34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // «Лікарняна каса» - сходинка до обов’язкового медичного страхування

«Лікарняна каса» - сходинка до обов’язкового медичного страхування

28.04.2016

1

2028

Міцне здоров'я - це багатство, яким сьогодні мало хто може похвалитися. Стреси, зіпсована екологія, соціально-фінансова нестабільність, низький рівень життя тягнуть за собою й недуги, які зрештою, все ж зачеплять кожного з нас. І, як ведеться, дуже невчасно. Часто лікування стає непосильним тягарем для родини хворого, відчутно "б'ючи" по кишені. Проте у мешканців Рівненщини є реальна можливість уникнути таких неприємностей.

 

Заздалегідь потурбуватися про власне здоров’я та належне медичне забезпечення у випадку недуги їм пропонує громадська організація "Лікарняна каса Рівненської області".

 

 

Про діяльність громадської організації «Лікарняна каса Рівненської області» присутнім під час 7 сесії Кузнецовської міської ради розповів виконавчий директор організації Олексій Опанасюк.

 

 

"Не секрет, що наша медицина потерпає від дефіциту бюджетного фінансування. І долаючи цю проблему, галузь охорони здоров’я вже стала на шлях реформ. Проте хворим людям матеріальна підтримка потрібна вже сьогодні і чи не єдиним механізмом забезпечення доступної медичної допомоги для широких верств населення є нині «Лікарняна каса».

 

ГО (ЛКРО) - це не прибуткова організація, всі членські внески витрачаються виключно на лікування членів організації. Сплачуючи помірні внески і заодно допомагаючи тим, хто потребує лікування, люди водночас гарантують, при потребі, і собі наявність необхідних коштів на якісне і ефективне лікування. ГО (ЛКРО) здійснює медичне забезпечення членів організації в умовах стаціонару та денного стаціонару, представники ГО (ЛКРО) оперативно вирішують питання придбання лікарських засобів і розхідних матеріалів, оплати необхідних обстежень, у тому числі МРТ, КТ і досліджень у лабораторії «Діла», «Сінево», госпіталізації, при потребі, пацієнтів у інші лікарні тощо", - зазначив Олексій Сергійович.

 

 

 

 

ГО "Лікарняна каса Рівненської області" налічує 12 674 членів. За 2015 рік проліковано 4 116 членів на 6 мільйонів 620 тисяч 398 гривень. Проведено діагностичних обстежень 1 547 членам на 718 тисяч 333 гривні.

 

ГО "Лікарняна каса Рівненської області" налічує 91 члена організації - жителів Кузнецовська.

 

За 2014 рік проліковано 38 членів організації на 29 тисяч 391 гривню.

За 2015 рік проліковано 51 члена організації на 60 тисяч 130 гривень.

Проведено діагностичних обстежень 7 членам на 3 тисячі 904 гривні. 

Забезпечено лікуванням у Рівненській обласній клінічній лікарні 3 члена організації на 5 тисяч 488 гривень.

 

 

Більше про діяльність ГО "Лікарняна каса Рівненської області" ви можете дізнатися на їхньому сайті: http://lkassa.rivne.ua.

Всього коментарів: 1
1
mymitrol | 15.05.2016 | 11:21
+ (0) -
Поки не буде офіційно платних послуг, доти люди не будуть входити в такі організації, не будуть страхуватися, не буде і змінюватися і медицина
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів