34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Логотип міста: проект-переможець визначено

Логотип міста: проект-переможець визначено

01.10.2014

0

1008

Конкурс на визначення логотипу міста Кузнецовськ розпочався 1 лютого 2014 року та проводився відповідно до розпорядження міського голови від 25 грудня 2013 року № 354-р «Про проведення конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ».

 

Усього протягом конкурсного періоду свої роботи подали 26 учасників різних вікових груп та на розгляд організаційного комітету з проведення конкурсу було представлено 55 зразків логотипу міста.

 

12 вересня 2014 року відбулось підсумкове засідання, на якому було визначено проект-переможець конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ. За результатами голосування членів організаційного комітету було обрано 16 ескізів, які отримали більшу кількість голосів та були запропоновані для громадського обговорення та голосування в соціальних мережах: вКонтакті, Однокласники, Фейсбук.

 

Впродовж місяця жителі нашого міста, різних куточків країни та із-за кордону віддавали свої голоси, надсилали пропозиції щодо зразків проектів логотипів. Після завершення громадського обговорення, результати голосування та рейтинг робіт було представлено членам організаційного комітету з проведення конкурсу. Максимальна кількість балів – 16 надавалась зразку, який отримав найбільшу кількість голосів, враховуючи сумарні результати соціальних мереж по кожній окремо. 

 

Високий рівень емоцій, різні погляди, жвава дискусія – все це супроводжувало засідання оргкомітету, де обговорювались фінальні проекти логотипу. Керуючись професіоналізмом та враховуючи громадське обговорення, підсумки голосування оргкомітету з проведення конкурсу було визначено переможця – зразок № 6. За нього віддали свої голоси 17 членів оргкомітету.

 

Логотип Кузнецовська: проект-переможець

 

Разом з тим, оргкомітет висловив свої зауваження та надав пропозиції щодо доопрацювання обраного проекту логотипу. На одне із засідань було запрошено автора переможного проекту логотипу, який погодився врахувати пропозиції членів оргкомітету.

 

Також автором проекту логотипу підготовлений брендбук - детальна інструкція з використання всіх розроблених елементів стилістики (логотип, фірмовий шрифт, фірмовий колір тощо).

 

ІНСТРУКЦІЯ

з використання логотипу міста Кузнецовськ

(брендбук)

 

 

Наразі проект рішення «Про затвердження логотипу міста Кузнецовськ» із затвердженням проекту логотипу та брендбуку оприлюденено на сайті міської ради (http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/normaktu.aspx?id=8915). Після затвердження логотипу на сесії міської ради переможець отримає грамоту та грошову винагороду, а учасників конкурсу буде відзначено подяками.

 

Крім того, організаційний комітет з проведення конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ дякує всім тим небайдужим, активним учасникам, що долучились до цього цікавого і важливого процесу популяризації, брендування міста та зазначає, що незабаром планується провести виставку конкурсних робіт усіх учасників. 

 

 

Ознайомитись з Проектом рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження логотипу міста Кузнецовськ".

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів