34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Комфортабельне житло у новобудові пропонують мешканцям Кузнецовська

Комфортабельне житло у новобудові пропонують мешканцям Кузнецовська

13.05.2015

152

6852

Нову чергу будівництва дев’ятиповерхового багатоквартирного будинку у Кузнецовську планують ввести в експлуатацію цього року. Яким чином виглядатимуть квартири у новобудові та які переваги житла у житловому кварталі на Вараш,43, розповів голова обслуговуючого кооперативу «ЖБК «Енергетик» Олег Берекета.

 

 

- Олегу Богдановичу, розкажіть, будь ласка, з якого часу Ви є забудовником житлового кварталу на Вараш, 43? Які саме об’єкти входять до складу цього житлового кварталу?

 

- Цей житловий квартал ми почали забудовувати ще у 2005 році, на базі незавершеного будівництва радянських часів (міська рада передала його для завершення) на земельній ділянці загальною площею 1 гектар. Там планувалося розмістити шість житлових під’їздів. Першу чергу з трьох під’їздів здали в експлуатацію у 2007 році, а нині продовжуємо будівництво наступних під’їздів. Наразі готується до здачі четвертий під’їзд, будуємо п’ятий та шостий, починається будівництво сьомого під’їзду на цій земельній ділянці. Через зміну нормативних документів у сфері містобудування потрібно будувати об’єкт з протирадіаційним укриттям, відтак будемо будувати одну секцію, у якій буде розташоване протирадіаційне укриття, що відповідатиме нормам цивільної оборони.

 

Загалом житловий комплекс складатиметься з семи під’їздів, у перших поверхах розташовуватимуться вбудовано-прибудовані приміщення комерційного призначення. У введених в експлуатацію секціях вже розташовані аптека, юридична фірма, косметичний салон, стоматологічні кабінети, фітнес-центр, магазини, офіси тощо.

 

 

- У зв’язку з чим виникали затримки в темпах будівництва?

 

- У 2008-2010 роках відбулися дві масштабні глобальні фінансові кризи, у зв’язку із цими проблемами були затримки у темпах будівництва, адже ми – неприбуткова організація та напряму залежні від продажів квартир, які люди купують як за власні кошти, так і за кошти банківських кредитів (кредитування було зупинено під час кризи і не відновлено належним чином по сьогоднішній день), а також придбання квартир бюджетними установами (надходження бюджетних коштів теж були зупинені). Затримка у належному фінансуванні спричинила затримку у темпах будівництва (яке, до слова, ніколи не припинялося).

 

Наразі темпи будівництва відновлені, залучені кошти інвесторів, які допомагають нам його завершити.

 

 

- На яку категорію населення розраховані дані квартири?

 

- Наші квартири позиціонуються, як соціальні, невеликі за площею та доступні: як, наприклад, перша квартира для молодої сім’ї. Чимало квартир купують для щойно створених родин, або ж батьки купують для себе меншу квартиру, залишивши більшу дітям. Вартість метра квадратного житла становить від 9600 гривень. Вона обумовлена вартістю будівельних матеріалів, розташуванням Кузнецовська (усі матеріали доводиться довозити із Луцька, Сарн та інших міст, адже власного виробництва у місті та в 30 кілометрах за його межами немає). Для прикладу, мінімальна вартість 1-кімнатної квартири площею 39 кв.м. становить – 401 700грн, яка суттєво нижча від ринкової вартості такої ж квартири на вторинному ринку. Багато хто з наших клієнтів придбав у нас квартиру замість існуючої, покращивши свої умови проживання та зменшивши при цьому кошти на утримання квартири.

 

- Які матеріали і новітні технології Ви використовуєте в даному виробництві?

 

- Будинок цегляний, для утеплення використовується пінопласт та мінеральні плити 12-13 сантиметрів завтовшки, п’ятикамерні металопластикові вікна з двокамерними склопакетами, високоякісна вапняно-цементна штукатурка, сучасні системи опалення, нова технологія по енергозбереженню. У нових секціях, як експеримент для Кузнецовська, ми застосували нову систему опалення. Випробувавши її, ми з’ясували, що наприкінці опалювального сезону мешканці втричі економитимуть на споживанні тепла.

 

Отримавши рахунки, власники квартир відчують, що різниця становитиме не 5-10% (за рахунок лише утеплення), а рахунки за тепло будуть меншими на 20-30%. Чи купують квартири за рахунок бюджетних коштів? Наразі не купують, адже у бюджеті немає коштів на придбання квартир. Програма доступного молодіжного житла з минулого року зупинена, хоча кооператив є учасником цієї програми (вказаний об’єкт пройшов акредитацію цієї програми) і коли вона відновиться, будемо працювати.

 

 

- Які механізми розрахунку за квартири?

 

- На момент введення в експлуатацію квартира повинна бути оплачена, оскільки ми – неприбуткова організація, ми не маємо можливості кредитувати. Можна сплачувати базову ціну, або у відсотковому співвідношенні – 50 на 50, 70 на 30 та 30 на 70. Від цього залежить вартість квартири, тому що кооператив кредитується у банках і ми частково перекладаємо ці відсотки на відтермінування, якщо людина бере квартиру в кредит.

 

- Коли планується введення в експлуатацію?

 

- Ми влітку вводимо в експлуатацію 4 під’їзд, заплановане закінчення будівельних робіт 5 та 6 під’їздів - грудень 2015, введення в експлуатацію – 1кв. 2016 року. У першій черзі будівництва (1,2,3 під’їзд) є 105 квартир, у другій – 42, а загалом буде приблизно 290 квартир у всьому комплексі.

 

 

- Які Ваші переваги перед іншими забудовниками?

 

- Серед переваг – те, що це цегляний будинок, у центрі міста, у вже існуючому житловому масиві. Де добре розвинута інфраструктура, із зручними пішохідними та транспортними під’їздами. Поряд розташовані школа та дитячий садок, гарний краєвид на Стир, новітні системи утеплення та опалення квартир, енергозбереження.

 

- Чому варто купувати квартири саме у Вас?

 

- Ми – перший забудовник у Кузнецовську, після здачі будинку в експлуатацію одразу створюється ОСББ, це суттєва економія для мешканців щодо експлуатації квартири та вартості комунальних послуг.

 

Наш будинок вважається найбільш економним у місті, його мешканці сплачують за комунальні платежі найменші суми завдяки новітнім технологіям, що використовуються у будівництві.

 

Більшість будинків у місті, на відміну від наших – панельні, старого типу. Ми забезпечуємо квартири мідною електропроводкою, алюмінієвими батареями, високоякісними енергозберігаючими склопакетами, броньованими протипожежними дверима. Після придбання квартири власнику лишається лише поклеїти шпалери чи пофарбувати стіни та встановити сантехнічні прилади. Стяжки, електропроводка, опалення, вхідні двері та вікна вже встановлені у квартирах.

 

- Як і де можна ознайомитися з умовами купівлі квартири?

 

- З плануванням квартир, а також умовами договору можна ознайомитися у нашому центрі продажу за адресою: м.Кузнецовськ м-н Вараш,43 (вхід з вул.Набережна), або звернувшись за телефоном 068 008 04 04; 050 409 04 04.

 

 Сайт: www.globusinvest.com; e-mail: Novikvarturu@i.ua

 

Всього коментарів: 152
1 2 3 »
1
GenkaUA | 13.05.2015 | 21:30
+ (0) -
Олег Богданович забув що вказати в своєму інтерв'ю, проте як він разом із КМКП зробив невдалий благоустрій в першій черзі будівництва. Що тротуарні доріжки через зиму порозсипались, а відновлювати немає кому.
2
добродій | 14.05.2015 | 11:22
+ (0) -
І ще Олег Богданович забув вказати, як намагався викинути людей з 16 квартир другої черги, бо буцімто вони купували до кризи, а ціни зросли і їм тра доплатити по півквартири або піти лісом. Але люди через суд довели, що повністю розрахувалися. І що ви думали, Олег Богданович поклав ці затрати на інших власників ще не введеного комплексу.
Отакі чесні у нас забудовники.
3
Забудовник | 14.05.2015 | 11:38
+ (-1) -
Олег Богданович підтверджує той факт, що роботи по благоустрою першої черги даного житлового комплексу виконувала Кузнецовське КМКП і виконало неналежним чином з порушенням технології. По даному факту, на основі судово-будівельної експертизи, було прийнято відповідне рішення суду, яким зобов"язано Кузецовське КМКП за власний рахунок провести відновлення неякіснио виконаних робіт у всьому об"ємі.Кузнецовське КМПК пообіцяло провести дані ремонтні роботи в 2015 році. Контроль за виконанням даного рішення суду покладено на Виконавчу службу м.Кузнецовськ.
4
Забудовник | 14.05.2015 | 12:03
+ (-1) -
Олег Богданович жодних витрат не перекладає на замовників квартир інших житлових секцій, як би цього хотілось деяким замовникам. Ситуація в тому що при будівництві 4 під"їзду за рішенням загальних зборів асоційованих членів кооперативу було залучено кредитні кошти і відповідно відсотки по них лягають на собівартість будівництва , що  не було передбачено при заключенні угод. Жодного із замовників квартир не було "відправлено до лісу" Дійсно замовники деяких квартир , за власної ініціативи,в судовому порядку підтвердили свої сумарні пайові внески, при тому що кооператив і не оспарював цього факту. Значна (80%)більшість замовників з розумінням віднеслась до цього і внесла необхідну грошову оплату.В даний час є ряд позовів до суду про примусове стягнення з недобросовісних замовниківих грошових коштів відповідно до виконання рішення загальних зборів кооперативу. Кожен із замовників квартир несе відповідальність лише за ним замовлену квартиру і кооператив не вправі покладати необгрунтовані витрати на нього, не пов"язані з будівництвом замовленої ним квартири. На превеликий жаль,при будівництві другої черги будівництва , існує"ініціативна група" з 5-6 чоловік , які ігнорують рішення загальних зборів кооперативу, підбурюють інших добросовісних учасників та всіляко перешкоджають кооперативу. Але це жодним чином не  повинно впливати на інших добросовісних членів кооперативу. Кожен із замовників отримає у власність замовлену квартиру.
5
anzhela1707 | 14.05.2015 | 20:36
+ (0) -
Олег  Богданович,а в Ваши планы не входит достраивать  дом  в  м-не Строителей возле школы номер 2 ?
6
Забудовник | 15.05.2015 | 06:57
+ (1) -
Бажання і плани є. Вже проведено ряд перемовин з забудовником даного будинку і зараз  проводиться аналіз проекту та вионавчоі документаціі для відновлення будівельних робіт. За усіх сприятливих умов за 3-4 місяці роботи можна буде відновити і завершити будівництво до кінця 2016 року
7
sergeyi | 15.05.2015 | 14:02
+ (0) -
Шановний  Забудовник,  в  особі  пана  Берекети  Олега  Богдановича!!!!  Що  ж  Ви  вводите  жителів  нашого  міста  в  оману!!!  Ви  й  по  цей  день  намагаєтесь  викинути  добросовісних людей, які  Вам  платили  кошти  вчасно, а  Ви  не будували  стільки  років, а  ті гроші  забирали  собі ! Ви    мали  можливість  їздити  на  відпочинки  за  кордон ,   в той  час як  добросовісні  члени  збирали  по  копійці  і платили  Вам.!!! А  Ви  в свою  чергу  запевняли  їх,що  плата  за  квартиру  для  них   не буде  підніматись, якщо  вони  виплатять  в  строк! І  не  думайте, що ці  люди  відступляться!Вони  довели і  доведуть,  що  немають  права  доплачувати!  А  Ви  всіх  не  купете,  не  вистачить  грошей!!!  І  як  хватає  у  Вас  сміливості  сказати, що у Вас  все  куплено!!! 
       Шановний  забудовник  скажіть  за  який  кошти  купили  "Сройку  века"  в  центрі  міста,  і  це  якраз  в  той  час  коли  Вам  добросовісні  люди  виплачували  за  квартири?????
8
Забудовник | 15.05.2015 | 16:12
+ (-1) -
Шановний  sergeyi ! Кооператив цінує кожного із свох замовників і жоден із них не був "викинутий" і не буде без об"єктивних на то причин позбавлений свого права на придбання житла. Кожен із замовників, що належним чином виконував і виконує рішення загальних зборів кооперативу отримав і обов"язково!!! отримає замовлену квартиру. Плата за замовлені квартири кооперативом не підіймалась ні для кого. Рішенням загальних зборів кооперативу встановлювався додатковий платіж на покриття банківського кредиту ( який брався з згодою членів кооперативу) на завершення будівництва. Разом із цим кооператив взяв на себе значну суму даних витрат. Значна більшість(80 wacko членів кооперативу  адекватно і з розумінням віднеслась до цієї ситуації, проплативши додаткові внески і як результат маємо завершений і готовий до введення у експлуатацію житловий під"їзд. Але ось через невеличку кількість "сепаратистів" кооператив змушений переносити термін введення під"їзду у експлуатацію. Напевно Ви серед них. Знайдіть сміливості подивитись в очі іншим своїм сусідам які проплачують ці кошти за Вас і скажіть їм, як кажете керівництву кооперативу, що за Вашу квартиру мають сплачувати Ваші ж сусіди.
    В м.Кузнецовськ є багато "заморожених" об"єктів ( за Вашими словами "Стройок века"). Однозначно можемо стверджувати що ОК "ЖБК Енергетик" є забудовником лише даного житлового кварталу у м-ні Вараш з 2005 року і ніякого відношення до вищезгаданих об"єктів немає. В планах кооперативу є будівництво ще декількох об"єктів в м.Кузнецовськ, але виключно житлового призначення.
9
Безхатченко | 15.05.2015 | 16:32
+ (0) -
Что вы так набросились на застройщика, который между прочим рассказал в статье и написал в комментариях чистую правду! Просто всему виноват кризис 2008-2010 года, отсутствие помощи от государства, плохое расположение города для покупки строительных материалов, плохая работа КГКП, плохая законодательная база, плохие заказчики и тд. Вам же предлагают очень выгодную сделку. Купить квартиру всего за пол цены! Сегодня платите, через пол года получаете жилье в центре города и самое главное в два раза дешевле рыночной цены! Количество квартир ограничено! Не упустите этот уникальный шанс! Звоните прямо сейчас и набор бытовой техники от застройщика вы получите абсолютно бесплатно! Кооператив неприбыльная организация, самая основная задача не получение прибыли застройщиком, а обеспечение квартирами вкладчиков, которыми кооператив очень дорожит!
mobistok | 15.05.2015 | 17:05
+ (0) -
"Звоните прямо сейчас и набор бытовой техники от застройщика вы получите абсолютно бесплатно!" 
Проплаченный пиар, причем примитивный!!!)) 
"Получите набор техники бесплатно, мы все равно потом перекроем наши растраты на техничку за счет будущих Ваших дополнительных  доплат, которые будем требовать. 
Сыр в мышеловке!!!))) В Пирамиде еще есть свободные места. Ура!
Забудовник | 15.05.2015 | 16:54
+ (0) -
Нажаль, 10 травня, акція по побутовій техніці закінчилась. Цією акцією скористалися лише 2 замовники. 
  З 10 травня вступила в дію нова акція від кооперативу - "травневий кредит під 0%" по якій заключивши угоду на придбання квартири та оплативши до кінця травня суму не менше 50% вартості квартири, на залишок суми має від кооператива безвідсотковий кредит до кінця року. Більш детальну інформацію можна отримати у центрі продажу за адресою: м.Кузнецовськ м-н Вараш,43 (вхід з вулиці Набережної), тел. 068 008 04 04; 050 409 04 04.
    Стежте за НОВИМИ АКЦІЯМИ та надсилайте свої пропозиції.
    ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО МІСТО ГАРНИМ, А КВАРТИРИ КОМФОРТНИМИ, ЕКОНОМНИМИ ТА ЗАТИШНИМИ.
mobistok | 15.05.2015 | 16:59
+ (0) -
Против данного Олега Богдановича рассматривается дело в прокуратуре о махинациях в строительном Бизнесе. Так же есть информация о том как он мошенническим путем пытается "кинуть" 16 покупателей  с Кузнецовска, пишет им письма шантажа с вымогательством дополнительных огромных сумм, которых не было  в договоре. Подав кучу исков на покупателей квартир, проиграл все суды (информация из Кузнецовского суда). Берекета находится в сумашедших долгах у банков!!! Должен десяткам банкам, на все банки подает в суд, чтобы не платить кредит) и тулит всем одну причину как покупателям,так и банкам так и партнерам)) - ""Кризис в строительном Бизнесе в 2010 год""", по факту всем банкам и покупателям судебные дела проигрывает (информация из банка Аваль и суда). Загнал себя в долговую яму и теперь за счет старых покупателей и новых хочет из нее вылезти. 

Пирамида будьте Осторожны!!!
mobistok | 15.05.2015 | 17:05
+ (0) -
"Звоните прямо сейчас и набор бытовой техники от застройщика вы получите абсолютно бесплатно!"
Проплаченный пиар, причем примитивный!!!))
"Получите набор техники бесплатно, мы все равно потом перекроем наши растраты на техничку за счет будущих Ваших дополнительных  доплат, которые будем требовать.
Сыр в мышеловке!!!))) В Пирамиде еще есть свободные места. Ура!
Аваль | 15.05.2015 | 17:49
+ (0) -
Працюємо з даним кооперативом від самого початку його заснування. Прокредитували понад 40 замовників квартир у даному будинку. Було відкрите декілька кредитних ліній і для самого кооперативу на суми понад мільйон гривень. Всі кредити станом на початок 2015 року повністю погашені і за кооперативом не рахується жодної заборгованості. Найкращою рекламою має бути інтенсивність будівництва а не надумані і "висосані з пальця" докори. Стосовно інтенсивності то це можна подивитись вживу - за травень побудовано 2 поверхи.
гром | 15.05.2015 | 18:00
+ (0) -
Можна багато чтого писати і гавкати нічого не зробивши в цьому житті. Я придбав квартиру ще у 2007 році і дуже задоволений всім. Будинок теплий, цегляний, комфортний. Так,звісно що були певні проблемки, але з великою повагою ставлюсь до людей які щось роблять і лишають по собі а не тявкають з-за забора. Як то кажуть сабака гавкає - караван іде. Будинок будується. Дай боже нашим мужновладцям за наявності немалого бюджету міста хоть щось позакінчувати. Школа, поліклініка,дорога,.... все стоїть. Люди щось роблять і теж погано. Візьми но мобисток лопату, посади хоча б дерово а не ляпочи те чого не знаєш. Або ти теж як і Безхатченко козачек засланий, але певно від конкурентів 7
Света | 15.05.2015 | 18:45
+ (1) -
Олег Богданович. Я заказчик квартиры во второй очереди. Я покупала квартиру и провела все необходимые и дополнительніе платежи. Вы мне нормально обьяснили всю ситуацию и не было никаких разногласий. Мы Вас просили более жестко и категорически принимать меры к ,как вы назвали, "сепаратистам" в нашем кооперативе. Мы вам указывали чтобы вы исключали их из кооператива, шли в суд. Мы не должны быть заложниками. Хват уже. Однажды мы повелись у них на поводу. Эта групка из 3-5 человек, мажоры, которые работают на станциии и качают свои права. Вы очень мягкий человек. Вы хотите быть ко всем хорошим . Нас больше 30 человек против 3-5 и они будут тут еще ставить условия.
кубик | 15.05.2015 | 18:59
+ (-2) -
Интересно, интересно. Знаю и одну и другую сторону вопроса. куда это заведет??
mobistok | 15.05.2015 | 19:01
+ (1) -
Ну и че ты там Кубик знаеш??
кубик | 15.05.2015 | 19:03
+ (-1) -
Та я покупал квартиру в первой очереди, но не купил, а сейчас купил в том доме что строится. Просто долгое время знаком, правда с перерывами, с этим кооперативом
mobistok | 15.05.2015 | 19:05
+ (0) -
и как?? Успел забыть о внесенных деньгах? Это не ты ли стал счастливчиком бытовой техники?? Не тебе ли развели??
кубик | 15.05.2015 | 19:14
+ (0) -
Изнитите, но мы не знакомы, чтобы так тыкать. Повнимательнее пожалуйста к собеседникам. Я покупал квартиру еще в конце прошлого года в декабре. У
них только фундамент заканчивался. Разговаривал с руководством.
Вспомнили как я в первой очереди хотел купить. Тогда как раз через Аваль
хотел прокредитоваться, но мне банк отказал. Несколько моих доузей
купили квартриы. Общаюсь с ними, бываю с женой в гостях, довольны. Есть
конечно мелкие нюансы, не без этого. Нет ничего идеального.
Тоже были опасения, страхи, распросы. Бояться волка в лес не ходить.Хотя
деньги немалые. Я проплатил сразу 70%. Для меня главное что дом
строится. Нравится что можно немножко изменить планировку. Пока у них
все по плану. Сегодня заходил на квартиру. Уже поставили у меня окна,
делают проводку. Поговорил с работягами так говорят что скоро должны
начинать штукатурку.
GenkaUA | 15.05.2015 | 19:39
+ (0) -
Цікаво, які нюанси вже є в зданому будинку?
mobistok | 15.05.2015 | 19:17
+ (0) -
Лихо Вас развели. 70% . Не слабо. Ждите писем счастья.
кубик | 15.05.2015 | 19:23
+ (-1) -
Уважаемый мобисток!  Я уж как то сам разберусь со своим счастьем. Зачем это все? Что Вам не нравится. Есть претензии к застройщику, есть нерешенные обязательства идите в суд. Или у Вас только негатив в голове? Я же не юноша. Я поспрашивал у знакомых, что да как, кто и как. Кто покупал, как все закончилось. Кстати не последние люди города купили там квартиры. Что то от них я таких как у Вас замечаний не слышал. Зачем это? У Вас что взяли деньги и ничего не сделали? не верю. Дом стоит. Глазам верю. Знаю что есть какието недоразумения с доплатой. Мне ситуацию обьяснили. Я на стороне кооператива в этом вопросе. Взяли кредит на стройку так обслуживайте и гасите. кто это должен делать? Я???? да Бог с Вами.
Panni | 15.05.2015 | 19:48
+ (0) -
Шановний кубик! А ви би хотіли заплатити за квартиру двічі? У 2010 році та у 2015 майже таку суму. Кредит забудовник брав без нашого відома, чому ми повинні погашати його борги?
кубик | 15.05.2015 | 21:42
+ (-1) -
Кредит застройщик брал на личные нужды или для стоительства. А это, как говорят у нас в Одессе, две большие разницы. Наверное банк, выдавая
кредит контролировал его целевое использование. Лично я перед покупкой
квартиры, хотя и длительное время общался с руководством кооператива не
поленился и попросил показать отчетную документацию. ( сам занимаюсь
бизнесом и мало -мальски в этом разбираюсь). Так там по состоянию на
декабрь 2014 года я не нашел ни просроченой кредита, ни непогашенных
процентов, ничего о чем здесь пишут. Ребята, на дворе 21 век. Давайте
будем отвечать за слова и не распускать сплетни. ( Все больше склоняюсь к
работе конкурентов). Я сам обслуживаюсь в банке Аваль, так там только
положительные отзывы о кооперативе и ни слова о каких либо просрочках
или долгах. Я скажу так: Если на фирме просроченный кредит или проценты
по нему, если были какие либо выигранные суды по финансовым вопросам так
счета предприятия были бы заблокированы. Мы же не в Африке. Я ежемесячно плачу согласованную сумму и никогда мне никто из банковских работников не сказал никаких предостережений по данной фирме.
кубик | 15.05.2015 | 21:54
+ (-1) -
Уважаемый Генка! Под нюансами я имел ввиду общие орг вопросы. Долго создавалось ОСББ, часто менялось руководство, долго оформлялись документы кому и за что платить в ОСББ. Внутренние разборки. Дело в том что в первой очереди попало много собственников, которым квартиры покупались за счет бюджетных денег. Ну а они , как извесно, в большинстьве своем все льготники вот и возникали вопросы о компенсации средств за воду, свет,отопление. Ну это были рутинные заботы и к застройщику особо не относились. это уже режим эксплуатации. Кстати, как мне извесно руководитель кооператива Олег Богданович не отрекся от уже зданого дома, ездил с руководством ОСББ в суд в Ровно и помог отвоевать в КМКП солидную сумму за воду . Чтото около 80 тыс гривен. Ребята это к сожалению наша реальность.
GenkaUA | 16.05.2015 | 07:17
+ (0) -
Шановний Кубик! керівництво ОСББ мінялось всього раз, і на даний час ОСББ уже понад 5 років очолюю я.
Юля | 15.05.2015 | 22:01
+ (0) -
Извините. Может есть здесь ктото из тех кто уже живет в зданых секциях? Говорят что в этом доме дюди меньше платят за отопление. Так ли это? На сколько меньше?
GenkaUA | 16.05.2015 | 07:19
+ (0) -
Тарифи на тепло значно менші ніж в комунальному, скільки зекономили стільки й платимо. Плата за квадратний метр буває від 0,80грн. до 2,20 вроді була максимальна якщо пам'ять не підводить.
шварц | 15.05.2015 | 22:36
+ (0) -
а есть ли скидки для жителей данного жылого дома на абонемент в фитнес центр что находится в нем же. Было бы здорово.
Забудовник | 15.05.2015 | 22:54
+ (-1) -
Шановна пані Сітлано!  кооператив,як суб'єкт господарювання, має діяти відповідно до свого Статуту та до чинного законодавства Украіни. в зв'язку із цим ми змушені дотримуватись процедури стягнення заборгованості з боржників. відповіднодо Ваших і інших пропозицій добросовісних членів кооперативу рішенням загальних зборів було доручено голові кооперативу більш рішуче діяти з боржниками і навіть ставити перед ними питання про виключення з кооперативу. саме так себе керівництво кооперативу і веде в даний час для якнайшвидшого досягнення основноі мети кооперативу-забезпечення житлом членів кооперативу,які належним чином виконують своі зобов'язання і рішення загальних зборів кооперативу. судом першоі інстанціі і апеляційним судом булиийняті відповідні ухвали які нам зараз вже дають можливість позиватись в судовому порядку про примусове стягнення грошових коштів з боржників,які не виконують рішення загальних зборів кооперативу. сподіваємось найближчим часом довершити дані питання і закрити дану проблему.
Забудовник | 15.05.2015 | 23:03
+ (0) -
Шановний Шварц! цікава Ваша пропозиція. Обов'язково переговоримо з власниками фітнес центру , стоматкабінетів, салону краси, аптеки, що є у даному будинку з пропозицією  предоставлення додатковоі чи спеціальноі знижки на своі послуги. Це ж саме і будемо пропонувати і іншим новим власникам комерційних приміщень що будуються у нашому житловому будинку. Адже ми за комфортне  житло для своїх мешканців. Дякуємо за хорошу пропозицію. Запрошуємо до комфортного житлового осередку.
Забудовник | 15.05.2015 | 23:18
+ (-1) -
Шановна пані Юлія! У Вас вірна інформація про значно менші рахунки за опалення квартири порівняно з іншими будинками Кузнецовська. Це пов'язано насамперед з тим що наш будинок цегляний, утеплений пінопластом, встановлені лічильники обліку теплоносія з управлінням в залежності від температури зовнішнього середовища. Але це було в в першій черзі будівництва. Ми пішли далі... У другій черзі будівництва нами,в якості експерименту, було встановлено ще новішу, більш сучасну систему теплопостачання, яка дасть можливість знизити кількість отриманого теплоносія ВТРИЧІ. Відповідно власники квартир у цій секції суттєво менше платитимуть в опалювальний сезон за опалення своїх квартир. Відповідно до нових норм в енергозбереженні нові житлові секції утеплюються пінопластом не 6 см, як це було при будівництві першої черги, а 13см!!!. Ще одні покращення - металопластикові вікна з п'ятикамерними металопластикови вікнами. Кооператив слідкує за новими технологіями та старається максимально їх використовувати у свому будівництві
GenkaUA | 16.05.2015 | 07:22
+ (0) -
Економія залежить, хто як в себе опалення прикриває. Бо є такі краще квартирку відчинить, ніж перекриє подачу тепла на радіатор.
7548657845676597 | 16.05.2015 | 01:02
+ (0) -
Забудовник особливо переговоріть з власниками фітнес центру, щоб дали людям спокійно жити а то від них уже ніяких сил терпіти їхнє хамство, пожаліли б хоч багатодітну сімю з маленькими дітьми, ніякої совісті нема.
Забудовник | 16.05.2015 | 08:33
+ (-1) -
Для покращення комфорту в житлових секціях,що зараз будуються система, опалення розроблена з можливістю поквартирного регулювання подачі теплоносія у квартиру, а не по стояках як це зазвичай відбувається. .Це дасть можливість регулювати температуру в квартирі кожному індивідуально і разом із цим буде можливість боротись керівництву ОСББ з неплатниками, так як буде можливо поквартирно відключати подачу тепла. Це ж саме стосується і подачі холодної та гарячої води.
Забудовник | 16.05.2015 | 08:54
+ (-1) -
Пане Генадію. Ви вірно підмітили що в даний час у існуючих житлових секціях деякі власники квартир регулюють температуру у квартирі хвіртками, адже рахунок за тепло йде спільний на під'їзд ,а не особисто поквартрирно. 
Кооператив у нових секціях дає можливість вставити теплові лічильники поквартирно і таким чином мати пряму, а не колективну залежність по сплаті за отримане тепло. Це також дасть можливість,за умови встановлення додаткового блоку управління у уквартирі погодинно регулювати температуру уквартирі. Наприклад, в день, коли квартира пуста або власники на роботі, можна понизити подачу тепла на пару градусів, а на годину повернення власника, відновити комфортну температуру у квартрі. В цьому випадку є вже пряма залежність по оплаті за фактично спожите тепло. А це не малі гроші в сьогоднішній час і особливо з новими тарифами на енергоносії.
miks | 17.05.2015 | 12:43
+ (0) -
Скажіть будь-ласка чи можна купити квартиру в цьому будинку навиплату? на який час даєте рассрочку? Можливо можна в банку взяти кредит під квартиру у цьому будинку?
Олег | 17.05.2015 | 14:12
+ (0) -
Олег Богданович, скажите, пожалуйста, в каком месяце летом будет ввод дома в эксплуатацию? А то летом вы наверняка запланировали себе отпуск и я, являясь добросовестным членом кооператива, не хочу пропустить этот момент уехав отдыхать. Спасибо за ответ
Забудовник | 17.05.2015 | 20:28
+ (-1) -
Шановний(на) miks!! Стосовно Вашого запитання Вам краще звернутись до центру продажу де Вам запропонують різні варіанти придбання квартири в кооперативі, як з безвітсотковим кредитом у кооперативі до кінця року так і з умовами кредитування від банків партнерів з якими співпрацює кооператив.
    Адреса центру продажу:м.Кузнецовськ м-н Вараш,43 (вхід з вулиці Набережної), тел. 068 008 04 04; 050 409 04 04
Забудовник | 17.05.2015 | 20:36
+ (-1) -
Шановний Олег!. Кооператииву при будівництві другої черги даного житлового будинку залишилось провести пуско-налагоджувальні роботи з системами гарячого водопостачання, ліфта, системи диспетчеризації , підключитись по постійній схемі до електромереж та виконати благоустрій біля входу у під"їзд.  В зв"язку із змінами в системі електрозабезпечення кооператив змушений був провести коригування проектної документації , повторно її затвердити і реалізувати за новими вимогами.Всі ці роботи планується виконати і завершити протягом травня/червня 2015 року. Таким чином протягом липня/серпня будинок( дана житлова секція)  у повній готовності буде представлено для введення в експлуатацію, після чого Вам, як і іншим добросовісним замоникам, що повністю розрахувались за замовлені квартири, будуть передані всі необхідні документи для оформленння права власності на квартиру.
Оля | 18.05.2015 | 11:46
+ (0) -
Була сьогодні на цьому будівництві. Привітно зустріли, поводили по квартирах, надали багато цікавої та корисної інформації. Пообіцяли посприяти з кредитуванням, так як не маю всієї необхідної суми. Як підсумок, я визначилась з квартирою. Мені все сподобалось. Дякую за приділену увагу та компетентність працівників
Забудовник | 18.05.2015 | 14:47
+ (-1) -
Шановний "Я" Якщо Ви виконали умови рішення загальних зборів кооператирву та провели відповідну оплату, то жодним чином до Вас не покладаться будь-які додаткові доплати. Щось Ви не вірно зрозуміли, або повелись на недостовірну та неправдиву  інформацію від певної групи  замовників. ( яких ми тут лагідно обізвали сепаратистами). Вам необхідно терміново зв"язатись з керівництвом кооперативу і вирішити це питання. Думаємо що це непорозуміння. Просимо Вас контактувати напряму з керівництвом кооперативу. Щодо зборів всіх 42 замовників то вони обов"язково відбудуться найближчим часом так як вже є ряд нагайних питань для їх вирішення з майбутніми власниками квартир: запуск мереж, запуск ліфта, входження в ОСББ, реєстрація приладів обліку, реєстрація права власності, бажання перепланувань, тощо. Поки що всі ці питання обговорюються в індивідуальному порядку за заявою замовника але підходить час і до прийняття спільних рішень які стосуються введення будинку у експлуатації і саму експлуатацію житлового будинку.
sergeyi | 18.05.2015 | 14:56
+ (0) -
Шановний  Забудовник, хто  тут  є  сепаратисти, то це  ВИ!!!! Останню  шкуру  здираєте  з людей,  тільки  б  свої  кармани  набити.  Звичайно  Вам  вигідно  вигнати  тих добросовісних  людей, які  з вами  судяться. І в  три  дорого  продати  їхні  квартири, але  у вас  нічого не вийде!!!
Забудовник | 18.05.2015 | 15:18
+ (-1) -
Шановний sergeyi! Ще раз наголосимо Вам і іншим невдоволеним, що кооператив нікого не має наміру виганяти. Але разом з цим наголошу ще й на те, що у кооперативі не 5 чоловік , а значно більше  і відповідно рішення більшості має виконуватись усіма. Чомусь, при діалозі з кооперативом, 35 чоловік знайшли порозуміння, а дехто намагається перекласти свої особисті невдоволення на інших. Більшість чітко і наполегливо вимагає рішучих дій до таких недобросовісних учасників, так як через їх свідомий саботаж  незручності виникають у всіх. Вже більше року йде цей процес і багато хто віднісся з розумінням, прийняв позицію кооперативу і маленкими частинами провів необхідні платежі. Ви ж ( не знаю з ким маю справу) всіляко ухиляєтесь і тим самим самі ж собі шкодите. Але це Ваш вибір. Незважаючи на це в кооперативі  готові до діалогу, є ряд пропозицій по даній ситуації і однозначно що можна дійти до компромісу. Ще раз наголосимо що кооператив  цінує і поважає кожного із своїх замовників і старається з розумінням вникнути в ситуацію кожного з них для прийняття правильного рішення що піде на користь усіх замовників будівництва.
sergeyi | 18.05.2015 | 15:26
+ (0) -
І знову  ввводите  людей  в  оману!!  В   судах  знаходяться  справи  не 5  чоловік,як ви говорите,  а набагато більше!!!!!!!  Чому  ви  не  говорите  проте,  що  люди,  які  купували в  2014 році  квартири,купували по  новій  ціні  але  їхні  квартири  вийшли  дешевші  ніж  ті , що купувались  в 2008 році. Якщо  2-х кімнатна  квартира в 2008 році  коштувала  приблизно 42 тис.доларів, то  зараз  ви  її продаєте  приблизно трошки  більше  ніж  20 тис.доларів..Де  справедливість???? То чому ж  тим  людям,які  купували  в  2014 році квартири,   ви  їм  ціни  не  піднімаєте, враховуючи те ,що  метер  квадратний  квартири  у  них  занижений!!!!!!!!
Забудовник | 18.05.2015 | 15:46
+ (-1) -
Шановний sergeyi! Нацональною одиницею в Україні є гривна і жодної прив"язки до крсу валют кооператив не робив і не робитиме, так як валютна складова у будівництві незначна. Всі грошові внески завжди проплачувались на розрахунковий рахунок кооперативу у гривнах і так само відбувається і сьогодні.Доречі рахунки кооперативу щодного дня з 2005 року не були заблоковані через шаленні борги, як Ви вище висловлювались. У Вас знову невідомо з яких джерел недостовірна і вкрай "брехлива інформація". Не вводьте людей в оману. Квартири у 2014 році продавались значно дорожче ніж у 2008-210 роках.Більше того - значно дорожче ніж на початку своєї діяльності у 2005 році. Але навіть і ці люди теж взяли на себе тягар відсотків по кредитуванню що брався в минулих періодах для будівництва даної житлової секції. Вони про це знали, вони з цим погоджувались, в них немає жодних щодо цього зауважень. І значна більшість замовників 2008-2010 років теж з цим погодилась і дуже гарно розповідала як деякі "спритні" замовники всіляко їх вмовляли ігнорувати рішення кооперативу та саботувати роботу кооперативу. Враховуючи бажання більшості і були прийняті відповідні рішення у кооперативі, які напевно комусь особисто не подобаються, але враховують інтереси більшості і спрямовані на досягнення мети кооперативу- побудувати якісне, комфортне житло. Шкода що наші з Вами цілі в цьому розходяться. Знову ж - це Ваше рішення, це Ваш вибір. Кооператив готовий до діалогу, щоб детально ро"яснити Вам і деяким іншим невдоволеним суть справи і віднайти прийнятний для сторін механізм врегулювання проблеми, не позиваючись до суду, як цього вимагають з керівництва кооперативу інші Замовники. Завжди готові до діалогу.
mobistok | 18.05.2015 | 19:30
+ (0) -
Пирамида работает! Пирамида ищет лохов!! Приходите к нам и мы подарим Вам микроволновку)))
mobistok | 18.05.2015 | 19:35
+ (0) -
ЗАСТРОЙЩИК НЕ ОБМАНЫВАЙТЕ ЛЮДЕЙ!! Город Кузнецовск маленький город, о вас мы все знаем  и власти тоже)
кубик | 18.05.2015 | 21:14
+ (-1) -
Уважаемый мобисток! Вот читаю я это все и удивляюсь. Это же как надо быть обиженным или опущенным жизнью чтобы иметь столько желчи. Вам же обьяснили что акция по бытовой технике давно закончилась. Чего Вам неимется??? Я лично был сегодня на стройке и разговаривал  со строителями и с представителями кооператива. Ну ни капли каких бы то ни было панических настроений, недосказов и разноглаасий. При мне двое семей разговаривали о возможности приобретения квартир. Лично при мне девушка переоформила купленную однокомнатную квартиру на двухкомнатную. Мимолетом перекинулись словами о том и о сем. Так Вы знаете, что люди осведомлены еще похлеще меня про все эти нюансы с Вами и подобными "сепаратистами". Я просто поражаюсь руководству за столь лояльное и терпеливое отношение к такого рода Заказчикам. Серьезно Вам говорю. Или Вы не из той оперы, а от конкурентов чтобы изпачкать все?? Тогда это нечестная игра. Например руководство кооператива очень лестно отзывается о своих конкурентах, ни капельки негатива, никаких нареканий. За это их хвалю. Чесная работа. Совсем не сомневаюсь в правильности свого выбора.
Света | 19.05.2015 | 09:19
+ (0) -
Уважаемый Олег Богданович! Сколько уже можна идти на поводу этой, даже не знаю как обозвать, групки сепаратистов. Мы же Вам на собраниии дали четкую установку как с ними постпупать. Они держать в заложниках всех добросовестных закзчиков. Просим Вас более решительных действий.
Кузнецовці | 19.05.2015 | 11:28
+ (0) -
Да уж... Почитала все комменты по этому вопросу и ужаснулась-справедливости и правды нет... Даже если у тебя есть деньги, ты, заплатив их, можешь вполне реально остаться без квартиры... Как хорошо, что денег на покупку квартиры в таком доме у нашей семьи нет и нет таких проблем, которые есть у тех семей, которые, по словам некоторых комментаторов, судятся в судах за свое право.... Сочувствую им.
sergiy | 19.05.2015 | 11:58
+ (0) -
ПОРАДА-КУПУЙТЕ ЖИТЛО,КОЛИ ВОНО ВЖЕ ЗБУДОВАНЕ,ЯКЩО В КРЕДИТ ТО ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ БАНК.А КРАЩЕ КУПУЙТЕ В ПРИВАТНИХ ОСІБ,А НЕ В ЗАБУДОВНИКА,БО В НЬОГО КОШТІВ СУДИТИСЬ БІЛЬШЕ!!!
Кубик | 19.05.2015 | 13:42
+ (-1) -
Если судятся значит есть какие то разногласия. И это нормально что решают такие вопросы в судах а не "растирают сопли". Не все суды покупаются и не все в этом мире продается. Это для sergiy. Интересно посмотреть на решения судов . В чем спор? Кто что выиграл , а кто проиграл. Пока все голые слова обиженной стороны. Тоже интересно получается : обиженная сторона высказывается что застройщик все суды проиграл и в то же время ничего в пользу заказчика не выиграно. Мне не понятно как так. Кто и что проиграл? Кто и что выиграл??. Неувязочка кая то выходит. Нестыковочка. Кто-то чтото недоговаривает или трактует в свою сторону. Это необьективно. Те решения, которые мне представил кооператив я читал. Так там заказчики выиграли то что и не оспаривалось - то сколько они вносили. Какие то решения кооператива признали недействительными. Так кооператив еще до решения суда их сам признал поспешными и отменил. А че ж сторона постадавших не пишет о том как в апелыции их оставили с носом??? Все это выглядит именно как растирание соплей. Такое мое мнение. Для себя я ничего критичного не увидел. Я бы действовал даже более решительно. Кооператив еще действительно играется и идет на поводу. Может в этом тоже есть какой интерес?
sergeyi | 19.05.2015 | 14:13
+ (0) -
Кубик, Ви або і є  Забудовник,або юрист  Забудовника!!!  Суди  виграно  і  в  Кузнецовську і в Рівному!!!  Але  пан  Берекета  і Ко..  вирішили свій  страх  і ризик  і  після  апеляції видати  рішення про  підняття плати,  бо  всі  раніше  рішення про  підняття  плати були  судом  відхиленні!!!!  Будьте  певні  скоро  всі  рішення судів будуть  опубліковані  і  не тільки  на 34400 ,  а  на  всю  Україну або й  більше!!!!!  І  заговорять  про  це  ще  голосніше  ніж  за  Еліта-центр,будьте  певні!!! Люди  не зупиняться!!!  Не  можна  так  знущатися  і  робити   з  добросовісних  вкладчиків  лохів, вони  цього не  дозволять!!! ПАН  БЕРЕКЕТА, НЕ ЗАБУВАЙТЕ  Є  ЩЕ  ВИЩИЙ  СУД ЗА  ЛЮДСЬКИЙ  І ВІД  НЬОГО ВИ  НЕ  ВІДКУПИТЕСЬ!!! БУДЬТЕ  ПЕВНІ!!!  БОГ  БАЧИТЬ  ВАШІ  ДІЯННЯ  І  СТРАЖДАННЯ  ДОБРОСОВІСНИХ  ВКЛАДЧИКІВ!!!!!
sergeyi | 19.05.2015 | 14:18
+ (0) -
І  в  апеляції  ЇХ як  ви  виразились  не  залишили  з  носом!!! З  носом  залишився  Берекета......
1-50 51-100 101-141
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів