34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Кого нагороджувати, вирішуватиме комісія

Кого нагороджувати, вирішуватиме комісія

15.01.2016

5

1553

Розпорядженням міського голови Сергія Анощенка затверджено склад та Положення про комісію з питань нагородження, Положення про грамоту виконавчого комітету міської ради та подяку міського голови.

 

Тож, кого саме нагороджувати грамотою виконавчого комітету міської ради, відзначати подякою міського голови, державними нагородами та почесними званнями трудових колективів, громадських організацій, окремих громадян за значний внесок в соціальний, економічний, культурний розвиток територіальної громади, високу громадську активність, професійну майстерність, мужність та відвагу, діяльність по зміцненню законності і правопорядку, благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, сприяння у розвиток місцевого самоврядування, захист інтересів територіальної громад тощо - вирішуватиме спеціальна комісія.

 

Втім, висунення кандидатур до відзначення здійснюється за місцем роботи або діяльності осіб, які представляються до нагородження підприємствами, організаціями, установами, закладами всіх форм власності, командуваннями військових підрозділів, громадськими об’єднаннями та організаціями, за погодженням з профспілковим комітетом при його наявності.

 

Після розгляду матеріалів щодо нагородження комісія приймає рішення простим голосуванням. Рішення вважатиметься прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше ніж 2/3 частини присутніх членів комісії.

 

Основні завдання комісії:

 

- за дорученням міського голови розглядати подання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, підприємств, організацій, установ, закладів всіх форм власності, командування військових підрозділів, громадських об’єднань та організацій з питань нагородження грамотою виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, відзначення подякою міського голови та нагрудним знаком «За заслуги перед містом»;

- готувати документи з нагородження для наступного розгляду;

- розглядати звернення та скарги з питань нагородження.

 

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ КОМІСІЇ.

 

 

СКЛАД КОМІСІЇ

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради з питань нагородження:

 

 

- Грушевський Володимир Валерійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії.

 

- Міцюк Віктор Васильович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради, заступник голови комісії.

 

- Симонюк Павло Павлович – спеціаліст 1-ї категорії відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

- Лазарчук Тетяна Михайлівна – начальник юридичного відділу.

- Шумра Ірина Вікторівна – секретар міської ради.

Всього коментарів: 5
1
Льоня з Лопухівки. Він же Сум | 15.01.2016 | 18:10
+ (0) -
у нас, виявляється, є спеціалісти із запобігання корупції? Ото тепер  заживемо!..
2
Андрей | 15.01.2016 | 22:30
+ (0) -
Що вони до назви міста докулупались?Хай краще порядок наведуть у сфері ЖКХ,в нас вобще начальник третього жкх неможе навести порядок на своєму участку,пожежні двері неможе закрити вже 4 роки,виходиш на площащку яку миє прибиральниця раз у півроку, на четвертому повесі не в тапочках а у валянках,в ящику на площадці консевація замерзла.то про що тут можна говорити,а вони про назву міста.
3
12345 | 16.01.2016 | 22:21
+ (0) -
Дивний склад комісії. Одні працівники виконкому. А де представники дерутатського корпусу, представники громадських організацій міста? Чому склад та положення про організацію комісії затверджує своїм розпорядженням міський голова, а не сесія міської ради? От вам і відкритість новообрної влади в місті. Повна узурпація влади однією людиною і її сателітами.
4
І. КЛЕН. Він же Сум | 18.01.2016 | 09:48
+ (0) -
Погоджуюсь із тобою, Андрію, що є проблеми. Безліч проблем, зокрема й комунальні, які усіх нас зачіпають найбільше, бо вони найближче. І їх негайно потрібно вирішувати. Але це не повинно нам заважати чимшвидше повернути колишню назву нашому поселенню. Бо, по-перше у нас так вже заведено, що як батьки назвуть дитину при народженні (а назва була ВАРАШ) - з таким іменем вона й іде по життю. По друге - ми маємо соромитись назви Кузнецовськ. Зверни увагу, що навіть москалі в себе так не іменують міста.  А все тому, що то по своїй волі, чи з наказу Н. Кузнєцов був не лише терористом, що й справді вбив кількох іменитих німців, але й, що найпаскудніше, провокатором. Про це у своїх спогадах описують навіть самі партизанські ватажки. На совісті "героя" чимало загублених людей. То чи потрібна нам така слава?..Отож не сперечайсь і не нагадуй своїми висловлюваннями сумнозвісного зродника-Андрія, який був сином Тараса Бульби із відомого твору Гоголя. Не повторюй його долю...
5
І. КЛЕН. Він же Сум | 18.01.2016 | 09:57
+ (0) -
А ЖЕКУ, до речі (хто там начальником?) має бути соромно. невже сам не бачить, що потрібно полагодити двері? Чи забув чи не додивився? А премію собі,як і інші чиновники ЖКХ, не забув нарахувати?! Отож, Андрію, піднімай там питання заміни того горе-керівника. Нащо нам, мешканцям міста, на свої кошти утримувати "сліпих", та ще безвідповідальних комунальників!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1056
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9199

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів