ГОЛОВНА // Спорт // Кузнецовськ: спортивні події тижня

08.04.2016

0

2188

Про спортивні події тижня інформує ДЮСШ УО М.КУЗНЕЦОВСЬКА:

У неділю, 3 квітня, на футбольному полі в районі річки Стир, в рамках відкритої Першості ДЮСШ, відбулися змагання з футболу у юнаків 2002-2003 років народження. У турнірі прийняло участь п'ять команд (КДЮСШ Володимирець, ДЮСШ Маневичі та три команди ДЮСШ Кузнецовськ). Загалом у змаганнях прийняло участь понад 70 дітей.

Ігри відбувалися за коловою системою. За підсімками зіграних матчів, наймолодші учасники турніру (2004-2005 р.н.), якими керував тренер-викладач Мичка Юрій Григорович посіли п'яте місце, четвертими стали підопічні тренера-викладача Ордината Володимира Анатолійовича, трійку призерів замкнули гості з Володимирця.

Доля першого місця вирішувалась у заключній грі між вихованцями старшого тренера відділення футболу Мальця Івана Григоровича та наших сусідів з Волинської області, а саме представниками маневицького футболу. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию у цій зустрічі (1:1), але, на жаль, за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів першими все ж таки стали гравці команди ДЮСШ Маневичі.

Команда переможець та призери були нагороджені грамотами, кубками відповідно до зайнятих місць та медалями, а також було визначено кращих гравців у кожній з команд та кращих гравців по амплуа.

Серед наших дітей такими стали: кращий гравець - Миронюк Володимир, а кращим півзахисников турніру визнано Леуса Максима.

У вівторок, 5 квітня, в лісовому масиві "Парку культури та відпочинку" відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчатв залік міської Спартакіади школярів.

Програма змагань включала в себе такі дистанції: у дівчат - 500 м., 1000 м. та 2000 м.; у юнаків - 1000 м., 2000 м. та 3000 м..

За результатами змагань на дистанції 500 м. у дівчат третє місце посіла Водько Вікторія (ЗНЗ №4), друге - Сіжко Вікторія (ЗНЗ №1), перше - Миколаєнко Тетяна (гімназія).

В забізі на 1000 м. у юнаків третім став Нікітчук Богдан (ЗНЗ №1), друге місце зайняв Клець Юрій (ЗНЗ №4), перше місце - Пашко Євгеній (ЗНЗ №4). На тій же дистанції у дівча третє місце посіла Басюк Маргатита (ЗНЗ №3), друге місце - Сокол Іванна (ЗНЗ №1), перше місце - Новак Ангеліна (ЗНЗ №1).

На дистанції 2000 м. у юнаків третє місце посів Максимчук Дмитро (ЗНЗ №2), друге - Квас Максим (ЗНЗ №4), першим став Сніжко Владислав (ЗНЗ №1). Серед дівчат у забізі на такуж відстань третє місце зайняла Гаврилова Олександра (ЗНЗ №1), друге - Рижа Анастасія (ЗНЗ №1), перше місце зайняла Воронюк Руслана (гімназія).

В найдовшій дистанції на 3000 метрів у юнаків місця розприділилися наступним чином: третє місце - Дорощук Іван (ЗНЗ №2), друге місце - Пашко Андрій (ЗНЗ №3), перше місце - Попович Володимир (ЗНЗ №4).

За підсумками змагань, у командному заліку школа №5 посіла 6 місце, команда гімназії посіла 5 місце, читвертими стали учні школи №2, на третьому місці команда третьої школи (представник Апарович І.Є), учні школи за номером чотири посіли 2 місце (представник Лойко В.І.), а переможцями змагань стали спортсмени з школи №1 (представник Бабік А.М.).

Наступного, дня 6 квітня, у Кузнецовську, відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат 1999-2000 років народження в залік XVIII обласної Спартакіади школярів Рівненщини. Згідно календаря даних змагань, до нас завітали команди з Володимерецького, Дубровицького та Зарічнянського районів.

Ігри серед дівчат відбувалися у спортивному залі ЗНЗ №5, а серед юнаків у ЗНЗ №1. За жеребом нашим дівчатам першу гру довелося зіграти з командою Зарічнянського району. В підсумку перемігши суперниць з рахунком 2:0 вони вийшли у фінал де зіграли з командою Володимерецького району. На жаль, тут майстерність і досвід все ж були за командою суперниць і вони здобули перемогу з рахунком 2:0. Юнаки свою першу гру були змушені зіграти з командою Дубровицького району, які вважалися фаворитами даних змагань.

В ході напруженої боротьби та за підтримки вболівальників з першої школи всеж таки нашим хлопцям вдалося здолати своїх одноліток з рахунком 2:1. У фіналі їх вже чекала команда Зарічнянського району, яка також з рахунком 2:1 здолала команду Володимерецького району. У грі за перше місце та за путівку у фінальну частину змагань, яка відбудеться 13 квітня в місті Рівне, уже без особливих проблем наші хлопці перемогли з рахунком 2:0. Готував команду до змагань вчитель фізичної культури ЗНЗ №1 Черепанов Валерій Олександрович, а здобували перемогу: Золотарьов Ілля, Маринич Андрій, Сиротюк Олксандр, Кузнєцов Олексій, Ласкажевський Владислав, Кузьменко Артем, Турик Віталій, Басюк Владислав, Абрамович Олександр, Сніжко Андрій, Войтович Андрій, Миколайчик Андрій.