34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // "Літо-2013"

"Літо-2013"

01.06.2013

0

1109

На виконання Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 163-р "Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", Плану основних заходів МВС на 2013 рік та наказу МВС України від 09.05.2013 № 439 "Про проведення загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів Літо-2013", а також з метою забезпечення безпечного відпочинку, попередження вчинення злочинів дітьми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі у період літнього оздоровчого сезону на території обслуговування Кузнецовського МВ УМВС в період з 25 травня до 31 серпня 2013 року, за участю служб у справах дітей, органів освіти і науки та громадськості організовано та проводиться загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи „Літо-2013”.

В ході заходів будуть проведені рейди у місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення дітей, які займаються проституцією, перебувають у розшуку, залишені без догляду дорослих, з подальшим їх соціальним влаштуванням. Посилено контроль за дотриманням дітьми вимог законодавства з обмеження споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів у громадських місцях.

З метою виявлення і документування фактів продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів працівниками закладів торгівлі, особливо тих, які розташовані поблизу місць дозвілля та відпочинку підлітків, будуть проведені відпрацювання таких закладів. Осіби, які незаконно продають дітям алкогольні напої та тютюнові вироби, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно з ч. 2 ст. 156 КУпАП та осіби, які доводять підлітків до стану алкогольного сп'яніння – за ст. 180 КУпАП.

Відпрацьовуватимуться комп’ютерні клуби, дискотеки, нічні клуби, місця розташування ігрових автоматів та інші розважальні заклади з метою встановлення порушень законодавства щодо дітей. Здійснюватимуться перевірки стану дотримання адміністрацією зазначених закладів обмежень щодо відвідування їх дітьми, виявлятимуться факти розповсюдження серед підлітків наркотичних та психотропних речовин.

Вживатимуться заходи щодо виявлення дітей, які постраждали від сексуального насильства, використовуються для надання сексуальних послуг та створення порнографічної продукції. Спрямовуватимуться оперативні можливості на документування злочинної діяльності осіб, які втягують неповнолітніх у протиправну діяльність (ст. 304 КК України) та пияцтво, азартні ігри, наркоманію та використовують малолітніх дітей у занятті жебрацтвом.


Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Кузнецовського МВ (з обслуговування м.Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України

майор міліції А.Ю. Майданюк

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1098
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9240

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів