34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Криза влади в Кузнецовську

Криза влади в Кузнецовську

25.02.2013

15

1565

Велике бажання частини депутатів зайняти владні крісла і призвело до кризи місцевої влади. Судіть самі – міський голова протягом двох років не може сформувати виконком. Чи це вина міського голови?

Якщо буде затверджений склад виконкому, то Магдич, Кравець, Сич не зможуть стати заступниками, а Антипець – керуючою справами. Ось чому вже більше року депутати не розглядають проекти рішень по затвердженню виконкому, а коли я включаю дане питання в порядок денний сесії, депутати його виключають. Мене звинувачують, що я протиправно проводжу засідання виконкому, де присутньо тільки 5 членів виконкому і один звільнений заступник.

А у мене постає інше питання – чому на засідання виконкому вже більше року не приходить член виконкому, секретар міської ради Куц І.В. Чи йому вигідно, щоб не вирішувались проблеми людей? Такі самі мотиви у депутатів і в питанні реформування КМКМ. Спершу багато крику, звинувачень в поганій роботі, збитковості, а як тільки запропонували реформувати, виділити в окрему структуру благоустрій, як пропонував аудит, зробити самостійними ЖЕДи, теплопостачання, водопостачання так зразу – відмова. Я так розумію, депутатська більшість діє по принципу – чим гірше місту, тим краще нам. Адже на носі вибори, і на критиці існуючих проблем є можливість знову пролізти в міську раду. У мене постає одне просте питання – ця більшість в міській раді вже друге скликання, і що ж вони зробили.

Вони звинувачують міського голову, що він не дає їм працювати. А конкретно почути, що ж саме їм заважає міський голова робити? «Дерибанити» міський бюджет? Ми вже бачили на прикладі НВК №1 як це робиться, Спочатку скандал, яка погана влада, до серпня не зробили ремонт. Потім, під цим прикриттям привели «свою» фірму, а коли в кінці вересня почало з вини фірми виконавця затоплювати садочок, то депутатів як корова язиком злизала.

Можемо поговорити про моральність і наявність совісті у представників депутатської більшості. Коли 2 роки назад затверджували Ковальчука на посаду заступника міського голови, то умовою фракції «Батьківщина» був його вихід з депутатів. Необхідно було звільнити місце для «свого», більш лояльного до керівництва партії. Ковальчук задав питання - а якщо ви знімете мене з заступника, і йому перед всією фракцією гарантували, що цього не буде. І що ж тепер? Вони хазяєва свого слова – захотіли, дали, захотіли, забрали. Щоб звільнити керівні крісла для себе любих, без звіту просто звільняють заступників, без жодного обговорення їх діяльності, бо така політична доцільність.

А які гарні нові призначення. Чого варто лише призначення Сич Т.Б., людини, якій я за погану роботу оголосив догану, яку давно вже пора прибирати з органів місцевого самоврядування (цю вимогу фракція «Батьківщина» ставила на початку депутатської каденції), і ось її призначають заступником. Це ж якими «перевертнями» треба бути, щоб за три депутатських голоси, які контролює Сич, так кланятися. Видно більшість сильно приперло бажання зняти міського голову в любий спосіб, раз так себе повели.

Взагалі це ненормально, коли без жодного доведеного факту порушення Конституції України чи законодавства міського голову, якого обирала вся територіальна громада може зняти купка депутатів-політиканів, які прагнуть в незаконний спосіб добратись до керівництва містом. Я знаю, що керівництво «більшості» на наступний день після виборів заявило – «ми знімемо цього міського голову». І я розумію чому. Я не вписуюсь в їхні «схеми», які складались роками, в їхні тіньові ігри, коли міський голова мав бути простою маріонеткою, а на ключові посади призначити ставлеників «більшості».

Дуже зручна схема – керують вони, а відповідальність має нести міський голова. Але я на це не погодився, і вже два роки триває протистояння в міській раді. Це вже не правовий нігілізм, це - правовий маразм, коли міського голову чотири рази незаконно знімають, і за це ніхто не несе відповідальності.


Міський голова Сергій Анощенко

Всього коментарів: 15
1
небайдужа | 25.02.2013 | 12:57
+ (3) -
Пане Анощенко! А як пояснити те , що тепер проти вас голосують ваші колишні прибічники? А їм ви що обіцяли, коли йшли на вибори? Згадайте, що ви обіцяли Працівникам КМКАП. І що, у вас є письмове підтвердження того, що " Батьківщина" ставила вам таку вимогу відносно Сич? Не вводьте людей в оману. Треба працювати, а не ходити по судах.
2
УРА | 25.02.2013 | 13:11
+ (3) -
КРИК ДУШІ)))))))))))
Я ПЛАЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Я знаю все | 25.02.2013 | 13:16
+ (0) -
Все правильно. Депутати лізуть до корита, перекидаючи все на своєму щляху. Я вас прошу, які мешканці, кому вони здались, якщо на кону бабло.

28 з 40 депутатів голосують "за", але ж є ще 12, які не голосували. А як Батьківщина пояснить те, що їх тепер не підтримують їхні колишні прибічники, члени їххньої ж партії?
4
diver | 25.02.2013 | 16:37
+ (7) -
Все правильно, Сич давно пора на пенсію, в управлінні праці безлад... Всі прекрасно знають, як розподіляються путівки на оздоровлення.
5
zagrava | 25.02.2013 | 16:45
+ (3) -
Який наш мер вумний .пропонує роздерибанити благоустрій окремо, Жеди окремо,водопостачання окремо,теплопостачання окремо...Перші два підрозділи збиткові-загнуться через місяць другий.Другі два підрозділи -це як маленький нафтопровід,греби бабло називається.Значить на водовідведення поставиш Чернецького,а на теплопостачання Нестерчука,при цьому свій "откат" будеш мати гарантовано і не малий.Ну бл..ь чесний ,справедливий герой ти нашого часу!!!
6
GenkaUA | 25.02.2013 | 20:53
+ (2) -
Він хоче допомгти хай не позориться тут, дерибанщик довів КМКП до упадку. Розстрілювати за таке потрібно.
7
_Я_ | 26.02.2013 | 12:05
+ (0) -
"Можемо поговорити про моральність і наявність совісті"
ти собачка жіночого роду про моральність не говори!!! я вже добре знаю яка в тебе мораль, - погань ти!!!
і я не політик, не держслужбовець, НЕ ДЕПУТАТ, а ГРОМАДЯНИН МІСТА!!!
8
aleks | 26.02.2013 | 13:01
+ (0) -
/видалено/
9
денис | 26.02.2013 | 13:26
+ (0) -
А в цьому боргу по КМКП вже враховані 20 млн, які виникли за Коровкіна? Чи це нові борги?
патріотУкраїни | 26.02.2013 | 15:40
+ (0) -
Звернуся до мера Поца і Ко у тому числі не буду вже звертати на всю цю фігню шо вони там роблять але факт в тому, що ДОРОГИ!! ДОРОГИ!!!!Зробіть,  уроди,  дороги у місті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 | 26.02.2013 | 20:01
+ (-2) -
Криза в мера.(ексмера). Вын вже ныколи мером не буде!!! Ныхто за нього в житті не голосуватиме!!!! це вже кінець його мерства. Ти кто такой ексмер? Давай, досвидания!
В трудовій буде стояти - ЗВІЛЬНЕНИЙ!
Патріот | 26.02.2013 | 23:46
+ (1) -
/видалено/
денис | 27.02.2013 | 09:55
+ (2) -
Депутати вийдіть з форуму взагалі, бо не можу скласти об"єктивної картини
вольт | 27.02.2013 | 20:33
+ (0) -
15 Патріот А ти на себе в дзеркало дивився, от спочатку глянь на себе , а потім людей брудом обливай. Не коректно на форумі писати такі брдні речі, я не розумію чому модератори дозволяють лити такий бруд, це також живі люди і мені навіть не приємно читати такі речі. Це особиста справа кожної людини і в кожного є якісь недоліки, невже ти патріот рахуєш себе таким (ою) красавцем, це навіть принизливо про такі речі говорити вголос
БРАТ | 01.03.2013 | 02:04
+ (0) -
НЕ БУЛО АНОЩЕНКА - НЕ БУЛИ КРИЗИ. ПОСТАВИЛИ БІЛЯ РУЛЯ НЕ ПРОФЕСІОНАЛА ОТІ МАЙТЕ!!! ДЯКУЮ ДЕПУТАТАМ РАЗОМ З УСІМ МІСТОМ ШО ПРИПИНИЛИ ЙОГО ПОВНОВАЖЕННЯ І МІСТО НЕ БУДЕ ПРОКЛЯТЕ...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1014
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9145

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів