34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Кузнецовці зібрались, аби поговорити про ОСББ

Кузнецовці зібрались, аби поговорити про ОСББ

04.03.2016

0

2741

З 1 липня 2015 року набув чинності Закон України, який передбачає реформування житлово-комунального господарства. Відтак, до 1 липня 2016 року кузнецовці, як і всі українці, мають вирішити, хто утримуватиме їхні будинки. Створити їм об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), залишитись на утриманні свого обслуговуючого підприємства чи обрати нове – на вирішення цього питання вони мають ще трохи більше чотирьох місяців. Якщо ж до визначеного терміну мешканцям визначитися не вдасться, рішення за них приймуть у міській раді.

 

 

У неділю, 28 лютого 2016 року, у Кузнецовській міській раді зібралися мешканці міста, аби поговорити про створення та діяльність ОСББ (об'єднання співвла́сників багатокварти́рного буди́нку). Впродовж декількох годин експерти надавали кузнецовцям, яких зібралося у залі чимало, відповіді на запитання: Чому потрібно створювати ОСББ? Як це зробити? Як управляти багатоквартирним будинком? Де взяти на це гроші? Які передумови створення ОСББ? Яким чином члени ініціативної групи можуть дізнатися про те, на скільки квартир і нежитлових приміщень у цьому будинку права власності зареєстровано в установленому законом порядку, та хто саме є власниками квартир у такому будинку? Які етапи створення ОСББ?

 

 

У заходах, ініційованих та організованих міською владою, взяли участь декілька авторитетних експертів, що займаються сферою житлово-комунального господарства та питаннями створення і діяльності ОСББ. Також на зустрічі були присутні міський голова Сергій Анощенко, депутати міської ради, керівники декількох комунальних підприємств міста та представники діючих у місті ОСББ (до слова, наразі у Кузнецовську їх налічується лише 3).

 

Розпочали збори із виступу міського голови Сергія Анощенка, який розповів, що альтернативи створенню ОСББ на даний час фактично не існує та зауважив, що з метою надання допомоги мешканцям міста у створенні ОСББ у виконавчому комітеті буде діяти інформаційно-роз’яснювальний центр. Роман Співак, голова правління Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження, розповів присутнім про шляхи створення ОСББ та зазначив, що ОСББ наразі є однією з найефективніших форм управління будинком та житловим майном.

 

З основними нормами і положеннями Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який вступає в дію з 1 липня 2016 року, присутніх ознайомив Сергій Пінчук, експерт з ЖКГ (місто Рівне).

 

Детальніше у відео:

 

 

Особливо цікавими для присутніх були виступи голів уже діючих у Кузнецовську ОСББ Олександра Мензула (Ювілейний, 4) та Дмитра Орєхова (Ювілейний, 2), котрі поділилися особистим успішним досвідом управління багатоквартирним будинком. Також окрім надання консультацій з фінансових та юридичних питань щодо діяльності ОСББ, вони відповіли на численні запитання присутніх.

 

 

Олег Квас, енергоменеджер Кузнецовська, розповів про впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхових будинках та представив презентацію, у якій детально роз'яснено послідовність усіх етапів створення ОСББ:

 

 

Також цього дня на зборах було здійснено перші реальні кроки у сприянні створенню у місті нових ОСБ та їх подальшій успішній та злагодженій роботі. Для конструктивного та оперативного вирішення проблем ОСББ в місті було створено Раду голів ОСББ.

 

До її складу увійшли:

 

- Олександр Мензул, голова Ради голів ОСББ;

- Дмитро Орєхов, заступник голови Ради голів ОСББ;

- Наталія Толстих, секретар Ради голів ОСББ.

 

Зі сторінки Романа Співака, https://www.facebook.com/rospiv

 

Зліва направо: Володимир Грушевський (заступник міського голови Кузнецовська, один із ініціаторів проведення заходу); Роман Співак (голова правління Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження); Сергій Пінчук, експерт з ЖКГ (місто Рівне); міський голова Кузнецовська Сергій Анощенко; секретар Ради голів ОСББ Наталія Толстих; Олександр Мензул (голова Ради голів ОСББ); Дмитро Орєхов (заступник голови Ради голів ОСББ); фото https://www.facebook.com/rospiv

 
 
 
Варто зазначити, що така інформаційно-роз'яснювальна робота вже дає свої перші позитивні результати та поштовх для створення у місті нових ОСББ. Під час заходу кузнецовці змогли отримати відповіді на чимало актуальних запитань щодо процедури створення ОСББ, відтак, як стало відомо, наразі вже розпочалась робота по формуванню ініціативних груп (щодо створення ОСББ) у декількох багатоквартирних будинках Кузнецовська.
 
 
Фото facebook.com/groups/osbb34400/
 
 
Ті ж мешканці міста, які не змогли відвідати захід, або ж під час зборів отримали відповіді не на усі свої запитання, можуть звернутися за допомогою до Кузнецовської міської ради. Консультації щодо створення ОСББ у Кузнецовську можна отримати за телефоном: (097) 827-61-39 (Олег Квас) чи у офіційній публічній групі "34400 ОСББ" на Facebook, створеній для обговорення всіх питань щодо діяльності ОСББ у Кузнецовську.
 
 

 

Більше фото:

Міський голова Сергій Анощенко розповідає про переваги створення ОСББ

 

Сергій Пінчук, експерт з ЖКГ (місто Рівне)

 

Олег Квас, енергоменеджер (Кузнецовськ)

 

Олександр Мензул, голова "ОСББ Ювілейний, 4"

 

Дмитро Орєхов, голова "ОСББ Ювілейний, 2"

 

 

 


 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:

 

 

ОСББ34400 (офіційна публічна група для обговорення всіх питань ОСББ у Кузнецовську, Facebook)

 

ПроОСББ.інфо

 

Створення ОСББ: крок за кроком до реєстрації юридичної особи

 

МІФИ І ПРОБЛЕМИ ОСББ (ВІДЕО)

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів