34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Кузнецовськ – учасник Проекту

Кузнецовськ – учасник Проекту

15.12.2015

0

1486

Команда проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомляє про початок роботи з містом Кузнецовськ та надання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності. Нагадаємо, що в травні 2015 року в рамках Проекту було проведено Конкурс серед міст України на отримання технічної допомоги в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу.

 

Переможцями Конкурсу були обрані міста Дрогобич та Бурштин. Кузнецовськ було обрано одним з двох резервних міст на випадок настання форс-мажорних обставин у взаємодії з містами-переможцями. Про це пишуть на сайті Асоціації енергоаудиторів aea.org.ua.

 

Експерти Проекту та фахівці Кузнецовської міської ради продовжували активну співпрацю в поза конкурсному форматі з травня 2015 року. Успіхи Кузнецовська у впровадженні заходів та труднощі з виконанням підписаної Угоди про співпрацю з боку міста Дрогобич стали передумовами для заміни серед учасників Проекту – отримувачів безоплатної технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності.

 

20 листопада 2015 року відбулась зустріч Кузнецовського Міського Голови Анощенка Сергія Івановича з керівництвом Проекту, в ході якої була підписана Угода про партнерство та співпрацю між Проектом та містом, обговорено та узгоджено подальший план дій на 2015-2016 роки. Зокрема – спільна робота з реалізації проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності Кузнецовська та перетворення його на взірцеве енергоефективне місто України.

 

 

"Вітаємо Кузнецовськ з початком участі в проекті «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку»! Ми впевнені в подальшій плідній співпраці та виконанні запланованих заходів в Кузнецовську. Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку", - пишуть на сайті Асоціації енергоаудиторів aea.org.ua. 

 

На фото (зліва направо): Олег Квас, енергоменеджер Кузнецовська; Андрій Гінкул, керівник Проекту; Сергій Анощенко, Міський Голова Кузнецовська.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів