34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Команда Президента - за Яніцького

Команда Президента - за Яніцького

18.09.2014

65

2896

«Блок Петра Порошенка» по 155-му мажоритарному округу підтримав кандидатуру голови благодійного фонду «Наш край».

 

26 жовтня нас чекають дострокові парламентські вибори. Це – одна із вимог Майдану, який півроку тому кардинально змінив і нашу політику, і наше життя загалом. У травні ми отримали нового президента, а нині гостро постало питання нового ефективного парламенту. Від того, яким він буде, без перебільшення, залежить доля країни.

 

Президентський «Блок Петра Порошенка» по 155-му округу висловив свою підтримку нашому земляку, голові Благодійного фонду «Наш край» і віце-президенту МГО «Рівненське земляцтво» Василю Яніцькому.

 

Голова Благодійного фонду «Наш край» і віце-президент МГО «Рівненське земляцтво» Василь Яніцький

 

Василь Петрович на Поліссі і справді – людина відома й авторитетна. Його фонд ось уже чотири роки підтримує земляків, на практиці реалізовуючи «Теорію малих справ». А останнім часом Василь Яніцький активно допомагає землякам, які воюють в зоні АТО. Одразу після з’їзду Наталка Позняк-Хоменко взяла бліц-інтерв’ю у нашого земляка.

 

-​ Василю Петровичу, два роки тому Ви йшли на вибори самовисуванцем і казали, що хочете самі відповідати за свої вчинки, а не захищати партійні бренди. Зараз Ви приєдналися до президентської команди. Чому?

 

-​ По-перше, я і зараз кажу, що готовий відповідати за кожне своє слово і кожен свій вчинок і тут, перед людьми, і в парламенті. Я вдячний команді президента, яка висловила мені довіру, але всі свої дії і рішення я звірятиму передусім із виборцями. І звітуватиму в першу чергу перед ними.

 

З іншого боку – коли я два роки тому зустрічався з земляками, практично кожне друге питання було: «А хто вас підтримує? Яка Ваша команда?». І часто в розмовах проскакувала недовіра: «Один в полі не воїн». І я зрозумів, що громада в чомусь має сенс. Сам ти можеш зробити набагато менше, ніж за підтримки сильної команди. Тому зараз на це питання я чесно відповім: «Я в команді Президента».

 

-​ А чим займалися цей час?

 

-​ Тим, чим і завжди. Очолював «Євротек», займався юридичною практикою, а паралельно з цим – допомагав землякам, які до мене зверталися. Минулого року у Дібрівську ми упорядкувати меморіал воїнам-визволителям, у Зарічному відкрили спортивний клуб для інвалідів «Повір у себе», де тепер є професійний більярдний стіл, нині я активно допомагаю військкоматам зі спорядженням бійців, які їдуть в зону АТО. Четвертий рік поспіль існує премія «Інтелект» - і далі буде існувати, як і надалі я підтримуватиму здоровий спосіб життя і спортивні заходи. Хто звертається – шукаю можливості, щоб допомогти. А що менше з’являвся на шпальтах газет – так мені свого часу стільки було закидів, що я все роблю для піару, що я вирішив менше говорити про добрі справи, а більше робити.

 

-​ На що сподіваєтеся йдучи в депутати?

 

-​ Перш за все, я вдячний кожному із тих 17 тисяч, які у 2012 році проголосували за мене, які в мене повірили. Можливо, саме ця довіра і змушує мене знову «іти на ви», щоб виконати те, що я обіцяв два роки тому.

 

А на що сподіваюся? Сподіваюся, що Полісся нарешті змінилося і люди стали трішечки іншими – не байдужими, активнішими, більш патріотичними, хоча патріотизму поліщукам ніколи не бракувало. Що вони готові взяти на себе відповідальність за своє життя і підтримати того депутата, який буде по-справжньому перейматися проблемами простих людей. Адже не секрет, що за всю історію українського незалежного парламенту тут знайдеться лише один-два депутати, які лишили хоч якийсь слід у людській пам’яті. А решта що робили?

 

Я за попередню виборчу кампанію побував практично в кожному селі, спілкувався з людьми, бачив, як вони живуть, що їм болить. І пізніше не один раз навідувався в рідні краї, допомагаючи землякам. І для мене той факт, що люди зі своїми проблемами досі звертаються до мене – великий показник.

 

-​ Які першочергові завдання Ви ставите перед собою в парламенті?

 

-​ Перше питання, думаю, не лише для парламенту – досягти миру на сході. Зараз проголосовано закони, покликані перетворити хитке перемир’я, на хай із багатьма питаннями – але тривалий мир. Якщо цього вдасться досягти – тисячі хлопців, які зараз захищають нашу державу, повернуться до своїх домівок. А тут може виникнути багато питань, адже досі багато хто з бійців не має статусу учасника бойових дій. Не всі документи оформлені відповідним чином. Як юрист, я планую серйозно зайнятися питанням захисту прав військовослужбовців, які нині воюють в зоні АТО. Сподіваюся отримати підтримку колег, щоб нарешті законодавчо врегулювати питання видобутку бурштину і вивести його з тіні, щоб мільйонні доходи йшли не в кишені окремих столичних чиновників, а на розвиток інфраструктури краю. Буду лобіювати інтереси краю, щоб знайти в бюджеті гроші і на дороги, і на медицину, і на підтримку сільгоспвиробника. Повірте, якщо зламати корупційні схеми, – а вони, завдяки розголосу і підтримці громадськості, потрохи ламаються – гроші знайдуться. Це – лише окремі моменти. А загалом, роботи вистачить усім. Зараз, на наших очах, народжується зовсім нова Україна, і нам треба зробити все, щоб наші діти могли б нею пишатися.

 

-​ А якщо таки доведеться взяти зброю до рук?

 

-​ Ховатися не буду. Якщо раптом буде загальний призов усього чоловічого населення на війну з ворогом, я готовий зі зброєю у руках боронити право українців і України на самостійне життя! У мене двоє синів, і я хочу, щоб вони жили в державі, якою могли б пишатися.

 

-​ Ця виборча кампанія дуже коротка. Встигнете все зробити?

 

-​ Мене більше хвилює те, що я встигну зробити після завершення кампанії. Справжня робота почнеться саме тоді. Для цього я і йду до парламенту. Мені імпонують слова Юрія Луценка, до речі, теж нашого земляка-рівненчанина, про те, що люди з команди Президента мають показати нову якість політики: відкритої, чесної і професійної. І я і тоді казав, і зараз повторю, що готовий скласти свій депутатський мандат, якщо не виправдаю сподівання земляків.

 

-​ Успіхів Вам.

 

-​ Слава Україні!

Всього коментарів: 65
1 2 »
1
зброя | 18.09.2014 | 21:57
+ (0) -
в нашому місті ця партія зібрала всіх патріотів жданюка. анощенка. жарових
.чернецького. ордината тож думайте добре перш ніж голосувати
7
komrad | 18.09.2014 | 23:46
+ (0) -
Ви помиляєтесьщодо Чернецького і Жарова
2
Петя | 18.09.2014 | 22:23
+ (0) -
аЭтот сучий пёс как покупал так и покупает,го бамбуковую аллею
3
Коля | 18.09.2014 | 22:29
+ (0) -
Пофарбуємо разом міст ЖД , я к вам пропозиція.тільки тут без спонсорів не обійтись ,гроші можна зібрати на фарбу за один базар .длХлопці яки займаються висотними роботами в місті є
4
туе | 18.09.2014 | 22:48
+ (0) -
опа...знов ця морда! значить пора йому свої тренажери назад перенести від Стира в центр міста --- щоб всі бачили  ))))))))))))))))))))
5
Майдан | 18.09.2014 | 23:39
+ (0) -
Коля хороша ідея. Можу купити банку фарби.
6
ілона | 18.09.2014 | 23:45
+ (-2) -
що тут проплачено, ви хоч думайте, що пишете?
так,як Василь Петрович , ніхто нікому не допомагає....
ви, хоча б один допомагаєте так, як він українській армії??
дитячим садочкам?
школам?
взагалі людям???
ви, хоча б чимось ,комусь допомогли взагалі в своєму житті??
перш ніж на когось писати....думайте, що ви робите самі.....
дивіться за своїми вчинками!!!!
8
віра | 18.09.2014 | 23:48
+ (-2) -
перш ніж на когось щось говорити, зробіть те, що робить Василь Петрович!

тоді, коли ви зробите хоча б частину того...тоді можете  говорити)
9
Аліна | 18.09.2014 | 23:52
+ (-2) -
Василь Петрович, це дійсно людина, яка дотримує свого слова!

ось, я  точно знаю, що Василь Петрович, всім допомагає, хто просить його допомоги!

сама переконалась  на цьому!
коля | 18.09.2014 | 23:55
+ (-2) -
знаєте, я напишу вам так, що я ніколи не помічав, і не чув  щоб Василь Петрович, був замішаний в якомусь поганому середовищі...щоб він брав взятки..
Слава богу, що є такі люди, Як Василь Петрович...
я гідно віддам свій голос за нього)
Валентина | 18.09.2014 | 23:59
+ (-2) -
Василь Петрович, залишайтесь таким добрим і чуйним...
бо така людина , як ви потрібна суспільству..
А такі люди, які вас не люблять, вони просто вам заздрять, що не змогли добитися того в житті, чого добились ви!
вони роблять  свою роботу тільки на словах, а ви робите ділом!
а людину красять не слова, а вчинки!!
Марина | 19.09.2014 | 00:05
+ (-2) -
Василь Петрович - чудова людина...Таких людей в нашій країні дуже мало..ви молодець! і я приєднуюсь до слів Валентини
1 | 19.09.2014 | 08:31
+ (2) -
)))))) з 22.45 по 23.05. 6 людей як зговорились)))). Чи може то одна)))
НТД | 19.09.2014 | 11:22
+ (3) -
Василя Петровича просто зацеловали до уср$чки.
Варианта два - либо это боты на зарплате, либо это кандидатко настоящее мачо.
Судя по тупизне формулировок писал один и тот же чел. Так что, с мачо пролетел, кандидат пропрезидентский... Бабы - не ведитесь;)
1 | 19.09.2014 | 09:16
+ (1) -
Команда президента - за Яніцького? Чи то може навпаки?)
Вадим | 19.09.2014 | 09:49
+ (-1) -
Читаю різні коментарі, думки і потихеньку офігеваю. Чи всі пам'ятають заради чого починався Майдан? Заради руйнування неефективної системи і перезавантаження країни. То чим вам Яніцький не підходить - чесний політик та порядний бізнесмен???!!! Може Берташа хочете, чи Сороку? Мало вони пограбували область???
Олеся | 19.09.2014 | 09:59
+ (-1) -
Претензій до команди, яка піде на вибори під штандартом президента, чимало – і наявність осіб, пов’язаних з колишньою владою, і вплив родинних зв’язків на формування списків.... Проте, дякувати Богові, є й нові обличчя в лавах партії "Блок Петра Порошенка", такі, як от Василь Яніцький. Особисто я голосуватиму за цю людину, бо хочу змін на краще, бо хочу, щоб до управління державою нарешті прийшли ПОРЯДНІ люди.
1 | 19.09.2014 | 10:11
+ (0) -
Ги)))
Михайло | 19.09.2014 | 10:22
+ (-1) -
Що свідчить на користь Яніцького, то це той факт, що він не йде до ВР у закритому списку, який 100% гарантує проходження. Віе йде, як і раніше, дивлячись в очі кожному своєму виборцю, а отже бере на себе величезну відповідальність у такий нелегкий для країни час. По доброму заздрю сміливості цього кандидата. Вірю, що йому вистачить мудрості, працелюбності та життєвого досвіду, аби покращити життя поліщуків. І наостанок: в країні війна, ворог – на Сході, а нам в тилу треба демонструвати єдність. Хоча б заради того, щоб не пустити до Ради "фарбованих лисів". Думаю, здогадуєтесь кого маю на увазі...
Бондарев | 19.09.2014 | 12:05
+ (0) -
Василь Яніцький завжди дружив з керівництвом РАЕС ,А там прихильники ,яники,Отож всі знають ,що цей момент дуже його компроментує,На день енергетика в конвертах він роздавав гроші ,ШІСТКАМ ,Раесовським , Зрозуміло ,що вказівка  керівництва,
Sashok | 19.09.2014 | 12:18
+ (0) -
ага, а ще ми на Майдані придумали нове слово: Люстрація.
Тож хто раніше заляпався не повинен сунутися особливо в команду до президента.
Віка | 19.09.2014 | 13:08
+ (2) -
Ілона, Віра, Аліна, Валентина, Марина, а чому не можна писати під одним ім'ям?:)))
Або хочаб однакові помилки не робіть)))
1 | 19.09.2014 | 14:07
+ (0) -
багато крапочок в кожному повідомлені))) ото у когось натхнення)))
Ольга Паліхевич | 19.09.2014 | 14:27
+ (-2) -
Яніцький - не був причетний до старої влади. Це факт! Василь Петрович - молода та порядна людина, яка не на словах допомагає землякам. Як доказ, наводжу вчорашню радісну звістку: завдяки особистому втручанню Яніцького, як юриста, були звільнені наші хлопці, яких незаконно звинувачували у дезертирстві..
Бондарев | 19.09.2014 | 19:10
+ (0) -
Ой як заповзялася якась пані його вихваляти,,,А ще в нього був писарчук ,колишній директор школи в Собіщицях,,На минулих виборах ,писав хвалебні панегірики про нього, ВАСЯ роздавай гроші всім ,а не тільки шісткам ,,
dtt | 19.09.2014 | 21:21
+ (0) -
Так це ж Светка вона разом с Чернецьким та регионами продовжуе служить своему Босу-сакуристу Яницькому!
тухас | 20.09.2014 | 13:34
+ (1) -
Сброд моральных уродов, Которым всё равно от какой партии выбираться, главное добраться до корыта.  Так и будут суки Продажные скакать по партиям как блохи.  Голосовать за такое дерьмо могут только тупые или Продажные.  Хотя в этой стране таких большинств
Юрій_Рабий | 20.09.2014 | 19:00
+ (5) -
Мені бридко! Бридко від того, що пан Яніцький з'являється лише перед виборами. І ось ці "добрі справи" вмотивовані лише одним. Бо якщо б він займався благодійністю постійно і не задля виборів то це була інша справа... 
Добрі справи потрібно робити з чистими мотивами, тоді вони зараховуються як добрі справи. А якщо ж це задля того, щоб пропіаритися, то це не добрі справи, але передвиборча агітація! 
Мова не лише про Яніцького, а про усіх хто так веде передвиборчу агітацію!
Валентин Блищик | 20.09.2014 | 19:16
+ (-2) -
Те що перемога за Яніцьким я не сумніваюсь. Гідних конкурентів йому немає, перемога і в тих виборах була б за ним, якби не адмінресурс і робота "регіоналів". Майже кожні вибори працюю у виборчій комісії і бачу настрої людей з якими вони приходять і за кого мали б віддавати голоси. і за кого доводиться. Наших людей з "далекого Полісся" і таких сіл як моє легко ввести в оману. Та Яніцький не з таких. Я спочатку всім людям казав, от побачите, що фонд його зникне одразу ж після виборів. І помилився на щастя. Фонд залишився - добрі справи продовжуються. Тепер буду закликати знайомих голосувати за Яніцького. Правильно підмітили в інтервю, читав і в газеті і на сайті. що люди змінилися. І я також! 70-80 відсотків голосів Сороки це тепер голоси Яніцького.
Валентина А. | 20.09.2014 | 19:28
+ (-2) -
Хочеться подякувати нашій землі, на якій ще проживають такі небайдужі люди, які ще прагнуть миру та добра, в нашій країні. Велике дякую за вашу небайдужість, Василь Петрович.
огого | 20.09.2014 | 21:24
+ (2) -
когда вы начнёте понимать , что ВСЕ ОНИ ПРОДАЖНЫЕ.???
голосуй не голосуй всё равно получишь Х...
Дубровіца | 20.09.2014 | 22:20
+ (-1) -
Знову Яницький пролетить. Факт.
Нарешті маємо гідного кандидата - Миколу Ляховича.
Ляхович має всі шанси перемогти. В Дубровиці вже весь політичний бомонд за
нього. Свободівці вже агітують за Миколу Ляховича на вулиці, і
вконтактах. Тимошенківцям висунули свого "лісника", але між собою
шепчуться, що треба за Ляховича. Обіжаються на Ляховича, що він від
Яценюка пішов. Але то, кажуть, через Турчинова, який його з тюрми
витягував, коли Кучма посадив у 2000-х.
Реально, який там Яницький, порівняно з Ляховичем, про якого вже книги пишуть?
http://uk.wikipedia.org/wiki/Ляхович_Микола_Петрович
Поліщуки вже теж не такі дурні, як в 2012-му. Хіба порошенківці будуть
фальсифікувати як регіонали. А так, хай радується Яницький, якщо за
нього хоч проголосують стільки ж, як у 2012-му. За Яніцького, тоді
навіть його земляки із Зарічного не проголосували. І зараз голосувати не
будуть.
Головне щоб Ляхович повернувся з фронту, і не полінувався агітувати за себе.
Ліля | 20.09.2014 | 22:49
+ (-1) -
Ляхович - хороша людина. Але, нажаль, не політик. Поступається він Яніцькому по освіті, по комунікабельності, по діловитості, по зв'язках в бізнесових і політичних колах... Одним словом - ПОСТУПАЄТЬСЯ. А ці якості вкрай необхідні депутату, аби гроші вибивати для регіону, людям допомагати в кожному окремому випадку. Я не проти Ляховича. Просто, я за Яніцького.
Дубровіца | 20.09.2014 | 23:25
+ (0) -
Ліля/Валентина А./Валентин Блищик і ще як ви там підписуєтеся ))
Микола Ляхович не поступається ні в освіті вашому босу Яніцькому, ні тим паче в
мудрості. Так, Яніцький накупив собі дипломів і регалій, має хороші
звязки з "в бізнесових і політичних колах" по лінії Богословської
("Віче" 2005-2008) і злодіїв Харківського клану. За весь час свого
"правозахисту", не захистив жодного репресованого, не прийняв участь в
напрацюванні жодного законопроекту, і навіть не обговорював законодавчі
ініціативи. А Ляхович консультував не одного нардепа,  постійно пише
свої точні і блискучі зауваження та пропозиції до законодавчих
ініціатив. Людина живе законотворенням. А робота нардепа це не "гроші
вибивати для регіону", а робити законодавчу базу, яка забезпечить чесний
і адекватний розподіл тих коштів між всіма регіонами. Одні вже
"вибивали" гроші, для одного "регіону", їх так і звали "регіонали",
пригадуєте, що з ними сталось?!
І "людям допомагати в кожному окремому випадку" - це про Ляховича. В нього кодове слово "поліщуки",
хто до нього лише не звертався, ще жодного разу не відмовив в пораді і
допомозі. Де б не був. І не піариться на цьому лише перед виборами, як
Яніцький.
Єдина перевага Яніцького перед Ляховичем - це кількість грошей. 
Очевидно, що ви мусите бути за Яніцького, адже така робота ))
Але так, для інтересу, киньте інформацію про "правозахисну" діяльність
Яніцького, під час ЄвроМайдану? Багатьох затриманих беркутом, він
захищав в продажних судах? На якій барикаді стояв на Майдані? Багато
земляків жило в його київській квартирі під час ЄвроМайдану? )) 
Типовий пристосуванець, "колгоспний мажорчик" із Зарічного, який все життя в
"зв'язках в бізнесових і політичних колах", заради своєї мамони, і йде у
нардепи, щоб підвищити свої бізнесові можливості у певних "колах". А
наш брат, не ради такого на Майдані стояв. Хтось більше, хтось може
менше стояв, але стояли, поки Яніцькій був у "зв'язках в бізнесових".
Ще раз кажу - пролетить Яніцький, як фанера )) Час цих дутих авторитетів закінчився з втечею їхнього "царя" ))
кишкоєд | 21.09.2014 | 00:03
+ (0) -
знаєм ми того ляха сідєльца страдальца і репресірованого. вже одна сідєліца була на всю голова одрепресірована. наконсультіровала вже. ще нам одного такого консультанта і вже ніякий майдан не поможе. седі дома коля і пиши воспомінанія як солженіцин
Дубровіца | 21.09.2014 | 00:12
+ (0) -
Ліля/Валентина А./, ти вже "кишкоєдом" підписалась ))
Коля не Вася, дома не сидить, а завжди в перших рядах йде ))
Не має чого розказати, де Васьо був як люди на ЄвроМайдані гинули?
Реально, Васі знову не повезло, якщо Коля додому з фронту повернеться і не полінується за себе агітувати ))
Ви головне з Васі, побільше грошей візьміть, і шукайте роботу на листопад, щоб не бігали навколо закритих "фондів Яніцького", після виборів 2012 році ))
пірс броснан | 21.09.2014 | 00:30
+ (0) -
в мене таке враження шо ляхович сам коменти пише )))))))))))))))))))))))))
Дубровіца | 21.09.2014 | 00:38
+ (0) -
Ліля/Валентина А./Валентин Блищик/кишкоєд/пірс броснан чи як ти там наступний раз підпишешся lol
 Прямо з окопу чи з блокпоста, чи де він там той ляхович, пише тобі любовні послання lol lol lol  
 Пиши краще про Яніцького, в тебе це кльовіше виходить. І шукай роботу, на листопад, а то будете як у 2012-му бігати під закритими "фондами Яніцького" booze
Дубровіца | 21.09.2014 | 00:55
+ (0) -
Ліля/Валентина А./Валентин Блищик/кишкоєд/пірс броснан

Поки вигадуєш новий нік, пригадалось, про "політичні зв'язки". Ляхович теж непогано пристроївся, і йде від урядової партії Яценюка. А всякі там "гроші вибивати для регіону", як ти писало коли було "Ліля", треба через Кабмін, тобто, через Яценюка, який знову буде Прем'єром, бо іншим МВФ грошей не дасть.

Тому тобі не пізно ще переметнутись до того Ляховича, щоб мати захищене майбутнє, коли Вася після чергового програшу на виборах, закриє свої "фонди", і зникне в "правозахисті"  lol
Це якщо Колі тролі треба  lol lol lol
Ирина | 21.09.2014 | 01:13
+ (-1) -
Прочла эту словесную перепалку и захотелось написать комментарий по сути. Я лично знакома и очень давно работаю с Яницким. Он добрый, но в тоже время суровый начальник. Заботится о людях, но в тоже время управляет твердой рукой и держит порядок. У Василия Петровича сильная воля, которая позволяет легко преодолевать все препятствия на пути к цели. Он оптимист - и поэтому на 100% уверен в успехе начатого дела. У него практичный ум и прекрасное образование, столь необходимые потенциальному депутату для решения конкретных задач. Он честен, бескорыстен, нетерпим к лжецам и лицемерам.
Дубровіца | 21.09.2014 | 01:26
+ (0) -
Вже "41 Ирина"  lol Скоро імена закінчаться  lol lol lol  
Хіт " честен, бескорыстен," - кожен раз перед виборами lol lol lol lol :lol:
агітатор | 21.09.2014 | 01:28
+ (-1) -
Особисто я буду голосувати ЗА Василя Яніцького не через те, що його Блок Порошенка підтримує:
Поясню чому в п'яти простих пунктах:
1. Я голосую ЗА ЛЮДИНУ, а не за партію. 
2. Я голосую ЗА РЕАЛЬНІ СПРАВИ кандидата, а не за партійну ідеологію.
3. Я голосую ЗА МАЙБУТНЄ, а не за минуле.
4. Я голосую ЗА ЛІДЕРА, а не за лузерів.
5. Я голосую ЗА ПЕРЕМОЖЦЯ, а не за невдаху.
Микола Ляхович | 21.09.2014 | 01:32
+ (0) -
Та задовбали ви вже писати тут усіляку ахінею. Я сам за Яніцького голосуватиму. Все. Крапка. Закінчуйте.
Дубровіца | 21.09.2014 | 01:42
+ (0) -
Ліля/Валентина А./Валентин Блищик/кишкоєд/пірс броснан/агітатор  за креатив з
" 44 Микола Ляхович |  
Та задовбали ви вже писати тут усіляку ахінею. Я сам за Яніцького голосуватиму." - 100 балів! up respect
От лише, якщо той Ляхович до такого опуститься - то він себе закопає в глибоку політичну могилу hands

А "Все" буде, коли ви 1 листопада 2014 року, прийдете на роботу у "фонди Яніцького", і як у 2010-му поцілуєте замки haha lol lol lol
Дубровіца | 21.09.2014 | 01:51
+ (1) -
Ліля/Валентина А./Валентин Блищик/кишкоєд/пірс броснан/агітатор

Якщо ти пишеш:
"1. Я голосую ЗА ЛЮДИНУ, а не за партію. 
2. Я голосую ЗА РЕАЛЬНІ СПРАВИ кандидата, а не за партійну ідеологію.
3. Я голосую ЗА МАЙБУТНЄ, а не за минуле.
4. Я голосую ЗА ЛІДЕРА, а не за лузерів.
5. Я голосую ЗА ПЕРЕМОЖЦЯ, а не за невдаху."
- то ти явно з кандидатом, помиляєшся вдруге      

Яніцький, це лише піар перед виборами, а не "РЕАЛЬНІ СПРАВИ",
минуле, який є лузером і невдохою, коли став технічним кандидатом Сороки у 2012 році      
Лузер, за якого навіть земляки в Зарічному не проголосували, яких він посипав грошима і мазав подарунками       Де знайти більшого лузера і невдаху ?
Вася Яніцький | 21.09.2014 | 01:57
+ (1) -
За що я плачу цим ідіотам такі гроші?! Вони навіть тролити не вміють fool
В того ляховича, про якого мало хто знає, і то троль дотепніший   facepalm
Дубровіца | 21.09.2014 | 02:05
+ (0) -
47 Вася Яніцький
up  
То може мене візмете на роботу? lol
Я за вас не проголосую, але хоч грошенят зароблю lol
Так як ваші земляки - подарунки беруть, а кабінку для голосування несуть дулю  lol    lol   :lol:
Вася Яніцький | 21.09.2014 | 02:11
+ (0) -
48 Дубровіца
Не візьму, на роботу, мені й цих вистачає wink
Знаємо вас. Краще голос продайте shades
Вже у 2012 році набрав, а толку? Лише на бабки влетів :'(
Дубровіца | 21.09.2014 | 02:20
+ (0) -
49 Вася Яніцький
Ні то ні  tongue
Не хочете брати відвертих людей на роботу в свій "безкорисний
передвиборчий фонд" - терпіть далі цих невдах і лицемірів. Значить воно,
коли було "Ирина", написало неправду, що ви "нетерпим к лжецам и
лицемерам". Терплячий ви наш  lol  
Але не прголосуємо за вас, навіть із жалю  lol lol lol
Дубровіца | 21.09.2014 | 02:24
+ (0) -
А у Ліля/Валентина А./Валентин Блищик/кишкоєд/пірс броснан/агітатор, після "Микола Ляхович", таки закінчились імена, чи спати пішло? lol lol lol
Ирина | 21.09.2014 | 09:43
+ (-1) -
Всю ночь не спала, гуляла интернетом. Читала, кто это такой тот Николай Ляхович. Жаль, что лично не знакома с таким человеком как Николай. Василий Петрович хороший человек, но ему далеко до таких принципиальных и последовательных политиков как Николай. Даже не думала, что в вашей глуши есть такие люди как Ляхович. Жаль Василия Петровича - опять влетит на деньги.
Почему Василию Петровичу так не везет?
Ніна | 21.09.2014 | 15:53
+ (0) -
Оце Кравцю нема чим щайнятись на посаді замісника мера, як за Ляховича понос нести.
1-50 51-62
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів