34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Координатором "Правого сектору" у Кузнецовську став Олександр Мосійчук

Координатором "Правого сектору" у Кузнецовську став Олександр Мосійчук

21.02.2014

45

6544

Депутат міської ради Кузнецовська, працівник Рівненської АЕС, керівник міської організації Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО), координатор Правого Сектору в м.Кузнецовськ Олександр Мосійчук виступив 20 лютого на міському мітингу. Про це повідомляє сайт УНА-УНСО.


”Звертаюсь до чоловіків в місті, адекватних, виважених та боєздатних про необхідність за даної ситуації в країні зголошуватись до лав Самооборони з метою в разі необхідності, яка може виникнути без попередження, дати гідну й адекватну відсіч втручанню ззовні”, – закликав він мешканців Кузнецовська. 

"В місті очікуються провокації у зв’язку з важливим стратегічним й охороняємим об’єктом. Всі місцеві розуміють важливість спокою в місті, й водночас ризикованість щодо прояву провокацій. Тому треба бути готовим в разі втручання ззовні задля дестабілізації ситуації”, – охарактеризував Олександр ситуацію в місті. 

Він додав, що важливість стабільної і спокійної ситуації в місті, пов’язану із АЕС, розуміють в УНА-УНСО. І зацікавлені в безпеці даного об’єкту. 

Зазначимо, що сьогодні з міста Нетішин, де розташована Хмельницька АЕС, на Київ виїхали два автобуси з особовим складом військової частини, що охороняє АЕС. Таким чином, охорону ХАЕС на сьогодні суттєво послаблено, - пишуть на сайті УНА-УНСО.


Довідково. 

Олександр Мосійчук народився 9 липня 1979 року.

Освіта:  вища. 

Місце роботи:  оператор реакторного відділення, державне підприємство Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» відокремлений підрозділ «Рівненська атомна електрична станція».

Депутат Кузнецовської міської ради шостого скликання від ВО „Батьківщина”, позапартійний.

Контактний телефон: (096) 518 21 26

Фото з сторінки О.Мосійчука в соцмережі "Вконтакті"
Всього коментарів: 45
1
від Oleh Pokalchuk | 21.02.2014 | 14:17
+ (5) -
"У меня было в жизни два ярких ощущения гнусности. Их было, разумется, больше. Но это то, что ближайшее время может коснуться нас всех. Хочу поделиться, буду коротко, так как есть что делать.Думаю, что это важно. И в Киеве, и везде. Может даже везде - важнее.

Первый раз было, когда мы привезли в Киев тело Василя Стуса. (Стасик Чернилевский, у которого сейчас два пулевых, тяжело ранен, велся себя тогда, к слову сказать, геройски,в поселке Чусовом Пермской области на лагерном кладбище).

Вышли из аэропорта Борисполь полуживые. А, как сейчас помню, слева от входа стояла уже трибунка, прожекторчики, пресса, и пиарились там совсем другие люди. Потому что пока нас обещали там закопать живьем, тут уже Кравчук политику поменял, и тараканы начали быстро из щелей, и национальную символику на себя, и на трибуночку.

Потом я помню, как стоял в составе штурмовой группы на парапете Кабмина в 2005-м, и друг как-то неувереннно сказал: а о наших детях они позаботятся, если что? и штурм отменили, потому что решение Конституционного суда изменило ситуацию. И мы еще до Майдана не дошли, как на трибуну пачками полезло всякое дерьмо, клянясь в верности Вите и Юле.

Кто меня знает, мне всегда были пофиг любые медальки за правильное поведение, так что не обессудьте, я не про себя.Я про вас. Тысячи людей, сотни тысяч были и есть настоящими героями. Это вы все, мои друзья.

Мне до слез обидно, что лично не смог никого защитить от смерти, простите меня, погибшие, что не был рядом. Но у нас, живых, завтра или послезавтра, будет очень сложный день. Все те же тараканы побегут на ваш свет , на свет победы, из щелей. Они будут пиариться на памяти мертвых и на отходчивости живых.

Они будут обнимать вас так жарко и искренне, и говорить такие высокие слова, что сами при этом испытают оргазм. И нас будут на это укатывать. А давайте мы ничего им не забудем. Пожалуйста."

Схоже, в Кузнецовську вже полізли.
2
Коваль | 21.02.2014 | 15:00
+ (5) -
Де Мосійчук, а де Правий Сектор. Виглядає як дешевий фарс. Сашуня, ти хоч день на барикадах був? (екскурсії вихдного дня на Майдан "для пофоткатись" не в рахунок).
3
ПРАВИЙ СЕКТОР | 21.02.2014 | 15:04
+ (-3) -
Не розслаблятись!
Так, перемога вже близько, але не забувайте, що ті хто ще вчора закривав очі на все беззаконня, сьогодні волає, що вони щось там засуджують. Зараз вони намагаються втертись в довіру, багато говорять та свярять пальчиком диктатуру.
Будьте пильними, не давайте себе обдурити.
4
Олег Ущенко | 21.02.2014 | 16:58
+ (2) -
Повірте, ми ще не перемогли...

Про це вже згадував Олег Покальчук, але цю тезу треба повторювати, як Отче Наш. Добре запам'ятайте закривавлені обличчя побитих побратимів. Пам'ятайте, як з сонних артерій, наче з крана, дзюрчала кров. Пригадайте, як на трупах з ший стирчали кулі і вирване м'ясо на грудях.

Пам'ятайте, як у прямому ефірі вбивали тих, хто йшов на смерть, бо не хотів миритися з нинішнім життям. Вибачте за натуралізм, але то треба було написати, бо людська пам'ять коротка, а ми стомлені. І цим схочуть скористатися.

У наступні дні, на промінчик світла, який ми собі відвоювали, почнуть збігатися щурі. Проплачені агітатори, працівники штабів чи інших зацікавлених організацій, підбираючи найелейніші, найсолодші слова, на власних аккаунтах і на акаунтах навмисне створених для того ботів, перелічуватимуть їх "героїчні достоїнства". І робитимуть це так часто, і багато, ніби перед нами не пристосуванці, а герої. Ніби саме вони відвоювали нам той промінчик чистого світла.

Пам'ятайте, що то ще тільки промінчик і хай нам пощастить, аби на нашій землі запалало таке яскраве світло, щоби вся нечисть від переляку повтікала в свої нори. Але поки-що тільки промінчик. І нечисть має надію, що їй знову пощастить. Що вони загулюкають нас правильними гаслами з різних трибун.

Вибачте, якщо комусь моя порада видасться цинічною, але в моменти, коли ви відчуєте, що починаєте вірити брехунам, як вакцину проти їх майстерно виготовленої дорогими політтехнологами брехні, пригадайте трупи вбитих. Як викручувалися у больовому шоці поранені. А Ви не могли їм допомогли, хоча серця розривалися від співчуття, обурення і ненависті.

Щурі дуже дружні, вони вміють правдоподібно брехати, за ними армія з пригодованих журналістів, цілих ЗМІ, політологів, аналітиків. І всі вони дуже показово демократичні. Знову пригадайте трупи побратимів і подумайте, чи не може трапитися так, що через кілька місяців ми будемо змушені вийти на новий Майдан. Може ще жорстокіший. Бо тоді щурі будуть казати, що ми посягаємо на демократію, значить нас треба вбити, закопати і зрівняти на тому місці землю...

Пригадайте, як ви мерзли. Що побратимів калічили і вбивали снайпери не заради того, щоби хтось повернув собі крісла. Ми хотіли зрушити систему, правила гри якої нав'язали нам перешиванці, які змінили партквитки на вишиванки. З системи, яка не знає національності, віку, партійності. Апологети якої тільки здатні паразитувати за рахунок тих, хто щось робить. Їх чорні душі заразили суспільство незалежної України вселенським злом, яке тримається на єдиній заповіді "я - начальник, ти - дурак", і живиться свояцтвом, кумівством, хабарями, відкатами та цинічною зневагою до професіоналізму та освіти.

Якщо з якихось причин Ви не хочете думати про себе, то відкиньте м'якосердя хоча б заради пам'яті тих, хто загинув, хоча б заради їхніх і своїх дітей. Якщо нас знову заговорять черговими обіцянками і суперечками з різних трибун і рафінованих передач, то система переформатується, вона стане ще міцнішою і доб'є нас з середини.

ДО ВЛАДИ ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛІВ
І ПІСЛЯ ПУБЛІЧНОЇ ЛЮСТРАЦІЇ !!!
5
sir_the_dragon | 21.02.2014 | 17:24
+ (-2) -
Питання до кузнецовських депутатів у облраді. Бондаренко і Павлишин, чи вийшли ви обоє з ПР, хоча б для PRу?
8
WMiller | 21.02.2014 | 21:43
+ (-1) -
Нашли конечно где спрашивать.....
Вот зачем такие вопросы?  Неужели вам такая информация что-то даст?
Не будоражте людей!
6
re/// | 21.02.2014 | 17:58
+ (2) -
а кто сказал что они партийные?
7
Bubno | 21.02.2014 | 21:25
+ (4) -
Погоджуюсь на 100% із Oleh Pokalchuk, таргани вже полізли. Це є зміною поколінь по кузнецовськи, таргани замінюють пацюків. Відходять в минуле часи Жданюків, Сичих, Магдичів які могли одночасно контролювати по 3 партії, громадські організації, рухи. Настав час інших діячів котрі в останній момент стрибнули в потяг Помаранчевої революції із назвою ВО Батьківщина, в один момент ставши свідомими патріотами. Незважаючи на поважний вік у них свідомість проснулась із можливістю допхатись до корита. Оскільки ті особи встигли себе заплямувати і до них у більшості кузнецовців відразливе, негативне відношення. Вони хочуть бути ляльководами, щоб залишатись біля корита, ставлячи своїх, контрольованих, із невідомими прізвищами які нічого із себе не представляють, нічого для міста та України не зробили. Скажіть, хто знає хто такий Мосійчук Сашко і що він зробив??? А він уже керівник УНА-УНСО, координатор Правого сектору, депутат від ВО Батьківщини… Що наступне? Для тих, хто не зрозумів хто ляльководи скажу - Волощук, Хвалько…
Уже пора нам чомусь навчитись і робити із цього висновки.
Мартин | 23.02.2014 | 23:42
+ (1) -
Коли тільки ставши керівником "батьківщини" у ВР, після втечі Лазаренка в США, Юленька з своїм кагалом приймала "участь" у одному голосуванні за законопроект від Народної Ради:- "Про визнання учасниками бойових дій вояків ОУН-УПА"... Її кагал тоді дав чисті нулі в голосуванні... На запитання їй, в ітерв'ю українському телебаченню - "Чому ваша фракція проголосувала проти визнання  вояків ОУН-УПА воюючою стороною?.." вона відповіла, типовою для жидівки Капельман, фразою:- "Неправда, неправда... Моя фракція приймала участь у голосуванні..." Ще влітку 1992-го, відпочивачи в одному з сіл Сколівського району, мене, з ще одним кузнецовцем, що відпочивав там зі мною разом, господар повів у табір "Тризубу" ім. С.Бадери, де були вечірні ватри з відповідними піснями... І що мене дивувало, що абсолютно без спиртного... І нині цей той "Правий сектор"... Я не можу зрозуміти, що Юлька має спільного з "правим сектором"... Можливо верне українському народу тих 11-ть млрд. фунтів в англійских банках, що заробила в ЄЕСУ разом з чоловіком на зерновому ринку, І ПРОЙДЕ ЛЮСТРАЦІЮ?..
9
wella | 21.02.2014 | 22:05
+ (-3) -
Бубен ты конечно прав бо ты жидюра Чернецкий якому тепер повний крах ты то точно политический труп и не обгажуй тут людей як1 не мають в1дношення до тебе рег1ональний п1длабузник 1 холуй.\вид\ Або до газети знову напиши казочки.
Наталя | 22.02.2014 | 12:10
+ (5) -
А це не той Мосійчук, який не так давно продавав місця під гаражі біля теплиць по 3000 грн???
Анатолий | 22.02.2014 | 12:42
+ (4) -
У него ещё детство в дупе играет, с автоматиком бегает по лесам, всё в героя играется. И кто таких придурков во власть двигает???
Олег | 22.02.2014 | 23:44
+ (0) -
Вже одна щуриха вилізла із качанівської лікарні, (де лежала 2роки за бюджетні кошти)і на трупах молодих хлопців лізе на інвалідному візочку у президенти. Один білорус був хворий на голову (ледь здихалися) тепер ця руда путінська хвойда лізе у владу знову. А чи не Вона із штундою Турчиновим привела до влади Янека???
Сриберко | 23.02.2014 | 11:43
+ (-1) -
21 лютого наша опозиція уклала угоду із кілером України !!! І дозволили йому бути президентом аж до грудня 2014р із умовою що випустять дніпропетровську жидівку Тимошенчиху. От на Майдані в Києві активісти і заплювали опозицію і не дали і слова сказати. Бо вони справжні зрадники.
Перемога до нас прийшла дякуючи Дмитру Ярошу, який поставив ультиматум кілеру Януковичу до 10год ранку. А опозиція тим часом вже зробила клич своїм хитрожопим бютівцям : Їхати на Майдан і кричати "Юля" . Це ми вже проходили на інаугурації президента у 2005р., коли бютівці за наказом Юльки їхали на інаугурацію із плакатами"Юля-наш прем"єр"
Тільки призначив Ющенко Юльцю прем"єром зразу ж почалася підготовка Юльці у президенти.( Тобто провокації Юлі прем"єра і Голови СБУ Турчинова і всієї гоп-компанії0.
Так що після загибелі найкращих українців у 2014 йде повторення історії від 2004р. Донецька мафія змінюється на дніпропетровську!!!
Олег | 23.02.2014 | 11:58
+ (1) -
22 лютого 2014 року. Перша поява Тимошенко на Майдані. Прямо за її спиною - депутат від "Батьківщини" Дубовой, який здав два своїх маєтки в центрі Києва для проживання двом відомим діячам збанкрутілого диктатора: смотрящєму від Юри Єнакіївського Івану Аврамову та смотрящему від Арбузова Сергію Курченку. Найцінніший внесок Тимошенко в демократію був би, якби вона зібрала всіх своїх соратників на одному човні - і вони разом і назавжди забралися би з української політики.
Сриберко | 23.02.2014 | 13:01
+ (-1) -
Це той Ігор Дубовой із "батьківщини" що на сесію у ВР приходив у куртці за 80тис євро, бо він боявся здавати її у гардероб і чіпляв на спинку крісла.
Так що знову буде у руля ПРіБЮТ . І Юля у інвалідному візочку буде прем"єром. Але візочок це перший промах, бо ВАНА дуже швидко на волі одужає для "піднімання" економіки України. Так як це ми проходили вже...
Невже ця путінсько -медведчуковська жидівська курва, брехуха, злодійка , та що у 2009 р організовувала із Януковичем Конституційний переворот знову буде пре"єром після загибелі найкращих синів України??
Олег | 23.02.2014 | 13:18
+ (1) -
Морда штунди Турчинова Голови ВР-перша зрада Майдану........
Україна вже не та | 23.02.2014 | 13:33
+ (1) -
Під час виступу звільненої ЮліїТимошенко на сцені Майдану у соціальних мережах користувачі стали з перших хвилин ділитися своїми враженнями про виступ.

Тимошенко виступала близько 10 хвилин, і зокрема заявила, що вона вважає Майдан єдиною гарантією того, що політики будуть чесними, і заявила, що Майдан не повинен розходитися, поки в Україні не оберуть нового президента.

Наводимо добірку кількох цитат інтернет-користувачів:

* * *
На фоні сказаного сьогодні Турчиновим "спасибо все свободни" це фейервекр. Так і Правий сектор в тіні опиниться. Коротше кажучи, тьотка форму не втратила, матьорості набралась. Кличко мені прям жалко стало.))

* * *
Страшний сон Януковича. Риторика не змінилася ні на грам

* * *
Слухаю Юлю і розумію, що вона знов хоче до управління державою. Мабуть, рік назад їхала в поїзді і говорила з попутником. Він казав: я не за Юлю, але хочу побачити, коли вона вийде і де буде тоді Янукович. Для балансу - треба їх поміняти місцями. Нехай Люся тепер передачки носить. Правда, нехай Тимошенко не буде "у руля", не її це перемога!

* * *
!!! Хай ця принцеса-королева не думає, що з'явившись на білому коні, всі лаври слави і трон дістануться їй!
Не за Юлю стоїть Майдан, не за Юлю вмирали хлопці!

* * *
Юля - це бомба!
Не хоче бути прем'єром, хоче в президенти.

* * *
Уверен, что PR службаТимошенко мониторит настроения в соц.сетях. Поэтому надеюсь, что при перепостах, эта служба увидит и донесет до ЮВТ настроение.

"Уважаемая Юлия Владимировна,
мы очень рады, что Вы уже не в тюрьме и что статья декриминализована!

Но, МЫ стояли не за Вас на Майдане и не за Турчинова, Яценюка или Кличко. Не за Вас погибали. Не для того, чтобы освободить Вас. Проявите силу воли - откажитесь от всех амбиций, которые у Вас могут возникнуть в этот момент эйфории. Вы болеете, поэтому хотели поехать на лечение в Германию. Едьте. А после этого водичку в Карловых Варах по-пейте. А после этого уже возращайтесь в Украину - санаторий Моршина или Миргорода с радостью Вас примет. А уже после этого, если будете чувствовать силу - возвращайтесь в политику, но не ранее, чем через лет 5.

А до этого НАМ нужно заняться делом: НАМ нужно будет внедрять непопулярные реформы. Сейчас нужны жесткие шаги в экономике, судовой, медицинской и пенсионной системе. Вы НАМ сейчас не нужны. Более того, Ваша харизма, популизм + социальная ориентированность НАМ только помешает.
Ваши слова: "Ми будемо гідними пам'яті тих людей, які загинули, які відкрили нам дорогу...". Кому "нам"? Какую "дорогу"? И куда "дорогу"? Стране - да. Для Вас МЫ ставим Блок-пост.

С уважением и пожеланием скорейшего выздоровления,
нижеподписавшиеся МЫ."

* * *
Юля, не ганьбись! Залишся в історії позитивним персонажем, не треба балотуватися

* * *
Скажите кто нибудь Юле, что она уже наговорила на 3 Оскара. Может валить нахер!

* * *
Юля прем"єр, а Дмитро Ярош Президент....

* * *
"она была актрисою..."

* * *
Ну ось: Юля поставила Турчинова на місце. Сказала, щоб ми не вірили жодному слову того, хто каже що Майдан все зробив і пора розходитись. Почув спікер свого Президента?

* * *
"Я буду вам гарантом" - ключова фраза Тимошенко. Як розуміти? передвиборча агітація до 25 травня?)))

* * *
Слухаємо Юлію Володимирівну і розуміємо, що шини далеко з Майдану вивозити не варто. Придадуться. Так само, як і плакати "Зека геть!"

* * *
А ще очевидці кажуть, що вона на Грушевського стояла на ногах, а на сцену викотила у візку(
З правого сектору цитата: | 23.02.2014 | 13:39
+ (0) -
Olena Danko
Значить так. Ми подумали. І вирішили:

1. Межигір"я - або лікарня майбутнього, або Охмадит, або дитячий табір.

2. Донести ЮЛІ голосно і хором ПОГОВОРИЛА І ФАТИТЬ. На лікування. Будь ласка. ПОЧИНАЄМО ІНФОРМАЦІЙНУ ХВИЛЮ! І якщо вона не знає, то хай передасть їй Яценюк - куля в лоб з нами не проходить. Як прийшли, так і пішли.

3. Порошенко - прем'єр. Я була у відрядженні в Донецьку і Одесі, ми говорили з нормальними людьми. Порошенка там готові прийняти. А нам треба навчитися слухати цих людей.

4. Парубій - генпрокурор. Він безстрашний. Я так хочу.

5. Оробець - міністр соціальної політики. Вона знає, що таке люди. Як ніхто інший.

6. Кубів - мер Києва.

7. Іван Вакарчук - міністр освіти.

8. Демальянс, Самооборона, Правий сектор, Автомайдан - нові партії у новій ВР.

9. Богомолець - міністр охорони здоров'я. Доктор Комаровський її заступник.

10. Куля в лоб - спікер. Турчинову спасіба. Додому. Це були його найкращі часи. Все нове - гарно забуте старе.

11. На вибори ідуть всі. Голосувати. Хто не йде, того тягнемо за коси. Ніякого "проти всіх".

12. Кличко - на ринг.

13. Тягнибок. Просто маладєц. Спасіба. Фатить.

14. Економіка і фінанси - не спеціаліст. Чекаю пропозицій.

15. Азаров, Захарченко і вся свита разом з сепаратистами в тюрму. Трибунал, кому треба.

16. Янукович - довічно з телевізором, на якому не перестаючи крутити вчорашнє прощання з НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ. Щодня, щохвилини, до кінця його паскудного життя.

17. Президент... Чесні вибори і особиста відповідальність кожного з нас перед тим, як туди піти.
Олег | 23.02.2014 | 17:30
+ (2) -
Taras Karabinovych _
Вона сказала ми повинні стояти на майдані до кінця.....Ми - це народ з опозиціонерами і Тимошенко будем разом на майдані жити? Чи тільки МИ (як завжди народ)... Як видумаєте пане Найем?. І де була її дочка під час Евромайдану, думаю її допомога знадобилася б дівчатам які приїхали з інших міст, а тут нізвідки взялась, коли перемога намітилась? Просто за людей обідно( Дякую.
Олег | 23.02.2014 | 23:34
+ (0) -
Bubno 21.02.2014 | 19:25
А ти Бубон, хоча був на Майдані у вихідний день на ВІЧЕ?7 Чи ти бубониш про всіх сидячи на кухні разом із такими Бубнами як ти. Звідки тобі пшону, знати хто скільки партій тримає?. Ти можеш сказати тільки за "батьківщину" бо ти у ній був і знаєш які гімнюки там, то і говори за них а всіх не міряй на одну мірку...
Мамонт | 23.02.2014 | 23:39
+ (0) -
Бютівці не зважаючи навіть на смерті 130дітей , не можуть погодитися із тим , що ВО "батьківщина" це близнятко із ПР.. ПРіБЮТ 2009р.
1111 | 24.02.2014 | 00:29
+ (0) -
Відновлення хронології 7-9,
ні маніпуляціям
23
Мартин | Сьогодні | 21:42
+ (0) -
Коли тільки ставши керівником "батьківщини" у ВР, після втечі Лазаренка в США, Юленька з своїм кагалом приймала "участь" у одному голосуванні за законопроект від Народної Ради:- "Про визнання учасниками бойових дій вояків ОУН-УПА"... Її кагал тоді дав чисті нулі в голосуванні... На запитання їй, в ітерв'ю українському телебаченню - "Чому ваша фракція проголосувала проти визнання вояків ОУН-УПА воюючою стороною?.." вона відповіла, типовою для жидівки Капельман, фразою:- "Неправда, неправда... Моя фракція приймала участь у голосуванні..." Ще влітку 1992-го, відпочивачи в одному з сіл Сколівського району, мене, з ще одним кузнецовцем, що відпочивав там зі мною разом, господар повів у табір "Тризубу" ім. С.Бадери, де були вечірні ватри з відповідними піснями... І що мене дивувало, що абсолютно без спиртного... І нині цей той "Правий сектор"... Я не можу зрозуміти, що Юлька має спільного з "правим сектором"... Можливо верне українському народу тих 11-ть млрд. фунтів в англійских банках, що заробила в ЄЕСУ разом з чоловіком на зерновому ринку, І ПРОЙДЕ ЛЮСТРАЦІЮ?..
Юля | 24.02.2014 | 10:53
+ (2) -
Виступ Юлії Тимошенко на Майдані, після звільнення.(В паралельному світі, в тому де совість і честь, не пусті слова).

Народе вельмишановний, звертаюсь до вас з покаянням і проханням простити мене за ту величезну шкоду, що завдала Україні і її народу. Адже вважую себе винною і не гідною звільнення з тюрми, бо своєю діяльністю довела країну до того що зараз маємо - загибелі і каліцтва великої кількості людей. Ось все по порядку:

1. Будучи комсомолкою-активісткою використала скористалась моментом, проявила людську слабкість, накопичила первинний капітал не цілком законним методом.

2. Для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності і зберегти свої статки пішла у велику політику.

3. Знаходячись на державних посадах, вела себе як недолуга і недалекоглядна інтригантка, що привало до остаточної поразки Помаранчевої Революції і захоплення влади злчинцем Януковичем.

Тому заявляю - я не маю ніякого морального права займатись великою політикою, прошу лише одного - простити мене за ту непоправну шкоду, що завдала народу України.
Коваль | 24.02.2014 | 11:22
+ (2) -
Коваль | 24.02.2014 | 14:31
+ (2) -
Дмитро1977 | 24.02.2014 | 14:35
+ (5) -
Шановні українці ,кузнецовці!! Дивлячись на трагічні події у нашії Батькивщині я можу сказати одне що це РЕВОЛЮЦІЯ СВІДОМОСТІ в перешу чергу!

І бувши декілька разів на нашому майдані в Кузнецовськуі слухавши наших представників влади зробив один висновок треба повне перевантаження влади повне в незалежності до якої партії вони відносяться , бо це сплошне ліцемірство ...аж огидно було дивитися на цей цирк!! Зараз у них у всіх бідах винен Янукович і партія регіонів!! Але в мене одне питання виникає: хіба в нас в місті більшість депутатів була із партії регіонів??!! Хто їм курвам тут мішає або мішав працювати??!! Що ми тут бачимо дорог як не було так і не має, наша молодь страждає від алкоголю і наркоманії,корупція всюди починаючи від дитячих садків до міської влади, всюди безлад!! ТОму любі мої кузнецовці треба створювати громадські комітети по контролю над владою, шукати кращих поміж нас щоб вони були громадськими представниками...

Треба ломати цей хребет цієї владі !! Ми не повинні повторити 2004 рік!!!Давайте будемо свідомими  громадянами своєх Держави, і своєго міста!!!Слава Україні!!
Роман | 24.02.2014 | 15:32
+ (0) -
Ви повністю праві!
ptbzXXI | 01.03.2014 | 20:18
+ (0) -
ГЕТЬ політичних повій з нашої міської ради!
Олена | 24.02.2014 | 14:49
+ (1) -
Героям Слава!

Я підтримую повністю те, що написав Дмитро1977. Просто серце рветься, слухаючи лицемірні слова наших політиків на кузнецовському майдані. Скільки років в місті керує "Батьківщина"?? Де чесність, де порядок? В місті зашкалює рівень корупції та кумівства!

Просніться! Україна вже не та, українці вже не ті! Місцеві депутати! Вам всім ніхто не вірить, руки бютівців так само в людській крові, як і руки регіоналів! Скільки ще треба смертей, щоб ви зрозуміли - ви тут ніхто, до влади зараз мають прийти абсолютно нові люди!

Вірю, що знайдеться і в Кузнецовську лідер, який поведе за собою людей. Дмитро1977, варто організувати такі комітети - тільки там не має бути жодного політика! Думаю, що багато людей приєднається, які зараз не ходять на наш майдан, бо не вірять жодному слову наших лицемірних депутатів!
Житель | 24.02.2014 | 15:03
+ (2) -
Слава Україні!

Кузнецовська опозиція нікуди не піде з теплих місць. В цьому болоті треба добре взятися, аби щось змінити.

Брати Капранови

Насправді у загибелі людей винні усі ми. Кожен раз, коли пробачали ментівський бесприділ (бо часу немає), кожен раз, коли дивилися на фальсифікації на виборах, не били морду за гречку, кожен раз, коли опускали руки - ми вели до смерті. І депутати - коли не зламали руки Чечетову, коли брали від нього квіти на День народження - вели до крові. Тепер будемо розумніші. Тому сьогодні наші діти протестували під Радою проти палацового перевороту, який вони просувають заміст революції. Тому ми не дамо опозиції привласнити перемогу - бо не хочемо нових убивств. Ми зараз будемо битися, щоб потім не убивали.

Я ЗА перезавантаження усієї влади, в тому числі і кузнецовської!
просто | 24.02.2014 | 19:22
+ (-2) -
Підтримую братів Капранових про перезавантаження влади, а також пропоную усунути з керівних посад усіх представників партії регіонів і компартій. ТАкож щоб в подальшому ні одна особа що була колись причетна до цих партій не була на керівних посадах.
Також, потрібно переобрати голову Кузнецовської ОДА, і також директора РАЕС. Якщо вже перезавантажувати, то всіх. Я не кажу щоб усунути їх від влади, але перевірити їхню діяльність незаважало б. СЛАВА УКРАЇНІ.

P.S. не знаю чи є в кузнецовську офіс партії регіонів, якщо є - спалити.
Роман | 25.02.2014 | 03:20
+ (0) -
На скільки я знаю, то 90% представників від всіх сучасних партій, представлених у парламенті були в минулому комуняками... Перефарбувалися
хто куди....  Так що, хто в якій ЗАРАЗ партії ще нічого не означає... У
багатьох депутатів ВР маєтки не малі...

Ми же йдемо до демократичної європейської держави, в якій головне - закон. Один для
всіх. Перед ним треба й відповідати! Всім, незалежно від кольору
прапора, займаної посади... Ну й честь та совість ще ніхто не відміняв! )
klon | 25.02.2014 | 10:46
+ (0) -
Що говорити про Батьківщину в Кузнецовську та її керівників, коли її члени (Качинський) возив ы не один раз на антимайдан в підтримку Яника, а вони щас рубашки на собі рвуть...... тьфу гідота тай все!
ptbzXXI | 02.03.2014 | 01:05
+ (0) -
Під народний трибунал піде кожен регіонал! Качинського - до відповіді!
Дмитро1977 | 25.02.2014 | 13:41
+ (2) -
Тому дорогі мої кузнецовці-справжні патріоти і свідомі громадяни своєї Батьківщини і свого ріднго міста,треба обєднуватиися в громадські спілки-комуни і робити координованні дії на захист нашої народної влади від свавілля місцевої влади!!Бо у цих так званих діячів все добре і вони далі собі керують !!Треба їм дати зрозуміти що тепер влада працює на народ а не народ на владу!!Бо наш МАЙДАН-СВІДОМОСТІ тут у Кузнецовську тільки почнається!!Пішіть,не мовчить не будьте байдужими!!Бо нам треба будувати нову Державу,нову Вдаду!!Пропонуйте свої ідеї,думки для того як зробити це перезавантаження кузнецовсьої влади бо дивитися на це неподобство вже не має сил!!Слава Україні!!
Творець | 25.02.2014 | 15:23
+ (-2) -
\вид\
Коваль | 25.02.2014 | 21:04
+ (1) -
Про що заявив 'Сашко Білий' на Президії Рівненської облради:

ре! | 26.02.2014 | 00:12
+ (2) -
Творець | Сьогодні | 13:23
Имейте совесть,что за бред вы тут пишите!!Какие титушки.Чудинов воспитал не одного хорошего спортсмена,но ни как не бандита!!
ре! | 26.02.2014 | 00:13
+ (1) -
sir_the_dragon
Тебе лично они говорили что они в партии регионов?
Володя Семенович | 27.02.2014 | 19:48
+ (-1) -
\вид\
Дмитро1977 | 27.02.2014 | 22:53
+ (0) -
Це тобі хто Кісєльов на РТР сказав??!Назви хоть одного вбивцю вихованця школи боксу Кузнецовська??!!Не пішить несенітниці чесне слово...
ptbzXXI | 01.03.2014 | 19:52
+ (0) -
МОСІЙЧУК! НЕ ГАНЬБИ ПРАВИЙ СЕКТОР ТА  УНА-УНСО! АБО РЕАБІЛІТУЙСЯ - РОБИ ЩОСЬ РЕАЛЬНО ТА НЕГАЙНО, АБО НЕ ПІАРСЯ, ЩО ТИ  НАЦІОНАЛІСТ. Твоя "Матьківщина" цілувалась з Регіонами з області, мовчки дивилась як возили людей на Антимайдан, а сьогодні намагається повісити собі "Зірку Героя". Сьогодні люструвати потрібно владу в нашомі місті. Нахапались, а тепер і раді "Майдан все спише". Шиш Вам, не вийде!
Merikaniц | 24.03.2014 | 18:43
+ (0) -
Obame priide poriadok navede.
:):):)
Ukraine | 25.03.2014 | 13:37
+ (0) -
Як на мене, спецоперацію МВС має провести і в Кузнецовську.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів