34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Міліція попереджає

Міліція попереджає

22.12.2011

0

752

Міліція попереджає про небезпеку травмування при використанні піротехнічних засобів

З наближенням Новорічних свят Міністерство внутрішніх справ України попереджає про небезпеку травмування при використанні піротехнічних засобів. Так, радимо купувати піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах, і в жодному разі не на ринках. При цьому необхідно перевіряти наявність Інструкції українською мовою, відповідно до якої здійснюється використання піротехніки в побуті. При відсутності такої, піротехнічний виріб вважається контрафактним, придбання і використання якого заборонено.

Нагадуємо, що вберегти себе від нещасних випадків ви можете при дотриманні простих рекомендацій:

- застосування тих побутових піротехнічних виробів, які можуть створити небезпеку травмування людей осколками, горючими елементами та їх рухомими частинами;

- здійснювати з піротехнічними виробами наступні дії: кидати, ударяти по ним будь-яким предметом, тягнути за гніт;

- переносити в кишенях, під одягом, зберігати без упаковки; залишати без нагляду, переробляти і розбирати;

- використовувати вироби 2-го і 3-го класу небезпеки особам молодше 18 років;

- використовувати вироби, які створюють ефекти на висоті або шумові ефекти, ближче ста метрів від лікарень, церков, дитячих установ, шкіл, будинків для людей похилого віку та інших громадських споруд та житлових будинків;

- кидати наведені в дію вироби під ноги перехожих, з вікон і балконів, здійснювати феєрверки з дахів будинків та інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно;

- використовувати вироби особам, які перебувають у нетверезому стані.

Згідно із Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму" винні будуть притягуватися до відповідальності згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення. У випадку затримки з піротехнічними пристроями осіб, які не досягли 16-літнього віку, до відповідальності притягатимуть їх батьків.

Згідно ст. 195-6 КУпАП порушення порядку виготовлення, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів. Ті ж дії, вчинені особою повторно протягом року караються більш суворим штрафом, із конфіскацією піротехнічних засобів.

Міліція обіцяє штрафи порушникам правил користування піротехнікою.

Про факти незаконної реалізації піротехнічних виробів, а також порушення порядку їх використання, просимо повідомляти в міліцію по відомому всім телефоном 102 для вжиття заходів реагування. Міліція наполегливо рекомендує бути вкрай обережними при використанні піротехнічних засобів.


Кузнецовський МВ УМВС
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів