34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Кузнецовська гімназія оголошує набір учнів на 2016-2017 навчальний рік

Кузнецовська гімназія оголошує набір учнів на 2016-2017 навчальний рік

18.02.2016

1

1151

Кузнецовська гімназія, асоційована школа ЮНЕСКО,

 

оголошує набір учнів до 1-их, 5-их, 8-10-их класів

на 2016-2017 навчальний рік

 

 

Гімназія та НВК № 10 оголошують набір учнів до 1-их класів з поглибленим вивченням англійської мови за програмою спеціалізованих шкіл – 3 години на тиждень. На уроках англійської мови клас ділиться на 3 групи, в кожній групі не більше 8-ми учнів. Навчання здійснюється за підручниками британських видань. Уроки проходитимуть на базі гімназії, де створені відповідні умови. Вчителі 1-их класів Кушнерук О.М., Харечко Н.П., вчителі англійської мови Павлюк О.В., Асіч М.Д.

 

До 5-го класу зараховуються учні, які закінчили початкову школу на 8-12 балів. В даних класах вивчається дві іноземні мови (англійська та німецька), хореографія, інформатика, російська мова, християнська етика.

 

 

Оголошується набір до 8-их – 10-их класів за такими профілями:

 

- фізико-математичний – з поглибленим вивченням математики;

 

- філологічний – з поглибленим вивченням англійської мови;

 

- біолого-фізичний – з поглибленим вивченням біології та фізики;

 

- економіко-правовий – з вивченням економіки та практичного права.

 

 

В чому перевага навчання в гімназії?

 

Гімназія як школа ЮНЕСКО гарантує не тільки якісну освіту, а й участь у Міжнародних конференціях, турнірах, олімпіадах, забезпечує партнерство в навчанні, співпрацю із школами Польщі. Висока якість освіти гарантує успішну кар′єру в майбутньому та впевненість у власних силах сьогодні. Це підтверджують результати учнів із ЗНО (в минулому році 5 учнів з математики отримали 200 балів), а гімназія займає 2-3 місце в області. Серед шкіл міста завжди найбільше переможців з олімпіад та конкурсів.

 

До послуг учнів тренажерна зала, зала хореографії, тенісна зала, зала для батуту, швидкісний Інтернет, мультимедійні проектори, плазмові телевізори, бібліотека з науковими та енциклопедичними виданнями, великим вибором словників та художньої сучасної літератури.

 

Крім обов′язкових предметів введено багато курсів за вибором та факультативів: «Ділова українська та англійська мови», «Риторика», «Видатні постаті України», «Програмування», «Креслення», «Краєзнавство Британії» та інші.

 

 

Адміністрація гімназії

Всього коментарів: 1
1
2tsi | 20.02.2016 | 12:09
+ (0) -
Вибачте але про Інтернет мовчіть, бо бувально перед карантином нас змузили підписати договір про те, що ми згідні  про відключення WI-FI!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів