34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Колабораціоністи в вищих ешелонах української влади

Колабораціоністи в вищих ешелонах української влади

09.07.2013

28

1853

Спостерігаючи за діями української влади не полишає думка, що так, як вони керують державою, можуть керувати лише вороги України. Але коли проаналізуєш склад найвищих ешелонів влади, то визріває впевненість, що це дійсно так. Адже на ключових посадах в Україні перебувають особи, яким байдужа Україна, наша мова, культура, історія. В них відсутній український патріотизм. І переймаються вони здебільшого власними інтересами та побудовою «Русскава міра», або вшануванням жертв Холокосту. Вони, працюючи на найвищих державних посадах, хизуються своєю антиукраїнськістю демонструючи свою зневагу до всього українського. Вони не визнають Голодомору, як геноциду українського народу, натомість культивують в нас почуття вини перед євреями за Холокост, який не нами здійснений на нашій землі. Але найбільшим цинізмом є звернення 148 народних депутатів України, представників Партії регіонів і комуністів до Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію «геноцидом польського народу».

Тож давайте проаналізуємо хто керує Україною. Чи багато серед наших державних мужів тих хто є або хто вважає себе українцем. Розглянемо ключові фігури української влади, які впливають на розвиток України та визначають її місце серед держав світу.

Президент Янукович Віктор Федорович. Батьками були білорус Федір Володимирович та росіянка Ольга Семенівна. Порушуючи Закони України, на міжнародному рівні заперечує геноцид українців під час штучного голодомору 1932-1933 років. Здача Севастополя, української мови, Митний союз…

Прем'єр – міністр Азаров Микола Янович. Народився в м.Калуга Російської Федерації . Мати росіянка, батько (зі слів Азарова) наполовину естонець, наполовину росіянин. М.Азаров переїхав в Україну в 1984 році. Майже за 30 років проживання в Україні не зміг освоїти української мови. Це може свідчити про його небажання спілкуватись українською, або ж розумовою відсталістю.

Голова Національного Банку України. Ігор Соркін. Батько Вячеслав Ісаакович Соркін працює на високій посаді в «Газпромі». ЗМІ повідомляють, що сам Ігор Соркін в 80-х закінчив вище військово-командне училище та довгий час служив офіцером збройних сил Росії, на початку 90-х здобув в Росії економічну освіту та працював там в приватних структурах.

Міністр оборони Павло Лєбєдєв, росіянин. На посту міністра оборони нищить українську армію . З вищого командного складу української армії усунуто українських патріотів, які могли б зі зброєю в руках захищати Україну від зовнішньої агресії. При такому керівництві наша армія не зможе протистояти навіть найслабшій в Європі армії Молдови.

Голова СБУ України. Після росіянина Ігоря Калініна президент Віктор Янукович призначив головою СБУ Олександра Якименка, який, за інформацією ЗМІ, до 1998 року служив офіцером в Російській Федерації. Цим здається все сказано. Виникає запитання, чи не стало СБУ після цих призначень філією ФСБ Росії. Міністр освіти і науки Дмитро Табачник. Єврей за національністю українофоб та ксенофоб за суттю. Люто ненавидить все українське. Працює на знищення української мови, культури, історії та української освіти. 

Верховна Рада України. Серед депутатського корпусу українців, за інформацією ЗМІ, близько 35%. А по духу й того менше. Представлені в парламенті ПР і КПУ є ворогами України та українського народу. Їхня діяльність направлена на роз'єднання України та побудову «Русскава міра». Згадаймо 2004 рік, коли вони в Сєвєродонецьку проголосили створення Південно-Східної Української Автономної Республіки, скорочено ПіСУАР. А чим іще, як не ворожістю до України можна пояснити здачу парламентом українських інтересів. Згадаймо здачу Севастополя, української мови. Ці партії працюють на збагачення олігархічних антиукраїнських кланів та на втягування України в новоутворення Російської Імперії. Щоб прислужитись Путіну та Росії вони воліють принизити Україну в очах світової спільноти. Лише ненавистю до України можна пояснити звернення депутатів від ПР та КПУ, які разом з Януковичем не визнають геноциду українців Голодомором 1932 1933 років, до Сейму Польщі з проханням визнати геноцидом польського народу події далекого 1943 року на Волині. 

Я далекий від думки, що депутати готуючи таке ганебне звернення до парламенту Польщі не погодили його з вищим керівництвом держави. В своїй ненависті до України вони топчуться по могилах десятків тисяч українців замордованих польськими відділами в складі радянських партизанських загонів, польськими партизанами Сатановського, загонами Армії Крайової, Батальйонів Хлопських та інших польських формувань, які діяли на Західній Україні. Вони топчуться по могилах та пам”яті українців замордованих польськими поліційними загонами, які разом з німецьким карателями знищували українців, лише тому, що вони українці, та стирали з лиця землі цілі українські села. Для зрадників-депутатів смерть українців ніщо. Та й смерть поляків для них ніщо. Вони більше вболівають за Росію і хочуть розсварити поляків з українцями напередодні Вільнюського саміту.

Як назвати таку владу? Як назвати таких чиновників та депутатів? Їм підходять різні назви. Хтось називає їх яничарами, хтось п’ятою колоною, хтось маріонетками, а хтось колабораціоністами. Але назва суті не міняє. Всі вони працюють проти України, проти українського народу і повинні бути політично знищені. А ми маємо пам’ятати прізвище кожного депутата-підписанта, щоб висловити йому публічно свою зневагу, де б він не появився.


Степан Жданюк

Всього коментарів: 28
1
yegres | 09.07.2013 | 23:06
+ (5) -
Переконаний, що в майбутньому це 148 засуджених "довічників" за національну зраду.
2
komrad | 09.07.2013 | 23:40
+ (9) -
Лицу, временно занимающему должность президента 

Желаю тебе, о яйцеликий, чтоб все твоё нажитое непосильным трудом бабло ты не смог потратить. Чтоб до конца дней твоих тебе снились все люди, которых ты в своей жизни заставил страдать. Чтоб у тебя проснулись и никогда тебя не покидали угрызения совести, чувство вины и стыд за все твои "пакращення”. Чтоб тебя до конца дней твоих окружали воры, проходимцы, подхалимы и предатели, выращенные тобой. А самое, главное, от всей души тебе желаю освободить общество народа Украины от своего присутствия, осознать содеянное тобой, покаяться и не доводить до греха. Извини, лично передать не могу, ты ж у нас небожитель.
Желаю тебе до конца твоей жизни жить на минимальную зарплату, потом выйти на обычную пенсию. при этом покупать все там же и по тем же ценам, где это делают ваши подданные. лечится в тех же больницах и у тех же врачей, что и мы. чтобы тебе пришлось обязательно обратиться на правах простого человека в милицию и суд. попробовать получить квартиру на правах простого бюджетника. и деткам и внукам твоим того же, от чистого сердца.
3
свой | 10.07.2013 | 00:01
+ (7) -
КOMRAD!!!!

+100
Поддерживаю!!!!!!!!!!!!!!
4
jarema | 10.07.2013 | 00:33
+ (4) -
"Голова Сейму (нижньої палати парламенту Польщі) Ева Копач заявила, що слово "геноцид" має з'явитися в резолюції Сейму до 70-річчя Волинської трагедії."
Дивно, чому мовчить наша "опозиція": Яценюк, Тягнибок, Кличко?
Де ж  заяви апазиції на державну зраду ПР та КПСС???
5
GenkaUA | 10.07.2013 | 07:37
+ (3) -
Наша опозиція вміє робити тільки одне, вперше за майже 25 років проведення мітингів в Берестечку, бритоголові братки від Свободи і Батьківщини не випустили до мікрофона голову РО "УНП" та заст. голови НРУ Світлану Ніколіну. Такого, ще не відбувалось не при одній владі, як це зробила так звана опозиція, з партією яка вперше підняла синьо-жовтий прапор у 1989р.
6
денис | 10.07.2013 | 13:32
+ (3) -
Актуально, правильно. Але де гарантія від "Швондерів". Знищити існуючу еліту,а поставити в валянках та фуфайках? Достатньо прикладу місцевих депутатів, вже всі побачили з чого розпочинається.
7
БРАТ | 10.07.2013 | 19:43
+ (-3) -
так само з ексмером!!!!!!!!!!
8
махно | 10.07.2013 | 21:47
+ (2) -
молодець степан давай но на міського голову,підтримаєм...
9
Silvestr | 10.07.2013 | 22:16
+ (3) -
Щоби було, якби депутати держдуми Росії звернулися б до польського сейму із тим щоби поляки визнали росіян вбивцями польських офіцерів у Катині і знищенням польського літака із 90-ми  вищими посадовцями???
Щоби було якби депутати німецького парламенту звернулися б до ізраїльського кнесету щоби вони визнали знищення євреїв німцями як геноцид євреїв  під час  під час другої світової війни?? 
100%, що  вже на другий день діяння цих депутатів було би визнано ДЕРЖАВНОЮ ЗРАДОЮ і були би  застосовані до них дії як до ворогів народу!!!
То чому в Україні мовчить "наш" президент і  опозиціонери із трьох партій:  Батьківщина, УДАР, Свабода?????
БРАТ | 10.07.2013 | 23:07
+ (0) -
Ми підтримаемо хоч Степана хоч Маряна АЛЕ НЕ ексмера!!!
Володимир | 11.07.2013 | 00:51
+ (2) -
А на рахунок наших керівників держави пропоную подивитися фільм "Окупація України" першу і другу частини.
Володимир | 11.07.2013 | 00:55
+ (1) -
Вибачаюсь "Криминальна окупація Укуаїни".
XXL | 11.07.2013 | 10:55
+ (-1) -
На сьогоднішній день справжніми патріотами України є тільки жителі Врадіївки, які за кілька днів для побудови громадянського суспільства в державі зробили більше, ніж ці політичні бздуни за кілька десятиліть.
XXL | 11.07.2013 | 11:23
+ (-3) -
Степан Іванович, замість того, щоб тужитися над кожною писаниною, перейміть тактику БРАТА: в кожній темі, новини, оголошення – я хочу стати мером! Я хочу стати мером! Я хочу стати мером!....
Обов'язково спрацює, перевірено ТМ Coca-Cola
Володимир | 11.07.2013 | 17:51
+ (2) -
Думаю і слідкую, невже ніхто не обгадить Жданюка? Нарешті, з'явилася одна гидота. А С.І. все таки пише правду і треба нарешті справді подумати, до якої прірви ми котимось.
wef | 11.07.2013 | 18:30
+ (1) -
Екс-мер всіх лякає своїм поверненням.Справжне лякало.На його фоні навіть Степан це людина.Треба свіжу людину на мера.Підем на вибори!
Льоша | 11.07.2013 | 20:31
+ (3) -
ХХL!!!! Не суди всіх по собі! Ти думаєш,що як ти над всім тужишся,бо ти із обмеженою розумовою діяльністю, то і всі такі ж.
ти хоч зміст зрозумів статті, чи може і читати ще не вмієш?
От такі як ти, XXL, голосують за тупих міських голів, які йдуть на міські голови і не знають що там потрібно робити. Такі як ти, XXL, на виборах голосують за ПР-донецький клан, або за Батьківщину-дніпропетровський клан, або за програмовану і спонсоровану олігархами Свабоду. Такі як ти ,XXL, після виборів обвинувачують і обгаджують невинних людей, за те що після виборів їм погано живеться..
XXL | 12.07.2013 | 00:35
+ (0) -
Порівняйте:
Дмитро Іванович Донцов, ідеолог українського націоналізму, у листі Євгену Маланюку в 1931 р. про свою дуже багату родину: «таврійська, тобто, змішана, дід до кінця життя не навчився по-російськи, мати називалася Франциска (Франя), тітка - Поліна, їх вітчим був німець-колоніст; розповідала мати, що прабаба моя була італійка ... українця з мене зробили: Гоголь, Шевченко, Куліш і Стороженко »
Степан Жданюк, ватажок сільських рагулів: «хто є або хто вважає себе українцем…Батьками були білорус….та росіянка…..Народився в м.Калуга….наполовину естонець, наполовину росіянин….»
БРАТ | 12.07.2013 | 17:05
+ (1) -
16 wef (Вчора 17:30) я згоден треба свіжий мер!!!!! но НЕ ЕКСМЕР!!!
добродій | 12.07.2013 | 17:14
+ (0) -
Вперше БРАТ написав дійсно мудру річ: місту потрібен новий мер, але не ЕКСМЕР:
- не Арістова
- не Жданюк
- не Магдич
- не Коровкін
- не Анощенко
- не Куц
Новий мер має бути безпартійним, має бути кузнецовським, а не донецьким, дніпропетровським, варашанським і т.д. Має поставити на місце усі партійні клани у місті, привести до ладу міську територію, парк, дороги... І дуже багато чого іншого...
Досить голосувати за бездарів з минулого...
sir_the_dragon | 19.07.2013 | 00:14
+ (0) -
Ти в казки віриш? Чи в утопію?
БРАТ | 12.07.2013 | 17:28
+ (-1) -
20 добродій (Сьогодні 16:14) не повірите, але я згоден з Вами!
Володимир | 12.07.2013 | 19:31
+ (4) -
Давайте оберемо бандита Олега Ордината, або Гешу))))))
Іван | 12.07.2013 | 20:12
+ (0) -
Добродію ! Здається ти п"яним писав свою писанину.Людина твереза не може написати таку херню.. або придурок!
добродій | 15.07.2013 | 08:54
+ (1) -
П'яна людина не може побачити суть моїх слів, а суть проста: досить місту динозаврів...

А на тебе я не ображаюсь, кожен має право на думку...

Жаль лише, що більшість ідіотів не вміють чемно сприймати чужі думки...
Tasha | 13.07.2013 | 00:55
+ (-1) -
як на мою думку, то вистачить вже ставити тавро бандита на Ордината!!! Тоді були такі часи і вони диктували певні дії, в лихих 90-х багатьох можна було назвати бандитами. А сьогодні про людину треба судити за її сьогоднішніми справами. Олег Ординат однозначно наведе порядок в місті, тільки суиніваюся, що після цих всіх виборів він ще захоче виставляти свою кандидатуру на мера!
Іван | 13.07.2013 | 13:45
+ (1) -
"Tasha" !!
Для України завжди лихі часи йдуть: що при Катерині-вражій бабі, що при шизіку-Петру1-що при сатрапах Лєніну-Бланку,та Сталіну, що при Щербицькому, Хрущові,що при генсеках Брєжнєву, Горбачову. Ельцину.. Що при іуді- Кравчуку,що при дніпропетровському гітаристу-парторгу Кучмі, що при не принциповому, безхарактерному Ющенку, а зараз при двічі не судимому президенту, путінському кріпаку, взагалі Україна може зникнути як держава.
Але у всі часи "Tasha" громадяни розділялися на бідних українців, які ледь проживали і на бандитів які і розживалися на бідноті і безкарності і перестрічали, грабували на дорогах водіїв із пістолетами в руках, Такі люди повинні сидіти в тюрмі а не йти на міські голови..
Viktor | 18.07.2013 | 11:59
+ (0) -
Людей треба судити по їх справах і результатаї цих справ. Ординат - зробив наш хлібозавод відомим на всю Україну, а квіткове господарство на всю Європу. Невже необхідні ще якісь аргументи. Кузнецовську потрібен саме такий господарник. Отож, кузнецовці, протріть очі і готуйтесь до виборів обдумано, а не через гіпноз "Батьківщини" чи "Свободи".
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів