34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // В рядах кузнецовських депутатів втрати?

В рядах кузнецовських депутатів втрати?

08.09.2013

76

3422

Хвороба під назвою "понти" дібралась вже й до лав народних обранців Кузнецовська. Цього разу живою ілюстрацією ураженості цим вірусом став свободівець Микола Пешко - який як всім відомо є не тільки членом земельної комісіі, а й відомим на все місто підприємцем, адже має змогу купити сучасне авто, а саме кроссовер "Honda CR-V" вартістю від 300 тисяч гривень.

Звісно що в нашій країні можливо все, але тільки для ... "ізбраних", тому знаходження данного авто біля взуттевої майстерні (мікрорайон Перемоги) у мене не визвало особливої зацікавленності, але визвав подив та не абияке здивування факт знаходження на лобовому склі хонди незрозумілого "документу" зі словами "Рівненська обласна рада. Перепустка".

Здається, що українські "крутелики" не мають звички виконувати закони, навіть коли вони самі їх і  пишуть. Хоча, можливо, ми не знаємо всієї правди, можливо це авансовий квиток, подарений депутату міської ради який ду-ууууууже хоче стати депутатом обласної ради, а там, дивись, і нову наклейку подарують!!!!

Звісно, можна довго сперечатись, що було перше Київська Русь чи Московія, але як кажуть москалі, одне відомо точно - "Понты - великая сила!"

Слава Україні!Всього коментарів: 76
1 2 »
1
coiner | 08.09.2013 | 11:01
+ (3) -
Заробив тяжкою працею!
2
Українка | 08.09.2013 | 11:39
+ (9) -
Рученьки терпнуть, злипаються віченьки.
Боже, чи довго тягти?..
З раннього ранку до пізньої ніченьки
На Хонду взуття майструваТИ...
3
komrad | 08.09.2013 | 13:55
+ (7) -
С помощью таких «документов», зачастую сделанных на компьютере и заламинированных пленкой, некоторые водители пытаются бесплатно парковаться, а также оставлять свои автомобили в местах, где это запрещено соответствующим дорожным знаком. Удается это многим, но вот незадача: подобные действия не задекларированы ни в ПДД, ни в КоАП, ни в других законодательных актах. Всего за пару дней был замечен  в Кузнецовске водитель-депутат с поддельным документом. Что Вы на это ответите за «ксиву»уважаемый наш депутат? Работники ГАИ проводили операцию "Документ" в Ровенской области где составляли акты их изъятия, один из экземпляров которого они оставляют себе, а второй – отдают владельцу. Если документ подделан (стоят липовые подписи и печати), работник ГАИ доставляет водителя в РОВД для выяснения обстоятельств дела. За такое мошенничество может грозить уголовная ответственность за использование заведомо поддельных документов. Так что следовать новой «моде» опасно не только для кошелька, но и для собственной свободы. У нас в городе как подтверждение отсутствует ГАИ, если у всех на глазах разьезджают наши депутати городской власти з такими" ксивами".Согласно Указу Президента Украины № 567/2005 от 30.03. 2005 года изготовление и использование любых документов, предоставляющих право или содержащих просьбу о предоставлении права беспрепятственного проезда автотранспорта, запрещено. Работники милиции обязаны изымать все такие «ксивы».Считаю, что в использовании поддельных «ксив» можно усматривать признаки преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 358 Уголовного кодекса Украины – «Использование заведомо поддельного документа» (наказание в виде штрафа до 50 НМДГ, или арест на срок до 6 мес., или ограничение свободы до 2-х лет) только в случае, если подобный документ выдается также «в оригинале» соответствующим органом в пределах его компетенции, предусмотренной законодательством. Если же документ – выдуманный, он не предоставляет никаких прав или привилегий. По моему мнению, наказать за его использование по указанной статье нельзя. Но стоит ли овчинка выделки, если «липа» распознается первым же рядовым инспектором?
Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів  та бланків, збут чи використання підроблених
документів, печаток, штампів
1. Підроблення посвідчення або іншого офіційного документа,
який видається чи посвідчується підприємством, установою,
організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом,
аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати
такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з
метою використання його підроблювачем чи іншою особою або збут
такого документа, а також виготовлення підроблених печаток,
штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно
від форми власності, інших офіційних печаток, штампів чи бланків з
тією самою метою або їх збут -
караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів
громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням
волі на строк до двох років.
2. Складання чи видача працівником юридичної особи будь-якої
форми власності, який не є службовою особою, приватним
підприємцем, аудитором, експертом, оцінювачем, адвокатом або іншою
особою, яка здійснює професійну діяльність, пов'язану з наданням
публічних послуг, завідомо підроблених офіційних документів, які
посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають
певні права чи звільняють від обов'язків, підроблення з метою
використання або збуту посвідчень, інших офіційних документів, що
складені у визначеній законом формі та містять передбачені законом
реквізити, виготовлення підроблених офіційних печаток, штампів чи
бланків з метою їх збуту або їх збут чи збут завідомо підроблених
офіційних документів, у тому числі особистих документів особи, -
караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців,
або обмеженням волі на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті,
вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, -
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або
позбавленням волі на той самий строк.
4
Льоша | 08.09.2013 | 17:20
+ (-7) -
Автор статейки про Пешка Миколу видно, що боягуз, бо не бачу під статею прізвища автора.
"Москаля" зачепило те, що український підприємець Пешко "мав змогу купити сучасне авто, а саме кроссовер "Honda CR-V" вартістю від 300 тисяч гривень". Всім відомо, що Пешко не вкрав гроші на машину а заробив своєю працею. А те, що праця чоботаря була завжди прибутковою, бо ще давно у минулому, всі жиди в Україні мали чоботарні. І ніхто не дивувався, чому це жиди-чоботарі багаті!!! "Звісно і зараз в нашій країні можливо все, але тільки для ... "ізбраних", для іноземців при владі і їхнім мажорам. А українці-підприємці повинні тільки платити податки ненажерливій злодійській владі і їздити , по-вашому, повинні тільки на возі і жити у халабуді.

Подивіться , "Москаль", чиї руки пригребли багатство України???
-Тільки не українці.
Чи вас цікавлять тільки українські підприємці в своїй країні??
ПІАР | 09.09.2013 | 09:15
+ (6) -
ЖИД-ЧОБОТАР  Пешко замаскувався під бендеру.
Гаплик партії свобода в їхніх рядах жиди керують.
ГОЛОСУЄМ ЗА (свободу) !
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:08
+ (0) -
PR (він же ПР, він же ЗК) скажи но мені, хто такий бендера? Я знаю Бендери - місто в Придністровії, знаю бендерівці - жителі цього міста.
5
Льоша | 08.09.2013 | 17:26
+ (-6) -
"Українка!"
Це точно, що ти українка, бо тільки в українців є страшна "ЖАБА" у душі. Недаром кажуть , що найбільша радість в українця, це коли у сусіда згоріла дача.
Ти не хочеш спробувати працювати на свою сім"ю в корумпованій наскрізь Україні?
А спробуй. І зразу тебе заціпить. бо це не просто.
Бо Добре тим у кого "криша" папи, дяді, доброї тьоті, або безкінечне носіння хабарів....
6
Ольга | 08.09.2013 | 17:49
+ (6) -
Вся твоя балаканина, Льоша, зводиться до одного - "безкінечне носіння хабарів...." А хто саме їх бере в цьому місті прекрасно знають всі, так що не виправдовуйтесь.
7
Москаль | 08.09.2013 | 19:46
+ (5) -
Боже яка "Жаба" давить Пешко крикливого жлоба українського народу який (мабудь) під вимишленим імьям Леша спробував обгрунтувати свою безглуздо-понтову виходку та спробував довести що робить сутками в своїй чоботарні. Нажаль дійсність показує зворотній бік так би мовити "депутату з народу" який прикриваючись бородьбою за справедливість та дорвавшись до корита влади деребанить все що можно не цураючись нічого. Хапуга який прикривається начеб-то заботою про народ та росказує що чоботорь в нашому місті може стати мільонером бо заказів в нього хватає на 5 років вперед. Брихло! Невже ти сутками не спиш а весь час людям чоботя ремонтуєшь? А скільки у тебе ціх майстерень? А скільки найманих працівників? Одним словом показав свої обличчя то скажи людям звідки перепустка і на яких лохів вона розрахована? Ті що в погонах? Може ти ще й пьяним їздишь? Перевертень зніми той папірець та сходи ... ні просто викінь, бо сходити не вдасця він у тебе ламінований!
8
наталя | 08.09.2013 | 22:03
+ (-5) -
чого ви до Пешка пристали вiн просто депутат.
Подивiться на чому jздить держслужбовець Сич.
добродій | 09.09.2013 | 09:49
+ (3) -
не знаю Сич особисто, але їздить вона на авто чоловіка, що придбане за вкрадені у бандитів гроші... і чоловік її наразі ховається десь під Києвом... але сам факт, що наші можновладі катаються на авто, вартість яких перевищує п'ятирічний заробіток часом наводить на думки, що нас десь на*бують...
9
MVC | 08.09.2013 | 22:50
+ (0) -
Льоша | 09.09.2013 | 00:11
+ (-3) -
Москаль ти неграмотне створіння. не пиши коментарі-спочатку вивчи граматику української мови...
Житель | 09.09.2013 | 00:19
+ (3) -
Льоша, а ти орфографію.
Льоша | 09.09.2013 | 00:21
+ (0) -
натали! ну ти і прирівняла Сич до Пєшка!! У неї чорнобильська пенсія більша ніж Пєшко у місяць заробляє!!1
Льоша | 09.09.2013 | 00:32
+ (-4) -
Москалю ! подивися як живуть депутати від ПР та БЮТу! Ти мабуть бютівець або ПР, що тобі засліпило. Берташ із сином від ПР (сьогоднішній гість Кузнецовська) викупив всю Рівненську область. Сорока-зрадник України від ПР (сьогоднішні гість Кузнецовська) ще при Кучмі жирував,а зараз у маслі купається. А Юлька екс-прем"єр бізнес створила у Чехії та Канаді, тобто гроші із України вивезла від пенсіонерів і бюджетників...
І вони для вас -святі . У московських церквах за них молються. Один Пєшко -українець купив машину!!!!
pop | 09.09.2013 | 00:40
+ (-5) -
не смешите.машина у каждого кузнецовца есть.Сразу видно почерк писак на сайте.То им свято города не такое,то Куц не такой,то Пешко поганий,то Сич не такая.На себя посмотрите.Гадите всех и все.Бо от корыта вас прогнали вот и давитесь от злости анощенковские прихвостни.
1 | 09.09.2013 | 01:20
+ (-4) -
14 pop (Вчора 23:40) згоден поп. але скоро твій комент видалять.. не вміють програвати...
asya | 09.09.2013 | 01:55
+ (-4) -
Сайт мы желаем тебе в день мiста стать обьективным!
reks | 09.09.2013 | 09:05
+ (1) -
Недали Рябому землі під церкву,  бо не захотів Пешку хонду купляти. smile
Знаус | 09.09.2013 | 09:12
+ (5) -
Свободівець Пешко - кращий піар-агент Партії регіонів. От всі кричать, що при цій владі жити тяжко, а Пешко своїм життям ніби спростовує: "Ви не праві, при регіонах навіть простий свободівець чоботар може на Хонду чесною працею заробити. Значить, і вчителі зможуть, а там, дивись, і двірники підтягнуться. І за оренду небагато беруть, всього 90 гривень на місяць з ларка. Да в цій країні жити припеваючи можна і бізнес вести". А за піар йому в області й перепустку дали, мол, приїжджай на чайок коли схочеш. Так що дарма ви, тут все по чесному. Ти нам, ми тобі.
Об'єктивно | 09.09.2013 | 09:20
+ (2) -
З такими ворогами як Пешко, регіонам і друзів не треба.
Син Пешка | 09.09.2013 | 12:45
+ (0) -
Друзі в нашій країні не заборонена "праця", а тим паче у вигляді власного "ремесла". А на законних підставах платиш так званий єдиний податок і працюєш скільки в тебе сили вистачає, плюс до того в нас немає жодної приватизованої землі, не дивлячись на інших так званих підприємців. Само образливо слухати те що нібито йому гроші з неба падають, а бо він десь їх знайшов, або поцупив, а ніхто ж не знає що він почав свою трудову-діяльність з 10 класу в ПТУ м.Березне, а в 11 вже шив взуття на так звані "ближні села" і був зовсім не залежний від батьків, от коли будите вітатися з ним то зверніть увагу на його руки і всі питання відпадуть самі собою. Про вартість машини починаючи 300тис. тут вже явно прибрехали хоч машиною наша сім'я тішиться, тому працюйте, впроваджуйте щось нове і будите катати своїх близьких на такій самій машині, а може й на кращій. Працьовитим людям завжди добере жилося, особливо тим які не залежні з сильною хваткою. Підприємницьке свідоцтво в нього під №10 видане 17 жовтня 1991р. хто ще може похвалитися що увійшов в першу десятку підприємців в місці? А він не жид, бо жиди піняться разом москалями та янечарами, що їх якийсь бандерівець з молотком доганяє і буде пиз*и їх за прокрутки з міським бюджетом.
Я само більше не люблю тих людей які люблять потрандіти про когось там нібито він сякий-такий, а самі лайно. Тому як кажуть караван іде, а пси гавкають і саме головне щоб ті пси не робили погоди.
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:12
+ (0) -
Руки завжди вкриті шаром клею, а не як у Куца - вихолені.
первый | 09.09.2013 | 13:00
+ (-1) -
Для сина Пешка! Чого ти паришся, батю твого обливають його ж побратими по депутатству: А саме Батькывщина!!!!! А так он нормальний мужик, хоч немного и кричит, но ничего это нормально в нашей стране!!!
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:14
+ (0) -
Забудьте про Батьківщину, за такою Батьківщиною і ПР не треба. Куцові Пешко вже поперек горла став, тому я вважаю, що ця стаття замовлена самим Куцом. Скільки дана Хонда стояла там, нарешті помітили? Сумніваюсь.
Син Пешка | 09.09.2013 | 13:12
+ (-3) -
Я не парусь, бо я в кусі всіх справ і знаю хто є хто.
Як каже батько: "ще добре що я кричу, от біда буде коли я їх пі*ти буду"
Сину Пешка | 09.09.2013 | 13:28
+ (5) -
Да пофіг на машину, кого вона цікавить. Мене цікавить, чого в нього перепустка Рівненської облради на склі?
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:15
+ (0) -
Наклей собі таку само на лоба. Тобі не пофіг що там наклеєно?
Син Пешка | 09.09.2013 | 13:49
+ (-5) -
видали на виборах, хіба тільки одна перепустка в нас у місті?
ВО сволота | 09.09.2013 | 14:20
+ (4) -
Латання дірок у чоботях - найприбутковіший бізнес? Не смішіть, де ви ще бачили шевців на хондах? Пешко брехун и хапуга. "Honda CR-V" -доказ.
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:16
+ (0) -
Затикни свого поганого рота, смердить дуже.
Ряб. | 09.09.2013 | 15:56
+ (4) -
Дірко-латальний чоботяр Пешко не хапуга! Йому гроші на "Hondу CR-V" дав Греко-Католицький Бог.
Viktor | 09.09.2013 | 17:37
+ (3) -
В Пешка гроші з того ж корита, що і машина їх шефа Тягнибока, який і котедж під Києвом будує на заповідних землях під охороною, бо депутат слуга народу. Читайте газету "Експрес" (львівський).
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:17
+ (0) -
Для початку почитай сам, щоб дізнатись хто власник газети. "Експрес" не є еталоном правди.
Думка | 09.09.2013 | 17:45
+ (-3) -
Я вам так скажу Пешко мабуть сильно комусь поперек горла став в нас в міськраді, що його просто нема за що прижучити то його таким чином замовили через сайт перепустку вони побачили хонду порахували, ви якщо знаєте якісь додаткові джерела Пешка, тоді говоріть а якщо ні то посидіть біля майстерні Пешка та підрахуйте скільки клієнтів до нього заходить, щодня і до котрої години він бувало працює, і тоді помножте на робочі дні викиньте обовязково неділю і релігійні свята бо він ніколи не працює у релігійні свята і в неділю він поважає нашу історію та шанує память пращурів. а тим хто замовив оцей ганебний наклеп, можу побажати тільки здоровя та крепких нервів, бо Пешко не такий простий хлопець що оце почитає розплачеться та забється в куток і не буде ходити на сесії не здійснюватиме депутацьку діяльність. Ні не такий я впевнений. Так тримати Миколо, а те що ти один такий на всю міську раду це звичайно погано булоб хоть таких з пять от тоді може трохи і тирили в міськраді як у Верховній раді.
Нехай не здригнеться рука тобі Миколо зупиняти, блокувати незаконні рішення, та викривати корупційні схеми службовців виконкому. Тримайся Козаче Тримайся.
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:18
+ (-1) -
Саме так, варто дізнатись усі плани і дії Батьківщини, відразу замовна стаття.
Микола | 09.09.2013 | 18:10
+ (1) -
Вся ваша писанина розрахована на тих, хто не знає цього товариша особисто. Всі інші хіба посміються, прочитавши вашу оду. Скільки забашляв за абзац?

А поперек горла він всьому місту стоїть.
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:20
+ (0) -
Чим же він тобі мішає? Розкажи. Сховався за нереєстрованим ніком і дзявкаєш як шавка з-під лавки.
polishuk | 09.09.2013 | 21:09
+ (5) -
Зараз ДАІ проводить місячник вилучення різного роду перепусток і дозвільних паперів
на проїзд без проблем, так що хай наші даішники складуть на Пешка протокол, а відносно його принциповості, то яка принциповість від неука, який керує Свободою, що буває коли керують партією неуки з історії відомо
zagrava | 09.09.2013 | 22:04
+ (-3) -
Поліщук-ти все вірно підмітив...Неук в нас керує державою,більшість в ВР балбеси і неуки-зате в наколках і пальці віялом,деякі заступники директора РАЕС(постав перед зеркалом - ну дурень дурнем,а так-Гоша) і так на всіх шаблях...А про Пешка я так не сказавби.Так,мужик прямолінійний,неотесаний навіть грубий,але все зробив і заробив своїми мозолями.Цього від нього не забереш і не кивайте на зеркало коли рила ваші в лайні,говноїди.Ніщо не портить здоровя хохла так,як грудна жаба...
Москаль | 10.09.2013 | 13:01
+ (6) -
Щось балакало-балакало то чудо про свої трудові будні та досягнення, а напряму як мужик так нічого і не відповіло. Якого ... причепив той папірець на лобове скло? Понти?!? Так і є!!! Дуже добре що такі муркотали та блюзнірники як Пешко паляться на таких ось дрібницях,які дуже добре їх характеризують,адже в дрібницях можно побачити справжнє обличчя людини - бо контролювати дрібниці недосвідченій і убогій людині не під силу!Так-так все це з-за відсутності розуму та освіти. Хитрість- ТАК,нахабство- ТАК,брехня та блюзнірство - ТАК! Ось таки люди з трибуни кричать спочатку одне, а потім коли до них приходять чи викликають домовлятись різко та тихенько закривають свою пельку бо вже можна домовитись дай ще на свою особисту користь. Ось з таких і виходять майбутні ненажери депутати обл. рад чи навіть України! Зніми цей папірець з машини пройдисвіт, бо наступного разу стаття може бути про кількість оформлених робітників в твоїх майстернях та тобою особисто зароблених грошах,а ще про ті які збирають та видають чорним налом, звідки ти їх крадеш та куди і в що вкладаєшь.
Наберись мужності та скажи людям правду: Так! - я дорвався до корита, хочу бути вище за людей!
В усьому написаному мабуть є одне слово яке з-за недосвідченості буде тобі не зрозумілим, то я зразу опишу його значення!
Блюзнірство: зневажливо-знущальне, образливе, глузливе відношення до чого-небудь шанованому і шанобливому; знущання над видатними науковими відкриттями, витворами мистецтва, благородними вчинками, подвигами, моральними нормами, пам'яттю великих людей, героїв і т. д.
komrad | 10.09.2013 | 15:08
+ (5) -
НА РІВНЕНЩИНІ проходила ОПЕРАЦІЯ «ДОКУМЕНТ»

У період з 29 серпня по 7 вересня 2013 року на території Рівненської області відділом Державної автомобільної інспекції проводилися цільові профілактичні заходи під умовною назвою “Документ”.Зокрема, заходи  полягали у виявленні в учасників дорожнього руху усіляких візитних карток керівництва ГУМВС, УМВС та У(В)ДАІ, різного роду талонів, спеціальних перепусток, посвідчень та дозволів, що містять прохання сприяти працівникам ДАІ в безперешкодному їх пересуванні автотранспортом по території держави, про надання їм допомоги чи з метою уникнення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.У разі пред’явлення таких документів учасниками дорожнього руху працівникам Державтоінспекції, вони вилучатимуться у порядку, передбаченому чинним законодавством та направлятимуться поштовим зв’язком до Департаменту ДАІ МВС України.Усі правопорушення,  скоєні учасниками дорожнього руху, які пред’явили працівникам ДАІ вищевказані документи, будуть документуватися та стоятимуть на особистому контролі керівництва ВДАІ УМВС України в Рівненській області. Прес-служба ВДАІ УМВС Українив Рівненській області  Виникає питання куди дивиться керівництво ДАІ Кузнецовська?
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:22
+ (-2) -
Комрад, крім патрулювання доріг заглядай ще й у нормативні документи, щоб знати що, чому і навіщо.
Марко | 10.09.2013 | 16:43
+ (-3) -
Для Москаля:
Якщо це що ви тут написали з приводу дрібниць, все в чому грішний Пешко, то це ще раз підтверджує, що це людина нормальна, і делеговані нами виборцями йому права представляти наші інтереси, і відстоювати нашу громадську позицію надані йому недаремно, він не раз на сесіях і за межами доводив нам, що він не трутень, а працює, як бджола відстоюючи інтереси саме народу в міській раді, а перепустки такі видавали практично всім активним членам виборчих процесів, для безперешкодного доступу до проїзду та паркуванню під час доставки та перевезення, як документації так і для перевезення членів ДВК і ТВК.
Juliakri | 11.09.2013 | 20:42
+ (-3) -
Просто незграбний журналіст!Як можна писати настільки безтолково ? "Данного " заглянь у словник як буде правильно!!  Купа тавтології ...можливо, можливо, можливо.....можливо ти ПТУ слюсара закінчив... а не журналістику ??? Тобі ще вчитися і вчитися, а не наклепи зводити, безграмотний! І заголовок- відстій, фантазія туга.
Миколі Юхимовичу респект!  Нехай Ваші вороги луснуть від заздрощів!
Оса | 11.09.2013 | 20:58
+ (6) -
Ось тепер М. Пешко може зрозуміє, що палка має два кінці.. Бо він перед виборами боровся брудними методами із людьми, які допомогли його Свободі розкрутитися в Кузнецовську. Він із своїми друзями, які допомагають йому мед качати,розповсюджували плітки, привозив від зрадників України із Рівного надруковані брехливі пасквілі і із гордістю вихвалявся,що у нього таких цілий багажник...
Миколо! Ось тепер другий кінець тієї палки і тебе стукнув. І це ще тільки початок.
І будь яка церква тобі цей гріх не простить..
sir_the_dragon | 12.09.2013 | 21:24
+ (0) -
Моя церква простить, бо не брехлива і не лицемірна.
Москаль | 11.09.2013 | 21:04
+ (3) -
Juliakri, йшла би ти звідси, журналістко ще недороблена. І не лізла б в дорослу розмову.
Колись потім ти зрозумієш, що сфотографуватись з Тягнибоком, це ще не означає стати патріотом своєї країни. І що кожен має займатись тим, на що підписався. Вчителі вчити дітей, кармени танцювати, а чоботарі латати чоботи. Тоді буде всюди лад.

В мене все. А до журналістики я маю таке ж відношення як ти до правил української мови. То біш ніякого.
Juliakri | 11.09.2013 | 22:58
+ (-4) -
Москалику, а ти крім того як поливати людей брудом ще щось вмієш? У вільній Україні живемо? - от і "лізу". Практикуйся і книги читай, словниковий запас збагачуй.  Успіхів !
ВЕЛИКИЙ_РЕГІОН | 11.09.2013 | 23:49
+ (-5) -
Москалю, ты наверное представитель этой нации, или москали это не нация, ах да это ж - сборный образ слуг и "больших кормчих" империи.

А относительно твоей осведомленности то респект, что знаешь о том кто с кем фотографируется, но ты ж знаешь что теми бывает у кого длинный нос и суют туда куда не надо ...
світлий | 12.09.2013 | 02:00
+ (-4) -
39 Москаль Правильно пишеш на рахунок роботи, але є проблема що Пешко не підписувався на жодну посаду, бо він самодостатній як результат та ж сама хонда яка виїдає очі. Депутатство це результат волевиявлення громади (різної, а не партійної). На рахунок роботи ви трохи схожі з Миколою, в тому що скоро полетять голови вибраних від ВО сволотою (батьківчина) директор прес-центру та парку, а можливо й лишаться якщо задушать в собі жилу "деребану"
Успіху тобі москаль!!! А раю немає, на небі, тай на землі!!!
світлий | 12.09.2013 | 02:28
+ (-2) -
38 Оса Десь колись Жданюк заявляв що допомагав розкручувати свободу, але не віруючі звичайно вірили бо це був грубий піар та підла брехня за яку чуть сам Маланець(Ждан.) не отримав в центрі міста в голову від Пешка. було-було! А от ще такий факт що в Жданюка ОДИН ІЗ скелетів є досить таки досить простий, наприклад частина державних коштів проходить через його жінку чи падругу у виглядів канцтоварів+мило і всякої біди на освіту, можете перевірити. Я вже не пишу про інші скелети. А де він до речі працює?
ОСА--вжалив себе за сраку!)
Виктор | 12.09.2013 | 11:11
+ (2) -
а чё вы все так на них (депутатов и всякую остальную политическую шваль) нападаете , а другие так усердно их защищаете?
вы все, всё равно им нужны только на выборы, а как дальше будете жить, им глубоко наплевать.
ну разве что хорошо лизавшие зад, тоже подпустят к корытцу.
ВЕЛИКИЙ_РЕГІОН | 12.09.2013 | 18:31
+ (3) -
Что тут говорить, давай лутше посмотрим на каком авто исполняющий обязанности мера будет ездит через года два или даже через год, или другие чиновники .......... но наверное даже если и будут ездить то авто будет не их а родственников
Оса | 13.09.2013 | 00:05
+ (4) -
43 світлий , ти зовсім не світлий, а темний чоловік із обмеженою розумовою діяльністю!! На твій коментар напишу слова:"Хто всрався? Невістка.
Писалося за палку яка має два кінці. А за Жданюка і слова не було. Чи вам всім Жданюк як більмо на оці??
Бо Пєшко думав що тільки він може бити палкою українців перед виборами, прислуговуючи Тягнибоку ,( виконуючи його підлі завдання на знищення всього українського...) А тут якийсь бютівський телепень і його засіб пересування побачив і роздув дурну історію. (За кордоном машини мають всі члени сімей і міняють вони їх як пальчатки..) Це наші дикуни ще реагують на машини . Чого дурні -бо бідні..
А Свободу у 2007 році і справді розкручували люди Жданюка, а Пєшко тоді боявся навіть до намета підійти, бо був тоді членом соціал-демократичної партії, яка зараз стала партією Королєвської.. Попитай у Пєшка чи правда ??
Світлий!! такі як ти покидьки, зраджували отаманів Холодного Яру,бійців УПА, писали доноси в 1937-1989роках і ось зараз ще живуть в твоєму образі.На жаль їх дуже багато, тому влада не українська а сіоністів.
Льоша | 13.09.2013 | 00:11
+ (1) -
От такі дебілкуваті виборці як "світлий" є прихильниками ВО "Свабода"...
sir_the_dragon | 13.09.2013 | 00:42
+ (-2) -
А ти напевне регіАНАЛ. Що таий дурний.
Як вам таке? | 13.09.2013 | 09:35
+ (0) -
До закінчення року ще чотири місяці, а деякі народні депутати вже перевищили свої річні ліміти на перельоти. «Вісті» оприлюднили інформацію, скільки і куди літають депутати. За підсумками перших семи місяців 2013 року нардепи налітали на 6,3 млн гривень.

Так, зокрема, нардеп від Рівного, «свободівець» Олег Осуховський «налітав» на суму, майже вдвічі більшу від тієї, яку апарат Ради рекомендує витратити за рік (26800 гривень). 33 перельоти нардепа забрали з кишень платників податків 44 912 гривень.

Та й загалом ВО «Свобода», котра вперше потрапила до парламенту, на перельотах не економить. «Свободівець» Михайло Блавацький, який очолив рейтинг «Вістей» з польотів, до 1 серпня «налітав» Україною на суму в три рази більшу, ніж рекомендована апаратом Ради на рік. На його рахунку 37 поїздок, які обійшлися бюджету в 83 тисячі 851 гривень. Але нардепа це не бентежить. У коментарі «Вістям» він сказав, що його поїздки пов’язані виключно з роботою, а тому він не збирається економити.

Тим часом прес-служба ВО «Свобода» на офіційному сайті партії заявила: «До складу фракції ВО «Свобода» входять 36 народних депутатів. 37-й, свободівець Руслан Кошулинський, як заступник Голови ВР, відповідно до регламенту, є позафракційним. Оскільки частина депутатів-свободівців з об’єктивних причин можуть перевищити так званий «ліміт на авіаперельоти», фракція ВО «Свобода» урівноважує це меншим використанням авіатранспорту тими депутатами, хто може здійснювати свою роботу з мінімальним використанням цього виду транспорту. Більше того, у фракції є депутати, які взагалі не користувалися послугами авіатранспорту. Саме тому в цілому фракція ВО «Свобода» не перевищувала ліміту на авіаперевезення».

Газета "Рівненська правда"
світлий | 13.09.2013 | 12:31
+ (-1) -
56 Оса
я конкретно прив'язав Жданюка до коментаря твого, а ти таку фігню написав про яку впевненістю можна сказати думки божевільного, без образ, але напевно не я тут з обмеженою розумовою діяльністю, а більш всього ти.
Якби він був би з Королєвською, то це лиш був доказ про його тягнення до грошей.
Намети свободівські появилися в місті лиш 2008р. коли він був вже в свободі. А мені дуже цікаво як Жданюк і його люди допомагали піднімати Свободу в Кузнецовську? Тільки з конкретикою,а не так що тримав двері в міськраду.
З рівненського сайту "ВСЕ" | 13.09.2013 | 13:38
+ (0) -
Що з’ясувати чи справді це авто належить депутату, журналісти сайту "ВСЕ" звернулись за коментарем до Миколи Пешка. З невідомих нам причин він давати коментарі відмовився. Подаємо розшифровку розмови:

- Доброго дня, це журналіст сайту «ВСЕ». Ви може зараз розмовляти?
- А що це за сайт і хто його власник?
- Інформаційний сайт з Рівного.
- В мене обід з 13 до 14 години.
- Тоді я зателефонуємо за півгодини.
- Я тоді тоже буду зайнятий.
- А коли до вас можна зателефонувати, щоб отримати коментар?
- Знаєте, я не хочу з вами мати справу.

Тож депутат навіть не захотів вислухати наші питання. Натомість знайомі пана Пешка кажуть, що він постійно користує авто марки «Мерседес». Чи є Honda CR-V новим авто очільника Кузнецьовських свободівців наразі не відомо.

Ти часом з 29 серпня по 7 вересня 2013 року на території Рівненської області відділ Державної автомобільної інспекції провів цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Документ". Зокрема правоохоронці карали учасників дорожнього руху за використання усіляких візитних карток керівництва ГУМВС, УМВС та У(В)ДАІ, різного роду талонів, спеціальних перепусток, посвідчень та дозволів, що містять прохання сприяти працівникам ДАІ в безперешкодному їх пересуванні автотранспортом по території держави, про надання їм допомоги чи з метою уникнення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

Цікаво чи позбавили правоохоронці Honda CR-V чудової депутатської наліпки?
Sonce | 13.09.2013 | 16:46
+ (2) -
Бруд!  Ця країна ніколи не стане великою! Ментальність у нас препогана!
перепустка | 13.09.2013 | 17:48
+ (2) -
Перепустка на мiсцi. ДАI дауни нiчого не бачать. Може Кульбашний поспонукає на бездiяльнiсть iнспекторiв ДАI та подумає про звiнення Катеринича.який не виконує свої обовязки.
1-50 51-56
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів