34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // КП "МЕМ" попереджає!

КП "МЕМ" попереджає!

04.03.2016

0

1758

КП ”Міські електричні мережі”

Попередження

 

 

По території м. Кузнецовськ проходять ПІДЗЕМНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІЇ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ І ПОВІТРЯНІ ЛІНІЇ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ.

 

Вздовж повітряних ліній встановлена охоронна зона по обидві сторони від крайніх проводів:

 

- до 1кВ-2 метри;

- до 20кВ-10 метрів;

- до 35кВ-15 метрів;

- 110кВ-20 метрів.

 

Вздовж підземних кабельних ліній електропередачі встановлена охоронна зона – у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстані 1 метра. І в яких без дозволу і присутності представника КП «МЕМ» категорично забороняється проведення будь яких земляних, монтажних та інших робіт, пов’язаних з розкопуванням ґрунту, складуванням матеріалів, а також посадка дерев та кущів. Точне місце знаходження кабелів та межі охоронних зон визначає тільки представник КП «МЕМ», що обслуговує ці лінії!

 

Проведення будь-яких земляних робіт поблизу охоронної зони кабельної лінії повинно проводитись тільки після узгодження з КП «МЕМ».

 

Пам’ятайте, що проведення неузгоджених робіт призводить до пошкодження кабельних ліній! Електропередавальна організація КП «МЕМ», згідно з пунктом 23 Правил охорони електричних мереж, наділена правом припиняти або обмежувати електропостачання споживачів, що порушили ці Правила. Уповноважені посадові особи електропередавальних організацій на підставі вимог статті 255 Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП) мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Нормою статті 99 КУпАП встановлено, що порушення Правил, яке спричинило або могло спричинити перерву у забезпеченні споживачів електричною енергією, пошкодження електричних мереж або заподіяння іншої шкоди,- тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян або на посадових осіб.

 

НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПОШКОДЖЕННЯ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ!

 

За необхідності проведення будь яких робіт, які виконуються в охоронній зоні повітряних та кабельних ліній Ви зобов’язані:

 

- отримати від представника КП «МЕМ», у віданні якого знаходиться ця лінія, письмовий дозвіл на виконання робіт в охоронних зонах повітряних та кабельних ліній електропередач.

 

Для отримання дозволу на виконання земляних робіт в охоронній зоні необхідно:

 

1. Надати лист-клопотання, проект виконання робіт.

 

2. Відповідальна особа за проведення земляних робіт.

 

3. Підприємства, які виконують роботи в охоронних зонах, повинні відшкодовувати енергопідприємствам витрати на оформлення допуску, проведення нагляду та інші додаткові витрати.

 

Звернутися із заявкою про видачу дозволу на виконання робіт в охоронній зоні необхідно не пізніше ніж за 10 діб до початку робіт. Підприємства, які виконують зазначені роботи, повинні влаштовувати об’їзди, огороджувати місця виконання робіт і встановлювати відповідні дорожні знаки.

 

Підстава: Правила охорони електричних мереж (затверджені КМУ від 4 березня 1997р. №209)

 

 

Наша адреса: м. Кузнецовськ, вул. Дачна, буд3.

 

Телефони: 2-43-89-оперативно – диспетчерська група ОДГ КП «МЕМ».

 

 

КП ”Міські електричні мережі”

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів