34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Вибори // Крапки над «І» із Миколою Сорокою

Крапки над «І» із Миколою Сорокою

24.10.2012

34

2729

Завершується виборча кампанія. Про її перебіг, враження від неї та деякі важливі для усіх нас речі – ми вирішили поговорити із Ректором Національного університету водного господарства та природокористування – Миколою Петровичем Сорокою.

- Незабаром 28 жовтня. Які ваші головні враження від зустрічей з виборцями? Про що вас найбільше запитують люди?

- Людей здебільшого цікавить – що буде далі, де працювати їхнім дітям, чи повернеться Держава обличчям до проблем наших Північних районів, до земель, які постраждали від аварії на ЧАЕС, до всіх тих, хто вже давно не отримує у повній мірі тієї соціальної допомоги, яку передбачали ухвалені раніше «Чорнобильські» закони і програми. Але при цьому мене вразило – знаєте що?

- Що?

- Мене вразила та позитивна енергія, яка йде від наших людей, те як вони – не втрачають надії, працюють, сподіваються на краще. Те як вони слухають, і те – як вони дивляться на тебе. Їхні вимогливі, щирі, але добрі очі – це те, що мені запам’ятається – найбільше. Вони давали мені наснагу упродовж усієї кампанії і додадуть сили – виконати все, що я планую зробити для північних районів. Усе, що я обіцяю – людям.

- А що саме Ви їм – обіцяєте?

- Моя програма відома – у ній є п’ять основних стратегічних завдань із розвитку північних районів, п’ять визначальних завдань – політичного характеру і перелік рішень конкретно по кожному з північних районів. Чіткий перелік заходів, для вирішення проблем людей у конкретних населених пунктах. Навряд чи зараз є можливість описати все, але….

- Але назвіть хоча би три головні свої цілі, які зможуть змінити життя у північних районах – на краще?

- Це швидше – конкретні завдання, які я неодмінно вирішу у статусі народного депутата. Отже, по-перше, пояснюю людям, що нам треба піднімати рівень освіти – від садочку до ВУЗу. Бо країна, яка не дає своїм дітям належної освіти – завжди змушена працювати на інших і програє. Тому освіта, її розвиток та належне матеріальне забезпечення – це основа всього

Друге завдання – масштабна реабілітація і відродження наших сільськогосподарських земель, які постраждали від Чорнобильської аварії – за прикладом Білорусі та з використанням українських наукових напрацювань. Це забезпечить створення нових робочих місць на селі, у переробній галузі та легкій промисловості.

Третя – не допустити приватизації Рівненської АЕС і продовжити експлуатацію третього енергоблоку РАЕС. Інакше нас чекає зростання безробіття та соціальних проблем у Кузнецовську, а це місто з його інженерним, виробничим і людським потенціалом навпаки має стати одним із головних центрів – загального відродження Полісся. 

Очевидно, також, що я планую залучити в усі наші північні райони – цільові програми уряду, які забезпечать: будівництво нових доріг, створення належної інфраструктури, розвиток та відродження виробництв і, таким чином – загальний розвиток підприємництва у наших районах і створення значної кількості нових робочих місць.

Однак, для цього спочатку треба заручитися підтримкою людей. Усім кажу: «Якщо буде на те Божа воля і підтримка людей, то ми зробимо – дуже багато і відродимо наше Полісся». 

- Цікаво, а як складаються Ваші стосунки з конкурентами?

- Нормально. Іноді ми перетинаємося на зустрічах з виборцями. Деякі з них відслідковують мої маршрути, щоб прийти – вже після мене – і спробувати схилити громаду на свою користь, але загалом мені важко сказати про них щось погане. Так, розпускаються чутки, якісь абсурдні звинувачення поширюються, але сам я ставлюся до всіх – з повагою. 

Переконаний, моя сила не в тому, щоб когось із них критикувати чи, не дай Боже, обливати брудом, а в тому, щоб доносити власну позицію. Бо моя програма, а я читав програми усіх своїх конкурентів, має одну важливу перевагу: вона – конкретна. У ній немає загальних обіцянок і декларацій, які нагадують швидше наміри і побажання. Усе, що я кажу, буде виконано – обов’язково.

- Однак, хтось може запитати – де гарантія? Де гарантія того, що такі складні і комплексні завдання вдасться виконати?

- Гарантія одна – мій життєвий шлях. Те все, що я робив для людей – раніше; усі мої попередні результати.

Але крім того, треба розуміти, що зараз є реальна можливість – змінити і виправити – сам вектор розвитку нашої Держави, повернути її обличчям до людей та допомогти їм. 

Це непросто, бо у Верховній Раді зійдуться дуже сильні групи впливів та інтересів. Одні будуть хотіти дерибанити Україну далі, зокрема, приватизувати Енергоатом, інші стратегічні монополії, землю. Тут «ліберальні економісти» та «прихильники ринкових реформ» із різних партій будуть – за одно.

Допомагатимуть у цьому. Моя ж ціль – долучитися і підсилити – команду управлінців, виробничників та державних діячів, які бачать і розуміють усю пагубність такого курсу. Чи зможемо ми ефективно впливати на ситуацію?

Переконаний, що зможемо, бо за кожним із нас є досвід, результати, позиція, чітке розуміння речей і правил, які діють у коридорах влади. Є люди в цих коридорах, яких ми знаємо, і які теж не схвалюють нинішній курс України на здачу своїх позицій – і в економічній сфері, і в мовній, наприклад. Але…

Зрозумійте, мало чогось хотіти, мало заявляти якусь позицію, скажімо, привезти під стіни кабміну людей з коровами чи картоплею. Це цікаво, може комусь навіть – смішно. Але це – піар, самореклама. Для вирішення питання воно нічого не дає. Бо вирішується будь-яка проблема лише послідовною і системною – працею. Правильним тиском на потрібні важелі, які призводять врешті-решт до появи потрібних Державі і людям – рядків у Бюджеті та рішень на рівні Уряду, Парламенту і т.п.

Тому я переконаний, що наша група – державників, управлінців і виробничників буде найсильнішою у Верховній Раді: не за чисельністю, а за фаховістю і результативністю дій, та за тією користю, яку ми принесемо людям і всій нашій країні. Однак, повторюся: на все те потрібні Божа воля і підтримка виборців.

- Але тоді одне питання... Ви людина поінформована, скажіть, чи правда, що за кандидатом Яніцким стоять – єврейські гроші?

- Які?... Єврейські?... Ні, не досліджував. Мені пропонували різний компромат на одного, другого, третього, але я свідомо від усього того відмовлявся, навіть до рук не брав.
Те, що за Яніцким стоять якісь гроші, це зрозуміло, але до чого тут «єврейські»? Як це можна визначити?...

Просто на цих виборах велику роль відіграють інтереси олігархів, які по різним округам мають своїх кандидатів, і зрозуміло для чого, але це… Це вибори, і на кону – дуже серйозні інтереси. Мій інтерес – державницький, і я йду працювати – для людей. Йду працювати по-справжньому, серйозно, розуміючи, що воно не додасть мені здоров’я, але дасть щось набагато важливіше – можливість допомогти людям, цій землі і побачити як життя тут, у наших північних районах – змінюється на краще.

- Тоді ще одне запитання. Про Сергія Кошина…

- Ні!... Досить розмов про моїх конкурентів. Не мені їх судити. Є Бог над нами, який усіх нас розсудить колись, і всім нам воздасть по-заслугам. 

Як віруюча людина і християнин я іду до Верховної Ради, розуміючи, що беру на себе – відповідальність. І я готовий до неї, але мені важливо вийти на цей шлях – чистим: перед людьми, перед усіма своїми прихильниками та опонентами.

- Тоді скажіть, на завершення щось добре – від себе – людям.

- Людям я хочу – подякувати. За все: за їхню підтримку, за їхню критику, за їхню небайдужість, за їхні – поради. А ще сказати таке…
Ми з Вами живемо на благословенній землі. І Бог зробив нас – вільними, давши право вибору. Це одночасно і свобода, і відповідальність за те, що ми робимо, за те, який слід залишимо на цій землі, за те – яким буде подальше життя наше і наших дітей.

Знайте: якщо Ви проголосуєте за Миколу Сороку, то оберете не просто депутата. Ви оберете мене – на служіння. І кожен свій день у Верховній Раді я робитиму все, щоб допомогти і зробити Ваше життя – кращим. Щоб відродити наше Полісся і побачити всю нашу Україну – Сильною, Достойною Європейською Державою.  

Щастя вам, надії, радості і Добра!


Записав Олег Покальчук

Всього коментарів: 34
1
reks | 24.10.2012 | 16:36
+ (3) -
Коли вже закінчаться ці с-і вибори? Як я втомивсся слухати брехню, тошнить від тих людей, які її говорять і овечок хто в цю пі-ж вірить.Наведіть будь ласка хоть одного виборця який виконав свою обіцянку. angry
2
Директор | 24.10.2012 | 16:42
+ (4) -
Через два дні настане тиша. На 5 років.
Katerinka | 26.10.2012 | 17:27
+ (0) -
Ага. І ще одне "покращення життя вже сьогодні" А Дніпропетровськ очолив світовий список міст із найшвидшими темпами вимирання. Всі там будемо, якщо біля корита залишиться вся ця наволоч регіонівська.
3
ПІАР | 24.10.2012 | 16:56
+ (-2) -
І потім запитають нас - ХІБА МИ ЩОСЬ ОБІЦЯЛИ ВАМ?ВАМ МАБУДЬ ПОМЕРЕЩИЛОСЬ. biggrin
4
duny | 24.10.2012 | 17:37
+ (1) -
Той хто багато обіцяє нічого не робить , вже давно в цьому всі переконалися. Їм треба більшість у ВР щоб і далі робити свої темні справи і бачили вони всіх нас в гробу.
Гонта | 26.10.2012 | 16:52
+ (-1) -
Ай да Сорока, ай да сукин син! От так - одним мазком на своїх конкурентів - купу лайна, а сам ніби не при ділах, білий і пухнастий! Справжній РигіАнал. От уже, від лукавого. З одного боку - я не хочу когось там критикувати чи, не дай Боже, обливати брудом, а з іншого - елегантний фінт ушами в бік Яніцького - мовляв, олігарх він, що з нього візьмеш. А про свої статки, про те, як він сам на державній службі на машину на мільйон заробив - мовчок. І про ті два мільйона, з якими колись затримали поляки на таможні - тоже ні слова. І про те, як його в Португалії попалили, "хазяїн хренов". Яніцький хоч, що заробив, то ділиться з людьми, а цей. Слів немає. І він тепер іде у Верховну Раду відстоювати наші інтереси. Знаєм ми, чиї інтереси він відстоюватиме. Накерувалися вже, в печінках сидять. Банду - геть!
Borysyk1172 | 27.10.2012 | 12:03
+ (2) -
Ну давайте чесно про справи :
Кошин
-його представник Савушкін намагався за державні кошти відремонтувати садочок №1 наслідки ми все бачемо
...більше справ не бачу
Яніцький (працюючи в місті рік)
- посадив сакури
-поставив 3 тренажери
-провів концерт на день місто
- допоміг на 4 тис.в садочку №1
- в центрі соц.захисту отримавши список зі 120 дітей дав 1500 гривень
-провів кілька кругдих столів
Сорока (працюючи в місті місяць)
- за рахунок свого впливу перерахували 500000 грн через казначейство на комунальне підприємсво як результат ліфти в нашому місті почали працювати
- переконав управління освіти зняти збитки від ремонту даху в садку №1, надав будівельні матеріали на ремонт після горе будівельників 2 поверху (зараз працює 7 працівників на протязі тиждня садок буде здан))
- за період перебування його команди в місті поставлено 140 лампочок в дворах, 400 лампочок в під'їздах, 10 лавок і мусорників біля них, буди запущенні 24 ліфти і 14 будуть запущені на протязі 2 тижднів
- надано через благодійний фонд 20 функціональних ліжків з матрацами в нашу лікарню
- взяті під патронат люди з центру соц.захисту , організації ветеранів праці та війни
Висновки робимо кожний.
5
Піару | 24.10.2012 | 17:49
+ (3) -
Легко говорити не знаючи!
Хто звертається з дійсно великою проблемою, котру можна вирішити. Завжди Сорока допомагає. Він має фонд для допомоги хворим!
7
sir_the_dragon | 24.10.2012 | 20:59
+ (0) -
Назвіть тих, кому він допоміг. А ще ліпше, нехай вони самі скажуть.
Voap1977 | 25.10.2012 | 00:13
+ (2) -
Допоміг нашому садочку №1 з матеріалами , майстрами та конструкціями для мулярів які вже сьогодні працюють і нарешті ми впевненні якщо Сорока взявся то діти підуть вже найближчий часом до садочку.
ПІАР | 25.10.2012 | 09:07
+ (-2) -
Назвіть тих, кому він допоміг із фонду для допомоги хворим.
6
Наташа | 24.10.2012 | 18:37
+ (-1) -
ПЕРЕПРОШУЮ,А ДЕ ВІН ВЗЯВ ЦЕЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ ХВОРИМ?????????????????
8
сір | 24.10.2012 | 21:53
+ (3) -
Спитайте в кузнецовській лікарні, звідки в них ліжка? Часом не Микола Петрович їх надав?
ПІАР | 25.10.2012 | 09:11
+ (-2) -
Давацте небудем про кузнецовській лікарні,всі чудово знають як беруться (бескоштовні від Миколи Сороки) ліки.
9
Vitalina | 24.10.2012 | 22:56
+ (3) -
Він допоміг моїй дитині! Це правда! Я була вже в Рівному. Дитина мала онко, видалили пухлину і звернулись за допомогою до Миколи Сороки! Він допоміг з ліками і особисто телефонує питає про самопочуття Іринки, мені приємно. Я сама виховую двох дітей, людина відкликнулась на моє прохання, я йому вдячна
мамочка | 26.10.2012 | 13:19
+ (2) -
Мені він також допоміг в свій час. Він дійсно добра і чуйна людина. І це зовсім не піар,а суть людини,яка шось робить не тільки перед виборами...
Валентина | 25.10.2012 | 00:15
+ (-3) -
голосуючи за Сороку, значить підтримуєте бандитську партію регіонів..
Voap1977 | 25.10.2012 | 00:45
+ (2) -
Скільки ми вже можемо людей ділити на червоних та синіх ?Може вже час по вчинках робити висновки про людину? Майте совість ! Сорока це поважна і добра людина яка багато сказала про себе своїми вчинками.
погоня | 26.10.2012 | 10:40
+ (-1) -
Не говоріть про Сороку, як про позитивного кандидата. Кожен хто іде від ПР не має права на мандат.
оса | 25.10.2012 | 08:49
+ (-2) -
Я впевнений, що депутат Верховної ради Сергій Кошин, коли надає допомогу хворим про це не рекламує Він віруюча людина, тому знає що Всевишній високо сидить,і все бачить.Це про благодійність.............вчіться.........
Добродійка | 25.10.2012 | 13:43
+ (2) -
ото читаю це все і сміюся, як активнопочали допомагати всі кандидати простим людям, і садочок ремонтують, і медичне обладнання подарували і сакури посадили, тренажери встановили... якби вибори відбувалися кожного року, то ми всі були б забезпеченими, здоровими,місто чистим, ошатним...
Влад | 25.10.2012 | 16:18
+ (0) -
А ще краще вибори проводитит кожного кварталу... От тоді я виборці відчують покращення, а не лиші ті, які вміють говорити про це покращення )))
сір | 25.10.2012 | 21:59
+ (0) -
Да ви - "Піар" якісний троль, перед тим, як писати навіть не читаєте повністю повідомлень, а просто строчите вже надумане питання та чорноту
Той | 25.10.2012 | 22:56
+ (2) -
Ура! Голосуємо за Сороку - усіх у місті вилікує, всім поремонтує "дахи"( в потрібному напрямку). Настане комунізм, який Сорока будував за часів СРСР. А тепер став віруючою людиною і християнином... Життя прекрасне!
Остап | 25.10.2012 | 23:02
+ (3) -
Політичне минуле та погляди Сороки можуть не подобатися, але він єдиний з тих кандидатів які йдуть у парламент хто зможу робити реальні справи, а лопати язиком. Він має сказати, що зробив для області й каже, що ще зробить. Ви як собі хочете, а я буду голосувати за Сороку. І дівчина моя теж!!!
МК | 26.10.2012 | 11:27
+ (2) -
Осі та Добродійці

Реальність така: усе, що робили депутати від Батьківщини, це робила - Тимошенко. Послухайте їх уважно - вони дуже рідко "пробивали" щось своє. Типово вони говорять про програми уряду Тимошенко, які реалізовувалися, зокрема, і в їхньому окрузі.

Це не закид, а констатація факту. Який, щоправда, покзує цих депутатів як, здебільшого, - безініціативних.

Технічно кажучи, на місці Кошина могли бути Ви, чи я, чи наші сусіди, і результат був би той же.

Особливість Сороки в тому, що він здатен ПРОБИВАТИ питання і рішення, яких ніхто не хоче проводити.

І в цьому плані він реально - достатньо феноменальна постать. І однозначно - найсильніший керівник Рівненської області, який був у нас за часи Незалежності. Хочемо ми це визнавати, чи ні
Всім | 26.10.2012 | 12:08
+ (2) -
Там немає добрих та поганих всі однакові. Але ж є люди, як Сорока котрі й людям допомагають і особисто для лікування певних осіб, їхніх важких хвороб, а також лікарням. Створенням різних закладів та підтримки їх!
А не лише ляси точать, як Яніцький котрий тики ПОГРОЖУВАТИ ВМІЄ, як це ЗАРАЗ робить! НЕ зробивши нічого для садочку. Зараз погрожує людям, котрі сказали правду про надання допомоги Миколою Петровичем для відремонтування будівлі.
Katerinka | 26.10.2012 | 18:10
+ (-2) -
Ні, ну все розумію, але навіщо брехню виділяти такими великими літерами? Невже за це більше платять? Хто кому погрожував, якщо Яніцький один раз був у тому садочку, ще два тижні тому, виділив кошти, а зараз займається зовсім іншими справами? Говорила сьогодні із завідуючою садочка, вона підтвердила, що подяка в "Майдан" була подана з її відома тоді, коли Сороки там іще й близько не було. І взагалі, ця ситуація вже трішки дістала. Десять днів хлопці з "Нашого краю" тихо-мирно ремонтували садочок, нікому до цього діла не було. Чернецький згадав про це одним словом в газеті - і тут же з'явився герой-рятівник на білому коні (чи то пак Ланосі). А як же інакше - у нас же навіть "гігієна сідниць" відбувається виключно за сприяння Партії регіонів. Я це вилизування задниць уже дістало. Люди, схаменіться!
погоня | 26.10.2012 | 13:34
+ (1) -
Для всіх хто сперечається стосовно можливості депутата ВР вилікувати, вивчити, відремонтувати чи збудувати хочу повідомити, що для цього ми обирали місцевих депутатів, міського голову, які затверджували виконавчий комітет та керівників управлінь відділів та комунальних установ, які всвою чергу разом з обраними мають створювати умови для навчання, лікування, проживання... Якщо за них НВК ремонтують Яніцький-Кошин-Сорока то це значить, що наші обранці не справились з ношею яку ми їм довірили повіривши їхнім обіцянкам. Робіть висновки. А завдання депутатів ВР зовсім інші. В окрузі тисячі навчальних, лікувальних та соціальних установ і закладів. Депутат ВР, за всіх бажань не зможе та й не повинен виконувати роботу за місцевих можновладців. А міському голові та депутатам повинно бути соромно за те, що їхню роботу виконують інші. Це всерівно, як би до вас прийшла сусідка і прибирала в хаті чи прала вашу білизну.
Лю-Дуня | 26.10.2012 | 13:48
+ (0) -
Дивно, почитаєш коментарі, так за Сороку голосують мало не всі. А чому ж тоді у рубриці "Моя думка" (архів опитувань) він мало не на останньому місці?
Гонта | 26.10.2012 | 18:08
+ (-1) -
За нього не голосують. За нього - агітують. А це - дві великі різниці, як кажуть в Одесі
Lenawolf | 26.10.2012 | 18:06
+ (-1) -
А з ким це він збирається підвищувати якість освіти. Чи не зі своїм колегою Табачником, на якого всі свідомі українці просто плюються? Чи він такий же покращувач життя, як і його пахан?

Нічого, ще трішки, і всі знову по струночці будемо ходити, як при сталіну. І дякуватимемо за шматок хліба і копійку до пенсії.
Voap1977 | 27.10.2012 | 11:25
+ (2) -
Дякую вам Микола Петрович за ліжки в наше хірургічне відділення .
СонЯ | 27.10.2012 | 12:12
+ (0) -
Про реальні справи можна говорити, подивившись як ви вже зараз порушуєте закон, згідно якого "будь-яка агітація напередодні виборів заборонена". Страшно подумати, що ж тоді буде після виборів.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів