34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Міський мітинг "Запитай у мене!" відбувся

Міський мітинг "Запитай у мене!" відбувся

07.06.2016

54

4551

7 червня 2016 року у Кузнецовську пройшов загальноміський мітинг "Запитай у мене!".

 

"Сьогодні рівно о 18:00 біля міської ради зібралися на мітинг всі небайдужі громадянини нашого міста. Гаслом мітингу стала фраза: "запитай у мене!!!" Людям набридло мовчати, набридло слухати пусті обіцянки, набридло, що найголовніші питання міста вирішуються без їхнього голосу, без їхньої згоди, так як деяким депутатам начхати на їхню думку. Організаторами мітингу стали найбільш активні 15 чоловік нашого міста, на чолі з керівником КМ ДГО "Ольбери". Їхня мета, оживити місто, зробити так, щоб люди стали менш байдужими до того, що діється без їхньої згоди, а депутати стали прислухатися до людей. Сьогодні, було зібрано понад 1000 підписів у людей, котрі проти перейменування міста. Люди не хочуть жити у місті, яке назвали без їх відома. Люди хочуть жити у тому місті, назву якому вони самі оберуть", -так розповів про подію один із учасників мітингу.

 

 

 

Виступ Сергія Ковальця:

 

 

 

Виступ депутата Рівненської обласної ради Леоніда Назарчука:

 

 

 

Виступ міського голови Сергія Анощенка:

 

 

 

Виступ Юрія Рабого:

 

 

 

Виступ учасника спілки воїнів АТО:

 

 

 

Виступ представниці ДГО "Ольбери"Євгенії Нікітчук:

 

 

 

Виступ мешканки міста:

 

 

 

Виступає Дмитро Бенько, голова молодіжної ради міста:

 

 

 

Виступає Василь Журба:

 

 

 

 

Завершення мітингу:

 

Всього коментарів: 51
1
Polus | 08.06.2016 | 15:31
+ (0) -
нормальна така варашська туса була https://youtu.be/5IUXU4Uxx7w?t=66
h31p | 08.06.2016 | 20:53
+ (-1) -
так то не про ваш варАш. на закарпатті "вАрошем" будь яке місто називають, а про ваше село ті хлопці не мають й гадки.
хочете про ваш - та будь ласка:

Polus | 09.06.2016 | 19:48
+ (0) -
тобто основна ваша теза чому має бути не Вараш, а щось інше це те, що Вараш - назва села? А ви не хочете жити в місті яке назвали селом, правильно?
2
Masliuk | 08.06.2016 | 17:10
+ (-1) -
Ходив і я на той мітинг. 
Можу відповідально заявити - далеко не всі присутні там були проти назви нашого міста Вараш. 
Ще мене зацікавила процедура збору підписів - кілька жіночок незалежно одна від одної збирали підписи в одних і тих самих людей. Кумедно було чути в ході мітингу (загальна кількість присутніх на якому була від 200 до 250 чоловік) - мовляв "ми зібрали 500 підписів", за чверть години - "ми зібрали 700 підписів", ще за півгодини - "ми зібрали 900 підписів"... можу собі уявити як будуть "рахувати" голоси на "референдумі". wacko
6
AlexS | 08.06.2016 | 18:09
+ (0) -
Без проблем, називай дві цифри: перша від 1-84, друга від 1-15
h31p | 08.06.2016 | 20:22
+ (1) -
кажучи про "не всі там були проти назви вараш" - я б не спішив застосовувати слово "далеко" - десяток-два може й було, але ми і їм теж надали слово і вислухали. ми не проти варашу і не за кузнецовськ мітинг збирали - вимоги не містили ні того, ні іншого, а підписувались люди за те щоб назва більшістю громади була обрана, а не депутатами чи її меншістю. причому підписували і ті, що за вараш чи проти кузнецовська - серед них на щастя теж є адекватні люди, які все ж власну думку не виносять вище поняття елементарної справедливості.

не буду так само вдаватись до суб'єктивної оцінки скільки там було людей - бо це смішно, просто нагадаю що 200 людей були на попередньому, стихійному мітингу, а учора прийшло на вигляд вже щонайменше в 4 рази більше. причому, люди постійно курсували - одні уходили, інші приходили.

загалом за час проведення мітингу було зібрано 85 повністю заповнених листів по 15 підписів, тобто близько 1275 людей підписались безпосередньо на майдані. багато людей приходили, ставили підписи і уходили "бо на дачі гурки посохли" smile крім того, на наші контакти відучора приходить немало відгуків "я не зміг прийти на мітинг - куди можна підійти підписатись" - ми зустрічаємось з тими людьми і надаємо їм таку можливість, бо це їхнє право. якщо у когось є сумніви, що у списках все чесно - будь ласка, ми не робими з них ніякого секрета, вони разом з вимогами будуть подані на сесію міської ради, ви можете запросити копії і самі все перевірити.

і не треба плутати це з референдумом, бо на ньому голосування буде вже офіційне і по бюлетнях, як на виборах, і само собою - під жорстким контролем громади, в якому вам не те що ніхто не забороняє взяти участь - я особисто навіть на тому настоюю, щоб потім не було поводу знов займатись подібними інсинуаціями.

ну і, на кінець, пропоную вам створити групу і організувати такі ж акції на захист назви "вараш", якщо вам не подобається наш мітинг - я хочу подивитись на ваш smile
3
Устала | 08.06.2016 | 17:11
+ (0) -
И че решили?
4
LC | 08.06.2016 | 17:46
+ (0) -
А "Запитай у мене!" варіанти назви міста озвучив чи ні?!
h31p | 08.06.2016 | 20:26
+ (1) -
ні. вимоги містять, щоб міська влада спочатку провела опитування щодо можливих варіантів назви, і потім найбільш рейтингові з них вже були включені до бюлетнів. я особисто, серед варіантів бачу як мінімум ті, про які були подані петиції на сайті міської ради - кузнецовськ (на честь українського воїна антона кузнецова), вараш, світлодар, західноукраїнськ.
5
LC | 08.06.2016 | 17:58
+ (0) -
"Люди хочуть жити у тому місті, назву якому вони самі оберуть", -так розповів про подію один із учасників мітингу. ----- яку назву?! Озвучте нарешті! Хоть один варіант!
7
AlexS | 08.06.2016 | 18:17
+ (0) -
Згідно вимог, депутати міської ради, повинні розробити процедуру за якою відберуться варіанти назв запропоновані жителями, а потім організують
опитування шляхом голосування як на виборах, де в бюлетнях буде перелік
раніше визначених назв. Ось це я називаю демократією та справедливістю, а
те що партія вирішила і назвала як захотів жданюк чи хвалько чи ще
хтось, то це є самий справжній комунізм, чи не так?
8
Bagira | 08.06.2016 | 19:41
+ (-1) -
В черговий раз влада (на цей раз місцева) вдало відволікає  від нагальних проблем. Шановні виборці, ви краще з таким  "ентузіазмом"  запитайте, що виконано із передвиборних обіцянок??? Що для вас головніше- назва чи рівень нинішнього життя в місті і його майбутнє?! Краще би ви пане міський голово і пани депутати  спільно  запрацювали над проблемою майбутнього нашого депресивного міста, над проблемою працевлаштування молоді ... тарифів... бездомних тварин......довгобуду... добудови школи... дитячої поліклініки... засмічення берегів річки... Можна ще багато перераховувати, але краще зазирніть  у ваші передвиборні "агітки"...
9
GenkaUA | 08.06.2016 | 20:09
+ (1) -
Хай спочатку заглянуть ті що без думки міста, вирішили його Варашем назвати
h31p | 08.06.2016 | 21:11
+ (1) -
ви дуже влучно згадали про передвиборчі агітки. я попросив би тих депутатів, які провернули цю варашську аферу - зазначити, де в їхніх програмах, з якими вони йшли на ці та попередні вибори - хоч слово сказане про те, що вони будуть працювати на перейменуванням кузнецовська на вараш.
особливо це стосується ЖДАНЮКА, ХВАЛЬКО, КУЦА, та ПЕТРОВИЧ.

вірна відповідь - ніде, і не могло бути, бо якби там було таке написано - сьогодні в депутатському корпусі не було б ні їх, ні їхніх партій.
mishmak | 08.06.2016 | 22:21
+ (0) -
Пропоную в опитування додати питання про недовіру міській раді.
І переобрати їх всіх заново.
h31p | 08.06.2016 | 22:53
+ (1) -
прямо зараз ми цього зробити не можемо - існує закон про статус депутатів місцевих рад, згідно якому конкретно нашого депутата можна відкликати не раніше ніж через рік після вступу до повноважень. але процедура зовсім нескладна, і у відношенні тих депутатів, які провернули варашську аферу - нині, коли у тому числі і їх виборці вже обурені їх справжньою "діяльністю" - дасть 100% результат і відніме по часу лічені дні.
і ми, робоча група "Запитай у мене!", ГАРАНТУЄМО, що якщо наші вимоги не будуть виконані до 1 жовтня (коли той самий 1 рік якраз буде практично вичерпано) - ці процедури будуть запущені і виконані.
Люстрація | 08.06.2016 | 22:26
+ (-4) -
Хто має доступ до мера - передайте йому, що місто раніше називалось КузнЕцовськ, а не КузнІцовськ, і не КузнЄцовськ.
А взагалі виступ мера ні про що, та щей безграмотний. Винуваті у всьому "папєрєднікі", а ми не причому.
СЕРЖ | 08.06.2016 | 22:27
+ (0) -
Постанова ВР перейменувала місто в Вараш не врахувавши право всіх мешканців. Також було порушено норму з закону про географічні назви (Присвоєння однієї і тієї ж назви кільком однорідним географічним об'єктам у межах одного населеного пункту або району не
допускається.
). Тобто була "вибрана" назва Вараш коли вже існує м-н. Вараш.

Це є підставую для нового перейменування (Перейменування географічних об’єктів здійснюється у випадку:
повторення назв однорідних географічних об’єктів у межах однієї адміністративно-територіальної одиниці;
) Тобто треба перейменувати або місто або мікрорайон.

Логічно (на мою думку) мати нову назву міста а мікрорайон лишити зі старою назвою Але, сподіваюсь буде референдум (опитування) і буде так як вибере більшість.
Таких діячів і як Жданюк ( які вибивають лукавими методами назву Вараш не питаючи думки навіть корінних жителів  с. Вараш не тощо всіх) пропоную виселити за річку. Там утоврити хутір "Залипоче" (такий входив до складу Варашської сільради). Там створити всі умови тисясолітнього поселення: без електрики, водопостачання, тепла і іншого так як все "кузнецовське" смердить йому духом чекістів.

Я чомусь думаю (можливо я і не правий) що якщо відбудеться голосування і жителі виберуть нову назву, то така постанова десь у столі Парубія буде закинута у довгий ящик. І особливо якщо буде вибрана назва Кузнецовськ (на честь воїна АТО).
Де Яніцький???? Він готовий, як він писав "підтримати ініативу"??? Чи буде він готовий відстоювати демократичне волевиявлення жителів нашого міста?? Чи зможе не дозволити закинути нашу постанову у дальній куток?
Якщо нашим правом знову знехтують то можливий навіть такий розклад:
постанова закинута, в бюджет 2017 закладаються кошти на перейменування. Десь у 2017 міняються таблички і т .д на Вараш. Тоді мікрорайон перейменовується на нову назву. Потім колись ВР приймає нашу постанову, місто називають новою назвою, а чи тоді схочуть вертати назву мікрорайону? Не факт. Тоді шанувальникам назви Вараш може залишитись тільки назва готелю.
h31p | 08.06.2016 | 22:58
+ (2) -
я вас трохи виправлю - м-н Вараш і м. Вараш не є _однорідними_ географічними об'єктами, тобто по закону таке співіснування можливе (хоч, погоджуюсь, і безглузде).
опиратись треба на ту норму, що "Перейменування географічних об'єктів здійснюється з урахуванням думки більшості населення, яке проживає на території, де розташовані ці об'єкти", і яка була грубо порушена.

в решті я з вами згоден, крім одного: мікрорайон Вараш за любої назви міста залишиться мікрорайоном Вараш - це дійсно історично, логічно і справедливо.
СЕРЖ | 08.06.2016 | 23:04
+ (1) -
Дійсно, я не так зрозумів. Назви не є однорідними.
І я зовсім не проти назви мікрорайону Вараш, просто подумав що її доведеться змінювати щоб не була порушена та норма.
Я | 08.06.2016 | 23:30
+ (1) -
А чому ви вже вирішили що всі вже проти Вараша? Коли зібралось 200 чоловік з майже 40000 це ще нічого не значить. Тим більше що багато мешканців підтримують назву Вараш. Краще зверніть увагу що в місті мер нічого не зробив за рік часу. Що нічого не робиться на краще. І не робилось поки був кузнецовськ.
h31p | 09.06.2016 | 00:03
+ (0) -
ніхто й не казав, що всі. більшість - так, проти варашу. я можу навести багато фактів, які це підтвердять - а ви можете навести якісь факти, які це спростують? тоді давайте визначим назву загальним голосуванням громади - чого ви боїтесь?

а на рахунок "краще" - краще зробіть щось ви, замість говорити що робити іншим.
offset | 09.06.2016 | 08:35
+ (-1) -
заспокойтесь, назад дороги нема, відминити переіменування це справа років, а за той час всі вже звикнуть до Вараша, б-г-г-г-г
Polus | 09.06.2016 | 18:08
+ (0) -
Найсмішніше з оцим мітингом, що організатори кажуть що їх не спитали. В тому то і справа, що питали, було більше ніж пів року на те щоб щось придумати. Проте ці рєбята, як наприклад і в Комсомольську, думали шо вони самі хитрі, пересидять тихенько, і це перейменування їх не зачепить. А тепер незадоволені, що не вийшо як завжди, по-хитрому все. Хто вам винен що ви неспроможні були зібратись і сказати що ви хочете? А тепер бачиш їх не спитали. Не спромоглися перейменувати самі - отримайте зверху нову назву. шо тут не ясно? Нашо цей кіпіш?
h31p | 09.06.2016 | 23:40
+ (0) -
http://34400.net/news/zapitaj_u_mene/2016-05-31-3893

коментар 14, останній абзац.
Polus | 10.06.2016 | 11:10
+ (-1) -
так і виходить, що коли треба було робити щось, думали ай хай хтось інший робить, депутати наприклад. тепер збираєте мітинги, і кажете що люди мають вирішувати, а не депутати. то вже визначіться якось там. бо дійсно, читаючи як ви суперечите самі собі хочеться ляснути себе по лобі, як у вашому відео про кума biggrin biggrin biggrin
Мешканець | 09.06.2016 | 08:46
+ (1) -
Треба спостерігати як піде справа про Горішні Плавні. Я не знаю досконало історії їхнього міста, нехай самі визначаються, я тут просто
про процедуру. Вони пішли іншим шляхом: направили позов у Вищий адмінсуд
признати постанову 4085 недійсною в частині перейменування їхнього
міста. Провели нові громадські слухання. Бюлетні отримали тільки люди по
запрошенням (якась система розподілення була, не знаю кількості). 70%
проголусовало за Свіятомиколаївськ. У бюлетні було 4 назви (які раніше
спеціальна комісія відібрала) і місце де можна було вписати свій
варіант. Чи прийме ВР? Не знаю,є сумніви. Хіба що нещодавній резонанс по
цьому місту якось вплине.
http://censor.net.ua/news/392476/jiteli_gorishnih_plavneyi_pridumali_gorodu_novoe_nazvanie

http://112.ua/obshchestvo/v-gorishnih-plavnyah-proydut-obshhestvennye-slushaniya-otnositelno-nazvaniya-goro da-317139.html
h31p | 09.06.2016 | 23:39
+ (1) -
на жаль, вони пішли не тим шляхом, рада навряд чи стане скасовувати свою постанову, з очевидних причин.

їм одночасно і більш поталанило, бо в них вся міська влада - адекватна, і вся на боці громади, а не як в нас - наполовину з перевертнів, і разом з тим менш поталанило, бо назва комсомольск безпосередньо містить символ комуністичного режиму, і інщу назву їм обрати доведеться - яким би шляхом вони не пішли.
Я | 09.06.2016 | 09:27
+ (0) -
Ну то наведіть свої факти,хоч один.  І нічого я не боюсь. Просто потрібно зрозуміти накінець що назви кузнецовськ не може бути, а поміж інших виберуть Вараш. Тому хватить розводити демагогію а пора починати конкретні справи на користь міста. І в першу чергу міській раді ,а не займатись різною єрундою. Є куча невирішених справ/ гімназія,гаряча вода,дороги,собаки і т.д/ так може давайте працювати починати.
h31p | 09.06.2016 | 23:34
+ (1) -
"Ну то наведіть свої факти,хоч один" - прокрутіть сторінку доверху, там зправа голосування є, і я вам можу ще з десяток показати, і у всіх результати на диво збігаються. покажіть мені ви бодай одне опитування хоч на тисячу чоловік, де за вараш проголосувала більшість.

"Просто потрібно зрозуміти накінець що назви кузнецовськ не може бути" - це вам пора зрозуміти, що на цю жданюковську брехню вже давно не ведуться. насправді - може, нині ніяких завад тому нема. знаєте - назвіть.

"а поміж інших виберуть Вараш" - ок, як виберуть - тоді і не буде ніяких питань ні в кого і ні до кого. ви ж не боїтесь - то за що ми сперечаємось, просто дочекаємось результатів голосування.

"хватить розводити демагогію а пора починати конкретні справи на користь міста" - повністю згоден. починайте!
Устала | 09.06.2016 | 10:21
+ (-1) -
Так что решили?
Віталій | 09.06.2016 | 17:26
+ (0) -
Називати місто Кузнецовськом на честь загиблого воїна Антона Кузнецова не вийде, бо:
по-перше, згідно з законом назва міста повинна бути змінена і так хитрувати вже пробували в Дніпропетровську, Іллічівську і ще багато де, але нічого з цього не вийшло;
по-друге, це просто лицемірство, тому що Антон Кузнецов просто має «зручне» прізвище. Хочете вшанувати героя АТО - назвіть місто на честь загиблого нашого земляка Сергія Тарасюка
h31p | 09.06.2016 | 23:23
+ (0) -
"згідно з законом назва міста повинна бути змінена" - вона змінена. мова йде про перейменування варашу.

"це просто лицемірство, тому що Антон Кузнецов просто має «зручне» прізвище" - це в кого яке бачення. закон про декомунізацію вимагав прибрати символіку тоталітарних режимів з назв - і я не бачу нічого поганого в тому, щоб замість міняти назву - змінити символ, який в ній закладений, і нічого лицемірного в тому, що з тисяч українських кузнецових ми порахували антона, як самого достойного, щоб наше місто носило назву на його честь.
СЕРГІЙ | 10.06.2016 | 08:56
+ (1) -
Якщо ВИ ,перевертні ,хочете імя загиблого воїна  місту,То причому тут Антон Кузнецов,В НАС є свій загиблий воїн ,народжений і живший в місті НАШОМУ ,Сергій Тарасюк, і жеден перевертень про нього тут не згадав .Ото і є ваш цинізм ,ГАННЬБАА!!!!!!!!!
h31p | 10.06.2016 | 17:59
+ (0) -
для справки, перевертні - це коли декларують одне, а роблять інше - підло і підступно, за спинами тих кому декларували. хочете прикладів - жданюк, хвалько, куц, петрович - вибирайте.

якщо ви уважно читали наші вимоги - то мали побачити, що єдина їх мета - дати людям самим обрати місту назву, і ніяка конкретна назва в них не написана. за кузнецовськ хто буде голосувати, чи за вараш, чи за іншу назву - то особиста справа кожного, і не вам з жданюками тут комусь щось вказувати, зрозумійте вже це нарешті - епоха їх неокомунізму для міста закінчилась.

а щодо сергія тарасюка - замість впусту спекулювати на його імені, ви особисто візьміть на себе ініціативу, зустріньтесь і поговоріть з його рідними, і якщо вони не будуть проти - придумайте варіант назви міста на його честь, подайте петицію щоб цей варіант був включений до списку голосування на громадських слуханнях. я, наприклад - обов"язково таку петицію підтримаю.
СЕРГІЙ | 10.06.2016 | 20:09
+ (-1) -
До h31p Правильно, ВИ ,є тими перевертнями ,що прикриваєтеся всякими А,К,лишень би по вашому ,Ні, Варащ був і так буде ,ця земля просто іншого не прийме ,В іншому випадку ,всі будуть покарані небом, І не сперечайся з провидцем ,,,,,,,,,
GenkaUA | 11.06.2016 | 07:58
+ (1) -
Ого вже комусь пора в Орловку.
Masliuk | 12.06.2016 | 19:45
+ (-1) -
Зверніть увагу http://www.rnpp.rv.ua/ на табличку де стан блоків і радіаційний фон... 
(м.Вараш) cool
Респект, адміністрації сайту і адміністраціїї АЕС.
34400 | 13.06.2016 | 12:45
+ (1) -
Masliuk | 13.06.2016 | 13:19
+ (-1) -
Використовують дорослі дяді тих діток з гуртка "Ольбери" для власних потреб... аж гидко... Може досить, пане Ковалець? Робіть свою агітацію з дорослими, ато Ваші методи мені нагадують "славне" піонерське минуле...
h31p | 13.06.2016 | 14:45
+ (0) -
жданюк - за людей розписується, маслюк - за дітей.. ви, часом, не родичі?
СЕРГІЙ | 13.06.2016 | 16:19
+ (-1) -
Я, БАЧУ!!! ,,,не доходить,,,Використовуєте  дітей підло і підступно ,по методу ,пуйла,,А ,хто питав у землі Варашської коли її перейменовували???Це так само як і дитину назвати ,а інший по іншому її зве ,бо так йому подобається.І у відео з дітьми з ОЛЬБЕРІВ , ви підло це підтверджуєте ..НЕБО ,ВАС,уже карає .АМІНЬ!!!!!!!!!
GenkaUA | 13.06.2016 | 21:06
+ (1) -
Релігійний фанат ти напевне сайти попутав
Люстрація | 13.06.2016 | 21:46
+ (1) -
Носитесь з цим перейменуванням як "дурень з писаною торбою". Реальних проблем в місті безліч.
Запитай мене:
- чому в місті продають алкоколь на розлив?
- чому в місті продають поштучно сигарети, в тому числі дітям?
- чому функціонують ігрові автомати?
- чому скорочують медиків, чому закривають 5 школу, чому роблять незрозумілу реорганізацію у місьраді?
Ковалець, кушнарьов, Ольбери - Ви де??? А ну да, Ви бумагу збираєте на референдум проти перейменування, це ж головна проблема нашого міста.
h31p | 13.06.2016 | 23:01
+ (0) -
для тих, хто не обтяжив себе хоч вимоги мітингу почитати - там жирним виділено:


про алкоголь, цигарки ті автомати - дуже кумедно, враховуючи те, що в цих "тємах" безпосередньо замішані ті, хто за вараш в клопотаннях підписувався і в міській раді голосував. вони ж з вашого "табору" - запитайте в них самі.

а за решту - ну так, якщо ми зараз останнє бабло на перейменування просадим - якраз буде за що і школу добудувати, і ліжка в лікарні зберегти, і взагалі - заживем як ніколи, ага. в когось явна проблема з причинно-наслідковими зв"язками.
Masliuk | 15.06.2016 | 09:22
+ (0) -
Зверніть увагу  https://ua.sinoptik.ua/%D0%BF%....0%D1%88
(м.Вараш)  
Респект, адміністрації сайту.
Vova | 15.06.2016 | 10:13
+ (0) -
а на тому мітингу хоча б був один варашан? переїхав народ з окружних сіл, з ким говорити з собіщанами чи з рудчанами! валянки.Дізнайтесь скилькироків було селу,та вашому блядскому нквд кузнецову.
Vova | 15.06.2016 | 10:25
+ (1) -
Іоти в країні декомунізація який нах кузнецовськ тоді може бути то давайте вже сталіск назвем.
шеф | 15.06.2016 | 15:53
+ (0) -
ВІД МОДЕРАТОРА:

Наразі на сайті включена "передмодерація коментарів" через загострене спілкування у темах щодо переменування міста. Оскільки модератор не завжди на місці, а читають нас і діти, то, відповідно, написані незареєстрованими користувачами коментарі тимчасово включатимуться лише після перегляду модератором. Коментарі зареєстрованих користувачів не підлягають передмодерації та публікуються автоматично.

Міра вимушена, але тимчасова. Дякуємо за розуміння!
h31p | 16.06.2016 | 22:04
+ (0) -
все правильно, і над цим теж працюємо.
Ann | 22.06.2016 | 11:32
+ (0) -
На Новой почте уже Вараш в адресе (( почему, если еще не принято?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів