34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Меморандум про співпрацю: на ділі чи на словах?

Меморандум про співпрацю: на ділі чи на словах?

25.03.2014

3

1399

21 березня 2014 року в залі засідань виконавчого комітету Кузнецовської міської ради представниками органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій було підписано Меморандум про порозуміння та співпрацю. 

Фото kuznetsovsk-rada.gov.ua

Як зазначено на сайті міської ради - даний Меморандум було укладено заради стабільності та спокою громадян міста Кузнецовськ.

Меморандум 
про порозуміння та співпрацю між органами місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, укладений заради стабільності та спокою громадян міста Кузнецовськ.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед територіальною громадою Кузнецовська, в умовах вкрай складної та напруженої суспільно - політичної ситуації в Україні, через наявну можливість впливу зовнішніх ворожих сил для дестабілізації спокою в Кузнецовську, що несе безпосередню загрозу нормальній роботі потенційно небезпечного об’єкту - ВП «Рівненська АЕС», інших підприємств, установ, організацій міста, ми уповноважені представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій міста, політичних партій та громадських організацій (далі по тексту Сторони) заявляємо про об’єднання зусиль задля продовження розвитку нашого міста та спільного вирішення нагальних проблем життєзабезпечення Кузнецовська. 

На період до оголошення дати наступних місцевих виборів, сторони не проводитимуть активної політичної агітації за власні політичні проекти, чи іншу діяльність із застосуванням так званого «чорного піару», що може дестабілізувати ситуацію в місті Кузнецовськ, а будуть оперативно співпрацювати у вирішенні проблемних питань життєдіяльності міста. 

Меморандум набирає чинності з дня підписання Сторонами. 

Меморандум відкритий для приєднання інших учасників. 

Меморандум підписали: 

В.о. міського голови І.Куц. 
Депутат обласної ради П.Павлишин 
Заступник голови громадської ради В.Боднар 
Голова ВО «Дуплєт» А.Натина 
Голова КМО Політичної Партії «Удар» 
В.Кличка А. Кніовець 
Міська організація УСВА В. Булачок 
Голова ВО «Батьківщина» Н.Хвалько 
Голова Організації молоді ВП «Рівненська АЕС» С. Омельянець 
Заступник голови ГО «Рідне місто» Н.Петрович 
Голова МО ГП «Пора» В.Магдич 
Член громадської ради Ю.Рабий 
ГО «Громадське формування з ОГП «Кузнецовська муніципальна варта» Л.Маринич 
Голова УТМР «Кузнецовська первинна мисливська організація» Д.Ющук 
ГО «Сильна Україна» Т.Сич 
Голова Кузнецовської міської організації ВО «Свобода» М.ПешкоЯк стало відомо, з усіх присутніх на нараді 21 березня, текст Меморандуму поки що не підписав лише представник міської організації УНП Степан Жданюк.

"Під час обговорення Меморандуму, перед його підписанням, я запропонував внести до нього зміни. А саме. Замість слів: «На період до оголошення дати наступних місцевих виборів, сторони не проводитимуть активної політичної агітації за власні політичні проекти, чи іншу діяльність із застосуванням так званого «чорного піару», що може дестабілізувати ситуацію в місті Кузнецовськ, а будуть оперативно співпрацювати у вирішенні проблемних питань життєдіяльності міста» написати: «Ми беремо на себе зобов’язання не вчиняти дій, які можуть дестабілізувати ситуацію, а будемо оперативно співпрацювати для вирішення проблемних питань життєдіяльності міста». 

Причиною внесення такої пропозиції є незгода з привязкою Меморандуму до оголошення дати місцевих виборів, а не до складної суспільно-політичної ситуації в Україні. Окрім цього я висловив стурбованість тим, що за Меморандумом, політичні партії «..не проводитимуть активної політичної діяльності за власні політичні проекти…». І чому саме до місцевих виборів, які відбудуться в 2015 році. А як поступати партіям під час Президентських виборів і виконанні ними рішень вищих партійних органів, які можуть розходитись з умовами Меморандуму. А що робити під час можливих позачергових Парламентських виборів. Відмову вносити запропоновані мною зміни до проекту Меморандуму деякі виступаючі мотивували необхідністю збереження в тексті зобов’язань з невикористання «чорного піару». Однак запропоновані слова «Ми беремо на себе зобов’язання не вчиняти дій, які можуть дестабілізувати ситуацію…» також передбачають незастосування «чорного піару». 

Я не був уповноважений міською організацією Української Народної Партії підписувати запропонований текст Меморандуму. Оскільки попередньо обговоривши в телефонному режимі Меморандум (проект мною був раніше отриманий в заступника міського голови Віталія Магдича) з членами Проводу МО УНП, ми вирішили підписати його в разі внесення до тексту запропонованих мною змін. Остаточне рішення щодо підписання Меморандуму буде прийнято на зборах організації в найближчий час. Адже Меморандум залишається відкритим до підписання.", - зазначив у коментарі сайту 34400.net Степан Іванович.


Окрім того, голова Кузнецовської міської організації ВО «Свобода» Микола Пешко підписав Меморандум із уточненням: "Кузнецовська міська організація ВО «Свобода» підтримує Меморандум за виключенням з тексту першого речення третього абзацу до слів "політичні проекти", так як зараз буде виборча компанія президентських виборів і політична сила буде брати активну участь у виборчій кампанії". Тим часом, 20 березня 2014 року у рівненському тижневику "7 днів" було опубліковано статтю, підписану ГО "Жінки Батьківщини" під назвою "У бюджетній кишені, як у власній, черпали кошти нечисті на руку посадовці". Наводимо її текст повністю: 

У бюджетній кишені, як у власній, черпали кошти нечисті на руку посадовці

Опублікував admin 20.03.2014 в розділ(и): Кримінал | коментарів: 0

У місті атомників Кузнецовську депутат-регіонал, перебуваючи протягом 2012-2013 років нa посаді в.о. директора комунального підприємства, спільно з головою правління підрядної організації Рівнеліфт розкрадав бюджетні кошти, виділені на капітальний ремонт ліфтів. Протягом 2012-2013 ро­ків депутат-регіонал Кузнецовської міської ради в.о. директора В.П. Афанас’єв спільно з головою прав­ління ПрАТ «Рівнеліфт» В.М. Варжелем організував привласнення та розкрадання коштів, виділених з бюджету на здійснення капітальних ремонтів ліфтів, а також їх обслуговування, в результаті чого державі завдано збитків у сумі понад 1,5 млн грн.

Після призначення на посаду нового керівника Кузнецовського міського комунального підприємства наприкінці 2013 року за він забезпечив звернення до суду з позовом до ПрАТ «Рівнеліфт» про стягнення незаконно нарахованої плати за обслуговування ліфтів у м. Кузнецовську (роботи фактично виконані не були) в сумі понад 1,3 млн грн. Позов судом задоволено в повному обсязі. Депутат В.П. Афанас’єв протягом останніх 6–7 років лобіював інтереси голови правління ПрАТ «Рівнеліфг» В.М. Варжеля та надавав йому переваги під час виконання вказаних робіт, без забезпечення прозорості, економічної конкуренції та максимальної економії бюджетних коштів.

Також правоохоронні органи виявили кримінальне правопорушення, відомості щодо якого 14.08.2013 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013190020000311 за ознаками кримінaльного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України за фактом заволодіння та розтрати бюджетних коштів під час проведення капітального ремонту, реконструкції (модернізації) ліфтів у м. Кузнецовську 2012 року.

Так, встановлено, що протягом 2012 року між Кузнецовським міським комунальним підприємством в особі в.о. директора В.П. Афанас’єва та ПрАТ «Рівнеліфт» в особі голови правління В.М. Варжеля укладено низку договорів підряду, предметами яких було виконання робіт із капітального ремонту, реконструкції (модернізації) ліфтів у м. Кузнецовськ Рівненської області на загальну суму 3 132 534,54 грн.

За результатами виконання вищевказаних робіт було складено акти приймання виконаних підрядних робіт форми КБ-2в за березень, липень, серпень, жовтень, листопад, грудень на загальну суму 3 107 962, 2 грн. За виконані ремонтні роботи Кузнецовським МКП з ПрАТ «Рівнеліфт» проведено розрахунки в повному обсязі. Експертиза встановила, що в акти приймання виконаних будівельних робіт форми КБ-2в безпідставно включено розцінки без матеріалів, розцінки, які повторюють однаковий вид робіт, неправомірні розцінки, матеріали, які фактичпо не були використані, чим порушено вимоги ВБН Д.2.8-204.02-2004 «Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонт пасажирських та вантажних ліфтів» і внесено недостовірні відомості до актів приймання виконаних робіт.

Отже, протягом 2012 року під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції (модернізації) ліфтів у м. Кузнецов­ську посадові особи ПрАТ «Рівнеліфт» завищили вартість виконаних робіт на суму 201 156,75 грн, у результаті чого Кузнецовське міське комунальне підприємство зайво сплатило ПрАТ «Рівнеліфт» 201156,75 грн. Таким чином, унаслідок оплати завищеної вартості ремонтних робіт завдано матеріaльної шкоди (збитків) на вказану суму.

Депутат-регіонал В.П. Афа­нас’єв спільно з керівником ПрАТ «Рівнеліфт» В.М. Варжелем, маючи зв’язки в органах правопорядку, намагається затягнути розслі­дування та в майбутньому уникнути відповідальності. В свою чергу органи МВС та прокуратури сприяють цьому, затягуючи досудове розслі­дування, яке проводиться вже більш як 7 місяців. Хоча основні експертизи, в яких підтверджено вищевикладене, проведено.

Також відомо, що вказані дії керівник ПрАТ «Рівнеліфт» В.М. Варжель організував із чиновниками м. Костопіль, де також було здійснено розкрадання бюджетних коштів під час капремонтів ліфтів житлового фонду міста. За цим фактом міліція зібрала матеріали та внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Результати розслідування аналогічні.

Після того, що відбулося на Майдані, де стояла проти такої корупції «Небесна сотня», виникає питання: коли буде і чи взагалі буде результат розслідування вищеописаних ситуацій та притягнення до відповідальності людей, які мали можливість привласнювати бюджетні кошти за колишньої корумпованої влади?

Чи припиниться у нас безвідповідальність депутатів місцевих рад та їх «відмазування» від відповідальності?

Громадська приймальня ГО «Жінки Батьківщини»Нагадаємо, що переговори щодо підписання Меморандуму про співпрацю розпочались ще 18 березня на засіданні, яке відбулося за ініціативи керівництва ВП "РАЕС". Тоді  представники органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій міста зібрались на нараду, де за зачиненими від представників ЗМІ дверима обговорили подальші дії в разі загострення ситуації в країні.

Деталі у відео (від 18.03.2014):Виникає питання - а чи не залишаться гарні слова про взаєморозуміння та співпрацю між політичними силами лише обіцянками на папері? Адже в той час, коли одні складають "Меморандум про порозуміння та співпрацю", інші публікують статті під провокаційними заголовками в регіональній пресі?


Між тим, голова Кузнецовського осередку громадської організації "Жінки Батьківщини" Надія Борисівна Бурак (депутат Кузнецовської міської ради, член фракції ВО "Батьківщина" в міській раді), до якої ми звернулись за коментарем з даного приводу, спростувала свою причетність до появи даної публікації на сайті рівненського тижневика.
Всього коментарів: 3
1
Чубатий | 25.03.2014 | 11:53
+ (1) -
жоден мемурандум немає права забороняти розкривати і розголошувати корупційні діяння, адже це злочин, хто його покриває і є сам злочинець.
це все підла-брехня, для того щоб показати що бют щось робить і прикритися махаючи папірячкою. і як бачимо їм вдалося розвети організацій.
2
ОГО | 25.03.2014 | 13:11
+ (0) -
А що за Громадське об'єднання "Сильна Україна"? Сич знову щось напутала?
3
Андрей | 25.03.2014 | 13:28
+ (2) -
Если они, таким образом, хотят остановить процессы очищения власти от зажравшегося ворья, - Пусть засунут свой Меморандум в ж-пу !!! Если необходимо будет встать на защиту страны - встанем (объявляйте чрезвычайное положение, мобилизацию) Но прикрываться сложной ситуацией и продолжать воровать - надеюсь никто не даст. Что же касается "черного пиара" могу сказать следующее: исполнять закон гос. служащие ОБЯЗАНЫ (декларировать свои и своих родственников доходи) И если это кому то не нравится - ПОШЕЛ ВОН. Очень хочу заставить их жить на свою зарплату. Хочешь быть чиновником - снимай штаны, выворачивай карманы. И если государство не в состоянии обеспечить такого положения вещей (судьи, прокуроры, чиновники ездят на "мерседесах" и живут в "домах" , стоимость которых сотни тысяч долларов, при зарплатах 5-8 тыс гривен) , граждане должны этим заняться. Где тут "черный пиар"? Мы говорим об очевидных фактах. И будем говорить только об очевидных фактах. И ЗАПРЕТИТЬ НАМ ДЕЛАТЬ ЭТО - НЕ МОЖЕТ НИКТО.

Если этот меморандум направлен на то, чтобы остановить процесс -это негатив. Если на то, чтобы остановить "черный пиар" это позитив. У меня сложилось впечатление , что таки остановить процесс))) Поэтому и риторика на грани хамства. Надеюсь 2004 год никто не забыл и никто не желает повторения истории.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1096
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів