34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Микола Ляхович впевнено йде до перемоги

Микола Ляхович впевнено йде до перемоги

21.10.2014

20

2517

Звернення до виборців кандидата у народні депутати Миколи ЛЯХОВИЧА.

 

Шановні земляки!

 

Дякую Вам за те, що повірили мені, і висловилися в мою підтримку. Вірю, що кожен громадянин який є патріотом нашої Держави і переймається долею Поліського Краю, який бажає миру Україні, прочитавши мою біографію і тези передвиборчої програми – беззастережно голосуватиме за мене.

 

У той час, коли я ще перебував на фронті, і навіть не припускав, що балотуватимусь до Верховної Ради, мої опоненти вже активно підкуповували виборця дровами, килимами і дешевими бронежилетами. Не пробувши на Майдані жодного дня, вони чомусь вирішили, що до влади мають йти пристосуванці, які починають свій шлях, до законодавчого органу України, з корупційного підкупу виборців. Але Ви пам’ятаєте, яку ціну заплатила Небесна Сотня за те, аби цього більше не було!

 

Зараз, коли мій рейтинг виріс до найвищого рівня, в декого почалась паніка на грані істерики. Яка змусила їх негайно замінити всіх «неблагонадійних» Голів РДА в нашому виборчому окрузі, щоб мати маріонеток, які примушуватимуть адмінресурс до голосування за певного кандидата «по-новому». Також, один з кандидатів, який допоміг прийти в Раду регіоналу Сороці, планує в останні дні провести провокацію - дезінформувати виборця листівками, у яких начебто я зняв на когось з них свою кандидатуру.

 

Доказом цьому є статті одного з кандидатів, де він нахабно бреше, що начебто з «НАРОДНИМ ФРОНТОМ» «ідуть переговори про зняття кандидатів на користь більш рейтингових». По-перше, у «НАРОДНОГО ФРОНТУ» не має такого критерію відбору, як «більш рейтинговий». По-друге, зняття будь-якого кандидата на користь іншого вже є юридично не здійсненним, в зв’язку із закінченням терміну такої можливості. По-третє, я йшов на ці вибори не для того, аби скидати голоси на пристосуванців, які ховаються за брендами розкручених політичних блоків. Варто зазначити, що для того, аби поширити неправдиву інформацію в районних газетах, мій опонент використовуючи адмінресурс, витиснув з перших шпальт газет мої статті, чим грубо порушив будь-які моральні норми. Бог йому Суддя, і хай Господь дасть мудрості моїм землякам розсудити нас з цим кандидатом!

 

Тому, НЕ ВІРТЕ ЖОДНИМ ПРОВОКАЦІЯМ – Микола ЛЯХОВИЧ ВПЕВНЕНО ЙДЕ ДО ПЕРЕМОГИ! Бо завдяки Вашій підтримці і Божій ласці маю намір перемогти, і захищати Ваші права вже не як громадський діяч, а як народний депутат з відповідним мандатом.

 

Моя перемога потрібна не мені – вона потрібна Україні. Аби мій досвід і професіоналізм міг повною мірою бути використаний на користь Української Держави, і перш за все, у поверненні повноцінного миру та наведенні ладу в нашій Україні від Хусту до Керчі.

 

Закликаю Вас не лише проголосувати за мою кандидатуру, але й закликати до цього всіх своїх рідних, близьких, колег і сусідів. Саме Ви, а не їхні бігборди, можуть вирішити долю України і Полісся. Дякую Вам за довіру! Окремо дякую активістам всіх громадсько-політичних сил, які в супереч домовленостей «верхів» їхніх партій про роботу на кандидатів від олігархату, навпаки, на волонтерських засадах, всіляко підтримували мою кандидатуру. Також дякую тим кандидатам, які хоч не встигли зняти свої кандидатури на мою користь, проте у виступах підкреслюють, що треба голосувати за мене, і головне не займаються провокаціями щодо опонентів. З усіма порядними кандидатами, я готовий у майбутньому співпрацювати, не залежно від результатів виборів. Але з «тушками-2012», співпрацювати не зможу за жодних обставин, бо вони йдуть у Раду захищати інтереси олігархату, а не боронити інтереси України.

 

Слава Україні!

 

Про випадки використання адмінресурсу та інші фальсифікації повідомляйте на контакти штабу:

 

Сайт www.zamykolu.info

 

e-mail: zamykolu@gmail.com

 

тел: (099)5353244

 

 

Кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №155,

висунутий Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Микола ЛЯХОВИЧ.

 

 

Звернення до виборців від Андрія Васильовича ШКІЛЯ, народного депутата 3-х скликань:

 

"Миколу Ляховича знаю віддавна - понад 15 років. Чесна і порядна людина. Ближче пізнав його у тюрмі, тобто під час судових процесів, коли ми проходили по справі "9-го березня". Тюрма сприяє у пізнанні людини.

 

Пізніше, коли Миколу було звільнено за амністією, то я одразу запропонував йому стати моїм помічником. На той час я був народним депутатом України.

 

Він впорався на 100% зі своєю дуже складною місією. Я мав понад 2 тисячі звернень щомісяця і Микола активно допомагав з'ясовувати обставини звернень і організовував правову підтримку людей які потерпали від кучмівського режиму.

 

Ми разом працювали над розроблянням законопроектів. І він проявив себе кваліфікованим фахівцем. Упродовж, понад 10-річної нашої співпраці у ВР, Микола Ляхович відбувся як законотворець і правозахисник.

 

 

На цих виборах я не підтримую жодну з партій - нема достойних. Я й самі вибори на тлі війни не підтримую. Але у кожному правилі є винятки. Таким винятком є Микола Ляхович. Закликаю виборців довірити свої голоси Миколі Ляховичу. Ви можете бути певними за свій вибір."

Всього коментарів: 20
1
WMiller | 21.10.2014 | 22:15
+ (0) -
Чем ближе к выборам - тем интересней.
2
ЖИТЕЛЬ | 22.10.2014 | 00:44
+ (1) -
Ми теж за Миколу Ляховича
3
Gromada_mista | 22.10.2014 | 01:52
+ (0) -
Ну ну вже намалював собі рейтинг
4
Gromada_mista | 22.10.2014 | 07:56
+ (0) -
Ну ну вже намалював собі рейтинг Вася Яніцький, а тут як грім серед ясного неба Ляхович з фронту
5
добродій | 22.10.2014 | 14:12
+ (1) -
Шановний Gromada_mista!

Певне для початку слід вам сказати, що я теж член громади міста і я проти Ляховича, тому не слід підписуватись всіма мешканцями навіть якщо вам доплачують.

Тут не те що грім серед ясного неба, а як вилкою в сраку. Якби кожен незареєстрований коментатор не отримував якусь мзду від цього срача, не писав би таких нісенітниць в жодному разі.

Що ваш Ляхович зробив для Полісся, Рівненщини, Кузнецовська? Звідки такий рівень довіри?

Одне діло голосували за Порошенка, щоб ВОНА не прийшла і в той час країні потрібен був законний керівник, а не якийсь пастор. Це як колись голосували не за Кучму, а проти Симоненка.

Як вже набридли ці постійні вибори. В країні безлад, а вони піськами міряються. Хоча чого нити? У нас то у місті не краще. Як Анощенко не відновиться - його одразу зкидають. Ні, я у жодному разі не кажу, що Анощенко супер-мер, але і Куц не мер, його народ не обирав і не йому містом керувати.

Короче вже все і всі набридли. Ідіть шановні кандидати і їх команди нахер.
6
добродій | 22.10.2014 | 21:57
+ (1) -
Відмовляюсь від попереднього коментаря, і голосуватиму теж за Миколу Ляховича, щоб не було як у 2012 році, коли Вася Яніцький відібрав частину голосів у Кошина і пройшов Сорока. Зараз Вася Яніцький відбирає голоси у Ляховича, а в темних селах Рокитнівщини оберуть Берташа. 

А Ляхович, як пояснили з його біографії, робив не лише для Полісся і Кузнецовська,  а для всієї України, в якій і Полісся і Кузнецовськ. А головне, хлопець довів, що є відповідальною і державницькою особою, яка дбає про інтереси суспільства, а не рейтинги і піар перед виборами. Тому Миколі Ляховичу довіряють не лише на Поліссі і в Кузнецовську, але і по всій Україні, і головне довіряють політичні еліти. А якщо довіряють еліти, то зможе багато зробити для Полісся і Кузнецовська, особливо в команді прем'єра Яценюка. 
Вибору не має - лише Ляхович!
7
Місцевий | 22.10.2014 | 22:36
+ (0) -
Досить гарна ,солідна біографія ,Людина пройшла випробування і має політичний досвід,,Но Яніцький повинен знятися ,тоді буде добре ,В іншому випадку він М.Ляховичу заважає і працює на Берташа,,Вася знімайся ,,,,,,
8
GenkaUA | 22.10.2014 | 23:21
+ (0) -
Ляхович ЛУЗЕР
9
GenkaUA | 22.10.2014 | 23:32
+ (0) -
Вася Яніцький як лох платить - я пишу дурниці рівня школяра на Ляховича. Що залишається робити, коли в Ляховича рейтинг росте а в нас з тезкою і колегою Берташем, зупинився на рівні можливостей адмінресурсу?
афоня | 23.10.2014 | 09:25
+ (0) -
Для GenkaUA - Гена Назарець, що ти зробив хоча для міста, чи був учасником якоїсь може акції, чи свою позицію відстояв перед усіма. Ото сидиш тут в інеті і бзикаеш на людей які не одноразово доказували свій патріотизм. А на рахунок Лузера задумайся добре сам над собою.
GenkaUA | 24.10.2014 | 00:21
+ (0) -
Для афоня, а ти чим допоміг місту? Чи тільки вмієш тут писати всіляку ахінею.
Чучундра | 24.10.2014 | 11:18
+ (0) -
Да Кузнецовцы были у Вас стоматологи, насосники теперь выберите электромантёра с "заушным" образованием который обещает электроэнергию сделать ещё дешевле только интересно за счёт чего, подскажу - не платите атомщикам зарплату, а лучше что бы "свидомые"   сами от неё отказались, таких на станции немало. Героям САЛО!!!
Я знаю | 24.10.2014 | 13:53
+ (0) -
Чучундра,,вали в тундру,Наш кандидат М.Ляхович,,,Слава герою!!!
Чучундра | 24.10.2014 | 14:33
+ (0) -
Извините, протупил. Образование у Николая полноценное, дневная форма + диплом с отличием Драгоманова. Понятно, что електроенергию никто дешевле собестоимости продавать не будет, и он такого даже не обещал.
Слава Украине!
188.163.76.1+ | 24.10.2014 | 14:38
+ (0) -
Голосувати треба лише за перевірених патріотів і відповідальних державників - тобто за таких як Микола Ляхович! Не дозволимо розтягнути голоси як у 2012 році. Яніцький був технічним у Сороки, а зараз, разом з М'яликом, технічним у Берташа.
Всі об'єднуємося навколо Миколи Ляховича! Геть регіоналів і їх технічних кандидатів!
GenkaUA | 24.10.2014 | 21:08
+ (0) -
Тупорила свиня ти ще щось краще придумати можеш?
Чучундра | 24.10.2014 | 16:13
+ (0) -
В отличии от ,всезнайки, я знаю что такое тундра и сколько там полезных ископаемых, добывать которые едут  "сведомые"  аж на полусогнутых и бояться кричать свои любимые лозунги про "москалей" и "кацапов" и говорить что это жарт, а ведь и медведь может над "сведомым" пожартуваты. Пора бы геймайданутым переквалифицироваться на Европу, а то вон Польша стенку строить на границе с Украиной собралась, между стенками не тесно ли будет?
Я знаю | 24.10.2014 | 19:18
+ (1) -
Я сказав !!! Чучундра вали в тундру ,,,,і не заважай нам ,,,,Ляховичу ! ТАК!!
Чучундра | 24.10.2014 | 22:15
+ (0) -
И это всё для "всезнайки" представляю себе вашего "незнайку", приезжай к нам в тундру, покажем настоящую природу или "кишка" тонка. Я рада что вы это не вся Украина а каких то 15-20% горлопанов.
Чучундра | 02.11.2014 | 11:06
+ (0) -
Нацик не прошёл, САЛА ХЕРОЯМ!!!!!!!!!!!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів