34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Міський голова не збирається торгуватись з фракцією "Батьківщина", або Чергова сесія міськради

Міський голова не збирається торгуватись з фракцією "Батьківщина", або Чергова сесія міськради

09.02.2011

8

911

 8 лютого 2011 року відбулась третя сесія кузнецовської міської ради за  участю міського голови Сергія Анощенка, секретаря міської ради Ігоря  Куца, представників громадської ради міста та 35 народних обранців.

 До порядку денного увійшло десять запитань, зокрема:

 - звернення депутата міської ради Віталія Магдича до Прем’єр-міністра  України Миколи  Азарова щодо продовження дії Постанови Кабінету  Міністрів України від 25.03.2009 р. №  316 «Деякі питання оплати оренди  державного майна» на 2011 рік; 

 - запит депутата міської ради Миколи Пешка щодо стану справ із  будівництвом пам’ятного знака Тарасу Шевченку;

Початок сесії (гімн України)- звернення депутата Юхима Чугая щодо виділення матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС;

Виступ Ю.Чугая 


- звернення депутата Світлани Пашко до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Президента ДП НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашківського щодо передачі у власність територіальній громаді міста державної частки гуртожитку для малосімейних, який знаходиться за адресою: Рівненська область, місто Кузнецовськ, м-н Перемоги, 42. 

В листі, який зачитали з трибуни, було зазначено, що "мешканці гуртожитку неодноразово звертались до посадових осіб місцевого самоврядування та ВП "Рівненська АЕС" щодо можливості приватизації житлової площі, однак на сьогоднішній день питання залишається так і не вирішеним";

- звернення депутатів міської ради до голови Рівненської ОДА Василя Берташа та голови Рівненської обласної ради Юрія Кічатого щодо передачі місту будівель та майна Рівненського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, у разі його реорганізації, для створення на його базі міського центру комплексної реабілітації інвалідів.

Про реабілітаційний центрПісля розгляду депутатських запитів та звернень, міський голова Сергій Анощенко запропонував приступити до питання про затвердження на посаду міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Ковальчука Василя Івановича (фракція ВО «Батьківщина»): "Є якісь питання до кандидатури першого заступника міського голови? Немає? Отже, можна ставити на голосування!".

За результатами таємного голосування кандидатуру Ковальчука було затверджено. В даному голосуванні взяли участь 36 депутатів, з них 30 проголосували "за", а 6 утримались від голосування.

Рішення про затвердження на посаду заступника міського голови - начальника фінансового управління (на цю посаду пропонували кандидатуру Н. Зубрецької) та про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (на цю посаду пропонували кандидатуру Ольги Ципан "Партія Регіонів") були не прийняті, оскільки кандидатури не набрали потрібної кількості голосів.

Проти затвердження Н.Зубрецької проголосували 12 депутатів, за її призначення - 15, а 9 депутатів утримались від голосування. 

Ользі Ципан ("Партія Регіонів") для затвердження на посаду не вистачило всього лиш 3 голоси. 

За її призначення проголосували 18 з 37 депутатів, 9 депутатів були проти кандидатури О.Ципан та ще 9 утримались від голосування.

Наступною обирали керуючу справами - цю посаду зайняла Людмила Грекова (фракція ВО «Батьківщина»), за її призначення проголосували 26 з 37 депутатів. 


Дослівний діалог між С.Анощенком та Н.Хвалько (фракція "Батьківщина"), який відбувся по закінченню голосування (стосовно того, що знову не було обрано заступників міського голови):

С.Анощенко: "Компроміс з боку міського голови був. Фракція "Батьківщина" порушила те, що вони запропонували, тому не треба звинувачувати міського голову, а є Фракція "Батьківщина", яка третій місяць не дає обрати заступників і не дає працювати нормально міській раді.

Тому якщо так далі підуть справи, я звернусь до мешканців міста Кузнецовська з проханням провести референдум довіри цій міській раді, тому що я не бачу ніякого натяку на співпрацю з боку депутатів міської ради.

Міський голова не збирається торгуватись з фракцією "Батьківщина" і не буде пропонувати на посади заступників інших кандидатур. Фракція "Батьківщина" займається торгом!

Нехай міська громада визначає - потрібні їй такі депутати чи ні!".

Н.Хвалько (фракція "Батьківщина"): "Всі абсолютно умови, які були встановлені, фракція "Батьківщина" виконала. Зокрема Ви, на обговорювальній раді, сказали - "не заважайте депутатам голосувати!"

Тому Фракція "Батьківщина" прийняла рішення щодо вільного голосування. Кожен депутат, член фракції "Батьківщина", сьогодні вільно зробив свій вибір. Стосовно того, що Ви звернетесь до мешканців... Це правильно. Але давайте будемо мати на увазі, що тоді й Ви разом з нами підете на вибори. І ми, і Ви, якщо в тому така вже величезна є потреба. Стосовно того, чи проголосували, чи не проголосували... ну, так склалося. 

Значить, ще треба буде працювати і ще нас переконувати".Всього коментарів: 8
1
Юхим | 10.02.2011 | 23:25
+ (0) -
Всім палкий привіт, а особливо адміністрації сайту! Щиро дякую вам за важку працю у сфері ЗМІ. Але сфера ЗМІ, я думаю, має бути правдивою, особливо коли діло стосується політики.
Я знаю, що в цій статті є момент нахабної дезінформації, який може масово спричинити "кипіш" в місті, а саме цей момент статті:
Quote (Alex)
За її призначення проголосували 18 з 37 депутатів, 9 депутатів були проти кандидатури О.Ципан та ще 9 утримались від голосування

Тому я прошу виправити той момент статті, у якому йдеться про голову ВО"Свобода" Миколу Пешка, де він нібито проголусував за Ольгу Ципан. Момент, де він демонстративно показував свій бюлетень, - це дійсно правда, без перебільшення. Але там стояла позначка не «за», а «проти».
Якщо адміни проігнорують цей коментар, то я думаю, що вони пізніше усвідомлять, що ЗМІ – це все-таки справа благородна.
2
vllikka | 10.02.2011 | 23:40
+ (0) -
Шановний Юхим!
Дуже вдячні Вам за оцінку нашої праці.
Текст статті виправлено згідно Вашого побажання. Але хочу Вам нагадати, що на сесії 8 лютого були присутні дуже багато людей, зокрема, міський голова, секретар міської ради Ігор Куц, представники громадської ради міста, ЗМІ та 35 народних обранців.
Депутат міської ради - це народний обранець, і, все-таки, теж справа благородна.
Бажаємо вам плідної праці на благо нашого міста!
3
Юрій_Рабий | 11.02.2011 | 00:06
+ (1) -
Ну що скажу.. добре те, що є сайт який готовий давати правдиву інформацію, такою як вона! Дякую адміністрації сайту!))
4
Українка | 11.02.2011 | 00:25
+ (-1) -
Шановний адміністраторе!
Про те якою кісткою в горлі для декого є ВО "Свобода" засвідчила інформація про події, що відбувалися на третій сесії Кузнецовської міської ради. За своєю суттю ВО "Свобода" є націоналістичною силою,яка сповідує українські патріотичні ідеї. Інформація про підтримку свободівцем кандидата на заступника міського голови від Партії Регіонів є свідомою побрехенькою, спрямованою на те, щоб очорнити "Свободу", підірвати до неї довіру українців, яка з кожним днем наростає. Дивним видається те, що автор, детально описуючи перебіг подій на сесії, чомусь не згадав, що депутат від "Свободи" Микола Пешко у депутатському запиті порушив питання будівництва у нашому місті пам"ятного знака Т.Шевченку. То чого бракує автору: професіоналізму чи совісті?
5
reks | 11.02.2011 | 00:33
+ (0) -
Пані Українка!
Дуже странний ваш коментар. Ви статтю читали уривками, лише ті місця, які стосуються ВО "Свободи"? Тоді дивно, що ви пропустили оце - "- звернення депутата міської ради Віталія Магдича до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо продовження дії Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2009 р. № 316 «Деякі питання оплати оренди державного майна» на 2011 рік;
- запит депутата міської ради Миколи Пешка щодо стану справ із будівництвом пам’ятного знака Тарасу Шевченку;"

Може спочатку навчитись читати, а тоді говорити про професіоналізм?

Нічого особистого, я взагалі нічого не знаю про ВО "Свобода". Ні поганого, ні доброго.

6
vllikka | 11.02.2011 | 00:40
+ (0) -
Шановна Українка!
Дякуємо за Ваш коментар.
"Інформація про підтримку свободівцем кандидата на заступника міського голови від Партії Регіонів є свідомою побрехенькою"
Дуже просили б Вас не бути такими категоричними і не робити такі заяви.
І ще лише одне хочу додати до вищесказаного - іноді текст варто читати по горизонталі.
З усією повагою.
7
belfegor1 | 11.02.2011 | 03:30
+ (4) -
Не так багато часу пройшло з моменту виборів ,а ДЕЯКІ "народні" обранці з "Батьківщини "і Свободи" вже нагліють і ведуть себе по хамські мабуть думають що стали великі цабе.Мабуть з такою поведінкою на своїх посадах вони надовго не затримаються !Шановні депутати ,не забувайте як вас обрали так і зняти можуть з ваших посад,не забувайте що ви працюєте не на свої шкурні інтереси ,а на НАРОД ! І навчіться вже хоч читати , Українка ,а то соромно за вас ! angry
8
einhell | 11.02.2011 | 19:02
+ (0) -
belfegor1 - підтримую !!!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів