34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Привітання // Кузнецовський МВ УМВС вітає з Днем Знань

Кузнецовський МВ УМВС вітає з Днем Знань

01.09.2011

5

819

Шановні учні, вчителі та батьки !

Від імені органів внутрішніх справ області щиро вітаємо Вас зі святом 1-го вересня - Днем знань.

Особливо хочеться привітати першокласників, які тільки стали на шлях отримання освіти та знань, дивляться на світ широко відкритими допитливими очима, хвилюються перед першим у своєму житті уроком, а також особливо привітати тих старшокласників, які по закінченні цього навчального року переступлять поріг рідної школи і стануть на свій самостійний шлях.

Хочемо побажати Вам усім, щоб протягом нового навчального року ніхто з Вас не стикався із Законодавством з негативного боку, тобто знехтувавши ним, переступив дозволену межу. Хочеться, щоб Ваше дитинство не затьмарювалося конфліктами із Законом.

Держава і правоохоронні органи стоять на захисті Законів, які захищають права дітей від корисливих та злочинних дій дорослих, але разом з тим і вимагають від неповнолітніх дотримання чинного законодавства. 

Злочинність неповнолітніх має свою специфіку, тому кримінальне законодавство України містить окремі норми, що передбачають відповідальність і покарання осіб у віці від 14 до 18 років. Багато діянь неповнолітніх сприймаються як такі, що викликані недостатньою соціальною зрілістю (крадіжки у сім'ї, сусідів, навчальному закладі, хуліганські бійки, відбирання грошей та речей у молодших та інше). Такі вчинки несуть за собою певне покарання як неповнолітніх, так і батьків за недостатнє виконання ними своїх батьківських обов'язків по вихованню дітей. Закони створені для того, щоб дати Вам і всім громадянам України побудувати нормальне для себе життя, не допустити насильства, створити достойні умови і взаємовідносини в суспільстві. І сьогодні у Вас є можливість будувати своє життя так, щоб потім не було соромно перед суспільством.

Хочеться також акцентувати увагу на те, щоб при формуванні власних моральних цінностей, коли сучасна молодь формується в умовах становлення ринкових відносин, вільного поширення різного типу відео- і кінопродукції, новітніх комп'ютерних технологій, у Вас - сучасних молодих людей не виникало позитивного ставлення до вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, вживання або хоча б наміру до вживання наркотичних та токсичних речовин - це величезний ризик, який може перекреслити назавжди всі Ваші мрії і добрі починання, надії Ваших близьких та рідних, поставити Вас за межу, після якої немає вороття назад.

Тому, сьогодні ще раз вітаємо Вас з початком нового начального року і бажаємо Вам ствердитися в житті не шляхом насилля над правами інших, а приклавши максимум зусиль, самоствердитись в сфері здобуття знань, навчившись якоїсь майстерності, покорити вершини, зробити якесь відкриття, виграти у спортивних змаганнях, тобто стверджуватись там, де потрібно застосовувати розум, терпіння І час, щоб не калічити свою душу, зберегти власну гідність - Ваше невід'ємне право, знищити яке Ви можете лише самі.

В цей святковий день бажаємо Вам вирости людьми з великої літери, рівними серед рівних. Працюйте над цим, досягайте своєї світлої мети, ростіть достойною зміною і опорою нашої держави.


Кузнецовський МВ УМВС


Всього коментарів: 5
1
AndyEn | 02.09.2011 | 12:53
+ (2) -
Як би ще міліція виконувала свій обов'язок так як поздоровляє, було би взагалі шикарно... dry
2
Gal4on0k | 05.09.2011 | 20:35
+ (1) -
Якби у міліції була матеріальна зацікавленість у роботі. Скажіть мені будь ласка, шановний ви б працювали по 12 годин за зарплату 1200 грн?... А ви знаєте скільки непотрібної паперової роботи у цих працівників, скільки контролюючих органів і на скільки НЕДОСКОНАЛЕ у нас законодавство, згідно якого вони зобов"язані діяти? Згідна, є і недостойні працювати в ОВС, але не варто по таких людях судити про всіх...
3
О_о | 05.09.2011 | 22:44
+ (0) -
Бідні... бідні міліціонери...
З цієї важкої ситуації вихід простий - мало платять, шукай іншу роботу, з більшою зарплатою.
А то так можна виправдати хабарництво в освіті та медицині - там теж зарплати не шикарні.

А якщо двірник погано прибере вулицю - його теж треба виправдовувати, яка там зарплата? А продавець в магазині вам продасть несвіже молоко - йому теж треба якось жити, а зарплата копійки...

Так, по вашому, має бути?
4
ДоріанГрей | 06.09.2011 | 19:45
+ (0) -
а як по Вашому, нехай вcі звільняться і не буде у нас міліції, медицини та освіти, бо там зарплати малі?!
5
О_о | 06.09.2011 | 21:14
+ (0) -
А як по вашому - всі, в кого низькі зарплати, нехай працюють як-небудь і хабарі беруть?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів