34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Кузнецовська «Свобода» вшанувала загиблих вояків УПА на Замковій горі

Кузнецовська «Свобода» вшанувала загиблих вояків УПА на Замковій горі

23.08.2012

21

1431

У неділю, 19 серпня, Кузнецовська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» провела урочисте вшанування пам’яті загиблих вояків УПА, що полягли у нерівному бою з бригадою НКВС в урочищі Замкова гора біля села Бабка Володимирецького району.

Ще живі очевидці тих кривавих подій, котрі розповідають, що тут знаходилась криївка повстанців. Знесилені і хворі на тиф, нескорені сини України прийняли мученицьку смерть. Їх живцем закололи багнетами червоні кати. Людям з ближнього села було чути, як у жорстоких муках вмирали за Україну їхні земляки.


У 2008 році за ініціативою кузнецовського свободівця Миколи Пешка на Замковій горі споруджено пам’ятний знак й упорядкована прилегла територія. Щороку напередодні Дня Незалежності тут проходить поминальна панахида, яку проводить благочинний Володимирецького району та м.Кузнецовськ УПЦ КП, протоієрей Віталій Боднар. Помянути своїх родичів і земляків збираються жителі довколишніх сіл та усі небайдужі.

До підніжжя хреста люди кладуть траурні вінки та живі квіти. Звучить славень України і пластуни піднімають два прапори, державний жовто-блакитний і повстанський червоно-чорний. Сальвою віддають шану Героям патріоти із товариства мисливців на чолі із Дмитром Ющуком. Із рук у небо здіймаються сім білих голубів, наче душі сімох загиблих повстанців…Пам'ять про тих, хто свідомо віддав своє молоде життя за волю і незалежність України повинна бути нам дороговказом у боротьбі, яка і досі триває за справжню Незалежність України. На противагу нинішній владі, яка усіма силами прагне знищити нашу історію, нашу мову і культуру, українці повинні довести, що пам’ятають і шанують своїх національних Героїв і є господарями на своїй Богом даній землі, йшлося у виступах присутніх.


Голова фракції депутатів від ВО «Свобода» у Рівненській міській раді Олександр Лащук, зокрема, наголосив: «У рік 70-річчя створення УПА за ініціативою небагаточисельної на сьогоднішній день фракції депутатів-свободівців Кузнецовська міська рада більшістю голосів ухвалила рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» Роману Шухевичу і Степану Бандері. Кузнецовськ став в один ряд зі Львовом, Івано-Франківськом і Тернополем. Це яскравий приклад того, як зусиллями небагатьох можна зробити велику справу задля збереження нашої національної гідності, памяті та правдивої історії України».


Прес-служба Кузнецовської міської організації ВО «Свобода»

Всього коментарів: 21
1
IvanGonta | 23.08.2012 | 15:08
+ (0) -
Лащук не має жодного відношення до Рівненської обласної ради і тому не є головою фракції "Свободи" в обласній раді.
2
Жданюк | 23.08.2012 | 15:46
+ (2) -
На першому фото, сидить по центру Роман Захарчук (Глюк) В 2009 році помічений як провокатор проти Василя Червонія. В козацькому таборі с.Острів, на місці Берестецької битви, він з фашистським прапором зі свастикою підбіг до В. Червонія, який ішов зі своєю сім"єю. Все це знімалось на відеокамеру. Прапор в нього був відібраний та спалений. Самому Глюку набили морду. І хоча відеозапис був знищений, є достатньо свідків тих ганебних подій.
3
І вого не цурайтесь | 23.08.2012 | 18:42
+ (-1) -
"Свободі" респект за захід. Було багато людей. Їх не зганяли сюди за допомогою адмінресурсу. Вони прийшли на Замкову гору за велінням свого серця. Такі заходи дійсно пробуджують патріотичний дух. Пане Жданюк, киньте обливати брудом. Якось воно не гарно. СЛАВА УКРАЇНІ!
7
Sriberko | 24.08.2012 | 00:04
+ (2) -
"І вого не цурайтесь"!!!!
Ви знаєте, що в УПА була своя СБ, яка завжди викривала, а не "обливала брудом" зрадників України??
Це як раз той момент, розповісти про ГЛЮКА та щей перед виборами, щоб люди знали провокаторів. які можуть в кожну хвилину створити провокацію на замовлення бандитської влади ПР!!!І все воно як раз Гарно! Не гарно діяти так проти українських патріотів, як діяв Захарчук в Берестечку.
Таких в УПА розстрілювали зразу без "обливання брудом"
Із такими зрадниками та провокаторами (як Глюк), ми перебуваємо в іноземній окупації 360років...
sir_the_dragon | 24.08.2012 | 20:30
+ (0) -
Оте саме СБ, яким заправляв Лебідь-Рубан, винищило купу українців. Ще тоді було названо рубанщина. СБ ганьба УПА, так само як Борджиа ганьба Ватикану.
4
Zaharchuk | 23.08.2012 | 19:17
+ (-3) -
п. Жданюк, як завжди з п'яну перебільшує.
В чому провокативність моїх дій?
Чому я не покараний?
Звісно образа на ВО "Свобода" дуже велика, тому-що таке Ца-Бе не вважають справжнім патріотом.
Але я вам скажу одне, що таких зрадників як ви повиводять на чисту воду ці вибори.
І вам місце на звалищі політичного непотрібу, який прислуговується теперішньому режиму.
Ваша партія мала все, але все кудись розійшлося по кишенях, і вам нічого не залишається робити як тількі гавкати. (Швидкість каравану від цього не змінюється).
Не буду казати що таке історична реконструкція, бо напевне не зрозумієте. І не бачили мене у формі інших військ.
Світлу пам'ять Василя Червонія ви лише використовуєте у корисних цілях, чи нагадати як ваш теперішній лідер приїжжав знімати Василя?
Не буду і піднімати питання про світлу пам'ять Ігоря Якубця, який загинув при дивних обставинах.
У вас немає відео. А в мене є. На якому видно, як вся Васіна охорона, і ще 6-ро браткоподібних, не можуть забрати в мене того прапора, не те що казати про набиття морди.
Готовий відповісти на будь-які ваші запитання, але є одна умова, за кожен бруд я буду відповідати доброю пригошнею олії вам і вашій політ силі за шкабарки.
Не напишу що з повагою, голова Сарненської РО член обласного комітету, кандидат в депутати до ВР по багатомандатному виборчому округу від ВО "Свобода", Роман Захарчук.
З.І. Жданюк брехло та перекручувач. Стьопа з п'яну на вшануванні молов що Пєшко провокатор, Захарчук провокатор, Бучинский теж. Якщо проаналізувати вашу мову за допомогою НЛП, то у вашій голові крутиться слово "провокатор" то ваша робота провкувати, що ви і робите. Бо так як вчиняє провокатор видно здалеку, прийти на вшанування отримати можливість пропіаритись, а скориставшись цією можливісттю облити брудом тиж хто запропонував гостинність. Я не великий прихильник БЮТу та висуванців від нього, але я розумію, до коли ми не будемо підтримувати кандидата від об'єднаної опозиції то пройде провладний. Якщо таке станеться (маю надію що люди розуміють хто є хто) то відповідальнісь повністтю буде на вас і вашій когорті прислужників режиму Януковича.
Можу розповісти як Жданюк знsмав шапки і за що відбував 2 роки.
Думаю, що серед користувачів сайту є люди, які поділяють мою позицію.
Слава Україні!
6
Sriberko | 23.08.2012 | 23:45
+ (2) -
Я вражена писаниною Zaharchukа!!!(Який хамовитий!! та ще й очолює Сарненську РО "Свободи"та й член обласного комітету??
Я хочу підтвердити, що я була в той час в таборі с.Острів Я стояла на березі річки і була свідком, як якийсь чоловік біг через річку із прапором із свастикою і прямо біг до Василя Червонія (земля йому пером).
Біля В.Червонія зразу ж виникла чоловіча метушня (обороняли хлопці В Червонія)
Але в 50м від цього дійства стояв Тягнибок із Молчаном. Я чекала, що Тягнибок, як патріот побіжить теж обороняти
В.Червонія.. Але моїм здивуванням не було меж! Тягнибок стояв як вкопаний і тільки дивився із зловтішним поглядом в ту сторону і не побіг обороняти В. Червонія???
А потім вийшло, що Роман Захарчук -голова Сарненської Ро Свободи та ще й член обласного комітету??? От звідки виросли ноги провокації проти В. Червонія..Ось чому Тягнибок не обороняв В. Червонія!!!А в у 2007р В. Червоній підтримав (собі на шкоду) на виборах Свободу . І в Кузнецовську дякуючи С. Жданюку розкрутили Свободу не Пєшко і не Бенза, а Жданюк із УНПістами.
Захарчук! негарно так хамовито брехати і висловюватися коли ти на такій посаді. Ти компрометуєш свою Свободу. Відлякуєш людей від неї, бо виборці подумають що всі такі хами як ти у Свободі????
5
Жданюк | 23.08.2012 | 22:03
+ (1) -
Глюк, ти все таки визнав, що був біля Червонія з фашистським прапором. А хто ж тобі його дав і хто попросив тебе зробити цю бридоту? Може розповіси про це широкому загалу. А в своєму коментарі я жодним словом не згадав про твою, Глюче приналежність до ВО "Свобода" тому, що поважаю членів Свободи патріотів України. І мав відношення до розкрутки Свободи в нашому місті ще в 2007 році. Також маю багато приятелів свободівців. Тому що все своє свідоме життя, як і вони, сповідую національну ідею. А такі як ти дискредитують саму організацію і її ідеї. Я тобі вже говорив неодноразово і говорив твоїм керівникам, спочатку Мовчану а потім Осуховському, що буду всім розповідати як ти за тиждень до загибелі Червонія бігав за ним з фашистським прапором.Для цього тобі довелося перебрести в одязі через річку Пляшівку. А прапор в тебе вже був на древці і розгорнутим був захованим в наметі. Наші намети були майже поруч. В тебе, як ти кажеш, є запис тієї провокації. Можеш викинути її в Інтернет щоб люди подивились на твою "реконструкцію" і на твою закривавлену пику розбиту Василем Рудюком. А те, що ми не встановили скритого оператора твоїх подвигів свідчить про те, що ти виконував чиєсь завдання. А замовники не оприлюднили твоїх записів лише тому, що Червоній загинув. Даремно ти спалився, Глюче. Залиш "Свободу", Глюче. Ти цим принесеш їй більше користі, ніж перебуваючи в її лавах.
8
Избиратель | 24.08.2012 | 11:14
+ (0) -
Приятно смотреть как настояшие свободовцы говорят всю правду про себя и свои поступки. Просто бальзам на душу, а то говорят все патриоты аж до всрачки, а тут оказывается со свастикой бегают недобитки!
9
виборець | 24.08.2012 | 11:35
+ (0) -
жднюк гонта сріберко хворі на голову бийтесь із СВОБОДОЮ на радість ворогам
Zaharchuk | 24.08.2012 | 13:15
+ (-2) -
Цікаво чому п. Жданюк так переживає за ВО "Свобода" та за її репутацію.
Вже і розповідати почав що я винен у 360 річній окупації.
Жданюк - ваш час закінчився.
Прощавайте.
і не крадіть більше шапок, в президенти вас не візьмуть.
Zaharchuk | 24.08.2012 | 13:19
+ (-3) -
п.Sriberko почерк у вас чоловічий.
і ай-пі один зі Ждавнюком
Zaharchuk | 24.08.2012 | 13:25
+ (-2) -
основне завдання Ждавнюка як і його політсили, яка талановито врофукала все - відтянути голоси виборців від ВО "Свобода", а кандидат-мажоритарник, який кричить що серце болить за Україну робить все щоб очернити кандидата від об'єднаної опозиції - Кошина.
погоня | 24.08.2012 | 18:13
+ (0) -
п.Захарчук, Ви сказали: "У вас немає відео. А в мене є. На якому видно, як вся Васіна охорона, і ще 6-ро браткоподібних, не можуть забрати в мене того прапора, не те що казати про набиття морди."
З ваших слів виходить, що ви дійсно були з фашистським прапором зі свастикою біля Червонія. І боролись за нього так як справжній німецький солдат. Молодець. Так тримати.
Пояснення ж Ваше про якусь реконструкцію виглядає смішно і розраховане на нерозумних людей. Адже слово реконструкція означає відновлення чогось. А що ж відновлювали Ви? Яку подію? Тому прошу Вас пригадати звідки в Вас взявся німецький прапор і чому Ви вирішили похизуватись з ним поряд з Червонієм. А то дійсно Ваші дії можна вважати провокативними. Я не знаю чи правду говорить Sriberko про присутність при цьому Тягнибока. Якщо правду, то напрошується неприємний висновок.
Патріот | 25.08.2012 | 00:50
+ (0) -
А я пропоную Глюкові на вибори разом із свободівським прапором нести свій -фашистської Німеччини, нехай люди знають свдїх "героїв".
Zaharchuk | 25.08.2012 | 09:39
+ (0) -
Слава Богу, що найгірший свободівець - Роман Захарчук.
Добре що в Свободі немає зрадників і тушок.
Суд лінча не вийде.
За весь час коли я є головою районки в Сарнах, я не помічений в провокаціях, і не крав нічого.
Так-що провокація це була спитайте в Червонія, або не мусольте те чого не знаєте.
Слава Україні!
Смерть зрадникам!
Zaharchuk | 25.08.2012 | 09:41
+ (0) -
п. Жданюк, не формуйте вигляд що окрім вас че питання когось цікавить.
мняйте не міняйте ніки - вашу репутацію нічого не очистить.
сорока | 27.08.2012 | 09:39
+ (0) -
класс
borman | 29.08.2012 | 12:06
+ (0) -
Тварі УПАновські!
Сергій | 26.08.2013 | 18:38
+ (0) -
Фашистські виродки! Горіти вам в пеклі!
jarema | 26.08.2013 | 19:48
+ (0) -
Сергію! роздивися якого року відео . а тоді пиши коментар...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів