | 09:33
+ (0) -
Олено, зверніться з запитом щодо отримання публічної інформації до КМКП згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації". Розбите інформацію, що Вас цікавить на пункти. Можете запитувати наступні документи : копії, скан-копії, в тому числі належним чином завірені, особисто знайомитись з документами у спеціально відведеному місці!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів